ТВ Програма

ТВ програма

CNN

  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 06:15
    Marketplace Africa
  • 06:30
    Inside Africa
  • 07:00
    Connecting Africa: Connecting Africa 106
  • 07:30
    Africa Avant Garde: Africa Avant Garde 301
  • 08:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 08:45
    Marketplace Africa
  • 09:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 09:30
    African Voices Changemakers
  • 10:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow
  • 11:00
    CNN Newsroom with Kim Brunhuber
  • 12:00
    Connecting Africa: Connecting Africa 106
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    New Day Saturday
  • 15:00
    Smerconish
  • 16:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 10AM
  • 17:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 11AM
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    Africa Avant Garde: Africa Avant Garde 301
  • 19:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 1PM
  • 20:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 2PM
  • 21:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 3PM
  • 22:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 4PM
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    Inside Africa
  • 00:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 6PM
  • 01:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 7PM
  • 02:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, May 15, 2021 8PM
  • 03:00
    TBD
  • 04:00
    Africa Avant Garde: Africa Avant Garde 301
  • 04:30
    African Voices Changemakers

Сериали

bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.20 - 23
bTV Comedy 06:00
"Фитнес" - сериал, еп.13, 14
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Lady 06:00
"Сестра Бети" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Film Plus HD 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 (повторение)
BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ
Cinemax 05:55
"Първо име: Матийо", психологическа драма, Швейцария, 2018; реж. Лионел Байер, с Максим Горбачевски, Мишел Вуйермоз, Урсина Ларди, Пиер-Исайе Дюк, Микаел Аман, [15+]
БНТ 06:00
Моля те, Нептуне! детски тв филм/България, 2017г./
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Cinema 06:00
"Любов на екрана" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Пол Зилър, в ролите: Алекзандра Брекънридж, Робърт Бъкли, Лиса Чандлър, Джакей Хари и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}