ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 05:25
    Бразди /най-доброто/ /п/
  • 06:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:55
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • Сега
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.3, еп. 22
Пълна програма
  • Сега
    "Лято в Исландия" - с уч. на Катерине Боде, Роберт Шуп, Ралф Кречмар, Хайке Тринкер и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" (премиера) - сериен филм, сезон 5
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • Сега
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:30
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 07:30
    Клик /п./
Пълна програма
  • Сега
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
  • 05:10
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
  • 07:05
    Медиум; сезон 5, епизод 11, драма, криминален, САЩ, 2009
  • 07:55
    Медиум; сезон 5, епизод 12, драма, криминален, САЩ, 2009
Пълна програма
  • Сега
    Зоополицаите на Финикс: Приказка за трите опашки
  • 05:49
    Зоополицаите на Финикс: Завързан
  • 06:36
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
  • 07:00
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
Пълна програма
  • Сега
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Най-доброто от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Журнал Европа
  • 05:45
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:50
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • Сега
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Желари игрален филм /п/
  • 05:30
    Часът на зрителите /п/
  • 06:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /25 епизод/п/
  • 06:25
    Национален фолклорен фестивал "Шопски наниз" документален филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    Часът на зрителите /п/
  • 05:30
    Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 06:00
    Бърколино
  • 06:15
    Татко тв новела на Евровизия /п/
Пълна програма
  • Сега
    The Owl & Co
  • 05:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 05:35
    LazyTown
  • 06:00
    LazyTown
Пълна програма
  • Сега
    "Робокоп: Опустошение" - екшън, трилър, фантастика (Канада, 2000), режисьор - Джулиан Грант, актьори - Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др.
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, еп.4,5
  • 10:00
    "Самоличността на Борн" -  екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия  2002), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.4
  • 06:00
    "Откачалки зад волана" - комедия (САЩ, 1985), режисьор - Нийл Израел, актьори - Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др.
  • 08:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 10:00
    "Новогодишна нощ" - комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Бийл, Джак Макгий, Робърт де Ниро, Мишел Пфайфър, Аштън Къчър, Хилари Суонк, Зак Ефрон, Лея Мишел, Абигейл Бреслин, Хали Бери, София Вергара, Сара Джесика Паркър
Пълна програма
  • Сега
    "Слънчева Филаделфия" /п./- сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.4
  • 07:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • 08:00
    "Предградие" - сериал, с.2
Пълна програма
  • Сега
    "Оттук до небесата" - минисериал (Германия, част 2)
  • 06:00
    "Сицилия - земя на огън и вода" - документален филм
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Роботбой
  • 05:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 05:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 05:50
    Огнедишащият
Пълна програма
  • Сега
    "Тяло (2015)", психотрилър, САЩ, 2015; реж. Дан Бърк, Робърт Олсън, с Хелън Роджърс, Алекзандра Тършен, Лорън Молина, Лари Фесенсън, Адам Корнилиъс, [18+]
  • 05:30
    "Корабът (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Хулио Кинтана, с Мартин Шийн, Лукас Кинтана, Жаклин Дюпре, Арис Мехиас, Хайрам Делгадо, [12+]
  • 07:00
    "Ловци на духове 2", късометражна комедия, САЩ, 1989; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 08:45
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Джон от Синсинати І, 10 еп. - Посещението му: Девети ден", драма, САЩ, 2007; реж. Даниъл Минахан, с Брус Грийнууд, Ребека Де Морни, Брайън Ван Холт, Остин Никълс, Ед О'Нийл, [12+]
  • 05:05
    "Убежище", драма, Германия, 2015; реж. Марк Брумунд, с Луис Хофман, Александър Хелд, Щефан Гросман, Катарина Лоренц, Макс Риймелт, [15+]
  • 07:00
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 09:00
    "Лен и компания", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom
  • 06:30
    Amanpour
  • 07:00
    World Sport
  • 08:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "BAKE OFF: Най-сладкото състезание" - предаване
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
Пълна програма
  • Сега
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
  • 07:00
    "Младият Херкулес" - сериал, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 1, 3 епизода
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Alfa Romeo Alfasud
  • 05:10
    Воини на океана: Кой е лошият?
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 06:25
    Как са го направили?: Епизод 19
Пълна програма
  • Сега
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 05:24
    Фабрика за храна: Свежи храни и повече сос
  • 05:48
    Фабрика за храна: Двоен проблем
  • 06:12
    Фабрика за храна: От захар, с любов
Пълна програма
  • Сега
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • Сега
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
Пълна програма
  • Сега
    "Живот, посветен на пчелите"
  • 05:50
    "Футурис"
  • 06:00
    "Полетът на щъркела"
  • 06:50
    "Футурис"
Пълна програма
  • Сега
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • Сега
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 07:00
    Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
  • 08:00
    Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
  • 09:00
    Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
  • 06:00
    Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
  • 07:00
    Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 09:00
    Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
Пълна програма
  • Сега
    Мегапревозвачи, еп. 6
  • 06:05
    Нация на иновациите, еп. 3
  • 06:25
    Нация на иновациите, еп. 4
  • 07:10
    Треска за дървени къщи, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Mantracker Season 6
  • 07:00
    Warped Roadies
  • 07:25
    Sports Adventure
Пълна програма
  • Сега
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • Сега
    Пътят на любовта - игрален филм
  • 06:00
    Скандал - пети сезон, еп. 9
  • 06:50
    Скандал - пети сезон, еп. 10
  • 07:45
    Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 4
  • 05:05
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Пропукване - втори сезон, еп. 8
  • 06:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    "Игра на тронове VІІ, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 05:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 07:00
    "Бъди някой", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джошуа Колдуел, с Матю Еспиноза, Сара Джефри, Алисън Пейдж, Кейтлин Кийтс, Ламоника Гарет, [12+]
  • 08:25
    "Шампионите", комедия, САЩ, 2000; реж. Кристофър Гест, с Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Кристофър Гест, Паркър Поузи, Джон Майкъл Хигинс, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Конспирация, еп. 8
  • 05:15
    Забранена история, еп. 2
  • 06:10
    Смъртоносно известна ДНК, еп. 3
  • 07:05
    Страхотни изобретения, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    На лов за автомобили: Находки и понита
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 06:35
    Война за доставки: Диско-робот и затруднения в замъка
Пълна програма
  • Сега
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 2 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 7 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Каква е голямата идея?"
  • 05:20
    "Моите приятели животните"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
  • 06:10
    "Джармис"
Пълна програма
  • Сега
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • Сега
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • Сега
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кърсти Али, Логън Кларк.
  • 05:25
    "Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
  • 07:00
    "Д-р Голдфут и машината за бикини" - комедия / фантастика с Винсент Прайс, Франки Авалон, Дуейн Хикман, Фред Кларк.
  • 08:25
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
Пълна програма
  • Сега
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 05:15
    BRITPART FREELANDER CHALLENGE
  • 05:40
    BIKE WORLD
  • 06:05
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • Сега
    Само хитове
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 08:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • Сега
    V2017 After Party!
  • 07:00
    V2017: Get The Party Started
  • 13:30
    V Festival Rewind: 1996-2017...
  • 17:00
    World Stage: V Festival 2016...
Пълна програма
  • Сега
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    Парк за всички сезони, еп. 2
  • 05:10
    Парк за всички сезони, еп. 6
  • 05:35
    Парк за всички сезони, еп. 1
  • 06:00
    Патрулиращи кучета, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Хроники на дивото, еп. 1
  • 05:15
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
  • 05:35
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 8
  • 06:00
    Мигове от катастрофата, еп. 43
Пълна програма
  • Сега
    Диво царство: Светлата глутница
  • 05:26
    Дивата Аляска
  • 06:13
    Невероятните риби
  • 07:00
    Надпревара за живот: Подводни хищници
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Бaрнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Дартс: Мастърс 2017, Мелбърн, трети ден, директно
  • 15:30
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Челси (2006-07), повторение
Пълна програма
  • Сега
    Филм "Зигзагът на късмета"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:35
    Филм "Чичо Ваня"
Пълна програма
  • Сега
    "Това е България" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • Сега
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • Сега
    "Аз съм номер четири" - фантастика / екшън филм, САЩ, 2011
  • 06:10
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
  • 06:30
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 07:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Каляри
Пълна програма
  • Сега
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 05:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:35
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Вести
  • 05:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 07:00
    Вести
Пълна програма
  • Сега
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • Сега
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 06:25
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 09:15
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Ах, колко години, години" - док филм
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков
Пълна програма
  • Сега
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • Сега
    Infomercials
  • 07:05
    Calimero
  • 07:35
    Die Oktonauten
  • 07:45
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • Сега
    Биографии на прочути личности: Пеле - кралят на футбола
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 6 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • Сега
    Призраци в лудницата: Болница "Олд Кенън Мемориъл"
  • 05:12
    Кралят на тортите: Епизод 9
  • 05:36
    Кралят на тортите: Епизод 10
  • 06:00
    Кралят на тортите: Чудовища, тикви и ковчези
Пълна програма
  • Сега
    Професия турист
  • 05:30
    Мъдростта на историята, част 1
  • 06:00
    Импресия Гърция
  • 06:30
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • Сега
    Екстремни водни паркове
  • 05:30
    Екстремни водни паркове
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Екстремни водни паркове
  • 05:30
    Екстремни водни паркове
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Дама пика: Черен обред, Русия, 2015
  • 05:20
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, Съливан Стейпълтън, 2014
  • 07:10
    Битка в Сиатъл, САЩ, екшън/драма, с Уди Харелсън, Чарлийз Терон, 2007
  • 08:50
    Земните момичета са лесни, Великобритания,САЩ, комедия/музикален, 1988
Пълна програма
  • Сега
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Най - великата битка на Александър Македонски" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 161
  • 05:10
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 213
  • 06:00
    Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • Сега
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • Сега
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:15
    "Кунг Фу панда 2" - приключенски анимационен филм, САЩ, 2011
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • Сега
    Кости - четвърти сезон, еп. 18
  • 05:35
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 4
  • 06:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 12
  • 06:45
    Светкавицата - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • Сега
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • Сега
    LINGERIE
  • 05:30
    LINGERIE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
  • 06:00
    Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
  • 07:00
    Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 09:00
    Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • Сега
    "Детектив медиум" - 5 eп.
  • 05:25
    "Такси" - еп.7
  • 05:50
    "Границата" - 12 еп.
  • 07:00
    "Джейк и Дебелака" - 26 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Кошмарни съседи" - 521 еп.
  • 05:05
    "Спешни случаи" - 3 и 4 еп.
  • 06:00
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 193 и 194 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Новини, спорт и времето на 30 минути
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка без границ
  • 05:20
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 05:50
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 06:05
    Я и моя собака
Пълна програма
  • Сега
    "Смърт на погребение" - комедия с уч. на Крис Рок, Мартин Лорънс, Зоуи Салдана, Люк Уилсън, Дани Глоувър, Трейси Морган, Джеймс Марсдън, Питър Динклаж, Кейт Дейвид и др., /п/
  • 06:00
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:00
    "Моят ирландски меден месец" - романтичен филм с уч. на Николет Шеридан, Патрик Балади, Виктория Смърфит и др., /п/
  • 09:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др., /п/
Пълна програма
  • Сега
    Deadliest Catch: Endless
  • 05:30
    Treehouse Masters: Treetop Candy Kitchen
  • 06:15
    Treehouse Masters: The Coolest Treehouse Ever Built
  • 07:00
    Treehouse Masters: View From Above 2
Пълна програма
  • Сега
    WEATHER FORECAST
  • 05:05
    GADGET-X
  • 05:20
    ENGLISH 911
  • 05:25
    3WAYS2
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • Сега
    Уинкс Клуб
  • 05:05
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 07:00
    Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап)
  • 08:00
    Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
  • 09:00
    Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
Пълна програма
  • Сега
    "Игра на тронове VІІ, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 05:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 07:00
    "Бъди някой", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джошуа Колдуел, с Матю Еспиноза, Сара Джефри, Алисън Пейдж, Кейтлин Кийтс, Ламоника Гарет, [12+]
  • 08:25
    "Шампионите", комедия, САЩ, 2000; реж. Кристофър Гест, с Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Кристофър Гест, Паркър Поузи, Джон Майкъл Хигинс, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • Сега
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
Пълна програма
  • Сега
    Уинкс Клуб
  • 05:05
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • Сега
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Murder Comes to Town: Roses Are Red, Murder Is Too
  • 05:24
    Deadly Affairs: Deadly Obsession
  • 06:12
    Deadly Affairs: Predator or Prey
  • 07:00
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
Пълна програма
  • Сега
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 05:30
    The Burning Issue: Episode 20
  • 06:00
    My Likes: Fashion Designers
  • 06:30
    Top: Fashion Icons
Пълна програма
  • Сега
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 05:20
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 06:00
    Jim Zumbo
  • 06:25
    Jim Zumbo
Пълна програма
  • Сега
    На лов за автомобили: Находки и понита
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 06:35
    Война за доставки: Диско-робот и затруднения в замъка
Пълна програма
  • Сега
    Мигове от катастрофата, еп. 43
  • 05:20
    Вярно ли е?, еп. 15
  • 05:45
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 06:10
    Роден на пътя, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.3, еп. 22
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Кой съм бил в предишните си животи?: Лора, Винсънт и Дивавани
  • 06:00
    Първите 48 часа: Жажда за кръв
  • 07:00
    Първите 48 часа: Къщата на ул. "Мадрона"
  • 08:00
    Убийци: Кот: Краковския вампир
Пълна програма
  • Сега
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • Сега
    "Сладкопойна чучулига" - конкурс за детска песен /2 част
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Загоре" - Стара Загора - Пазарджик 2014 /2 част -
  • 06:00
    Концерт на студенти от катедра "Поп и джаз" към НМА /1 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов /2 част
Пълна програма
  • Сега
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • Сега
    Massage Time (18+)
  • 05:16
    Shadow Of A MILF (18+)
  • 05:36
    ZZ's Got Talent! (18+)
  • 06:00
    Tiny Teen Hooker (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки, финал - повторение)
  • 06:00
    "Денонощно сред дивата природа" - документален филм
  • 07:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 4 еп., спортно-обзорно предаване
  • 08:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Санкт Петербург, Русия - обзор
Пълна програма
  • Сега
    Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Швеция
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от рали "Виньо де Мадейра"
  • 07:35
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /4 епизод/
Пълна програма
  • Сега
    Абсентия
  • 07:00
    Черният кон
  • 08:50
    Синя птица
  • 10:10
    Синът
Пълна програма
  • Сега
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    Паспорт за приключения
  • 05:30
    Паспорт за приключения
  • 06:00
    За островите и хората: Уалис и Фотуна - островите близнаци
  • 07:00
    С влак към… Китай
Пълна програма
  • Сега
    Bangkok Fight Night
  • 06:50
    Japan Queen Tournament
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • Сега
    Перлите в короната
  • 06:05
    Г-ца Минус
  • 07:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 08:45
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
Пълна програма
  • Сега
    World of X Games 2014
  • 06:00
    Parko's Perfect Day
  • 06:30
    AFMXA Freestyle Awards 2009
  • 07:00
    Bucky's Backyard Bowl-B-Q
Пълна програма
  • Сега
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • Сега
    Слънчева Трявна
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Лил - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 05:30
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 09:30
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 500 - финал, повторение)
  • 06:00
    Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 500 - полуфинали, повторение)
  • 12:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Хамбург, Германия - финал (повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    В града витае убийство: Розите са червени, убийството също
  • 05:24
    Смъртоносни връзки: Смъртоносно обсебване
  • 06:12
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 07:00
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
Пълна програма
  • Сега
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
Пълна програма
  • Сега
    Ловна треска - Гълъби и пъдпъдъци в Надьсалонта
  • 05:30
    Виктор Такач - Подножието на Алпите
  • 06:00
    Ловна треска - Посока: Чудесната Африка - 5. част
  • 06:30
    На фокус Йожеф Ач - Шарани от Харомфа
Пълна програма
  • Сега
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 05:10
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 06:35
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:00
    "Съвременно семейство VIII, 1 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Историята на прислужницата I, 7 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 05:45
    "Рей Донован ІV, 12 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джон Дал , с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Керис Дорси, Девън Багби, [18+]
  • 07:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 08:45
    "Киното, моя любов", документален, Румъния, 2015; реж. Александру Белк, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Walk the Aisle
  • 05:30
    Art, Fashion & Design Season 2 Ep1
  • 06:00
    Art, Fashion & Design Season 2 Ep2
  • 06:30
    Designer Expose
Пълна програма
  • Сега
    Год на орбите
  • 05:40
    Самый-самый. Ракета-носитель "Союз"
  • 06:05
    Самый-самый. Ракетно-космический центр "Прогресс"
  • 06:35
    Самый-самый. МКС
Пълна програма
  • Сега
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В сърцето на Родопите: село Петково (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 07:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 08:30
    Тенис: ATP 1000 Синсинати
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 06:00
    Голф: Европейски тур
  • 09:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 10:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 05:05
Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 5
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212
bTV 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал
bTV HD 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 05:30
Екстремни водни паркове
Travel Channel HD 05:30
Екстремни водни паркове
Eurosport 2 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Mtel Sport 2 06:00
Голф: Европейски тур

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 05:05
"Убежище", драма, Германия, 2015; реж. Марк Брумунд, с Луис Хофман, Александър Хелд, Щефан Гросман, Катарина Лоренц, Макс Риймелт, [15+]
HBO 2 05:10
"Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
VOX 05:15
"Кунг Фу панда 2" - приключенски анимационен филм, САЩ, 2011
TV1000 05:20
Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, Съливан Стейпълтън, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}