ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
  • 07:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 08:00
    "Кит и Кейт"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
  • 08:40
    "Хип хип ура"
  • 08:50
    "Баданаму"
  • 09:00
    "Дудлибу"
  • 09:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:45
    "Баданаму"
  • 09:50
    "Аниманималс"
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Томас и приятели"
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Чурулик"
  • 11:10
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 11:40
    "Барни и приятели"
  • 12:10
    "Кипър"
  • 12:35
    "Бери и Доли"
  • 12:40
    "Строителят Боб"
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 16:10
    "Кит и Кейт"
  • 16:20
    "Аниманималс"
  • 16:30
    "Бери и Доли"
  • 16:40
    "Мончичи"
  • 16:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 17:00
    "Дудлибу"
  • 17:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 17:55
    "Робоколата Поли"
  • 18:00
    "Мончичи"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Чурулик"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:00
    "Баданаму"
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
  • 00:00
    "Кит и Кейт"
  • 00:10
    "Чурулик"
  • 00:35
    "Томас и приятели"
  • 00:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:15
    "Герои на града"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Каква е голямата идея?"
  • 04:15
    "Аниманималс"
  • 04:25
    "Робоколата Поли"
  • 04:30
    "Мончичи"
  • 04:55
    "Рейнбоу Руби"

Сериали

bTV Cinema 01:15
"Вътрешна сигурност" /п./ - сериал
Fox Channel 01:15
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 17
VOX 01:20
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Viasat Explorer 01:25
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 12
Viasat Nature 01:25
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 01:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 01:15
Футбол: Копа Либертадорес Палестино - Ривър Плейд
Nova Sport 01:25
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport 01:30
Колоездене: Флеш Валон
Eurosport HD 01:30
Колоездене: Флеш Валон

Всички предавания

Филми

HBO 2 01:20
"Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
Cinemax 01:25
"Кучка (2017)", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мариана Палка, с Джейсън Ритър, Джейми Кинг, Мариана Палка, Брайтън Шарбино, Рио Манджини, [18+]
Nova TV 01:30
"Завинаги свързани" - сериен филм
AXN White 01:40
Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
Cinemax 2 01:45
"Легендата за Рита", драма, Германия, 2000; реж. Фолкер Шльондорф, с Бибиана Беглау, Надя Уул, Мартин Уутке, Харалд Шрот, Александер Байер, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}