ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.20
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.33
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.59
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.5
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.32
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.27
  • 21:30
    "Игрите на звездите" - гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.4
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.7
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.197, 198
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

EPIC Drama 06:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
Хоби ТВ 06:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 15 еп. /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.18 - 21
bTV Cinema 06:00
"Дневниците на вампира" /п./ - сериал, с.8 еп.13, 14

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Парма - Дженоа
BNT 3 06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Финал
Eurosport 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
Eurosport HD 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо

Всички предавания

Филми

TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Аризона
TVPlus 06:00
"Храната - лекарство или отрова" -2 част, документален филм
BNT2 06:00
Загадката Нисово документален филм /БНТ 2 Русе/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}