ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Александра гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
  • 10:30
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 07:15
    Царство; сезон 1, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 08:05
    4исла; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 08:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
  • 09:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Нощ: Слонове
  • 07:25
    Най-очарователните домашни любимци на Америка: Кучета: силата на кучетата
  • 08:15
    Тексаски закони: Хванати на местопрестъплението
  • 09:10
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Октоподът имитатор
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
  • 10:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 10:30
    Дързост и красота тв сериал /3859 епизод/п/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Денят започва сутрешен блок
Пълна програма
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    My Knight and Me
  • 07:55
    The Mr Bean Animated Series
  • 08:25
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Култ" - сериал, еп.5
  • 09:00
    "Под наблюдение"/п./ - сериал, с.5, еп.7
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.4, еп.8
Пълна програма
  • 07:00
    "Незабравимо" - с.3, еп.13
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп. 2
  • 09:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.12
  • 10:15
    "Специални отношения" - историческа драма (Великобритания, САЩ, 2010), режисьор - Ричард Лонкрейн, актьори - Майкъл Шийн, Денис Куейд, Марк Риуфо, Марк Бейзли, Хелън Маккрори, Хоуп Дейвис и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 10:00
    Откачалки зад волана - комедия (САЩ, 1985), режисьор - Нийл Израел, актьори - Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Север юг" - сериал
  • 10:00
    "Завръщане" - сериал, еп.88
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
Пълна програма
  • 07:10
    Стивън Вселенски (Steven Universe)
  • 07:25
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 07:50
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 08:15
    Бен 10 (Ben 10)
Пълна програма
  • 07:00
    "Довери ми се (2013)", комедия, САЩ, 2013; реж. Кларк Грег, с Кларк Грег, Фелисити Хъфман, Алисън Джани, Уилям Х. Мейси, Аманда Пийт, [12+]
  • 08:30
    "Улика", комедия - мистерия, САЩ, 1985; реж. Джонатан Лин, с Айлийн Бренън, Тим Къри, Маделин Кан, Кристофър Лойд, Мартин Мъл, [12+]
  • 10:05
    "Шмитке", комедия - мистерия, Германия, 2014; реж. Степан Алтрихтер, с Петър Курт, Йохан Юргенс, Хелена Дворакова, Якуб Жачек, Петр Вършек, [12+]
  • 11:45
    "Театърът представя II - Каржес", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Мат Смит, с Крейг Робъртс, Джо Коул, Пери Милуърд, Авигейл Тлалим, Алис Невърмор, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Най-великата битка на Мохамед Али", драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Фриърс, с Кристофър Плъмър, Франк Лангела, Бенджамин Уокър, Дани Глоувър, Бари Левинсън, [12+]
  • 08:35
    "Под кожата ми", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Стефан Капут, Лоик Потие, с Кул Шен, Сабрина Озани, Фредерик Шу, Нум Диавара, Емануел Бонами, [12+]
  • 08:50
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 11:30
    "Пей", късометражна драма, Унгария, 2015; реж. Крищоф Деек, с Жофия Самоши, Дорка Гашпарфалви, Доротя Хаиш, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Тази сутрин
  • 07:30
    Бизнес
  • 08:00
    Тази сутрин
  • 08:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 07:15
    "Законите на съдбата" - сериал, 2 епизода, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:20
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Ифет" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:45
    "Клоунът" - сериал, сезон 4
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8, /п/
  • 09:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8, /п/
  • 10:15
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Преследване над облаците
  • 07:40
    Как са го направили?: Защитни жилетки/Роботи/ Парашутисти
  • 08:10
    Как се прави...: Пластмасови формички/Филтри за масло/Шкафове/Стъкло
  • 08:40
    Авто акули: ДжейДи и бандитът
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:26
    Джо Роган се съмнява във всичко: Взривоопасно време
  • 08:14
    Ловци на митове: Истории с кучета
  • 09:02
    Произход: Епизод 5
Пълна програма
  • 07:20
    Lolirock
  • 07:50
    Псевдокотка
  • 08:10
    Джеси
  • 08:40
    Райли в големия свят
Пълна програма
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
  • 08:30
    "Експресът на учените"
  • 09:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 09:30
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 14:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Селби - Уилямс, пряко
  • 18:30
    Куриози
Пълна програма
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 13
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, еп. 5
  • 08:45
    Треска за нефрит, еп. 12
  • 09:10
    Империя за скрап, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Dew Tour Beach
  • 07:55
    Night Of The Jumps
  • 08:50
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 09:45
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:25
    Ловци на къщи
  • 07:50
    Ловци на къщи
  • 08:15
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 14
  • 07:50
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 1
  • 08:45
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 24
  • 09:40
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 9
Пълна програма
  • 06:55
    Честни измамници - втори сезон, еп. 1
  • 07:45
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 19
  • 08:35
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 1
  • 09:30
    Отдел "Антимафия" - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [0+]
  • 08:50
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 10:30
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016; с Майкъл Бубле, Клаудия Уинкълман, [0+]
  • 11:30
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
Пълна програма
  • 07:05
    Втората световна война: цената на империята еп. 8
  • 07:55
    Страхотни изобретения еп. 8
  • 08:25
    Жените, които оставиха следа в историята еп. 2
  • 09:20
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Война за доставки: Чудовища, манекени и хаос
  • 07:25
    Хората от блатата: Вихрушка
  • 08:15
    Дървосекачи: Провал в общуването
  • 09:05
    Камиони по леда: Първооткриватели
Пълна програма
  • 07:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:45
    "Чурулик"
  • 08:10
    "Приключенията на делфинчето Муму"
  • 08:20
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 07:00
    НОВИНИ
  • 07:30
    НОВИНИ
  • 07:35
    "Имате думата"/п/
  • 08:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Как да живеем на аванта" - комедия със Сюзан Сейнт Джеймс, Джейн Къртин, Джесика Ланг.
  • 08:45
    "Горещо място" - съспенс с Дон Джонсън, Вирджиния Медсън, Дженифър Конъли.
  • 10:55
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 13:20
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
  • 06:45
    AUTOSPORT SHOW HIGLIGHTS
  • 07:35
    AUTO MUNDIAL
  • 08:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
  • 08:50
    FIA WEC 2016 BEST OF
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Загадки в спалнята - реалити шоу
  • 09:30
    Загадки в спалнята - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Little Mix
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:45
    Дебели домашни любимци еп. 3
  • 07:35
    Най-добрият приятел на кучето еп. 12
  • 08:00
    Удивителни раждания при животните еп. 6
  • 08:25
    Бебета в зоопарка еп. 3
Пълна програма
  • 07:10
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 7
  • 07:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 12
  • 08:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 16
  • 08:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Светът на дивото: Американска прерия
  • 07:24
    Светът на дивото: Джунглите на Азия
  • 07:50
    Дивата неопитомена Бразилия: Леговището на ягуара
  • 08:37
    Дивата природа на Европа: Живот под нулата
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ница - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство 2017, единадесети ден, първа сесия, директно
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 12:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 08:00
    Вести
  • 08:30
    Вести-Москва
  • 08:50
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 05:55
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 07:40
    Bob der Baumeister
  • 07:50
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:50
    Пророците на научната фантастика - 8 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 12 епизод
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Короновани красавици
  • 08:00
    Клубът за понита на Кейти Прайс: Епизод 2
  • 09:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 2
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 27
Пълна програма
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Гърция
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.3
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:28
    Кралството, САЩ-Германия, екшън/трилър, 2007
  • 08:15
    Остин Пауърс: Международният потаен мъж, САЩ, екшън/комедия, 1997
  • 09:47
    Секси ботуши, Великобритания-САЩ, комедия/драма, 2005
  • 11:30
    Близнаци САЩ,комедия,1988
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:15
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 08:05
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 18
  • 08:30
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 2
  • 09:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 25
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
Пълна програма
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Открития" - документална поредица
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Сериен филм
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 07:10
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 15
  • 07:35
    Последният човек на Земята - втори сезон, еп. 4
  • 08:00
    Последният човек на Земята - втори сезон, еп. 5
  • 08:25
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    FASHION FILMS
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 08:00
    FASHION FILMS
  • 08:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Истории за осиновявания" - 25 и 26 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 3 еп.
  • 08:40
    "Кола примамка" - 3 и 4 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 еп.
Пълна програма
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:50
    Спорт
  • 10:00
    Новни
Пълна програма
  • 07:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 07:30
    Сезон охоты
  • 08:00
    Охота и рыбалка в Якутии
  • 08:25
    Рыбалка без границ
Пълна програма
  • 06:40
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:40
    "Касъл " - сериал, сезон 4
  • 09:40
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 10:50
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 06:45
    Deadliest Catch: A Slap In The Face Or A Kick In The Butt
  • 07:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are There More Than 3 Dimensions?
  • 08:15
    Kitchen Boss: Meal on a Budget
  • 08:37
    Kitchen Boss: Hoboken Style, Baby!
Пълна програма
  • 07:20
    STEP BY STEP
  • 07:25
    HERE AND THERE
  • 07:35
    PERFECT ENGLISH
  • 07:45
    ENGLISH UP
Пълна програма
  • 07:00
    The Kitchen
  • 08:00
    The Pioneer Woman
  • 08:30
    The Pioneer Woman
  • 09:00
    Siba's Table: Fast Feasts
Пълна програма
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 07:00
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [0+]
  • 08:50
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 10:30
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016; с Майкъл Бубле, Клаудия Уинкълман, [0+]
  • 11:30
    "47 ронини", екшън - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Карл Ринш, с Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ку Шибасаки, Таданобу Асано, Мин Танака, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:10
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 06:59
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 08:59
    Nothing But Classics
  • 10:59
    Guess The Year
  • 11:59
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 07:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
  • 07:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape from the Rock
  • 08:40
    Vanity Fair Confidential: The Widow On The Hill
Пълна програма
  • 07:20
    Ultimate Clash: Ali vs Tyson
  • 07:51
    Legends: Evander Holyfield
  • 08:16
    Rising Star: Jose Ramirez
  • 08:45
    Top: Martial Arts Fails
Пълна програма
  • 07:15
    Trout Unlimited On The Rise
  • 07:40
    Trout Unlimited On The Rise
  • 08:05
    Trout Unlimited On The Rise
  • 08:30
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 07:00
    Война за доставки: Чудовища, манекени и хаос
  • 07:25
    Хората от блатата: Вихрушка
  • 08:15
    Дървосекачи: Провал в общуването
  • 09:05
    Камиони по леда: Първооткриватели
Пълна програма
  • 07:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 16
  • 07:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 2
  • 08:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 09:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 1, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Андерс Брейвик
  • 08:00
    Фрицъл, представен от Фред Дайнидж
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Кръвни сестри
  • 10:00
    Градски кошмари: Врагът отвътре
Пълна програма
  • 07:00
    "Елена" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    The King of Queens
  • 08:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:22
    MILF (18+)
  • 07:45
    Juice (18+)
  • 08:12
    Euro Beauties: Sunny Day Slutty Lady (18+)
  • 08:35
    Euro Cutie Takes a Sexy Survey (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Формула Е: Операция Лед документален филм
  • 08:00
    Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /17 епизод/
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Часът на БНТ HD
Пълна програма
  • 07:10
    Крокодилите 3
  • 08:35
    Писмописецът
  • 10:00
    Колежански войни
  • 11:30
    Завръщането на войника
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    ALL ABOARD - TURKEY VANGOLU EXPRESS
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - SOUTH KOREA
  • 09:00
    PASSPORT TO EXPLORE - HOLLYWOOD
  • 09:30
    PASSPORT TO EXPLORE - KENTUCKY
Пълна програма
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 08:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:20
    Fights of Glory - Amsterdam
Пълна програма
  • 06:40
    Луди празници: Коледата, която едва не се размина
  • 07:55
    Кречетало
  • 09:15
    Лечебни ръце
  • 10:40
    Потайните кътчета в душите ни
Пълна програма
  • 07:00
    Bubba's World
  • 07:30
    Bubba's World
  • 08:00
    Highlights X Games Oslo 2016
  • 09:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (9)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
Пълна програма
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Сошо - Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец II - ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, запис
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Хъл Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, запис
Пълна програма
  • 07:00
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 07:25
    Чудовищни майки: Деца и травми
  • 07:50
    Почти ми се размина: Бягство от затвора
  • 08:40
    Поверително от Венити Феър: Вдовицата на хълма
Пълна програма
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Минало (не)свършено" с Евгений Михайлов
  • 10:00
    "Нашите герои"
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 07:00
    Зеленият ад
  • 07:30
    Ватерлиния - Живот или смърт
  • 08:00
    Carp Zoom Зона - По следите на едрите студеноводни шарани
  • 08:30
    Карой Бокор - Спининг с рапала 1.част - Scatter рапала
Пълна програма
  • 07:00
    "Черните братя", драма, Германия, 2013; реж. Ксавиер Колер, с Мориц Блайбтрой, Рики Мюлер, Валдемар Кобус, Фин Хенкел, Руби О. Фее, [12+]
  • 08:45
    "Осмели се да дивееш", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Вивиън Де Курси, с Ема Грийнуел, Том Хюз, Кристин Марзано, Алекс МакКуийн, Джейни Дий, [12+]
  • 10:25
    "Батман срещу Робин", анимация - екшън, САЩ, 2015; реж. Джей Олива, [12+]
  • 11:45
    "Миньоните", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Кайл Болда, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Момчето в огледалото", приключенски - семеен, Бразилия, 2014; реж. Гилерме Фиуза Зеня, с Лино Фасиоли, Матеус Солано, Режиани Алвес, Рикардо Блат, Жизел Фроис, [12+]
  • 08:20
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [All+]
  • 09:55
    "Междузвездни войни: Епизод 7 - Силата се пробужда", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Харисън Форд, Марк Хамил, Кери Фишър, Адъм Драйвър, Дейзи Ридли, [12+]
  • 12:10
    "Момичета ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Ричард Шепърд, с Лена Дънам, Джемима Кърк, Алисън Уилямс, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
Пълна програма
  • 07:15
    Style
  • 07:30
    Events
  • 07:45
    Lifestyle
  • 08:00
    Style
Пълна програма
  • 07:00
    Пирин - белият храм (образователен филм за зимен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Пирин - бялото предизвикателство (образователен филм за зимен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

Viasat History 07:25
Мускетарите, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}