ТВ Програма

ТВ програма

BNT4

  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 14:30
    Пътеки /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    №1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна /БНТ 2 Варна/
  • 22:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии /п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 00:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 03:15
    Малки истории /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    Култура.БГ /п/

Сериали

Fox Channel 04:05
Екзорсистът - втори сезон, еп. 2
PRO 7 04:10
"Свръхестествено" - мистъри сериал
EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже

Всички предавания

Филми

MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм
Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}