ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Световен фолклор /музикално-развлекателен блок с участието на международни фолклорни състави/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:20
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 18:30
    Празнична наздравица /музикално-поздравителен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

Viasat Nature 04:50
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 13
bTV Action 05:00
"Монк" - сериал, с.8 еп.16
bTV Comedy 05:00
"Фитнес" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Бедната Силвана" - сериал
Viasat History 05:15
Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 04:55
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 400
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал

Всички предавания

Филми

HBO 2 04:50
"До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
ORT 04:50
"Метро" - игрален филм
Vivacom Arena 04:54
Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
FilmBox Basic 04:55
Внукът на Гагарин Комедия Русия 2007
bTV Action 05:00
"Монк" - сериал, с.8 еп.16

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}