ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • Сега
    "Опасни улици" - сериал, еп. 752
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.1 ,еп. 1
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп.17
Пълна програма
  • Сега
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериен филм, сезон 6
Пълна програма
  • Сега
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Tech Stars - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Незабравимо; сезон 2, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 19:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 20:10
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Договор за диви животни: Мечки/Капуцини/Тигри край пътя
  • 19:15
    В аквариума: Нов бизнес
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Повратен момент
  • 21:05
    Спасители на кучета: Епизод 6
Пълна програма
  • Сега
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Дуел на двойките" - шоу викторина с Йорг Пилава
  • 19:50
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Дързост и красота тв сериал /3974 и 3975 епизод/
  • 18:45
    Светът на Япония Дегустатори на суши /7 епизод/
  • 18:50
    Туризмът №1: Светският блясък на Варна /БНТ 2 Варна/
  • 19:20
    Потребителската кошница
Пълна програма
  • Сега
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Малки истории /п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • Сега
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 18:45
    The new Tom & Jerry Show
  • 19:10
    Tom & Jerry Tales
  • 19:25
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • Сега
    "Кости" - сериал, еп. 8, еп.22
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, еп.7
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.1, еп. 21
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • Сега
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
  • 21:00
    "Търсачът" - драма (Австралия, Турция, САЩ, 2014), режисьор - Ръсел Кроу, актьори - Ръсел Кроу, Олга Куриленко, Ейлмъз Ердоган, Жаклин Маккензи, Дениз Акдениз, Раян Кор, Джем Ялмъз, Исабел Лукас,  Джей Кортни, и др.
  • 23:15
    "Всички хубави неща" - драма, уестърн, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Андрю Жарецки, актьори - Райън Гослинг, Кирстен Дънст, Франк Лангела, Даян Венора, Филип Бейкър Хол, Лили Рейб и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 19:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал, с.3
Пълна програма
  • Сега
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 20:00
    "Земя на бунтовници" - сериал, с.1
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2
Пълна програма
  • Сега
    Джони Тест
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Стивън Вселенски
  • 20:00
    Кларънс
Пълна програма
  • Сега
    "Лен и компания", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 19:15
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
  • 21:00
    "С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
  • 22:40
    "Централа Берлин I, 2 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Микаел Р. Роскам, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 19:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 21:30
    "Любов и смърт", комедия, САЩ, 1975; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Даян Кийтън, Джеймс Толкан, Харолд Гулд, Олга Жорж-Пико, [12+]
  • 22:55
    "Война", драма, Швейцария, 2014; реж. Симон Жакме, с Бенямин Луцке, Ела Рампф, Сте, Заша Гислер, Джон Лойпи, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    Quest Express
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • Сега
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 21:00
    "Викингите" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Lamborghini Urraco
  • 19:00
    Как се прави...: Машини за монтаж, лимонов тарт, миниатюрни оловни войници
  • 19:30
    Как са го направили?: Мултифункционален уред / Формула 1/ Стъкло
  • 20:00
    Треска за злато: Спомени за Джон Шнабел
Пълна програма
  • Сега
    Фабрика за храна: Просто като фасул
  • 18:40
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 19:30
    Най-откаченото време на планетата: Цветно време
  • 20:20
    Как функционира Вселената?: Земята: лошият близнак на Венера
Пълна програма
  • Сега
    Късмет, Чарли!
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето
  • 20:00
    11
Пълна програма
  • Сега
    Битки за складово пространство: Бизнес в Ню Йорк
  • 19:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 19:55
    ЕП Футбол от младежката лига на УЕФА (U21): полуфинали - пряко
  • 22:00
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • Сега
    "Уголемена наука"
  • 18:40
    "Уголемена наука"
  • 19:10
    "Въпроси от науката"
  • 19:40
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • Сега
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 19:10
    Шоколад и пипер - 18 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • Сега
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 22:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации), пряко
  • 21:00
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
Пълна програма
  • Сега
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 19:15
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 5
  • 20:00
    Царе на дърворезбата, еп. 3
  • 20:25
    Риболовни войни, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Dew Tour Beach
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Natural Games
  • 19:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • Сега
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Помощ след ремонт
  • 19:00
    Ястията на Дафни
  • 19:30
    Ястията на Дафни
  • 20:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • Сега
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 1
  • 19:00
    Обвързани - пети сезон, еп. 15
  • 19:30
    Обвързани - пети сезон, еп. 16
  • 20:00
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 23
Пълна програма
  • Сега
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 12
  • 19:15
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 22
  • 20:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 12
  • 21:05
    Късметлията - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 20:00
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джейми Пейн, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 22:00
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на великите британски замъци,еп. 2
  • 19:20
    Втората световна война: Забравената война в Китай,еп. 2
  • 20:15
    Ловци на митове,еп. 1
  • 21:10
    Забранена история,еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Даръл и Брандън
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 19:30
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Където няма продажби, няма и огън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
Пълна програма
  • Сега
    Документален филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 84 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 36 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Abenteuer Leben taglich
  • 18:55
    Mein Lokal, Dein Lokal -Wo schmeckt's am besten?
  • 19:55
    Achtung Kontrolle! Einsatz fur die Ordnungshuter
  • 21:15
    Achtung Abzocke -Urlaubsbetrugern auf der Spur
Пълна програма
  • Сега
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • Сега
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • Сега
    "Танцьори" - драма с Михаил Баришников, Алесандра Фери.
  • 19:40
    "Екстремните приключения на Супер Дейв" - комедия с Боб Айнщайн, Дан Хедая.
  • 21:10
    "Опасно синьо" - екшън / приключенски с Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин.
  • 23:00
    "Хап и Ленърд 1.5" - сериал / драма
Пълна програма
  • Сега
    ONE MOTORCYCLE, ONE HERO
  • 18:45
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP REPLAY
  • 19:25
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP REPLAY
  • 20:00
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • Сега
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • Сега
    Alessia Cara's Soulful Stars
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    World Stage
  • 22:25
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
Пълна програма
  • Сега
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • Сега
    Супер-ветеринар,еп. 4
  • 19:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 6
  • 19:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета,еп. 7
  • 20:05
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро,еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Плаване по Юкон, еп. 2
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 5
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 21:00
    Големите миграции, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Най-опасните животни в света: Азиатски Пасифик
  • 19:00
    Ледена мечка
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: 180-килограмов супер скат
  • 20:37
    Най-зловещите убийци в света
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Марсилия - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Баскетбол: Барселона Ласа - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:40
    "Първо студио" - пряко
  • 19:50
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • Сега
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • Сега
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • Сега
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Мобил 1
  • 20:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
  • 21:00
    Стронгмен Шампионска лига - състезание по силов многобой
Пълна програма
  • Сега
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 19:20
    "Бялата гвардия"
  • 20:50
    "Културната революция"
  • 21:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • Сега
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • Сега
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Кольо.... това..е " - док филм , 3 - та част
  • 20:30
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Scooby-Doo!
  • 18:45
    Sally Bollywood
  • 19:15
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
Пълна програма
  • Сега
    Биографии на прочути личности: Майкъл Джексън - отдаденост
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 20:00
    Зимна нощ в Барселона - драма, романтичен, Испания, 2015, режисьор Дани де ла Орден, с Алекс Маруни, Александра Хименес, Абел Фолк
Пълна програма
  • Сега
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • Сега
    Кралят на тортите: Чай и ретро автомобили
  • 19:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 23
  • 19:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 24
  • 20:00
    Луди италиански сватби: Епизод 3
Пълна програма
  • Сега
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
  • 19:30
    Зелен свят - Другата алтернатива
  • 20:00
    5 интересни факта за хан Крум
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, с Джони Деп, 2004
  • 19:50
    Година първа: Запознай се с предците си, САЩ, екшън/комедия, с Джак Блек, Оливър Плат, 2009
  • 21:30
    Американски пай 2, САЩ, комедия, 2001
  • 23:15
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1985
Пълна програма
  • Сега
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 9
  • 19:00
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 2
  • 19:30
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • Сега
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • Сега
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
Пълна програма
  • Сега
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 5
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 6
  • 20:00
    Куантико - първи сезон, еп. 5
  • 21:00
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • Сега
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • Сега
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 19:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 20:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации), пряко
  • 21:00
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
Пълна програма
  • Сега
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Савана" - еп.22
  • 18:40
    "Полицейска жилка" - еп.3
  • 19:30
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.9
  • 20:20
    "Страж" - еп.9
Пълна програма
  • Сега
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 18:40
    "Медицински сестри" - 23 еп.
  • 19:05
    "Джигити" - 2 eп.
  • 19:30
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
Пълна програма
  • Сега
    Охотничьи меридианы
  • 19:00
    Водный мир
  • 19:25
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 19:55
    Сезон охоты
Пълна програма
  • Сега
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Помпей" - приключенски екшън с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Джесика Лукас и др.
Пълна програма
  • Сега
    Kitchen Boss: Pizza Buffet
  • 18:37
    Kitchen Boss: Light and Airy
  • 19:00
    Sci-Trek: What Animals Build
  • 19:45
    Sci-Trek: Big Bang
Пълна програма
  • Сега
    CRAFTY HANDS
  • 18:45
    YUMMY FOR MUMMY
  • 19:00
    WEATHER FORECAST
  • 19:05
    THIS DAY in history
Пълна програма
  • Сега
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • Сега
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • Сега
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 22:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
Пълна програма
  • Сега
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 20:00
    "Съпротива I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 21:00
    "Бялата принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джейми Пейн, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 22:00
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    The Lion Guard
  • 18:40
    Jake and the Never Land Pirates
  • 19:05
    PJ Masks
  • 19:35
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • Сега
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • Сега
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • Сега
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
  • 18:40
    California Investigator: Naughty Professor
  • 19:05
    California Investigator: Little Boy Blue
  • 19:30
    Blood Relatives: Southern Helle
Пълна програма
  • Сега
    Q&A Generator: Fitness Special
  • 18:50
    Special: Music vs Fitness
  • 19:15
    Top: Fitness Gurus
  • 19:46
    Up Close With: Roberto Cammarelle
Пълна програма
  • Сега
    Gridiron Outdoors
  • 18:55
    Primos Truth About Hunting
  • 19:20
    Primos Truth About Hunting
  • 19:45
    Driven With Pat & Nicole
Пълна програма
  • Сега
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Даръл и Брандън
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 19:30
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Където няма продажби, няма и огън
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
Пълна програма
  • Сега
    Машина на времето, еп. 5
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 20:00
    Големите миграции, еп. 4
  • 21:00
    Пробив, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    "Опасни улици" - сериал, еп. 752
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.1 ,еп. 1
  • 21:30
    "Веществени доказателства: Рим" - сериал, с.1, еп.17
Пълна програма
  • Сега
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
  • 19:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, САЩA, 2012
  • 20:30
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, САЩA, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
  • 19:05
    Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 20:05
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2012
  • 21:05
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Градски кошмари: Любов, алчност и предателство
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Андерс Брейвик
  • 20:00
    Разтърсващи престъпления: Сали Ан Бауман
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Кървавочервената магистрала
Пълна програма
  • Сега
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • Сега
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Храмове на българската памет - Тракийският конник" - документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Wendell & Vinnie
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Lip Sync Battle
  • 19:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • Сега
    Yoga Obsessed Blonde Gets Banged (18+)
  • 18:42
    Yeah, Yeah, Yeah! (18+)
  • 19:03
    Katrina Jade's Bouncy Big Ass (18+)
  • 19:29
    Sweet Escape (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Пряко: Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017)
  • 19:30
    Футбол: Спортинг /Хихон/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil"- 6 еп., обзорно предаване
  • 22:00
    Футбол: Сао Пауло - Флуминенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Червената кралица
  • 18:50
    Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
  • 20:40
    Световен рали шампионат: Рали Сардиния - финален етап
  • 21:50
    Арена спорт
Пълна програма
  • Сега
    Феликс
  • 19:00
    Крокодилите 2
  • 20:30
    Обратният път към дома
  • 22:00
    На скейт от смъртта
Пълна програма
  • Сега
    Борсова информация
  • 18:40
    Динамика на основните 5 - премиера
  • 18:45
    Агрокоментар
  • 18:50
    Агротема
Пълна програма
  • Сега
    NOMADIC NIGHTS
  • 19:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 20:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 21:00
    ALASKA: SPIRIT OF THE WILD
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate First League
Пълна програма
  • Сега
    Деликатност
  • 19:05
    Кунфуист убиец, еп.2
  • 20:35
    Инсп. Мама: Отвличане в 10 стъпки
  • 22:00
    Бягство
Пълна програма
  • Сега
    Stupidface
  • 19:00
    Occ-Cast
  • 19:50
    Occ-Cast Special
  • 20:00
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • Сега
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
Пълна програма
  • Сега
    Образи от България - Севлиево
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
Пълна програма
  • Сега
    Класика от "А" Професионална футболна група - ЦСКА - Литекс (14-15), повторение
  • 19:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: ЦСКА - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2016-17), повторение
Пълна програма
  • Сега
    Пряко: Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017)
  • 19:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Студената война 1945-1989 г." - 2 еп., документален филм
  • 22:00
    Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Студио "Футбол", директно
  • 19:00
    Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
  • 20:55
    Студио "Футбол", директно
  • 22:00
    Футбол: Втори полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
Пълна програма
  • Сега
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 18:40
    Калифорнийски следовател: Епизод 13
  • 19:05
    Калифорнийски следовател: Епизод 14
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Южен ад
Пълна програма
  • Сега
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 20:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич
  • 21:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински
Пълна програма
  • Сега
    Ловната кухня с Балаж "Пупа" Ердеи, 1-ва част
  • 19:00
    Ловната кухня с Балаж "Пупа" Ердеи, 2-ра част
  • 19:30
    Решенията на Валтер - Риболовът на шарани между дърветата
  • 20:00
    Риболов без граници - Шаранджийството за удоволствие
Пълна програма
  • Сега
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 20:00
    "Марсианецът", фантастична драма, САЩ, 2015; реж. Ридли Скот, с Мат Деймън, Джесика Частейн, Кристън Уийг, Джеф Даниълс, Майкъл Пеня, [12+]
  • 22:20
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 23:45
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 16 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, с Джон Оливър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Западен свят (1973)", уестърн - фантастика, САЩ, 1973; реж. Майкъл Кричтън, с Юл Бринър, Ричард Бенджамин, Джеймс Бролин, Норман Бартолд, Алън Опънхаймър, [15+]
  • 20:05
    "Игра на тронове V, 3 еп. - Върховният врабец", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:05
    "Игра на тронове V, 4 еп. - Синовете на Харпията", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 22:00
    "Младият папа I, 9 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    From the Runway
  • 18:45
    From the Runway
  • 19:00
    Behind The Cover Ep3
  • 19:15
    Behind The Cover Ep3
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 19:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • Сега
    Голф: Европейски тур
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

RTVi Russia 19:00
Сериал "Мотыльки" 12+
bTV Action 19:00
"Луцифер" - сериал, еп.7
bTV Comedy 19:00
"По средата" - сериал, с.4
bTV Lady 19:00
"Земя на честта" - сериал
Diema 19:00
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 4

Всички предавания

Спорт

BNT HD 18:50
Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Чили
Diema Sport 19:00
Футбол: Ботев Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 19:00
Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), директно
AXN Black 19:20
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, САЩA, 2012
ТВ Европа 19:20
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 18:35
"Западен свят (1973)", уестърн - фантастика, САЩ, 1973; реж. Майкъл Кричтън, с Юл Бринър, Ричард Бенджамин, Джеймс Бролин, Норман Бартолд, Алън Опънхаймър, [15+]
Skat+ 18:50
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Diema Family 19:00
"Моята карма" - сериен филм, /п/
Vivacom Arena 19:00
Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}