ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:20
    България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
  • 04:30
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14 еп.31, 32
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал, с.2 еп.19
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.15
Пълна програма
  • 03:30
    "Изпитанията на живота" - сериал /п/
  • 04:30
    "Не ме оставяй" - сериен филм
  • 05:30
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 04:15
    Дъщеря на закона - криминален сериал /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 04:15
    Ясновидец; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, САЩ, 2017
  • 05:35
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 06:30
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 04:00
    Запознайте се с пингвините: Епизод 1
  • 04:25
    Запознайте се с пингвините: Епизод 2
  • 04:45
    Любители на земноводните: Заграждение за шипоопашат гущер
  • 05:30
    Разкритите престъпления: Птичият апокалипсис сега
Пълна програма
  • 04:00
    Добро утро, българи" - (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    Документален филм
  • 06:40
    Архивите на АЛФА
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:05
    Когато сърцето зове сериен тв филм /3 сезон, 9 и 10, последен епизод/п/
  • 05:30
    Музика, музика /избрано/п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:30
    България от край до край /3 сезон, 4 епизод/п/
Пълна програма
  • 04:20
    Mr Magoo - Season 1: Hornets Attack!
  • 04:25
    Mr Magoo - Season 1: Star Man
  • 04:35
    Mr Magoo - Season 1: The Last Oak Tree Standing
  • 04:40
    Mr Magoo - Season 1: Super Duper Sale
Пълна програма
  • 03:30
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.12
  • 04:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.5 еп.9
  • 05:15
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.6
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.7 - 10
Пълна програма
  • 03:45
    "В долината на насилието" - уестърн, екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Тай Уест, в ролите: Итън Хоук, Джон Траволта, Таиса Фармига, Карън Гилън, Джеймс Рансън и др. [14+]
  • 05:45
    "В кадър" - рубрика
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.5, 6
  • 08:00
    "Прецаканите" - екшън, криминален, приключенски (САЩ, Франция, 2010), режисьор Силван Уайт, в ролите: Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган, Крис Евънс, Оскар Хайнада, Джейсън Патрик и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.43
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 05:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 06:00
    "Алено сърце" - сериал
  • 07:30
    "Сестра Бети" - сериал
Пълна програма
  • 04:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Приятелят
  • 04:35
    Невероятният свят на Гъмбол: Светецът
  • 04:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Обществото
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Съветът
Пълна програма
  • 03:15
    "В застой", драма, Германия, 2019; реж. Елиза Мищо, с Наталия Белицки, Луиза-Селин Гафрон, Джузепе Батистон, Мартин Вутке, Катарина Шютлер, [18+]
  • 04:50
    "Руска меланхолия", комедия, Русия, 2019; реж. Алексей Каминин, с Данила Якушев, Михаил Тройник, Кирил Ковбас, Екатерина Агеева, Ксения Зуева, [12+]
  • 05:00
    "Първи ноември", късометражна драма, Великобритания, 2019; реж. Чарли Мантън, с Линдзи Дънкан, Софиа Майлс, Клинт Дайър, Том Ашли, Лиза Лупс, [12+]
  • 05:35
    "Лястовиците на Кабул", военна драма, Франция, 2019; реж. Забу Бретман, Елеа Гобе-Мевелек, [15+]
Пълна програма
  • 03:20
    "4х4", криминален трилър, Аржентина, 2019; реж. Мариано Кон, с Питър Ланзани, Дади Бриева, Луис Брандони, Ноелия Кастаньо, Айлен Мадзони, [15+]
  • 04:55
    "Това, което не знаеш за мен", драма, Швейцария, 2019; реж. Роландо Кола, с Линда Олсански, Кудус Сейхон, Гая Шарини, Лиан-Мария Стефаначи, Кристиан Изо, [12+]
  • 05:30
    "Шумът на върбите", комедия, Великобритания, 1996; реж. Тери Джоунс, със Стийв Кугън, Ерик Айдъл, Тери Джоунс, Антъни Шер, Никъл Уилямсън, [7+]
  • 07:00
    "Замъкът", музикална драма, Литва, 2020; реж. Лина Лузите, с Барбора Барейките, Габия Джараминайте, Юрате Онайтите, Мартина Пешко, Андрей Чопек, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:15
    "Женени с деца" - ситком, сезон 9 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на трофеи: Епизод 10
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Сааб 9-3
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ситроен HY Ван
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Епизод 19
Пълна програма
  • 04:12
    Как се прави...: Духала за камини, традиционни френски калисони
  • 04:36
    Как се прави...: Машини за монтаж, лимонов тарт, миниатюрни оловни войници
  • 05:00
    Как се прави...: Вибриращо механично сито, "Whoopie Pie", електрически стълбове, поточна линия с ролери
  • 05:24
    Как се прави...: Велоергометри, корнуолски пай, машини за паста, продукти от аспид
Пълна програма
  • 04:15
    Ранди Кънингам
  • 04:35
    Псевдокотка
  • 04:55
    Псевдокотка
  • 05:20
    Сейди Спаркс
Пълна програма
  • 04:20
    "За ума"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 04:55
    "За ума"
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 02:30
    Олимпийски игри: Гребане, първи ден, директно
  • 05:00
    Олимпийски игри: Футбол, Замбия - Нидерландия, жени
  • 06:00
    Олимпийски игри: Футбол, Великобритания - Чили, жени
  • 07:00
    Олимпийски игри: Футбол, Япония - Канада, жени
Пълна програма
  • 04:00
    Олимпийски игри: "Олимпийският път на Токио"
  • 05:00
    Олимпийски игри: "Звезди в Япония"
  • 06:00
    Олимпийски игри: "Олимпийският път на Токио"
  • 08:00
    Олимпийски игри: "По пътя към Токио - Сърфинг"
Пълна програма
  • 04:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
  • 05:05
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 6
  • 05:50
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 2
  • 07:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 04:20
    Beyond The Beaten Path
  • 05:10
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 05:35
    Dumball: Idiots In India
  • 06:00
    Blue World
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:10
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 04:40
    От градината на масата: Най-доброто от Словения
  • 05:10
    Първи срещи: Без цензура
  • 05:35
    Първи срещи: Без цензура
Пълна програма
  • 04:20
    Роко Скиавоне, еп. 3
  • 06:00
    Тандем, еп. 11
  • 06:55
    Каин, еп. 6
  • 08:10
    Роко Скиавоне, еп. 2
Пълна програма
  • 02:05
    "Зодиак", приключенски трилър, САЩ, 2007; реж. Дейвид Финчър, с Джейк Джиленхaл, Марк Ръфало, Робърт Дауни Джуниър, Антъни Едуардс, Брайън Кокс, [15+]
  • 04:45
    "Малки жени (2019)", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Грета Геруиг, със Сърша Ронан, Ема Уотсън, Флорънс Пю, Елайза Сканлън, Мерил Стрийп, [12+]
  • 06:20
    "Ковид дневници: Ню Йорк Сити", документален, САЩ, 2021; реж. Марсиал Пилатакси, Арасели Колон, Камил Диананд, Шейн Флеминг, Арлет Гуалпа, [12+]
  • 07:00
    "Якаб, Мими и говорещите кучета", анимация, Латвия, 2019; реж. Едмундс Янсонс, [7+]
Пълна програма
  • 03:30
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 1
  • 04:25
    Нацистът, който спасяваше евреи: Карл Плаге
  • 05:10
    Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    Забранена история, сезон 6, еп. 1
Пълна програма
  • 04:20
    Hадпревара за находки: Лъва на Ланкастър
  • 04:45
    Храната, която изгради света: Династиите на чипса
  • 05:30
    Извънземни от древността: Реликвите от Розуел
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Спецове на помощ
Пълна програма
  • 04:00
    МОТОХОБИ
  • 04:40
    Подводен риболов
  • 05:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 54 еп.
  • 06:40
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 04:08
    "Робоколата Поли"
  • 04:32
    "Отряд "Чопм"
  • 04:44
    "Паленца"
  • 05:28
    "Анжделина Балерина"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Адмиралът: Ревящи течения" - игрален филм, Южна Корея, с Мин-Сик Чойр Сеунг-Рионг Руй
  • 06:50
    "В близък план"
  • 07:00
    "В близък план"
  • 07:20
    "Звездите отблизо"
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2019
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV Asks: Doja Cat
Пълна програма
  • 04:00
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 7
  • 04:25
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 17
  • 05:10
    Най-страховитите животни на планетата, сезон 2, еп. 5
  • 06:00
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 04:10
    Сервиз SOS
  • 04:55
    Теория на глупостта
  • 05:15
    Шифърът на злополуките
  • 05:35
    Уличен Гений
Пълна програма
  • 04:10
    Дивата Русия
  • 04:55
    Световната животинска мрежа
  • 05:20
    Световната животинска мрежа
  • 05:45
    Невъзможни кучета: Втори шанс
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Брентфорд Чемпиъншип - /п/
  • 12:00
    Баскетбол: Локомотив Кубан - УНИКС ВТБ лига - /п/
  • 14:00
    Футбол: Лутън Таун - Суонси Сити Чемпиъншип - /п/
Пълна програма
  • 04:05
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "Планета хит" - нон-стоп хитове
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
Пълна програма
  • 04:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "Планета хит" - нон-стоп хитове
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
Пълна програма
  • 01:30
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 04:00
    Политиката на прицел / повторение/
  • 05:30
    Църквата на мълчанието - повторение
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / на живо/
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:50
    Краката ми ме убиват: Мазолите ме подлудяват
  • 04:40
    Медиумът от Лонг Айлънд: Скептикът Джо
  • 05:05
    Медиумът от Лонг Айлънд: Семейна снимка
  • 05:30
    Бутик за булки с извивки: Карън Кей
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Прага, филм 2, еп.2
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Триест
  • 05:30
    Магията на Китай - Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 04:00
    Чудовищата на Аляска (Series 2): Голямата Стъпка от Каш Крийк (Episode 5)
  • 05:00
    Чудовищата на Аляска (Series 2): Голямата Стъпка от страната на мечките (Episode 4)
  • 06:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Чукът на Тор (Episode 4)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 17): Зимна война и други загадки (Episode 12)
Пълна програма
  • 04:00
    Чудовищата на Аляска (Series 2): Голямата Стъпка от Каш Крийк (Episode 5)
  • 05:00
    Чудовищата на Аляска (Series 2): Голямата Стъпка от страната на мечките (Episode 4)
  • 06:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Чукът на Тор (Episode 4)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 17): Зимна война и други загадки (Episode 12)
Пълна програма
  • 02:20
    Студена планина, САЩ, 2003
  • 06:45
    Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение, САЩ, приключенски/анмационен/комедия/семеен, 2015
  • 08:15
    Долу любовта, Германия,САЩ, 2003
  • 10:10
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
Пълна програма
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Най-доброто: Илюстрация и Карикатура" - II част, предаване за изкуство
  • 04:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Йелена Остапенко (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - II четвъртфинал, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Кори Гоф - Ига Швьонтек (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - I полуфинал, повторение)
  • 07:00
    "Високо в небето" - III част, документален филм
Пълна програма
  • 04:20
    Турска кухня с Рефика
  • 05:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия
  • 07:05
    Храна и огън
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Rihanna: The Hits
Пълна програма
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Пълна програма
  • 04:00
    Хавай 5-0
  • 04:45
    Пъстро семейство
  • 05:10
    Война на световете
  • 06:00
    Пъстро семейство
Пълна програма
  • 04:00
    90S FASHION
  • 04:30
    90S FASHION
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Worldwide Hits
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 170-172 еп.
  • 05:25
    "Нещо ме убива" - 1 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 23 и 24 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 205 и 206 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 03:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 04:25
    Карпфишинг
  • 04:55
    Охотничьи меридианы
  • 05:20
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 06:15
    "Двестагодишен човек" - фантастика с уч. на Робин Уилямс, Сам Нийл, Ембет Дейвидс, Оливър Плат и др. /п/
  • 08:50
    "Слънце в полунощ" - романтична драма с уч. на Скот Спиър, Бела Торн, Патрик Шварценегер, Роб Ригъл, Куин Шепърд и др. /п/
  • 11:00
    "Коледа в сърцата" - романтична драма с уч. на Емили Улеруп, Кристофър Полаха, Кристъл Лоу, Никълъс Карела, Шарън Лорънс и др. /п/
  • 13:00
    "В кадър"
Пълна програма
  • 04:00
    Extreme Cake Wars: Paddington
  • 05:00
    Chopped: Beer And Brats
  • 05:40
    Chopped: Hush Puppy Love
  • 06:20
    Chopped: Wild Game Plan
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Рок училище
  • 04:50
    Рок училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 02:30
    Олимпийски игри: Гребане, първи ден, директно
  • 05:00
    Олимпийски игри: Футбол, Замбия - Нидерландия, жени
  • 06:00
    Олимпийски игри: Футбол, Великобритания - Чили, жени
  • 07:00
    Олимпийски игри: Футбол, Япония - Канада, жени
Пълна програма
  • 02:05
    "Зодиак", приключенски трилър, САЩ, 2007; реж. Дейвид Финчър, с Джейк Джиленхaл, Марк Ръфало, Робърт Дауни Джуниър, Антъни Едуардс, Брайън Кокс, [15+]
  • 04:45
    "Малки жени (2019)", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Грета Геруиг, със Сърша Ронан, Ема Уотсън, Флорънс Пю, Елайза Сканлън, Мерил Стрийп, [12+]
  • 06:20
    "Ковид дневници: Ню Йорк Сити", документален, САЩ, 2021; реж. Марсиал Пилатакси, Арасели Колон, Камил Диананд, Шейн Флеминг, Арлет Гуалпа, [12+]
  • 07:00
    "Якаб, Мими и говорещите кучета", анимация, Латвия, 2019; реж. Едмундс Янсонс, [7+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:10
    Henry Hugglemonster
  • 04:35
    Henry Hugglemonster
  • 05:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 05:25
    Mickey Mouse Hot Diggity-Dog Tales S1
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Рок училище
  • 04:50
    Рок училище
  • 05:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 04:00
    Истински ужас: На произвола на съдбата
  • 05:00
    Изчезнали: Изгубеният Ангел
  • 06:00
    Изчезнали: Мълчаливият син
  • 07:00
    Тайните на семейния живот: Смъртоносни танци
Пълна програма
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: The Athertons
  • 04:25
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: PSV Eindhoven
  • 05:20
    Fight Stars: Teddy Riner
Пълна програма
  • 04:05
    Obsession of Carter Andrews, The
  • 04:30
    Hollywood Weapons
  • 04:50
    Shootout Lane
  • 05:15
    Survival Science
Пълна програма
  • 04:20
    Hадпревара за находки: Лъва на Ланкастър
  • 04:45
    Храната, която изгради света: Династиите на чипса
  • 05:30
    Извънземни от древността: Реликвите от Розуел
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Спецове на помощ
Пълна програма
  • 04:15
    Шифърът на злополуките
  • 04:35
    Уличен Гений
  • 05:00
    Brain Games
  • 05:20
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14 еп.31, 32
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал, с.2 еп.19
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.15
Пълна програма
  • 03:35
    Друговремец; сезон 1, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:20
    Зад кулисите на"Черния списък"; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Закрилникът; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 04:20
    Първите 48 часа: Кръв на улица "Бърбън"
  • 05:15
    Първите 48 часа: Кръстопът
  • 06:05
    Часовете преди убийство: Извън контрол
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
Пълна програма
  • 02:35
    Белия гарван
  • 04:30
    Разобличителят
  • 05:20
    Значка на честта
  • 07:15
    Играчки от бъдещето
Пълна програма
  • 04:15
    Ridiculousness
  • 04:40
    SpongeBob SquarePants
  • 05:05
    SpongeBob SquarePants
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 02:45
    Тенис: Мадисън Кийс - Людмила Самсонова (Bett1 Open, Берлин; WTA 500 - III четвъртфинал, повторение)
  • 05:20
    Тенис: Коко Вендевеге - Мари Боузкова (Viking Classic Birmingham, Бирмингам; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    Тенис: Надя Подороска - Ана Конюх (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 08:50
    Тенис: Ladies Open Lausanne, Лозана - финал (WTA 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    Пътеводител
  • 04:30
    Жива джунгла
  • 05:00
    Вкусовете на Шотландия
  • 05:30
    Вкусовете на Шотландия
Пълна програма
  • 03:15
    Bangkok Fight Night
  • 06:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 04:00
    MXGP: Against All Odds
  • 04:30
    Trans Hong Kong
  • 05:00
    The WSL Vault
  • 06:00
    Surfing Life TV
Пълна програма
  • 04:20
    Private Lives (Series 1): Al Capone (Episode 5)
  • 05:10
    Mysteries at the Museum (Series 12): North Pole Expedition and More (Episode 13)
  • 05:50
    Mysteries at the Museum (Series 10): Dancing Plague (Episode 1)
  • 06:30
    Wicked Inventions (Series 2): 210 (Episode 10)
Пълна програма
  • 03:30
    "Алтернативата" - повторение
  • 04:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
  • 05:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 03:52
    Tony Allen - Jazz a la Villette
  • 04:42
    Duo Laura Perrudin, Thibault Florent - Jazz a la Peniche Maison Nougaro barge
  • 05:31
    Leila Martial & Baa Box - Jazz a la Peniche Maison Nougaro
  • 06:08
    Redstar Orkestar ft. Thomas de Pourquery - Banlieues Bleues
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА Суперкупа на България (2021) - /п/
  • 10:00
    Футбол: Локомотив София - Созопол Втора професионална лига - /п/
  • 12:00
    Футбол Шампионска лига, втори квалификационен кръг, първи мач - /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига - /п/
  • 10:00
    Германски туристически шампионат: Квалификация Монца, ден 2 - /п/
  • 10:30
    Германски туристически шампионат: Състезание Монца, ден 2 - /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Истински ужас: На произвола на съдбата
  • 05:00
    Изчезнали: Изгубеният Ангел
  • 06:00
    Изчезнали: Мълчаливият син
  • 07:00
    Тайните на семейния живот: Смъртоносни танци
Пълна програма
  • 03:00
    "Хемингуей и Гелхорн ", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 05:00
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
  • 07:00
    "Жената чудо 1984", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Кристен Уиг, Педро Паскал, Робин Райт, [12+]
  • 09:25
    "Тайгър І, 1 еп.", документален, САЩ, 2020; реж. Матю Хайнеман, Матю Хамачек, [15+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Маите, Южна Калифорния ІІІ, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]
  • 05:10
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
  • 07:00
    "Войната с дядо", семейна комедия, САЩ, 2020; реж. Тим Хил, с Робърт де Ниро, Ума Търман, Оукс Фегли, Роб Ригъл, Лора Марано, [7+]
  • 08:40
    "Голяма риба", комедийна драма, САЩ, 2003; реж. Тим Бъртън, с Юън Макгрегър, Албърт Фини, Били Кръдъп, Джесика Ланг, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 01:15
    Къща-музей Пейо К. Яворов - Чирпан (Места на паметта)
  • 05:54
    Аврам Чальовски (3 минути минало)
  • 06:00
    Фолклорното наследство на Георги Попиванов, 1 част (Български традиции)
  • 06:35
    Фолклорното наследство на Георги Попиванов, 2 част (Български традиции)
Пълна програма
  • 04:10
    Пламъчко и Машините
  • 04:30
    Пламъчко и Машините
  • 04:55
    Пламъчко и Машините
  • 05:15
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 03:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 04:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 05:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 06:15
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 02:55
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007 99 минути
  • 04:40
    Благородни дела Драма САЩ 2008 93 минути
  • 06:20
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996 84 минути
  • 07:45
    Бубонашествие Комедия, Семеен САЩ 2001 83 минути
Пълна програма
  • 03:00
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:20
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:10
    Диско Комедия Франция 2008
  • 09:50
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
Пълна програма
  • 04:00
    Ей, гледай това Комедия САЩ, Европа 2009
  • 05:50
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 07:15
    Тайната Семеен Холандия 2010
  • 08:50
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
Пълна програма
  • 04:00
    Epic Trails S2
  • 04:35
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2021
  • 05:40
    Inside Sailing 2021
  • 06:20
    Enduro World Series S19
Пълна програма
  • 03:45
    УЕФА Евро 2020: Украйна - Англия, четвъртфинална среща
  • 06:00
    УЕФА Евро 2020: Белгия - Италия, четвъртфинална среща
  • 07:55
    УЕФА Евро 2020: Чехия - Дания, четвъртфинална среща
  • 09:50
    УЕФА Евро 2020: Украйна - Англия, четвъртфинална среща
Пълна програма
  • 04:10
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 04:25
    Иде нашенската музика /избрано/п/
  • 05:25
    България от край до край /3 сезон, 4 епизод/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
Пълна програма
  • 04:00
    ATP 250: Лос Кабос Втори четвъртфинал
  • 05:00
    ATP 250: Лос Кабос
  • 07:00
    ATP 250: Лос Кабос
  • 09:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 02:30
    Диамантена лига 2021г.: Турнир в Лондон/Гейтсхед Турнир в Лондон/Гейтсхед
  • 04:30
    Световен рали шампионат: Естония SS24 Tartu Vold 1 - Wolf PS - Бонус етап
  • 05:00
    Световен рали шампионат: Обзор на състезанието в Естония Обзор на състезанието в Естония
  • 06:00
    ATP 250: Умаг, Хърватия
Пълна програма
  • 02:40
    Мейджър Лийг Сокър: Орландо Сити - Филаделфия Юниън Орландо Сити - Филаделфия Юниън
  • 04:30
    Серия А: Специя - Удинезе
  • 06:00
    Серия А: Каляри - Сасуоло
  • 08:00
    Байерн ТВ: Вердер Бремен - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
Пълна програма
  • 03:30
    Копа Судамерикана: Пенярол - Насионал Втори осминафинал
  • 05:30
    "Ла Лига на 90: Мигел Солер"
  • 06:00
    Ла Лига: Леванте - Валядолид
  • 08:00
    Копа Судамерикана: Насионал - Пенярол Първи осминафинал
Пълна програма
  • 02:10
    Олег Харитонов, Олег Филипчик, Юрий Брешин, Кирилл Грацинский В Детективном Сериале "Паутина - 7". "Совпадений Не Бывает"
  • 05:40
    "Их Нравы"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
Пълна програма
  • 04:20
    An Innocent Man - Part 1
  • 05:35
    The Shadow Killer - Part 1
  • 07:00
    The Shadow Killer - Part 2
  • 08:25
    Methanol - Part 1
Пълна програма
  • 04:15
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 131
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 190
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 158
Пълна програма
  • 04:10
    ЛЕСНИК серия 87
  • 04:55
    ЛЕСНИК серия 88
  • 05:45
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 79
  • 06:35
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 80
Пълна програма
  • 04:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ 150
  • 04:40
    ЧУДО ТЕХНИКИ 151
  • 05:00
    ОСТАТЬСЯ ЛЮДЬМИ - 02
  • 06:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 281
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 04:00
    Хлебопатета
  • 04:25
    Алвин и Катеричоците
  • 04:35
    Алвин и Катеричоците
  • 04:45
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 03:50
    Тенис: Ашли Барти - Шелби Роджърс (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
  • 05:00
    Тенис: Ladies Open Lausanne, Лозана (WTA 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Виктория Хименес Касинцева - Кики Бертенс (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
  • 10:20
    Тенис: Данка Ковинич - Слоун Стивънс (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • 00:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    40 90s Boybands Vs Girlbands!
Пълна програма
  • 04:00
    Big Tunes!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:15
    Нощен блок
  • 05:15
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
Пълна програма
  • 04:00
    "Stars" - хитовете на звездите
  • 04:30
    "Dance" - музикална програма
  • 05:00
    "See The Music" - музикална програма
  • 05:30
    "Action" - музикална програма
Пълна програма
  • 04:00
    Боргман, 01:53 ч. (+12) драма Холандия, Белгия, Дания 2012
  • 06:00
    "Ново френски кино": Двойнствен живот, 01:48 ч. драма, комедия Франция 2018
  • 08:00
    "Ново френски кино": Глория Мунди, 01:46 ч. драма Франция 2019
  • 10:00
    Премиера: Самра 1 63, 64 драма, романтика Ливан 2018
Пълна програма
  • 04:00
    Новините на NOVA NEWS /п/
  • 04:25
    Социална мрежа /п/
  • 04:50
    Денят на живо /п/
  • 05:40
    Пресечна точка /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Спасители на диви животни в Малави 1
  • 04:50
    Номадите на Серенгети 1
  • 05:40
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
  • 06:30
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
Пълна програма
  • 04:00
    Куриер
  • 06:00
    Три цвята: Червено
  • 08:00
    Модерни времена
  • 10:00
    Хрътка 3 3, 4 Криминална драма Украйна 201 г.
Пълна програма
  • 04:00
    Nite Sides
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Flow
  • 07:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 04:00
    GP RACING 2019, EP 21
  • 04:30
    WINTER GAMES 2019, EP 2
  • 05:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 42
  • 05:30
    BETTER THAN FOUR 2016, EP 21 - BRAZIL RIDE - PART 1
Пълна програма
  • 04:00
    Amy Winehouse - Live Eurockeennes De Belfort 2007
  • 04:53
    Paul McCartney - The Space Within US
  • 05:49
    Elvis Costello & The Imposters - Live In Memphis
  • 06:50
    Pearl Jam - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 03:00
    Romeo et Juliette by Gounod at the Gran Teatre del Liceu
  • 06:14
    InterMezzo
  • 06:50
    Victoria by Cathy Marston - Northern Ballet
  • 08:50
    Giselle by Akram Kahn - English National Ballet
Пълна програма
  • 04:20
    Ловци на къщи (Series 112): Проучване на окръг Уестчестър (Episode 4)
  • 04:45
    Ловци на къщи (Series 112): От другата страна на хълма (Episode 5)
  • 05:05
    Ловци на къщи: ремонт (Series 17): Този ремонт няма да е лек (Episode 9)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 6): Басейн за внуците (Episode 5)
Пълна програма
  • 03:40
    UNDEVA LA PALILULA Romania 2012
  • 05:55
    END OF PROGRAM
  • 06:00
    ZERKALO Soviet Union 1975
  • 07:45
    FAUST, EINE DEUTSCHE VOLKSSAGE Germany 1926
Пълна програма
  • 03:30
    Stream Nation - Red Dead Redemption II
  • 05:55
    Stream Nation - Minecraft
  • 06:55
    Stream Nation - Fortnite
  • 08:55
    Esports - Hearthstone
Пълна програма
  • 04:20
    Music Day
  • 04:35
    Think Big
  • 04:45
    Master of Crafts
  • 04:55
    World Changers
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Финикс Сънс - Милуоки Бъкс НБА, плейофи, финална серия, мач №7 - директно
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка Голяма награда на Великобритания (2021) - /п/
  • 09:00
    Студио "Формула 1" - /п/
  • 09:30
    Формула 1: Квалификация Голяма награда на Великобритания (2021) - /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 04:25
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 6
AXN Black 04:35
Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
Viasat History 04:45
Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 13
Viasat Explorer 04:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
bTV Comedy 05:00
"Дивата Нина" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

БНТ 04:30
Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/ пряко предаване
Eurosport 04:30
Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно
Eurosport HD 04:30
Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно
НТВ Сериал 04:55
ЛЕСНИК серия 100=зПОСЛУШНИЦА. СЕРИЯ 2
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

bTV 04:20
"Ледена епоха: Големият сблъсък" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016)
bTV HD 04:20
"Ледена епоха: Големият сблъсък" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016)
Vivacom Arena 04:24
Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
FilmBox Plus 04:30
Недоразумение Драма, Трилър САЩ 2008
TV1000 04:35
Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1989

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}