ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • Сега
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов / повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / повторение/
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 08:40
    Ранни вести
  • 10:00
    "Директно за младите" - водещ Росен Цветков
  • 10:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:40
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов
  • 12:15
    Китка народни песни и поздрави
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева
  • 14:00
    Гледна точка - с водещ Александрина Димитрова /повторение/
  • 15:00
    Калейдоскоп - телевизионна рубрика / повторение/
  • 16:00
    Документален филм на Скат
  • 17:00
    "Паралакс" - публицистично предаване с водещ Теодор Ангелов
  • 18:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" - с Галя Асенова
  • 22:00
    Късна емисия Новини , Другата история
  • 22:30
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов /повторение/
  • 00:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 00:20
    Другата история
  • 00:30
    Час по България - с водещ проф.Пламен Павлов /повторение /
  • 01:30
    Ако зажалиш - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 03:00
    Гледна точка - с Александрина Димитрова / повторение/
  • 04:00
    Документален филм на Скат

Сериали

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:15
Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3
Kino Nova 06:40
"Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета
AXN 07:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Discovery Channel 07:00
Как се прави...: Нокторезачки, стик за голф, леден сайдер, водни ски

Всички предавания

Филми

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
БНТ 06:15
Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}