ТВ Програма

ТВ програма

Diema Sport 3

  • 08:00
    Футбол: Падерборн - Нюрнберг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    "Формула 1 Екстра: Унгария" предаване за Формула 1 (2020) /п/
  • 11:00
    Формула 1: Първа тренировка Голяма награда на Унгария (2021) /п/
  • 12:00
    Формула 1: Втора тренировка Голяма награда на Унгария (2021) /п/
  • 13:00
    Формула 1: Трета тренировка Голяма награда на Унгария (2021) директно
  • 14:00
    "Легендите на бокса" класически боксови мачове /п/
  • 15:00
    Формула 1: Обзор Голяма награда на Унгария (2020) /п/
  • 15:30
    Студио "Формула 1" директно
  • 16:00
    Формула 1: Квалификация Голяма награда на Унгария (2021) директно
  • 17:00
    Студио "Формула 1" директно
  • 17:30
    Германски шампионат за туристически автомобили: Състезание Лаузитцринг, ден 1 /п/
  • 19:15
    Германски шампионат за туристически автомобили: Състезание Лаузитцринг, ден 2 /п/
  • 21:00
    Студио "Втора Бундеслига" директно
  • 21:30
    Футбол: Фортуна Дюселдорф - Вердер Бремен Втора Бундеслига (2021-22) директно
  • 23:25
    Студио "Втора Бундеслига" директно
  • 23:45
    Футбол: Хановер - Ханза Росток Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 01:45
    Формула 1: Трета тренировка Голяма награда на Унгария (2021) /п/
  • 02:45
    Студио "Формула 1" /п/
  • 03:15
    Формула 1: Квалификация Голяма награда на Унгария (2021) /п/
  • 04:15
    Студио "Формула 1" /п/
  • 04:45
    Програмна пауза

Сериали

Viasat Nature 04:25
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 6
AXN Black 04:35
Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
Viasat History 04:45
Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 13
Viasat Explorer 04:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
bTV Comedy 05:00
"Дивата Нина" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

БНТ 04:30
Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/ пряко предаване
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно
НТВ Сериал 04:55
ЛЕСНИК серия 100=зПОСЛУШНИЦА. СЕРИЯ 2
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 04:54
Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
FilmBox Plus 04:30
Недоразумение Драма, Трилър САЩ 2008
TV1000 04:35
Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1989
HBO3 04:50
"Балтиморските крале", драма, САЩ, 2020; реж. Анхел Мануел Сото, с Джахи Ди’Ало Уинстън, Мийк Мил, Уилям Катлет, Тейона Парис, Дониел Т. Хансли младши, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}