ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.17
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.30
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.56
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.2
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.29
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.24
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.10
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.4
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.191, 192
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 6
Viasat History 10:55
Тайната война, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
BSTV 10:35
"Раждането на една пластика" - документален филм
Cinemax 10:35
"Шерлок Гномс", анимационна комедия, Великобритания, 2018; реж. Джон Стивънсън, [0+]
MGM 10:35
"Блус брадърс 2000" - игрален филм с Дан Акройд, Джон Гудмън.
bTV Action 10:45
"Сърцето на дракона" - фентъзи, приключенски (САЩ, 1996), режисьор Роб Коен, в ролите: Денис Куейд, Шон Конъри, Дина Майер, Дейвид Тюлис, Пит Посълтуейт, Джейсън Айзъкс и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}