ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:50
    Мускетарите тв филм /7 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 331-333
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Великата - сериал, историческа драма
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 16:05
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:45
    4исла; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 17:35
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, Франция, 2014
  • 18:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:20
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:30
    Речни чудовища: Най-смъртоносното африканско чудовище
  • 17:25
    Спасяване на диви животни: Епизод 2
  • 18:20
    Майсторът на басейни: Органичен басейн
  • 19:15
    В аквариума: Обвързващи правила
Пълна програма
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    Интервютата на Алфа Тв
  • 18:30
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
  • 19:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по морето" - поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    Дързост и красота тв сериал /3860 епизод/
  • 18:20
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
Пълна програма
  • 16:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 17:20
    Bunnicula
  • 17:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 18:15
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.4, еп.9
  • 17:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.2, еп.1
  • 18:00
    "Стрелата" - еп. 1
  • 19:00
    Премиера: "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.8
Пълна програма
  • 15:30
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори: Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
  • 17:30
    "Без име" - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др.
  • 20:00
    " Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
  • 21:00
    "Феята на зъбките" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Лимбек, актьори - Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./ - комедиен сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
  • 18:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 18:30
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 8
Пълна програма
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
  • 17:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 18:00
    "Север юг" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.43
Пълна програма
  • 16:45
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 17:10
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 17:35
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 17:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 15:50
    "Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
  • 17:50
    "Улика", комедия - мистерия, САЩ, 1985; реж. Джонатан Лин, с Айлийн Бренън, Тим Къри, Маделин Кан, Кристофър Лойд, Мартин Мъл, [12+]
  • 19:25
    "Земя на мечти", комедийна драма, Великобритания, 2002; реж. Деймиън О'Донъл, с Майкъл Шийн, Марк Ади, Джим Картър, Силия Имри, Рут Джоунс, [12+]
  • 21:00
    "Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел Брюл, Йеспер Кристенсен, Амира Касар, Дени Лаван, Джералдин Чаплин, [12+]
Пълна програма
  • 15:35
    "Пълнолетие", романтична драма, Австралия, 1969; реж. Майкъл Пауъл, с Джеймс Мейсън, Хелън Мирън, Нива Кар-Глин, Джак МакГоурън, Антония Кацарос, [12+]
  • 17:20
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 20:00
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
  • 21:30
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    Шоубизнес
  • 17:30
    Спорт
  • 18:30
    Американско издание
  • 19:00
    Лари Кинг
Пълна програма
  • 16:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Ифет" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Отряд на честта" - военен с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др., /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Теория за големия взрив" (премиера) - сериал, сезон 9
  • 19:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 16:00
    Треска за злато: Златото на Годзила
  • 17:00
    Аукционни войни в Канада: До последна капка
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 13
  • 18:00
    Голи и уплашени: По-лесно е да се каже, отколкото да се направи
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Истории с кучета
  • 17:02
    Произход: Епизод 5
  • 17:26
    Произход: Епизод 6
  • 17:50
    Джо Роган се съмнява във всичко: Човешкият хибрид Голямата стъпка
Пълна програма
  • 16:35
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:05
    Кей Си под прикритие
  • 17:30
    Bizaardvark S1
  • 18:00
    Soy Luna
Пълна програма
  • 16:30
    "Експресът на учените"
  • 17:00
    "Всичко за децата"
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Обетована земя - 67 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:45
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 20:00
    Тенис: "Изборът на Матс"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Мърфи - Хоукинс, пряко
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Селби - Уилямс, пряко
  • 18:30
    Куриози
  • 18:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 19:00
    Баскетбол, Еврокупа: Зенит - Апоел (Ер), пряко
Пълна програма
  • 16:10
    72 опасни места за живеене, еп. 1
  • 17:00
    Супер-превозвачи, еп. 1
  • 17:45
    Империя за скрап, еп. 1
  • 18:20
    Братски проекти, еп. 13
Пълна програма
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:05
    Travellers With Skiis
  • 17:30
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 11
Пълна програма
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:50
    Ловци на къщи
  • 17:15
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 17:40
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 18:05
    Проектът на Джени Гарт
Пълна програма
  • 16:05
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 15
  • 17:05
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 2
  • 18:00
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 25
  • 19:00
    Майка бунтар - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 16:20
    Честни измамници - втори сезон, еп. 2
  • 17:15
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 6
  • 18:20
    Медиум - шести сезон, еп. 9
  • 19:15
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 15:05
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 17:10
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 19:10
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 21:00
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 16:15
    Конспирация еп. 7
  • 17:05
    Втората световна война: цената на империята еп. 8
  • 18:00
    Страхотни изобретения еп. 8
  • 18:30
    Загадки в музея еп. 8
Пълна програма
  • 16:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 17:00
    Американски антиквари: Закон и колекционерски ред
  • 18:00
    В търсене на Хитлер: Бягството от Берлин
  • 19:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 2
Пълна програма
  • 16:30
    "Барни и приятели"
  • 17:00
    "Паленца"
  • 17:25
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:35
    "Бож"
Пълна програма
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:05
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Питър Милън, Дойл Кенеди.
  • 18:00
    "Той е моето момиче" - комедия с Дейвид Холидей, Т.К. Картър, Дженифър Тили.
  • 19:45
    "От мошеник нагоре" - комедия / криминален със Стийв Мартин, Майкъл Кейн.
  • 21:35
    "Хвърли мама от влака" - комедия с Дани Де Вито, Били Кристъл, Ким Грайст, Ан Рамси.
Пълна програма
  • 15:45
    SUPERCARS CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 19:15
    HERO CUP
  • 20:05
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 20:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 18:00
    Само хитове
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 16:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Brits 2017: The Nominees
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:30
    Супер-ветеринар еп. 5
  • 17:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 8
  • 17:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп. 1
  • 18:10
    Дебели домашни любимци еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 4
  • 17:00
    Морски вълци, еп. 5
  • 18:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 19:00
    Магистрала през ада, еп. 13
Пълна програма
  • 16:37
    Светът на дивото: Големият бариерен риф
  • 17:00
    Светът на дивото: Американски планини
  • 17:24
    Светът на дивото: Сладководни води
  • 17:47
    Светът на дивото: Мадагаскар
Пълна програма
  • 16:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 20-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Каен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 19:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
Пълна програма
  • 16:00
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 17:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 17:45
    "Хайде да се оженим!" (16+)
  • 18:55
    "Нека говорят" с Андрей Малахов (16+)
Пълна програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А:  Торино - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 16:50
    "Културната революция"
  • 17:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 18:15
    "Битката за луната"
  • 19:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Детективите Волошек правят разкрития" - доку-поредица
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:50
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 17:20
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 18:10
    Sally Bollywood
  • 18:40
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 16:50
    Биографии на прочути личности: Великият Зизу - историята на Зинедин Зидан
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия -8 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 4
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Ценни моменти"
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Промени и предизвикателства
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Според моето мнение
Пълна програма
  • 16:30
    Виж България - Свищов, университетското градче
  • 17:00
    Сахара - По - малките Богове, част 2
  • 17:30
    Сахара - Подземните води, част 1
  • 18:00
    Зима - Ски
Пълна програма
  • 16:00
    Строителство в Аляска
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 16:00
    Строителство в Аляска
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:15
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 17:20
    Вестникът, САЩ, реж. Рон Хауърд, 1994
  • 19:30
    Мисия "Серенити", САЩ, екшън/ научна фантастика, 2005
  • 21:00
    Шест степени на разделение, САЩ, комедия/драма/мистерия, 1993
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Репортажът" - информационно предаване
Пълна програма
  • 16:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 13
  • 17:00
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 13
  • 17:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 11
  • 18:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    "Животът днес" - документална поредица /п/
Пълна програма
  • 16:15
    Кости - четвърти сезон, еп. 21
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 18:05
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 15
  • 19:00
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Ibiza Chill
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:30
    DESIGNERS
  • 17:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 17:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Селби - Уилямс, пряко
  • 18:30
    Куриози
  • 18:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 19:00
    Баскетбол, Еврокупа: Зенит - Апоел (Ер), пряко
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 18:40
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 155 и 156 еп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 33 еп.
  • 17:50
    "Нерешени случаи с Донал Макинтаяр" - 8 еп.
  • 18:40
    "Бърз отклик" - 8 еп.
Пълна програма
  • 16:45
    Телестар
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:45
    Африканское сафари
  • 17:10
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 17:40
    Рыболовные путешествия
  • 18:35
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 16:00
    "Алиса"- фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 16:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are There More Than 3 Dimensions?
  • 17:15
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
  • 17:37
    Kitchen Boss: Meaty Italian
  • 18:00
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
Пълна програма
  • 16:45
    NATIONAL PARKS
  • 17:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
  • 17:10
    3WAYS2
  • 17:25
    ENGLISH 911
Пълна програма
  • 16:00
    The Kitchen
  • 17:00
    Valerie's Home Cooking
  • 17:30
    Valerie's Home Cooking
  • 18:00
    Chopped
Пълна програма
  • 16:35
    Опасният Хенри
  • 17:00
    Опасният Хенри
  • 17:25
    Бела и Булдозите
  • 17:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 16:45
    Тенис: "Аустрелиън оупън"
  • 20:00
    Тенис: "Изборът на Матс"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Мърфи - Хоукинс, пряко
Пълна програма
  • 15:05
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 17:10
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 19:10
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 21:00
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:55
    The Lion Guard
  • 17:20
    Goldie & Bear
  • 17:50
    PJ Masks
  • 18:15
    Sofia the First
Пълна програма
  • 16:35
    Опасният Хенри
  • 17:00
    Опасният Хенри
  • 17:25
    Бела и Булдозите
  • 17:50
    100 неща за правене преди гимназията
Пълна програма
  • 14:59
    Smells Like The 90s
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Wind Back Wednesdays
  • 21:59
    Guess The Year
Пълна програма
  • 16:10
    Disappeared: A Family Man
  • 17:00
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Mexico with My Kids
Пълна програма
  • 16:55
    Star Rated: Off-Field Antics
  • 17:20
    Star Rated: Sporting Cheats
  • 17:50
    Star Rated: Sporting Love Rats
  • 18:15
    Star Rated: Worst Role Models
Пълна програма
  • 16:50
    Lindner's Fishing Edge
  • 17:15
    Hook & Look
  • 17:40
    Hook & Look
  • 18:05
    Hook & Look
Пълна програма
  • 16:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 17:00
    Американски антиквари: Закон и колекционерски ред
  • 18:00
    В търсене на Хитлер: Бягството от Берлин
  • 19:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 2
Пълна програма
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 5
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 18:00
    Магистрала през ада, еп. 13
  • 19:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
Пълна програма
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 331-333
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, 2013
  • 17:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, 2013
  • 17:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, 2013
  • 18:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 2, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:10
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 18:05
    Родина; сезон 6, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2013
  • 19:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 7, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Кръвни сестри
  • 17:00
    Фрицъл, представен от Фред Дайнидж
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 19:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
Пълна програма
  • 16:40
    "Осмият ден" - документален филм /повторение/
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Гала-концерт /3 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Храмове на българската памет - Одрин" - документален филм
Пълна програма
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:30
    Real Husbands of Hollywood
  • 18:00
    Real Husbands of Hollywood
Пълна програма
  • 16:35
    Euro Cutie Takes a Sexy Survey (18+)
  • 17:00
    The Next Step (18+)
  • 17:25
    Dani Daniels Girl Perversions (18+)
  • 17:52
    Fore Play (18+)
Пълна програма
  • 16:30
    Шампионска лига по хокей на лед: Фрибур - Готерон /Швейцария/ - Фролунда Гьотеборг /Швеция/ полуфинална среща
  • 18:30
    Баскетбол: Лукойл Академик - Енисей /Красноярск/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от з. "Универсиада"
  • 20:30
    Глухаря сериен филм /29 епизод/
  • 21:15
    Аз съм…
Пълна програма
  • 16:15
    Сниф залавя крадеца
  • 17:35
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 19:05
    Като син
  • 20:25
    Феликс
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 16:00
    ALASKA: SPIRIT OF THE WILD
  • 17:00
    FORCE OF EARTH, THE - ROCAS Y MINERALES
  • 17:15
    FORCE OF EARTH, THE - SISMOS Y TECTONICAS
  • 17:30
    FORCE OF EARTH, THE - CAMBIO CLIMATICO
Пълна програма
  • 15:35
    Fighter's Night 3
  • 18:25
    Ultimate First League
  • 19:00
    Explosion Fight Night
  • 20:00
    OZ Academy
Пълна програма
  • 16:50
    Сватбеният фотограф
  • 18:40
    Горещият картоф
  • 20:20
    Г-н Батиньол
  • 22:00
    Бъди мой
Пълна програма
  • 16:30
    Bubba's World
  • 17:00
    Highlights X Games Oslo 2016
  • 18:00
    Moments
  • 18:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (3)
  • 17:05
    Бебета в зоопарка (1)
  • 17:30
    Бебета в зоопарка (2)
  • 18:00
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документален филм
  • 17:30
    "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите
  • 18:15
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Пирин - Ботев Пловдив (15-16), повторение
  • 17:30
    Баскетбол: Чикаго Булс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 25-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Преиграване за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 19:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 17-и епизод
  • 19:30
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2016-17), 21-и епизод
Пълна програма
  • 16:10
    Изчезнали: Семеен мъж
  • 17:00
    Чудовищни майки: Мадам мама
  • 17:25
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
  • 17:50
    Почти ми се размина: С децата в Мексико
Пълна програма
  • 16:30
    "Нашите герои"
  • 17:00
    Избрано: "КултурНо"
  • 17:30
    еМисия България LIVE
  • 19:30
    Новините с Ралица Василева LIVE
Пълна програма
  • 16:30
    Бъди там - В Имрикфалва
  • 17:00
    Риболов в Австралия - За треска
  • 17:30
    За щука на спининг с Карой Бокор
  • 18:00
    Шарански театър - Клуб "6 шарана", 2016
Пълна програма
  • 16:30
    "Няма нищо неизказано: Глория Вандербилт и Андърсън Купър", документален, САЩ, 2016; реж. Лиз Гарбъс, с Глория Вандербилт, Андерсън Купър, [12+]
  • 18:15
    "Барабатистка: Нов ритъм", драма, САЩ, 2014; реж. Бил Уудръф, с Александра Шип, Леонард Робъртс, Джордан Калоуей, Джеф Пиер, Марио Ван Пийбълс, [12+]
  • 20:00
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 22:25
    "Бандата от Комптън", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Ф. Гари Грей, с О'Шей Джаксън Джуниър, Кори Хоукинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун Джуниър, Олдис Ходж, [18+]
Пълна програма
  • 16:45
    "Пуешка мистерия на Джим Хенсън", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Кърк Р. Тачър, с Мери Стийнбъргън, Джей Харингтън, Грейъм Върчър, Женевиев Бюхнер, Рийз Алекзандър, [12+]
  • 18:15
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
  • 20:05
    "Момичета ІV, 7 еп. - Питай ме как се казвам", комедия, САЩ, 2015; реж. Триша Брок, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 20:30
    "Момичета ІV, 8 еп. - Тад и Лорийн и Ави и Шаназ", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейми Бабит, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    Photographer's Piece
  • 17:00
    Events
  • 17:15
    Style
  • 17:30
    Front Row
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Чифлик (образователен филм за селски туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма

Сериали

bTV Action 17:00
"Стрелата" - сериал, еп.15
bTV Comedy 17:00
"Домашен арест" - сериал, с.3
SAT 1 17:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
Telekabel 17:00
Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -25 епизод
Fox Life 17:05
Уитни- втори сезон, еп. 15

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Mtel Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа"
AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Филми

TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм
TV1000 17:05
Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}