ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 09:40
    Народна музика
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:40
    АТАКА в действие
  • 11:00
    На нож: "Взводът на подпоручик Стратия Мазгалов" - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:40
    "Свобода или смърт" - документален филм за Христо Ботев
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "По стъпките на безсмъртието" - документален филм
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    На нож: "Апостолът на свободата" - документална поредица
  • 15:40
    Народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 17:40
    Интервютата на Алфа ТВ
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Хрътката" - сериен филм, Русия,7 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 00:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
  • 02:00
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:30
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 03:00
    Повторения

Сериали

Viasat Nature 03:25
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Охота и рыбалка 03:30
Сезон охоты
bTV Action 03:30
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 21
Diema 03:30
"Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
Fox Crime 03:30
Младият Монталбано - втори сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Руска Премиер лига
Mtel Sport 2 04:00
Хокей на лед: NHL

Всички предавания

Филми

Skat+ 03:30
"Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм
HBO3 03:35
"Борджиите ІІ, 10 еп. - Изповед", историческа драма, Канада, 2012; реж. Дейвид Лиланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
AXN 03:40
От здрач до зори; сезон 3, епизод 1, екшън, ужаси, САЩ, 2016
HBO 2 03:50
"Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
Cinemax 03:55
"Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}