ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Цар Лъв - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал

Сериали

EPIC Drama 22:50
Версай, сезон 1, еп. 6, Франция, Канада, Автентична историческа поредица, 2015
Viasat Explorer 22:50
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
bTV Comedy 23:00
Премиера: "Мис Сладкиш" - сериал, еп.3, 4
bTV Lady 23:00
"Сърцето на града" - сериал, еп.17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 22:45
Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
НТВ Сериал 22:57
ЛИТЕЙНЫЙ серия 118
Diema Sport 2 23:00
Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
Nova Sport 23:00
Баскетбол: Обрадойро - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
Film Plus 23:30
Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение

Всички предавания

Филми

HBO 2 22:40
"Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
bTV Cinema 22:45
"Неуредени сметки" - трилър (АЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+]
Cinemax 22:50
"Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
AXN 22:55
Винаги ще знам какво направи миналото лято; ужаси, мистерия, САЩ, 2006
AXN Black 23:00
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}