ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 06:45
    "В близък план - Лудият Макс: Пътят на яростта"
  • 06:50
    "В близък план - Бърдмен"
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 07:30
    "Звездите отблизо": Дуейн Джонсън-Скалата
  • 08:00
    "В близък план - Шпиони"
  • 08:10
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 09:40
    "Младите мускетари" - игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.
  • 11:15
    "Любовта смърди" - комедия с Френч Стюарт, Бриджит Уилсън - Сампрас.
  • 12:45
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 14:20
    "Виновният" - криминален / трилър с Бил Пулман, Девън Сава.
  • 16:10
    "Ейс Вентура, зоодетектив" - игрален филм с Джим Кери, Кортни Кокс.
  • 17:35
    "Другата Болейн" - биографичен филм / драма с Натали Портман, Скарлет Йохансон.
  • 19:25
    "Двойни игри" - игрален филм с Бен Афлек, Гари Синийз.
  • 21:10
    "Ще танцуваме ли?" - игрален филм с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.
  • 23:00
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм с Мики Рурк, Клайв Оуен.
  • 01:05
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
  • 03:35
    "В близък план - Марсианецът"
  • 03:40
    "В близък план - Зулендър 2"
  • 03:50
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
  • 04:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.04 - сериал

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.18, 19
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал
Kino Nova 06:00
"От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2 /п/
Fox Channel 06:00
Мелачката - първи сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
MAX Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Киево - Лацио
BNT 3 06:00
Футбол: САЩ - Холандия - финал на световното първенство за жени
MAX Sport 4 06:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:58
Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23 /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.12

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}