ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • Сега
    По света и у нас
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    55 лица от вашия живот: Владо Пенев /п/
  • 13:30
    История.bg: 1200 години от рождението на славянския просветител Методий /п/
  • 14:30
    Да открием Германия /п/
  • 15:00
    Телепазарен прозорец
  • 15:15
    100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /15 епизод/
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Малки истории /п/
  • 16:35
    Чиста кръв тв филм /6 епизод/
  • 17:20
    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
  • 17:30
    Дързост и красота тв филм /3546 епизод/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:30
    Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
  • 19:10
    55 лица от вашия живот: Хилда Казасян
  • 19:40
    Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
  • 22:00
    Открито с Валя Ахчиева
  • 22:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 22:55
    Зелена светлина
  • 23:00
    Борджиите - правила на любовта, правила на войната тв филм /5 епизод/ (16)
  • 00:00
    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
  • 00:10
    Денят започва с Култура /п/
  • 01:25
    Здравето отблизо /п/
  • 02:25
    Да открием Германия /п/
  • 03:05
    Борджиите - правила на любовта, правила на войната тв филм /5 епизод/п/(16)
  • 04:00
    Чиста кръв тв филм /6 епизод/п/
  • 04:45
    Дързост и красота тв филм /3546 епизод/п/

Сериали

AXN 12:30
Изгубено момиче; сезон 4, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2014
AXN White 12:30
Човешки съдби; сезон 1, епизод 6, романтика, драма, Франция, 2012
Diema 12:30
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Utilisima 12:30
Джейми Оливър, просто готвач - трети сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 15:00
Футбол: Саутенд Юнайтед - Уикъмб Уондърърс, финален плейоф в Лига 2, повторение
Diema Sport 14:00
Футбол: Локомотив София - ЦСКА, мач от "А" професионална футболна група, повторение
BNT HD 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция - пряко предаване от Париж
Eurosport 15:15
Колоездене, "Джиро д`Италия": Пинцоло - Априка (шестнадесети етап), пряко

Всички предавания

Филми

AXN 12:30
Изгубено момиче; сезон 4, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2014
AXN White 12:30
Човешки съдби; сезон 1, епизод 6, романтика, драма, Франция, 2012
Cinemax 2 12:30
"Среща на класа", драма, Швеция, 2013, [12+]
Fen TV 12:30
ФЕН ТВ клуб /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Diema Family 12:30
"До последен дъх"- сериен филм, /п/

Всички предавания



{START_COUNTER}