ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • Сега
    "Конни"
  • 11:00
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 12:00
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 13:10
    "Герои на града"
  • 13:40
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 14:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 14:45
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 14:50
    "Конни"
  • 15:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 15:40
    "Кайю"
  • 16:00
    "Дот"
  • 16:25
    "Паленца"
  • 16:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:00
    "Баданаму"
  • 17:10
    "Джармис"
  • 17:40
    "Моите приятели животните"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 18:00
    "Баданаму"
  • 18:05
    "Мончичи"
  • 18:30
    "Узли и Пип"
  • 18:35
    "Малкото кафяво мече"
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
  • 21:25
    "Дот"
  • 21:45
    "Паленца"
  • 22:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 22:55
    "Строубъри Шорткейк"
  • 23:40
    "Мончичи"
  • 00:05
    "Узли и Пип"
  • 00:20
    "Малкото кафяво мече"
  • 00:30
    "Баданаму кадети"
  • 00:50
    "Робоколата Поли"
  • 01:00
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:20
    "Робоколата Поли"
  • 02:00
    "Баданаму"
  • 02:05
    "Джармис"
  • 02:30
    "Моите приятели животните"
  • 02:45
    "Аниманималс"
  • 02:55
    "Яя и Зук"
  • 03:00
    "Кит и Кейт"
  • 03:15
    "Бери и Доли"
  • 03:25
    "Бож"
  • 03:35
    "Чурулик"
  • 03:55
    "Мончичи"
  • 04:20
    "Узли и Пип"
  • 04:30
    "Малкото кафяво мече"
  • 04:45
    "Томас и приятели"

Сериали

EPIC Drama 10:15
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2017
e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat Nature 10:25
Магическата Австралия, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 10:30
Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 10:30
Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
MAX Sport 4 10:30
Футбол: Испанска Ла Лига Обзор на втора девизия
Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 10:15
"Шрек Трети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2007), режисьори Крис Милър и Раман Хуи
Kino Nova 10:20
"Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
HBO 2 10:25
"Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
Cinemax 2 10:30
"Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
bTV Action 10:30
"Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}