ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:00
    Новини
  • 05:25
    "Евроабсурдите" (п)
  • 05:35
    "С песните на..."
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "На жълтите павета" (п)
  • 09:45
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Капиталът" (п)
  • 10:35
    "Евроабсурдите" (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервютата на "Добро утро, българи"
  • 11:45
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    Руско документално кино
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "С песните на..."
  • 15:25
    "Българският принос" - документален филм
  • 15:35
    "Спомен за Илия Минев"
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Волен казва" (повторение)
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Телепазарен прозорец
  • 17:25
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 23:00
    Новини
  • 23:25
    "Евроабсурдите" (п)
  • 23:45
    Интервю
  • 00:00
    "Държавата днес" (п)
  • 00:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "С песните на..."
  • 01:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 02:00
    "Онази България" - документален филм
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Новини
  • 04:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

bTV 01:30
"Вътрешна сигурност" - сериал, с.7 еп.1
bTV Cinema 01:30
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.20, 21
bTV HD 01:30
"Вътрешна сигурност" - сериал, с.7 еп.1
Diema Family 01:30
"Стая 309" - сериал /п/
RTR 01:40
Сериал: "Следствени тайни"

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 01:30
Спорт и обучение на кучето
Diema Sport 2 01:45
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
BNT 3 01:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
MAX Sport 1 02:00
Евролига: ЦСКА Москва - Жалгирис
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

HBO3 01:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Fen TV 01:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 01:30
"Завинаги свързани" - сериен филм
Cinemax 01:40
"Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
Alfa 02:00
"Онази България" - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}