ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
  • 07:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 08:00
    "Кит и Кейт"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 08:55
    "Баданаму"
  • 09:00
    "Дудлибу"
  • 09:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:45
    "Баданаму"
  • 09:50
    "Аниманималс"
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Томас и приятели"
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 11:40
    "Барни и приятели"
  • 12:10
    "Кипър"
  • 12:35
    "Бери и Доли"
  • 12:40
    "Строителят Боб"
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 16:10
    "Малкото кафяво мече"
  • 16:20
    "Аниманималс"
  • 16:30
    "Бери и Доли"
  • 16:40
    "Мончичи"
  • 16:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 17:00
    "Дудлибу"
  • 17:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 17:55
    "Робоколата Поли"
  • 18:00
    "Мончичи"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
  • 00:00
    "Кит и Кейт"
  • 00:10
    "Чурулик"
  • 00:35
    "Томас и приятели"
  • 00:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Каква е голямата идея?"
  • 04:15
    "Аниманималс"
  • 04:25
    "Робоколата Поли"
  • 04:30
    "Мончичи"
  • 04:55
    "Рейнбоу Руби"

Сериали

Хоби ТВ 17:00
АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 33 еп.
e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 17:00
"Дивата Нина" - сериал
AXN Black 17:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Viasat History 17:05
Конспирация, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

bTV Action 17:00
"Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.11
Film Plus 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
Film Plus HD 17:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
TVPlus 17:30
"Спорт+" - спортно обзорно предаване
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

Cinemax 17:00
"Генералът на тортите", комедия, Швеция, 2018; реж. Филип Хамар, Фредрик Викингсон, с Микаел Персбранд, Хелена Бергстрьом, Агнес Линдстрьом Болмгрен, Томас Фон Брьомсен, Йенс Олин, [12+]
BNT 3 17:00
От Олимпия до Париж: Люлката документален филм /1994 г./
TVT 17:00
Ус килима: магията на нишките (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Diema Family 17:00
"Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
AXN Black 17:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2000

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}