ТВ Програма

ТВ програма

NickHD

  • Сега
    Алвин и Катеричоците
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:25
    Къщата на Шумникови
  • 11:55
    Къщата на Шумникови
  • 12:20
    Изгубени в Дивия запад
  • 13:10
    Кръстници вълшебници
  • 13:30
    Кръстници вълшебници
  • 14:00
    Къщата на Шумникови
  • 14:25
    Къщата на Шумникови
  • 14:55
    Къщата на Шумникови
  • 15:20
    Къщата на Шумникови
  • 15:50
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 16:15
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 16:45
    Възходът на костенурките нинджа
  • 17:10
    Къщата на Шумникови
  • 17:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Възходът на костенурките нинджа
  • 21:25
    Братовчеди завинаги
  • 21:50
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:40
    Къщата на Шумникови
  • 22:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
  • 00:20
    Кръстници вълшебници
  • 00:45
    Рок Училище
  • 01:10
    Рок Училище
  • 01:30
    Геймърки
  • 01:55
    Геймърки
  • 02:20
    Кръстници вълшебници
  • 02:40
    Кръстници вълшебници
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Рок Училище
  • 04:50
    Рок Училище

Сериали

e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat Nature 10:25
Магическата Австралия, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 10:30
Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1
Viasat History 10:45
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 10:30
Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
MAX Sport 4 10:30
Футбол: Испанска Ла Лига Обзор на втора девизия
Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно

Всички предавания

Филми

Kino Nova 10:20
"Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
HBO 2 10:25
"Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
Cinemax 2 10:30
"Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
bTV Action 10:30
"Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}