ТВ Програма

ТВ програма

Nickelodeon

  • 05:10
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Дора изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Зак и Квак
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:30
    Пес патрул
  • 09:00
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Кръстници вълшебници
  • 16:25
    Кръстници вълшебници
  • 16:55
    100 неща за правене преди гимназията
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Kъщата на Шумникови
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Бела и Булдозите
  • 21:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
  • 22:55
    Костенурките нинджа
  • 23:25
    100 неща за правене преди гимназията
  • 23:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 00:10
    Хатауей и духовете
  • 00:45
    Хатауей и духовете
  • 01:05
    School of Rock
  • 01:25
    School of Rock
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
  • 04:25
    Хатауей и духовете
  • 04:45
    Уинкс Клуб

Сериали

Fox Channel 00:50
Кости - шести сезон, еп. 22
Fox Life 00:50
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 20
AXN White 01:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
01:30
Риби и такъми - четвърти сезон - 17 еп.
Fox Crime 01:35
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Mtel Sport 1 01:00
Футбол: Руска Премиер лига 23 кръг
Film Plus HD 01:30
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)
Eurosport HD 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)

Всички предавания

Филми

БНТ 00:55
Шерлок 3 сериен игрален филм /2 епизод/п/
HBO HD 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
HBO 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
TVPlus 01:00
"Историята на разкоша: Древна Гърция - "Нищо излишно"" - 1 еп., документален филм
Cinemax 2 01:00
"Хилядоглавото чудовище", трилър - драма, Мексико, 2015; реж. Родриго Пла, с Яна Ралуи, Себастиан Агире Боеда, Уго Алборес, Нора Уерта, Даниел Хименес Качо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}