ТВ Програма

ТВ програма

Diema

  • 07:00
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
  • 08:45
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 11:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 11:30
    "Джеси Стоун: Неочаквани промени" - криминален филм с уч. на Том Селек, Кати Бейкър, Ребека Пиджън и др.
  • 13:20
    "Голо оръжие 2 & 1/2: Мирис на страх" - криминална комедия с уч. на Лесли Нилсен, Пресила Пресли, Джордж Кенеди, Оу Джей Симпсън, Робърт Голе и др.
  • 15:10
    "Трансформърс: Тъмната страна на Луната" - приключенска фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Джон Малкович, Тайрийз Гибсън, Джош Дюамел, Патрик Демпси, Франсис Макдормънд, Кевин Дън, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Джули Уайт, Джон Туртуро и др. /п/
  • 18:15
    "Универсален войник: Завръщането" - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др.
  • 20:00
    "Единственият" - екшън с уч. на Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Карла Гуджино, Делрой Линдо, Дилан Бруно и др.
  • 21:50
    "Висота" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Денис Ричардс, Чък Лидъл, Джонатан Липники и др.
  • 23:45
    "Фрактура" - предаване за рок музика, специално издание
  • 02:00
    Еротичен телепазар

Сериали

Охота и рыбалка 02:35
Рыбалка 360. Сезон 2
Viasat Explorer 03:20
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Viasat Nature 02:40
В зоопарк "Таронга", сезон 1, еп. 1
bTV Comedy 03:00
"Преспав" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЗВЕРОБОЙ-3 серия 30
Film Plus 03:00
Тенис: Анджелик Кербер - Екатерине Гордодзе (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
БНТ 03:00
Олимпийски игри Токио 2020
Eurosport 03:00
Олимпийски игри: Академично гребане, четвърти ден, директно
Eurosport 2 03:00
Олимпийски игри: Скейтборд, стрийт, жени, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 02:30
"Хижата на смъртта", хорър - комедия, Канада, 2017; реж. Питър Рик, с Матю Нелсън-Махууд, Лизи Бойс, Гейбриъл Лабел, Лорън Холи, Донавън Стинсън, [18+]
bTV Action 02:30
"Натрапник" - трилър (Канада, 2018), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите: Кели Съливан, Ана Ван Хуфт, Дан Пейн, Алиша Нютън и др.
BNT2 02:35
Най-добри намерения игрален филм /п/ (14)
Cinemax 2 02:40
"Черни часове", късометражна драма, Швейцария, 2017; реж. Уенди Пилонел, с Антонио Буил, Изабел Кая, Фредерик Ладенберг, Елиът Шпишър, Натали Жанет, [15+]
MGM 02:40
"Барбароса" - драма / исторически / военен филм, Италия, с Рутгер Хауер, Ф. Мъри Ейбрахам. - 1 част

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}