ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 08:35
    Саладин анимационен филм/3 и 4 епизод/
  • 09:30
    Племето на дъгата детски игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Кристофър Уотсън, в ролите: Дейвид Джеймс Елиът, Грейсън Ръсел, Ел Куин и др.
  • 11:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:00
    Голямото четене: Финал
  • 16:10
    Криворазбраната цивилизация тв мюзикъл /България, 1974г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите: Георги Калоянчев, Ружа Делчева, Илия Добрев, Георги Парцалев, Лора Керанова и др.
  • 17:45
    30-ти международен цирков фестивал Монте Карло
  • 18:40
    30 години Празници на изкуствата "Аполония": 40 години "Щурците"
  • 19:40
    Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Къщата на духовете игрален филм /копродукция, 1993г./, режисьор Биле Аугуст, в ролите: Мерил Стрийп, Джеръми Айрънс, Глен Клоуз, Уинона Райдър, Антонио Бандерас и др.
  • 23:05
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:15
    Младежки олимпийски игри - Нанджин 2014 дневник
  • 23:45
    30 години Празници на изкуствата "Аполония": Концерт на Камелия Тодорова и "Живко Петров трио"
  • 00:45
    Аматьори игрален филм/САЩ, 2005г./, режисьор Майкъл Трегър, в ролите: Джеф Бриджис, Тед Дансън, Уилям Фичнър и др. (12)
  • 02:20
    Буря в ясен ден игрален филм/п/(12)
  • 04:35
    30-ти международен цирков фестивал Монте Карло /п/

Сериали

AXN 08:30
Старгейт Вселена; сезон 2, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2010
bTV Action 08:30
"Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с. 4, еп. 1, 2, 3
e-kids 08:30
Франклин - анимационен сериал
Fox Life 08:30
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 22
Viasat Nature 08:30
Зоопаркът, 11-и сезон (4)

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 09:30
Австралийски футбол, АФЛ: Грейтър уестърн Сидни - Колингууд, пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Австралийски футбол, АФЛ: Грейтър уестърн Сидни - Колингууд, пряко
BNT World 09:20
Ретро спорт: Боян Коцев - легендата на българското колоездене

Всички предавания

Филми

AXN 08:30
Старгейт Вселена; сезон 2, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2010
Cinemax 2 08:30
"Опасни връзки", романтична драма, Италия, 1959, [12+]
TVPlus 08:30
Българският геном II част - документален филм
BNT2 08:30
Саладин анимационен филм /10 серия/
Diema Family 08:30
"1001 Нощ" - сериен филм, 2 епизода

Всички предавания



{START_COUNTER}