ТВ Програма

ТВ програма

AXN Black

  • Сега
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 15:55
    Боен орел; екшън, драма, Хонконг, 1978
  • 17:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 18:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
  • 20:00
    Пазителите на града; екшън, комедия, Хонконг, 1970
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 23:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 00:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 6, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 01:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 04:00
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016

Сериали

e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Fox Crime 10:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 10
PRO 7 10:20
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
Fox Life 10:30
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 10:30
Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Mtel Sport 2 10:45
Футбол: Италианска Серия А
BNT 3 10:55
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Eurosport 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно
Eurosport HD 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно

Всички предавания

Филми

Fox Channel 10:10
Нищо за губене - игрален филм, еп. 1
bTV Cinema 10:15
"Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
MGM 10:25
"Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Kino Nova 10:45
"Животът е прекрасен" - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}