ТВ Програма

ТВ програма

BiT

  • Сега
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    "Завърналите се", рубрика на BiT с Петя Кертикова
  • 18:35
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 19:30
    "Историята оживява", (п)
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)

Сериали

Viasat History 10:45
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно
Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
MAX Sport 4 11:30
Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Серо Портеньо, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 10:37
Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
TV1000 11:00
Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
TVT 11:00
Белинташ (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema 11:00
"Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}