ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • Сега
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    №1 Туризмът: Светският блясък на Варна документален филм /БНТ 2 Варна/
  • 22:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 00:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/

Сериали

Viasat History 13:55
Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 14:00
"По средата" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
Viasat Explorer 14:05
Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 3 14:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентус
Nova Sport 14:00
Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
Sky Sports 14:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Известни и влюбени ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Vivacom Arena 13:59
Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
TVT 14:00
Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Kino Nova 14:00
"Срещите на Джейн" - романтична комедия с уч. на Каризма Карпентър, Дейвид Липер, Джошуа Малина, Евън Мариот, Закари Леви, Рейчъл Лефевр и др.
TV1 14:00
Научнопопулярен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}