ТВ Програма

ТВ програма

Eurocom

  • 05:00
    Чудото на Хуана - 80 еп. - Сериал
  • 05:45
    Семеен лекар - 72 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 10:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 10:30
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Ангели и приятели - 25 еп.- Анимация
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 19:00
    Стая с изглед - Драма
  • 21:00
    Ангелски очи - Трилър
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
  • 00:30
    Телепазарен прозорец
  • 01:30
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 02:30
    Стая с изглед - Драма

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}