ТВ Програма

ТВ програма

ORT

  • 05:15
    "Вечерен урагант"
  • 06:05
    "Помня, не помня" - игрален филм
  • 07:30
    "Затъмнение" - игрален филм
  • 10:15
    "Заедно с всички"
  • 10:45
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 15:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 15:45
    "Слово на пастора"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "101 въпроса"
  • 17:10
    "Гледахте ли видеото?"
  • 18:00
    Новини (със субтитри)
  • 18:15
    "Гледахте ли видеото?"
  • 19:45
    "На дачата" - филм
  • 20:55
    "Преден пост" - игрален филм
  • 22:55
    "Познай мелодията"
  • 23:50
    "Ледников период" - нов сезон
  • 03:00
    "Време"
  • 03:20
    "Тази вечер"
  • 04:50
    "Метро" - игрален филм

Сериали

Nova TV 04:30
"Скорпион" - сериал, сезон 3
Viasat Explorer 04:35
Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
AXN 04:40
Добрият доктор; сезон 3, епизод 7, драма, САЩ, 2019
EPIC Drama 04:45
Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 1, еп. 3, Великобритания, 2004
Viasat Nature 04:50
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 13

Всички предавания

Спорт

TVPlus 04:30
"Рейсинг екстрийм" - 589 еп., предаване за екстремни спортове
НТВ Сериал 04:55
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 400
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:30
"Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 9 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Дейвид Бройлс, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
FilmBox Plus 04:30
Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция
AXN 04:40
Добрият доктор; сезон 3, епизод 7, драма, САЩ, 2019
TV1000 04:40
Квадратът, Австралия, криминален/драма/трилър, 2008
HBO 2 04:50
"До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}