ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Цар Лъв - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал

Сериали

e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:45
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 10
Fox Channel 16:45
Кости - четвърти сезон, еп. 11
Хоби ТВ 17:00
АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 33 еп.

Всички предавания

Спорт

bTV Action 17:00
"Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.11
Film Plus 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
Film Plus HD 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
TVPlus 17:30
"Спорт+" - спортно обзорно предаване
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:00
"Генералът на тортите", комедия, Швеция, 2018; реж. Филип Хамар, Фредрик Викингсон, с Микаел Персбранд, Хелена Бергстрьом, Агнес Линдстрьом Болмгрен, Томас Фон Брьомсен, Йенс Олин, [12+]
BNT 3 17:00
От Олимпия до Париж: Люлката документален филм /1994 г./
TVT 17:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Diema Family 17:00
"Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
AXN Black 17:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2000

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}