ТВ Програма

ТВ програма

Planeta

  • Сега
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 12:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - новите хитове
  • 17:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 17:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 18:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "15 години "Планета" ТВ" - концерт на звездите на "Пайнер" - част 3
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините

Сериали

AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 10:10
Необикновените - втори сезон, еп. 4
EPIC Drama 10:15
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2017
e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat Nature 10:25
Магическата Австралия, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 10:30
Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
MAX Sport 4 10:30
Футбол: Испанска Ла Лига Обзор на втора девизия
Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно

Всички предавания

Филми

AXN 10:10
Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Cinemax 10:10
"Шерлок Гномс", анимационна комедия, Великобритания, 2018; реж. Джон Стивънсън, [0+]
MGM 10:10
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
bTV Cinema 10:15
"Шрек Трети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2007), режисьори Крис Милър и Раман Хуи
Kino Nova 10:20
"Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}