ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • Сега
    Добър ден с БНТ 2
  • 14:00
    Киното - моя любов, моя песен Международен конкурс за изпълнение на песни от филми /първа част/
  • 15:00
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:30
    №1 Туризмът /БНТ 2 Варна/
  • 16:00
    Черно-бяло кино: "Специалист по всичко" игрален филм /България, 1962 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Апостол Карамитев, Георги Калоянчев, Гинка Станчева, Катя Чукова, Андрей Чапразов, Ирина Тасева и др.
  • 17:30
    На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Възторгът и равносметката на един исторически акт документален филм /1999 г./
  • 18:30
    Новото познание
  • 19:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии
  • 19:30
    Родени да побеждават документален филм /БНТ 2 Русе/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Маша и Мечока
  • 20:00
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:30
    Летен концерт на Виенската филхармония от Шьонбрун
  • 22:05
    Да возиш мис Дейзи игрален филм /игрален филм САЩ, 1989 г./, режисьор Брус Бересфорд, в ролите: Морган Фрийман, Джесика Танди, Дан Акройд, Пати Лупон, Естър Рол и др.
  • 23:40
    История.bg Джентълменът на българската общественост - Александър Малинов /п/
  • 00:40
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 01:40
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 02:40
    Джинс /п/
  • 03:10
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03:40
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 03:55
    Да возиш мис Дейзи игрален филм /п/

Сериали

Bulgaria ON AIR 13:15
Вътрешно разследване - криминален сериал /п./
Viasat Explorer 13:20
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
Viasat Nature 13:25
Магическата Австралия, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 13:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 65 еп.
Viasat History 13:35
Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

BNT 3 13:25
Gearing Up предаване за скоростни спортове
MAX Sport 2 13:30
Голф: The Open "The Open", филм за турнира
MAX Sport 3 13:30
Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - СПАЛ
ТВ Европа 13:45
Спорт
НТВ Сериал 13:50
ПЛЯЖ серия 11

Всички предавания

Филми

HBO3 13:30
"По американски I, 13 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
Diema 13:30
"Операция Делта форс: Тревога" - екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др.
MAX Sport 2 13:30
Голф: The Open "The Open", филм за турнира
Vivacom Arena 13:31
Обнадеждени Драма 2015
Kino Nova 13:40
"Отблизо" - романтична драма с уч. на Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Клайв Оуен, Натали Портман, Ник Хобс и др. /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}