ТВ Програма

ТВ програма

Planeta

  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 08:00
    "Промо" - новите хитове
  • 08:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 08:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 09:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 09:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 12:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - новите хитове
  • 17:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 17:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 18:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините

Сериали

Viasat History 06:10
Загадки в музея, сезон 6, еп. 12
Viasat Explorer 06:10
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
PRO 7 06:15
"Майк и Моли" - комедиен сериал
VOX 06:15
"CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Fox Channel 06:25
Последният мъж на света - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 06:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
MAX Sport 2 07:00
Голф: "Светът на голфа"
EuroNews 07:15
Спорт
Eurosport 07:30
Тенис на маса: Световна купа в Австралия

Всички предавания

Филми

БНТ 06:10
Търсачи на реликви сериен тв филм /22 епизод/п/
Vivacom Arena 06:23
Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
AXN 06:25
Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
HBO3 06:25
"Филми и звезди ХI, 24 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}