ТВ Програма

ТВ програма

Ring.BG

  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:30
    WRC: Рали Италия
  • 16:00
    WRC: Рали Италия
  • 18:00
    WRC: Рали Италия
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 20:30
    Mобил 1 - магазинно предаване
  • 21:00
    WRC: Рали Италия - обзор
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Европейски покер тур

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}