ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • Сега
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Гласовете на България" - музикална програма
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 00:00
    "Мила Родино" - химн на Р. България
  • 00:10
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 01:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 01:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 01:40
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 02:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 02:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 02:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 04:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините

Сериали

AXN Black 14:00
Крале на скоростта; сезон 1, епизод 6, риалити, спорт, Великобритания, 2019
Boomerang 14:00
Мистър Бийн: Анимационният сериал
Viasat Nature 14:00
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 6
bTV Comedy 14:00
"Новите съседи" /п./ - сериал
Diema 14:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 13:55
ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 75
AXN Black 14:00
Крале на скоростта; сезон 1, епизод 6, риалити, спорт, Великобритания, 2019
Diema Sport 2 14:00
Баскетбол: Португалия - Черна гора Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
Eurosport 2 14:00
Тенис: Уимбълдън, четвъртфинал, директно
Ring.BG 14:00
Купа на африканските нации: Камерун - Етиопия, групова фаза

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 13:58
Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Bloomberg TV Bulgaria 14:00
Нощта на покера - док. филм на Bloomberg
Cinemania 14:00
ВИЕ СТЕ ПОЛУДЕЛИ драма Франция 2019
Nostalgia 14:00
ЧОВЕКЪТ, КОЙТО БЪРЗАШЕ драма Франция 1977
AXN White 14:05
Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}