ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • Сега
    Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /11 епизод/п/
  • 08:15
    Реката анимационен филм /п/
  • 08:25
    Български уроци - аз уча български
  • 08:35
    Сребристият жребец анимационен сериен филм /21 епизод/п/
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    С БНТ на училище
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Туризъм.бг
  • 13:00
    С БНТ на училище
  • 15:55
    Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър "Иван Вазов" с медийната подкрепа на БНТ
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Сребристият жребец анимационен сериен филм /22 епизод/
  • 16:45
    Музика, музика... музикално-образователно предаване /п/
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
  • 19:00
    Домът на вярата Манастир "Св. Петка"/София/п/
  • 19:30
    Олтарите на България /БНТ 2 София/
  • 19:50
    Лека нощ деца Реката
  • 20:00
    Началото: Пътешествието на човечеството сериен документален филм /4 епизод/
  • 20:45
    Южни хроники: Зад кулисите документална поредица /1 епизод/
  • 21:15
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 21:30
    Пътешествия документална поредица
  • 22:00
    Завръщане в Брайдсхед сериен тв филм /1 епизод, 2 част/
  • 22:55
    Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър "Иван Вазов" с медийната подкрепа на БНТ
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:30
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 23:45
    Въпрос на чест 5 сериен тв филм /4 епизод/ (16)
  • 00:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 01:00
    Днес и утре
  • 01:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:15
    Часът на зрителите /п/
  • 02:45
    Олтарите на България /БНТ 2 София/п/
  • 03:00
    Култура.БГ
  • 04:00
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/избрано/п/
  • 04:30
    Въпрос на чест 5 сериен тв филм /4 епизод/п/ (16)

Сериали

Viasat History 08:10
Изгубените кралства на Южна Америка, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 08:15
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 3
EPIC Drama 08:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада, криминален/мистерии, 2007
e-kids 08:20
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
bTV Comedy 08:30
"Кухня" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 08:00
Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, полуфинал, Уилямс - Стивънс
Film Plus HD 08:00
Тенис: Леони Кунг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
Diema Sport 08:00
Волейбол: Левски - Хебър, четвъртфинален мач за Купата на България /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Бирмингам Сити - Блекбърн Роувърс, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Eurosport HD 08:00
Тенис: Открито първенство на САЩ 2017, полуфинал, Уилямс - Стивънс

Всички предавания

Филми

BNT2 08:35
Сребристият жребец анимационен сериен филм /21 епизод/п/
Telekabel 08:20
Франклин - анимация
HBO 2 08:30
"Джон Маккейн: За кого бие камбаната", документален, САЩ, 2018; реж. Питър Кънхард, [12+]
FilmBox Extra 08:35
Специална доставка Комедия САЩ 2008

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}