ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Капиталът" (п)
  • 09:25
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "С песните на..."
  • 10:25
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    RT в българския ефир
  • 11:35
    Интервю
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Дървото на дружбата" - документален филм
  • 16:25
    Интервю
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Остров Свети Иван" - документален филм
  • 22:35
    Интервю
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "Извънредно включване" (п)
  • 00:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 02:35
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

PRO 7 05:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Viasat Nature 06:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.18, 19
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал
Kino Nova 06:00
"От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
MAX Sport 4 06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:55
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23 /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}