ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Младежка лига: Нашествие" - детски сериал
  • 06:00
    "Младежка лига: Нашествие" - детски сериал
  • 06:30
    "Агрофорум" - предаване
  • 07:00
    "Трета смяна" - сериал, с. 4, еп. 20
  • 08:00
    "Тази събота"- актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - ситком, с. 3, еп. 16
  • 13:00
    "Г-н майката на отбора" - Комедия, САЩ, 2009 г., Режисьор: Уилям Деър, Актьори: Джордж Лопес, Даниела Бобадийа, Джейн Линч
  • 15:00
    "Банкок" - документален филм
  • 16:00
    "Селена" - Биографичен, драма, мюзикъл, САЩ, 1997 г., Режисьор: Грегъри Нава, Актьори: Джейкъб Въргас, Дженифър Лопес, Едуард Джеймс Олмос, Джон Седа, Дейв Крузин, Едуард Лахман
  • 18:30
    "Бинго милиони" - телевизионна лотария
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филми
  • 20:00
    "Кой е баща ни?" - Комедия, САЩ, 2013 г., Режисьор: Кен Скот, Актьори: Боби Мойнихан, Коби Смълдерс, Винс Вон, Крис Прат, Георги Лалов
  • 22:20
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 23:00
    "Кметството" - Трилър, драма, САЩ, 1996 г., Режисьор: Харолд Бекър, Актьори: Ал Пачино, Джон Кюсак, Бриджит Фонда, Дени Айело, Мартин Ландау, Дейвид Пеймър и др.
  • 01:10
    "Мостовете на Медисън" - Драма, романтичен, САЩ, 1995 г., Режисьор: Клинт Истууд, Актьори: Клинт Истууд, Виктор Слезак, Джим Хейн, Кристофър Круун
  • 03:40
    "Домашен арест"/п./ - ситком, с. 3, еп.16
  • 04:10
    "Трета смяна" /п./ - сериал, с.4, еп.20

Сериали

bTV Comedy 03:00
"Шоуто на шантавите рисунки" /п/- анимационен сериал
bTV Lady 03:00
"Изпитание на любовта"/п/ - сериал, еп. 15, 16, 17
Diva Universal 03:00
"Хейвън / Убежище 3" - психо сериал
03:00
С въдица в ръка - втори сезон - 22 еп. /п/
Fox Life 03:05
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Brisbane International Open (ATP World Tour 250 - 2015) (п)
Eurosport 2 05:30
Тенис: "Аустрелиън оупън"
Eurosport 2 No Bundesliga 05:30
Тенис: "Аустрелиън оупън"
Diema 05:45
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, /п/
Eurosport 09:30
Тенис, "Аустрелиън оупън": Полуфинал (жени)

Всички предавания

Филми

ARD 1 02:55
"Знамената на бащите ни" - игрален филм, САЩ, 2006
Skat+ 03:00
"Бялата порта на Рила" - документален филм /повторение/
SAT 1 03:05
"Cradle 2 the Grave: От люлка до гроб" - трилър, САЩ, 2002
HBO Comedy 03:10
"Голяма любов II, 10 еп. - Най-щастливото момиче", комедийна драма, САЩ, 2007, [15+]
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост

Всички предавания



{START_COUNTER}