ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • Сега
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.13
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.25, 26
  • 07:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.1, 2
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.14 - 16
  • 11:00
    "Лабиринтът: В обгорените земи" - фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др.
  • 13:30
    "Вулкан" - фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др.
  • 15:30
    "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21 еп.13, 14
  • 17:30
    "Да Знаеш Как" (2021) /п./ - предаване за ремонти и обзавеждане, еп.16
  • 18:00
    "4x4" - предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.12
  • 18:45
    "Мумията" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 1999), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Брендън Фрейзър, Рейчъл Вайс, Джон Хана, Арнолд Вослу, Кевин О`Конър, Ерик Авари, Патрисия Веласкес и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на екшън: "Мумията се завръща" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2001), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Брендън Фрейзър, Рейчъл Вайс, Джон Хана, Арнолд Вослу, Патрисия Веласкес, Дуейн Джонсън, Адеуале Акиной-Агбадже и др.
  • 00:30
    "Изход: Богове и царе" - екшън, драма, религиозен (САЩ, 2014), режисьор Ридли Скот, в ролите: Крисчън Бейл, Джоуел Еджъртън, Бен Кингсли, Голшифте Фарахани, Сигорни Уивър, Индира Варма, Джон Туртуро, Бен Менделсон и др.
  • 03:30
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.14 - 16

Сериали

EPIC Drama 05:35
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.25, 26
bTV Comedy 06:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.52

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 05:40
Тенис: Лорън Дейвис - Шуай Жанг (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:45
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 507=зОТ ГРЕХА ПОДАЛЬШЕ
BNT 3 06:00
Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Руски олимпийски комитет - Франция
Film Plus 06:00
Тенис: Анджелик Кербер - Симона Халеп (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Наполи - Беневенто

Всички предавания

Филми

Cinemax 05:35
"Недостойна за любов", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, с Шарлийн Дегузман, Джон Хоукс, Мелиса Лео, Пол Джеймс, Елън Гиър, [15+]
MGM 05:35
"Злодеи на магистралата" - екшън, 2004, С Джим Кавизел, Рона Митра и др.
Cinemax 2 05:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Cinema 06:00
"Убийства край езерото" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}