ТВ Програма

ТВ програма

CNN

  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    African Voices
  • 07:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    TBD
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    Quest's World of Wonder
  • 14:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 14:30
    TBD
  • 15:00
    Smerconish
  • 16:00
    CNN Newsroom
  • 16:30
    African Voices
  • 17:00
    CNN Newsroom
  • 17:15
    Marketplace Africa
  • 17:30
    TBD
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    Winning Post
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    TBD
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    Amanpour
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    TBD
  • 00:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 00:30
    African Voices
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Marketplace Africa
  • 02:15
    World Sport
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 04:00
    Amanpour
  • 04:30
    African Voices

Сериали

Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6
Fox Channel 00:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Fen TV 01:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
BNT2 01:00
Гласове от Халоцена документален филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}