ТВ Програма

ТВ програма

AXN Black

  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 14:40
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:25
    Конан; сезон 1, епизод 21, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 17:25
    Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 18:25
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 19:20
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 20:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:00
    Петимата бойци; екшън, комедия, Хонконг, 1979
  • 23:55
    Железният юмрук от Гуандун; екшън, Хонконг, 1979
  • 01:50
    Петимата бойци; екшън, комедия, Хонконг, 1979
  • 03:30
    Конан; сезон 1, епизод 21, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 04:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}