ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:55
    К-19 игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Катрин Бигълоу, в ролите: Харисън Форд, Сам Спруъл, Лиъм Нийсън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "Смъртоносен изстрел" - криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Мадън, актьори - Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "Заразно зло: Възмездие" (премиера) - с уч. на Мила Йовович, Сиена Гилори, Мишел Родригес, Кевин Дюранд, Одет Фер, Шон Робъртс, Ли Бинбин и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Рамбо 4 - екшън, трилър, САЩ, Германия, 2008 г.; режисьор: Силвестър Сталоун; в ролите: Силвестър Сталоун, Джули Бенц, Матю Марсдън, Греъм Мактавиш, Рей Галегос
  • 23:40
    Европейски концерти - Тина Дико
Пълна програма
  • 22:00
    Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 22:00
    Квартирантът; криминален, драма, САЩ, 2009
  • 23:45
    Праведен; сезон 4, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    Тексаски закони: Ред на границата
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Епизод 5
  • 23:50
    Ловци на алигатори: Епизод 6
Пълна програма
  • 20:10
    "Освободителят" - игрален филм
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване /п/
Пълна програма
  • 21:15
    "На колко години е земята" - игрален филм, ФРГ, 2015
  • 22:45
    "Комисията по убийствата в Истанбул: В ръцете ти" - игрален филм, ФРГ, 2010
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:15
    20 години "Мери Бойс Бенд" юбилеен концерт
  • 22:35
    Борджиите: Триумф и забвение сериен тв филм /3 сезон, 5 епизод/ (16)
  • 23:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 20:45
    Опасен чар комедия /1984 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Стефан Мавродиев, Любен Чаталов, Татяна Лолова, Георги Русев, Надя Тодорова и др.
  • 22:15
    20 години на сцена - концерт на Теди Кацарова и приятели
  • 23:40
    Шоуто на Канала
Пълна програма
  • 21:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:15
    The Flintstones
  • 22:45
    The Jetsons
  • 23:10
    Duck Dodgers
Пълна програма
  • 22:00
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
  • 23:15
    "Карго" - фантастика (Швейцария, 2009), режисьор - Айвън Енглер, актьори - Мартин Раполд, Майкъл Фингър, Янгзум Бруен и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Син под чехъл" - комедия (САЩ 2008), режисьор - Винс Ди Меглио, актьори - Даян Кийтън, Дакс Шепърд, Лив Тейлър, Майк Уайт, Кен Хауърд и др.
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    "Една любовна история" - сериал
  • 23:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 22:45
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 23:10
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 21:50
    "Часът на героите", екшън - драма, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 23:45
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 23:10
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    Световен ритъм
  • 22:30
    Мода
  • 23:30
    Артклуб
Пълна програма
  • 21:50
    "Завръщане у дома" - романтична драма с уч. на Таня Уедхорн, Алесандро Прециози, Елмар Гейлен, Патрин Мьолекен, Пепино Мацота, Карин Проя и др., /п/
  • 23:50
    "Старата любов ръжда не хваща" - романтичен филм с уч. на Иля Рихтер, Урсела Мон, Кати Лайтнер, Зигфрид Раух и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Аламо"- военна драма с уч. Денис Куейд, Били Боб Торнтън, Патрик Уилсън, Джейсън Патрик, Кевин Пейдж, Джо Стивънс,Рикардо Чавира и др.
  • 22:50
    "Нападението на динозаврите" - фантастика с уч. на Стивън Бранд, Раул Трухильо, Емилия Кларк, Кърсти Мичъл и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Улични престъпници: Епизод 19
  • 23:00
    Бойни ботове: Епизод 6
Пълна програма
  • 22:00
    Космически сблъсъци: Слънчеви системи
  • 22:50
    Космически сблъсъци: Галактически сблъсъци
  • 23:40
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
Пълна програма
  • 22:00
    Късмет, Чарли!
  • 22:30
    Малката русалка
Пълна програма
  • 22:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 23:00
    Автомобилизъм: Надпревара на шампионите в Маями, САЩ - пряко
Пълна програма
  • 22:00
    "Как се създава"
  • 23:00
    "В търсене на щастие"
  • 23:30
    "В преследване на съня"
Пълна програма
  • 21:40
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Боливар, човек на трудностите - Историческа драма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Полуфинал, пряко
Пълна програма
  • 21:30
    Колоездене на писта: "Шест дни на Берлин", пряко
Пълна програма
  • 22:00
    Разрушаване - екип за разрушителни работи, еп. 3
  • 22:55
    Австралийски търсачи на злато, еп. 3
  • 23:40
    Треска за нефрит, еп. 7
Пълна програма
  • 21:15
    X Games - Austin
  • 22:10
    Mtb Heroes
  • 22:35
    Rider's Dream, A
  • 23:30
    Enfusion
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Отчайващи пейзажи
  • 22:30
    Отчайващи пейзажи
  • 22:55
    Разбивачи на дворове
  • 23:20
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 22:00
    Кралски особи - сериал, еп. 8
  • 22:55
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 19
  • 23:20
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 20
  • 23:50
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 21:55
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 4
  • 22:50
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 5
  • 23:45
    Престъпни намерения, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
  • 23:05
    "Ул. "Чудовищно" 10", трилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Дан Трачтънбърг, с Джон Гудман, Мери Елизабет Уинстеед, Джон Галахър Джуниър, Дъглас М. Грифин, Сюзан Крайър, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Лов на вещици: един век, изпълнен с убийства еп. 2
  • 22:50
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката еп. 2
  • 23:50
    Убийци от древността еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Бягството от Берлин
  • 23:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Случаят с капитан Кид
Пълна програма
  • 22:00
    "Чулурик"
  • 22:25
    "Време за игра"
  • 22:35
    "Сега знаеш"
  • 22:50
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 21:15
    Hawaii Five-0
  • 22:15
    Hawaii Five-0
  • 23:10
    Hawaii Five-0
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Без монтаж"
  • 22:30
    Интервю с Наделина Анева/п/
  • 23:00
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 21:35
    "Игра на пари" - комедия с Джон Траволта, Джийн Хекман, Рене Русо.
  • 23:20
    "Възкръсналите" - филм на ужасите с Джон Джери, Джейн Сибет, Крис Сарандън, Лори Бриско, Робърт Романус.
Пълна програма
  • 21:50
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 22:40
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 23:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 23:55
    BEST OF CRASH 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    MTV Супер шор
Пълна програма
  • 22:00
    World Stage
  • 22:45
    Hot Right Now!
  • 23:00
    Clean Bandit Live @ V Festival '15
  • 23:25
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 21:00
    Party Like A Rockstar
Пълна програма
  • 21:50
    Голяма гневна риба еп. 11
  • 22:35
    Супер-ветеринар еп. 2
  • 23:25
    Супер-ветеринар еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Най-великите неща от 80-те, еп. 3
  • 23:00
    Най-великите неща от 80-те, еп. 4
Пълна програма
  • 21:26
    Насекоми на война
  • 22:15
    Човек срещу гепард
  • 23:03
    Братско сафари: Луди за сурикати
  • 23:52
    Братско сафари: Търсене на леопарди
Пълна програма
  • 21:25
    Баскетбол: Баскония - РЕТАбет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 22:55
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 21:45
    Мила Йовович, Иван Ургант, Константин Хабенски във филма "Въртели" (12+)
  • 23:30
    Леонид Ярмолник, Ана Легчилова във филма "Пресечка" (12+)
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Параноя" - трилър, САЩ, 2013
  • 23:20
    "Хана" - екшън филм, копродукция, 2011
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Наполи
  • 23:40
    Бойни вечери: Glory
Пълна програма
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:15
    "Игра на тронове" - фентъзи сериал
Пълна програма
  • 20:10
    Игрален филм
  • 23:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 23:55
    "Смехопанорама"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Тарзан" - анимационен филм, ФРГ, 2013
  • 23:00
    "Убийство в Белия дом" - трилър, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    "Тоска" - от Дж.Пучини - 2- ра част Класически концерт
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:15
    Das Konigreich der Katzen
  • 22:35
    Mein Nachbar Totoro
Пълна програма
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел Тв
  • 22:20
    Черна котка, бял котарак - комедия, Сърбия, режисьор Емир Костурица
Пълна програма
  • 22:00
    Малко и ужасно: Кутре-чудовище
  • 23:00
    Джо Фрост идва на помощ: Той се страхува от теб, както и всички деца
Пълна програма
  • 22:00
    Родопите - Планината на Орфей, Тракийското светилище при с.Татул
  • 22:30
    Древните постройки в Хонджоу
  • 23:00
    Поети в кадър - еп.2
  • 23:30
    Бавария - традициите създават бъдещето
Пълна програма
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
Пълна програма
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
  • 23:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
Пълна програма
  • 21:00
    Челюсти, САЩ, филм на ужасите/ трилър, 3 награди Оскар,1975
  • 23:10
    Джобът на Господ, САЩ, криминална драма, 2014
Пълна програма
  • 22:00
    "Същински ад" - 1 еп., документален филм
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 3
  • 23:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 5
  • 23:50
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Гневът на титаните" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2012
  • 23:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 21:30
    "Изгубени" - драма, Франция, режисьор Андре Течин; участват: Еманюел Беар , Гаспар Улиел
Пълна програма
  • 22:00
    "Ченс" - първи сезон, еп. 7
  • 22:55
    Екзорсистът - първи сезон, еп. 2
  • 23:55
    Кости - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 22:00
    DESIGNERS
  • 22:30
    DESIGNERS
  • 23:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 23:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 21:30
    Колоездене на писта: "Шест дни на Берлин", пряко
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 22:00
    "Суингтаун" - еп.7
  • 22:50
    "Инструкторът" - еп.13
  • 23:40
    "Командоси" - 4 и 1-4 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 5 eп.
  • 22:50
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
  • 23:40
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Спорт
  • 22:30
    Новини
  • 22:40
    Евромакс
Пълна програма
  • 21:45
    Сезон охоты
  • 22:10
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 22:40
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 23:10
    Охота и рыбалка в Якутии
Пълна програма
  • 21:00
    "Беззаконие" - криминален с уч. на Шая Лебьоф, Том Харди, Гай Пиърс, Джейсън Кларк, Джесика Частейн, Гари Олдман и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 21:45
    Amish Mafia: Paradise
  • 22:30
    Codes and Conspiracies: American Nazis
  • 23:15
    I Almost Got Away With It: Got to Run with My Buddy
Пълна програма
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
  • 22:05
    BASIC LEXIS
  • 22:15
    STEP BY STEP
  • 22:20
    EVOLUTION
Пълна програма
  • 22:00
    Mystery Diners
  • 22:30
    Mystery Diners
  • 23:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 23:30
    Diners, Drive-Ins and Dives
Пълна програма
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
  • 22:55
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Полуфинал, пряко
Пълна програма
  • 21:00
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
  • 23:05
    "Ул. "Чудовищно" 10", трилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Дан Трачтънбърг, с Джон Гудман, Мери Елизабет Уинстеед, Джон Галахър Джуниър, Дъглас М. Грифин, Сюзан Крайър, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 22:25
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 22:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 23:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:30
    Костенурките нинджа
  • 22:55
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:55
    Bubble Guppies
  • 22:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 22:40
    Zack & Quack
  • 22:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 18:59
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 22:00
    True Nightmares: No Rest For The Wary
  • 22:50
    Cell Block Psychic: We'll Find You Johnny
  • 23:40
    The Haunted: Leave Or Die/Ghost Town
Пълна програма
  • 21:55
    Top: Love Match
  • 22:20
    Cream of the Crop: Love Stories
  • 22:50
    Star Rated: Luckiest in Love
  • 23:15
    Love vs Sport: Love vs Football
Пълна програма
  • 21:50
    Drury's Thirteen
  • 22:15
    Drury's Thirteen
  • 22:40
    Midway USA's Choose Your Weapon
  • 23:05
    Midway USA's Choose Your Weapon
Пълна програма
  • 22:00
    В търсене на Хитлер: Бягството от Берлин
  • 23:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Случаят с капитан Кид
Пълна програма
  • 22:00
    Най-великите неща от 80-те, еп. 4
  • 23:00
    Генерали на война, еп. 1
  • 23:55
    Генерали на война, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    "Смъртоносен изстрел" - криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Мадън, актьори - Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън и др.
Пълна програма
  • 21:50
    Тийн вълк; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 22:45
    Тийн вълк; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 23:40
    Тийн вълк; сезон 4, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:15
    Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 22:15
    Морски детективи; сезон 9, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 23:15
    Морски детективи; сезон 9, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 3
  • 23:00
    Големите обири: Обирът в "Куполът на хилядолетието"
Пълна програма
  • 22:00
    "Фолклорна дъга": Китка народни песни
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    "Цвете за Гошо 2010" - "Пецко"
Пълна програма
  • 22:00
    Rules of Engagement
  • 22:30
    Punk'd
  • 23:00
    Punk'd
  • 23:30
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    Show Me Who's Boss (18+)
  • 22:21
    Curing Callie's Cock Cravings (18+)
  • 22:43
    Countdown To Love (18+)
  • 23:00
    Afternoon Fun (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    Световна купа по сноуборд: сноубордкрос пряко предаване от Солитюд /САЩ/
  • 22:15
    Извън играта
  • 22:45
    Ейми Уайнхаус: Соул дивата музикален филм
  • 23:45
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
Пълна програма
  • 22:00
    Партньор
  • 23:25
    Полет към свободата
Пълна програма
  • 22:00
    Акценти
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
Пълна програма
  • 22:00
    MAKE ME A LOG BOAT!
  • 23:00
    SCEPTICS - SONS OF GOD
Пълна програма
  • 21:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 23:05
    Xtreme Fighting Championship
  • 23:55
    DEEP
Пълна програма
  • 22:00
    Копието на съдбата
  • 23:55
    Изчезнала
Пълна програма
  • 22:00
    Pull
  • 22:30
    Pull
  • 23:00
    Reditus
Пълна програма
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п/
  • 22:30
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Гингам - Рен, мач от френската Лига 1, директно
  • 22:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 23:30
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 22:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Струер, Дания, директно
Пълна програма
  • 22:00
    Истински кошмари: Постоянно подозрение
  • 22:50
    Убитите говорят с мен: Джони, ще те намерим
  • 23:40
    Неуловимо присъствие: Изчезни или умри / Призрачен град
Пълна програма
  • 22:00
    "Реноар", игрален филм, Франция, Режисьор Жил Бурдо, В ролите: Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре
Пълна програма
  • 22:00
    Балаж Хайба - Есенна роса 1.част
  • 22:30
    Балаж Хайба - Есенна роса 2.част
  • 23:00
    Риболовни излети- В сянката на бабката
  • 23:30
    Кухнята на любителите на риба - Със Саболч Йегер
Пълна програма
  • 21:55
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 23:55
    "През цялата нощ", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Патрик Брайс, с Джейсън Шварцман, Тейлър Шилинг, Адам Скот, Жюдит Годреш, Р. Дж Хърмис, [18+]
Пълна програма
  • 21:35
    "Семейство Сопрано ІІІ, 4 еп. - Служител на месеца", криминална драма, САЩ, 2001; реж. Джон Патерсън, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]
  • 22:25
    "Семейство Сопрано ІІІ, 5 еп. - Друга клечка за зъби", криминална драма, САЩ, 2001; реж. Джак Бендър, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]
  • 23:25
    "Семейство Сопрано ІІІ, 6 еп. - Университет", криминална драма, САЩ, 2001; реж. Алън Култър, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Events
  • 22:15
    Style
  • 22:30
    Front Row
  • 22:45
    Behind The Scene
Пълна програма
  • 21:35
    Физика боя. Удар ногой
  • 22:10
    Физика боя. Болевые и удушающие
  • 22:40
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм второй
  • 23:40
    Реставраторы. Т-34. Часть первая
Пълна програма

Сериали

Fox Life 22:00
40 е новото 20 - трети сезон, еп. 5
Fox Channel 22:00
Куантико - втори сезон, еп. 9
Fox Crime 22:00
Д-р Розууд - втори сезон, еп. 12
Nova TV 22:00
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Utilisima 22:00
Свежата Анабел - трети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:45
Спорт
Eurosport 2 22:30
Колоездене: "Гран При Самин"
Eurosport 2 No Bundesliga 22:30
Колоездене: "Гран При Самин"
TVPlus 23:00
"Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

AXN Black 22:05
Тийн вълк; сезон 5, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
AXN White 22:05
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2016
Bulgaria ON AIR 22:10
Нервакът - комедия, романтичен, САЩ, 2006 г.; режисьор: Том Ди Чило; в ролите: Стив Бушеми, Джина Гършон, Майкъл Пит
BNT2 22:15
Дивият Франк в Африка 6-сериен документален филм /Испания, 2014 г. /, 1 епизод
HBO 2 22:15
"Готини колкото мен", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Макс Мейър, със Сара Болгър, Томас Ман, Джеймс Марсдън, Клеър Дейнс, Джеръми Систо, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}