ТВ Програма

ТВ програма

Mezzo

  • 06:10
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Rimsky-Korsakov: The Tsar's Bride, conducted by Daniel Barenboim at the Berlin Staatsoper
  • 12:00
    Mahler: Symphony No.3 by the Orchestre national du Capitole de Toulouse and Tugan Sokhiev
  • 13:50
    InterMezzo
  • 14:00
    Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
  • 15:25
    Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
  • 16:30
    Gnosis by Akram Khan - Montpellier Danse
  • 17:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Andris Nelsons conducts Strauss and Brahms at the Concertgebouw
  • 19:05
    Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    Mozart's Idomeneo at the Theater an der Wien
  • 00:30
    Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
  • 02:00
    Sylvain Luc & Stefano Di Battista - Nancy Jazz Pulsations
  • 03:20
    Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars, 1959
  • 04:15
    Aldo Romano, Il Camino (The Way)

Сериали

Fox Channel 02:55
Американски татко - трети сезон, еп. 8
Fox Life 03:05
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 7
Viasat History 03:05
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
VOX 03:05
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
RTR 03:10
Сериал: "Вярвам и не вярвам"

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 03:00
Футбол: Руска Премиер лига
Film Plus HD 03:10
Тенис: Ласло Джере - Алберт Рамос-Винолас (GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Наполи - Милан
Mtel Sport 1 03:30
Футбол: Руска Премиер лига
MGM 03:55
"Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.

Всички предавания

Филми

HBO3 02:50
"Куори I, 6 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
Cinemax 02:55
"Хипнотизаторът I, 1 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
TVPlus 03:00
"Християнският кръст на Константин Велики" - II част, документален филм
Skat+ 03:00
"Пътят на Калееви" - документален филм /повторение/
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}