ТВ Програма

ТВ програма

Eurocom

  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 36 еп. - Сериал
  • 11:15
    Любовен облог - 11 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 14:15
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 21:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 22:00
    Военна прокуратура - 4 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Истинска любов - 36 еп. - Сериал
  • 02:45
    Любовен облог - 11 еп. - Сериал
  • 03:30
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков

Сериали

Diema 09:10
"Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Fox Crime 09:10
Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007

Всички предавания

Спорт

BNT 3 09:15
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:20
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO3 09:20
"Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}