ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport

  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 08:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 09:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 12:00
    Зала на славата,най-великите спринтьори
  • 13:00
    "Страна на легендите"
  • 13:30
    Куриози
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 14:50
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап, директно
  • 18:45
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 19:15
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 19:45
    Куриози
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап, обзор
  • 23:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 23:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 00:00
    Куриози
  • 00:25
    Новини
  • 00:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 02:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 03:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап

Сериали

EPIC Drama 06:00
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Fox Channel 06:00
Завинаги - първи сезон
ARD 1 06:00
"Факт" - сериал
Utilisima 06:00
Пекарната на Рудолф - втори сезон
Diema 06:00
"Женени с деца" - сериал, сезон 4 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

bTV HD 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV Action 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
Skat+ 06:00
"Разкопките при село Кръстевич" - документален филм
Vivacom Arena 06:00
Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}