ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:20
    "Конни"
  • 06:10
    "Дот"
  • 06:35
    "Томас и приятели"
  • 07:00
    "Чурулик"
  • 07:25
    "Узли и Пип"
  • 07:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 08:00
    "Кит и Кейт"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 08:55
    "Аниманималс"
  • 09:00
    "Дудлибу"
  • 09:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:45
    "Баданаму"
  • 09:50
    "Аниманималс"
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
  • 10:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 11:40
    "Барни и приятели"
  • 12:10
    "Кипър"
  • 12:35
    "Бери и Доли"
  • 12:40
    "Строителят Боб"
  • 13:05
    "Герои на града"
  • 13:30
    "Робоколата Поли"
  • 13:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Конни"
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
  • 15:45
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 16:10
    "Малкото кафяво мече"
  • 16:20
    "Аниманималс"
  • 16:30
    "Бери и Доли"
  • 16:40
    "Мончичи"
  • 16:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 17:00
    "Дудлибу"
  • 17:10
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:50
    "Аниманималс"
  • 17:55
    "Робоколата Поли"
  • 18:00
    "Мончичи"
  • 18:30
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:00
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 23:05
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
  • 00:00
    "Кит и Кейт"
  • 00:10
    "Чурулик"
  • 00:35
    "Томас и приятели"
  • 00:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Каква е голямата идея?"
  • 04:15
    "Аниманималс"
  • 04:25
    "Робоколата Поли"
  • 04:30
    "Мончичи"
  • 04:55
    "Рейнбоу Руби"

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 7
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Viasat Nature 05:35
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 13
EPIC Drama 05:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat History 05:40
Загадки в музея, сезон 8, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 05:30
Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Милано - Торино
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

TV1000 05:25
Разбито, САЩ, драма, 2012
Cinemax 2 05:30
"Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
TV1 05:30
"Петолиния" - музикален микс
Vivacom Arena 05:45
Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}