ТВ Програма

ТВ програма

BiT

  • 05:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 06:30
    еМисия България (п)
  • 07:30
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване LIVE
  • 11:00
    Телепазарен прозорец
  • 11:15
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 12:45
    Документален филм
  • 13:00
    "Аз уча английски" с Николая
  • 13:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 15:00
    Телепазарен прозорец
  • 15:15
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване (п)
  • 17:15
    Телепазарен прозорец
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 19:30
    Уикенд новини с Жени Цанев LIVE
  • 20:00
    Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
  • 22:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 23:30
    "Американски истории"
  • 00:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 01:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване (п)
  • 04:00
    Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}