ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    На този ден
  • 08:50
    Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4004 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
  • 14:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен филм
  • 14:50
    Космически кораб "Догстар" анимационен филм
  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Дързост и красота тв филм /4005 епизод/
  • 17:00
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Студио "Футбол" коментарно предаване
  • 21:45
    Футбол: Норвегия - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Осло /Норвегия/
  • 23:35
    Студио "Футбол" коментарно предаване
  • 00:10
    Обзор "Лига на нациите"
  • 00:40
    Култура.БГ /п/
  • 01:35
    100% будни /п/
  • 02:35
    Скрити белези игрален филм /п/(14)
  • 04:25
    Дойче веле: Шифт
  • 04:40
    Туристически маршрути

Сериали

Fox Channel 04:25
Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 10
Fox Crime 04:25
Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 2
Viasat History 04:35
Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
Viasat Nature 04:45
Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
Film Plus 04:35
Тенис: Зденек Колар - Давид Ферер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Хокей на лед: NHL
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 04:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
FilmBox Basic 04:35
Отвъд Биографичен САЩ 2001
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Близалки и бонбони"

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания



{START_COUNTER}