ТВ Програма

ТВ програма

Bulgaria ON AIR

  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 08:00
    Операция "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 09:00
    Страната на изобретателите - филм
  • 10:00
    Телепазарен прозорец
  • 10:15
    Семена от древността - филм
  • 10:45
    В добра форма - поредица за здравословен начин на живот
  • 11:15
    Умно село - авторска колекция портрети /п./
  • 12:15
    Втори в листата - политически сериал /п./
  • 13:15
    Телепазарен прозорец
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Check-in - поредица за пътешествия
  • 14:30
    Промяната - филм
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 16:30
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева
  • 19:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Свидетелят по обвинението - криминален, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Тайният живот на Мерлин Монро - биографичен, драма, САЩ, 2015 г.; режисьор: Лори Колиър; в ролите: Сюзан Сарандън, Кели Гарнър, Ембет Давиц, Емили Уотсън, Джефри Дийн Морган
  • 23:45
    Новините ON AIR /п./
  • 00:15
    Сага за Форсайтови - сериал, драма
  • 01:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Операция "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./

Сериали

Viasat Explorer 04:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
bTV Comedy 05:00
"Дивата Нина" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Бедната Силвана" - сериал
bTV Action 05:15
"Твърде лично" - сериал, с.2 еп.13
Viasat Nature 05:15
Най-страховитите животни на планетата, сезон 3, еп. 2

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 04:55
ЛЕСНИК серия 100=зПОСЛУШНИЦА. СЕРИЯ 2
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
MAX Sport 3 05:00
Серия А: Обзор 24 кръг
Ring.BG 05:00
Дивата муха - екстремни спортове
TVPlus 05:00
Тенис: Киан Ванг - Петра Мартич (Parma Open, Парма; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 04:50
"Балтиморските крале", драма, САЩ, 2020; реж. Анхел Мануел Сото, с Джахи Ди’Ало Уинстън, Мийк Мил, Уилям Катлет, Тейона Парис, Дониел Т. Хансли младши, [15+]
Vivacom Arena 05:04
Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
HBO 2 05:05
"Водещият 2: Легендата продължава", комедия, САЩ, 2013; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Стийв Карел, Пол Ръд, Дейвид Кохнър, Кристина Апългейт, [15+]
HBO 05:25
"Интериор (2019)", драма, Полша, 2019; реж. Марек Лечки, с Магдалена Поплавска, Пьотр Журовски, Хелена Норович, Илона Островска, Лех Мацкевич, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}