ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:00
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
  • 09:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 09:30
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 10:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 11:20
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 11:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 12:50
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 13:20
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 13:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 14:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 16:10
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 16:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 17:30
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
  • 18:30
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 19:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев

Сериали

EPIC Drama 05:35
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.25, 26
bTV Comedy 06:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.52

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 05:40
Тенис: Лорън Дейвис - Шуай Жанг (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:45
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 507=зОТ ГРЕХА ПОДАЛЬШЕ
BNT 3 06:00
Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Руски олимпийски комитет - Франция
Film Plus 06:00
Тенис: Анджелик Кербер - Симона Халеп (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Наполи - Беневенто

Всички предавания

Филми

Cinemax 05:35
"Недостойна за любов", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, с Шарлийн Дегузман, Джон Хоукс, Мелиса Лео, Пол Джеймс, Елън Гиър, [15+]
MGM 05:35
"Злодеи на магистралата" - екшън, 2004, С Джим Кавизел, Рона Митра и др.
Cinemax 2 05:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Cinema 06:00
"Убийства край езерото" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}