ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • Сега
    "Анжделина Балерина"
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
  • 08:22
    "Паленца"
  • 09:04
    "Пожарникарят Сам"
  • 09:26
    "Отгатни с Джес!"
  • 09:55
    "Бери и Доли"
  • 10:12
    "Конни"
  • 10:38
    "Дот"
  • 11:18
    "Томас и приятели"
  • 11:42
    "Инуи"
  • 11:57
    "Анджелина балерина"
  • 12:25
    "Строубъри Шорткейк"
  • 13:09
    "Томас и приятели: Приказката за храбреца"
  • 14:12
    "Отряд "Чопм"
  • 14:32
    "Кейт и Мим Мим"
  • 14:56
    "Паленца"
  • 15:18
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Кайю"
  • 16:49
    "Анджелина Балерина"
  • 17:04
    "Пожарникарят Сам"
  • 17:26
    "Отгатни с Джес!"
  • 17:50
    "Бери и Доли"
  • 18:00
    "Кейт и Мим Мим"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:47
    "Състезателната кола Рори"
  • 19:07
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:59
    "Пожарникарят Сам"
  • 20:23
    "Томас и приятели"
  • 20:47
    "Отряд "Чопм"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:22
    "Анджелина балерина"
  • 21:50
    "Строубъри Шорткейк"
  • 22:43
    "Фифи и цветчетата"
  • 22:54
    "Рейнбоу Руби"
  • 23:20
    "Меси отива в Окидо"
  • 23:43
    "Отряд "Чопм"
  • 23:53
    "Кейт и Мим Мим"
  • 00:17
    "Паленца"
  • 00:39
    "Любопитният Джордж"
  • 01:21
    "Пожарникарят Сам"
  • 01:43
    "Отгатни с Джес!"
  • 02:15
    "Бери и Доли"
  • 02:20
    "Инуи"
  • 02:34
    "Томас и приятели"
  • 02:56
    "Състезателната кола Рори"
  • 03:20
    "Герои на града"
  • 03:44
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:08
    "Робоколата Поли"
  • 04:38
    "Отряд "Чопм"
  • 04:44
    "Паленца"

Сериали

bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.20 - 23
bTV Comedy 06:00
"Фитнес" - сериал, еп.13, 14
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Lady 06:00
"Сестра Бети" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Film Plus HD 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 (повторение)
BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 05:55
"Първо име: Матийо", психологическа драма, Швейцария, 2018; реж. Лионел Байер, с Максим Горбачевски, Мишел Вуйермоз, Урсина Ларди, Пиер-Исайе Дюк, Микаел Аман, [15+]
БНТ 06:00
Моля те, Нептуне! детски тв филм/България, 2017г./
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Cinema 06:00
"Любов на екрана" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Пол Зилър, в ролите: Алекзандра Брекънридж, Робърт Бъкли, Лиса Чандлър, Джакей Хари и др.
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}