ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 38
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 40
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 32
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 126
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.30
  • 21:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Приятели"- сериал, с.8, еп.4,5
  • 01:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.6
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 81

Сериали

Fox Life 08:40
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 9
EPIC Drama 08:45
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
Viasat Nature 08:45
Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 8
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12 /п/
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Eurosport HD 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Sky Sports 08:30
Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Film Plus HD 09:00
Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO3 08:35
"Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
bTV Cinema 08:45
"Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
HBO 2 08:50
"Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
Cinemax 2 09:00
"Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини

Всички предавания



{START_COUNTER}