ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • Сега
    Новини
  • 07:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 07:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 07:30
    "Капитал" с Боян Аспарухов
  • 08:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 09:20
    "Дух и материя" с Деница Сидерова (п)
  • 09:45
    Телепазар
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Телепазар
  • 10:25
    "Свобода" с Волен Сидеров (п)
  • 11:25
    Документален филм
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:20
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 12:30
    "Коментар Свобода" (п)
  • 12:40
    "Капитал" с Боян Аспарухов
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 13:20
    Документален филм
  • 13:45
    Телепазар
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 14:20
    Минути за музика
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 15:20
    "Голямата игра" с Адриан Асенов (п)
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 16:20
    "Капитал" с Боян Аспарухов
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Телепазар
  • 17:25
    "Дух и материя" с Деница Сидерова (п)
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 18:20
    Актуално
  • 19:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
  • 19:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 19:30
    Актуално
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 20:30
    Актуално
  • 21:00
    Новини
  • 21:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 21:20
    Архивите на АЛФА
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 22:30
    "Коментар Свобода" (п)
  • 22:40
    "Капитал" с Боян Аспарухов (п)
  • 23:00
    "Държавата днес" - информационна емисия (п)
  • 23:30
    "Свобода" с Волен Сидеров (п)
  • 00:30
    Документален филм
  • 01:00
    "В окото на бурята" - (п)
  • 02:00
    Новини
  • 02:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 02:20
    Минути за музика
  • 03:00
    Новини
  • 03:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 03:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 03:30
    "Голямата игра" с Адриан Асенов (п)
  • 04:00
    Добро утро, българи" - (п)

Сериали

bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" /п./ - сериал
bTV Lady 07:00
"Завинаги" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3
Хоби ТВ 07:00
Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 14 еп.

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Царско село - Ботев Пловдив efbet Лига - /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол Висша лига - /п/
Eurosport 08:00
Тенис: Ролан Гарос 2020, мъже, финал
Eurosport 2 08:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Eurosport HD 08:00
Тенис: Ролан Гарос 2020, мъже, финал

Всички предавания

Филми

Cinemax 07:00
"Щастлив край", комедийна драма, Дания, 2018; реж. Хела Джуф, с Бирте Нойман, Курт Равн, Шарлот Сийлинг, Мариане Хьосбро, Тами Йост, [15+]
Cinemax 2 07:00
"Небесни дни", романтична драма, САЩ, 1978; реж. Терънс Малик, с Ричард Гиър, Брук Адамс, Сам Шепърд, Линда Манц, Робърт Уилки, [12+]
Kino Nova 07:00
"Коледа зад ъгъла" - семеен филм с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др.
Fen TV 07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/
HBO 07:00
"С кънтри в сърцето", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Брадли Уолш, с Джеси Шрам, Найл Матър, Лукас Брайънт, Тед Уитал, Зак Смаду, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}