ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport

  • Сега
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
  • 05:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 07:30
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 09:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, първи ден
  • 11:00
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
  • 11:45
    Фигурно пързаляне: Гран При финал, обзор
  • 13:45
    Конен спорт: Световна купа в Ла Коруня
  • 14:45
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден, директно
  • 19:45
    Формула Е: Обзор на предишния сезон
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден, директно
  • 00:55
    Новини
  • 01:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 12,5 км преследване, мъже
  • 01:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 02:00
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, 10 км преследване, жени
  • 04:30
    Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже

Сериали

AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 64 еп. - Сериал
Fox Channel 05:15
Империя - четвърти сезон, еп. 5
Fox Crime 05:15
Военна прокуратура - трети сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

MGM 05:05
"Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
Nova TV 05:20
"Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
TVPlus 05:30
"Историята на Барак Обама" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}