ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • Сега
    "Монк" - сериал, с.8 еп.16
  • 06:00
    Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.20 - 23
  • 08:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.1 - 3
  • 11:00
    "Легендата за Тарзан" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Александер Скарсгард, Марго Роби, Кристоф Валц, Самюъл Джаксън, Каспър Кръмп, Джим Бродбент, Джаймън Хаунсу, Бен Чаплин и др.
  • 13:15
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др.
  • 15:30
    "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.19 еп.6, 7
  • 17:30
    "Да Знаеш Как" /п./ - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.5
  • 18:00
    "Супер коли" - поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.11, 12
  • 19:00
    "Код: Лондон" - екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на екшън: "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 00:00
    "Легендата за Тарзан" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Александер Скарсгард, Марго Роби, Кристоф Валц, Самюъл Джаксън, Каспър Кръмп, Джим Бродбент, Джаймън Хаунсу, Бен Чаплин и др.
  • 02:15
    "Шпионски свалки" - екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др.
  • 04:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.1, 2

Сериали

Viasat History 05:15
Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:30
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 12
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
НТВ Сериал 05:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 399
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:15
"Мисия "Проксима"", драма, Франция, 2019; реж. Алис Винокур, с Ева Грийн, Зели Булан-Лемез, Мат Дилън, Алексей Фатеев, Ларс Айдингер, [12+]
Cinemax 2 05:25
"Невинна лъжа", психологическа драма, Канада, 2019; реж. Йона Луис, Калвин Томас, с Кейси Рол, Амбър Андерсън, Мартин Донован, Томас Оладжиде, Конър Джесъп, [12+]
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 05:40
Да завъртим бутилката детски тв филм/Германия, 2017г./
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}