ТВ Програма

ТВ програма

Fen Folk

  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 08:00
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 08:20
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 11:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 12:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 13:30
    Рецитал на.../музикално-развлекателен блок с концертни участия на фолклорни звезди от България/
  • 14:00
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 20:00
    Най-доброто от Гласът на Родопите с Хамид Имамски /музикално-развлекателно предаване/
  • 20:45
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 00:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 00:15
    Нощен блок
  • 01:00
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 01:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок

Сериали

AXN Black 02:05
Праведен; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
Viasat History 02:20
Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 02:25
Операция "Бъфало", сезон 1, еп. 6, Австралия, 2019
Охота и рыбалка 02:35
Рыбалка 360. Сезон 2
Viasat Explorer 02:35
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЗВЕРОБОЙ-3 серия 30
Film Plus HD 02:20
Тенис: Аляксандра Саснович - Мария Осорио Серано (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
Film Plus 03:00
Тенис: Анджелик Кербер - Екатерине Гордодзе (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
БНТ 03:00
Олимпийски игри Токио 2020

Всички предавания

Филми

HBO 2 02:15
"Ужаси в града на ангелите I, 5 еп.", драма - хорър, САЩ, 2020; реж. Роксан Доусън, Джон Логан , с Натали Дормър, Даниел Зовато, Кери Бише, Адриана Бараза, Джесика Гарца, [18+]
TV1000 02:25
Не казвай сбогом, САЩ, криминален/мистерия/трилър, 2014
Cinemax 02:30
"Хижата на смъртта", хорър - комедия, Канада, 2017; реж. Питър Рик, с Матю Нелсън-Махууд, Лизи Бойс, Гейбриъл Лабел, Лорън Холи, Донавън Стинсън, [18+]
bTV Action 02:30
"Натрапник" - трилър (Канада, 2018), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите: Кели Съливан, Ана Ван Хуфт, Дан Пейн, Алиша Нютън и др.
BNT2 02:35
Най-добри намерения игрален филм /п/ (14)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}