ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:25
    Световна купа по ски алпийски дисциплини: Спускане /мъже/ пряко предаване от Кицбюл /Австрия/
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:35
    Синът на Сталин - исторически сериал /п./
  • 12:30
    С черпак в куфара - кулинарно пътешествие
Пълна програма
  • 10:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:45
    Медиум; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 10:35
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 20, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:25
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 21, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 12:10
    Фалко; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 10:05
    Как живеят ветеринарите: Ало, Хюстън
  • 11:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
  • 11:55
    Училище за горили: Огън и вода
  • 12:20
    Училище за горили: Да умееш да чакаш
Пълна програма
  • 10:10
    Народна музика
  • 10:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервю с директора на Руския институт за стратегически изследвания Леондид Решетников
Пълна програма
  • 09:35
    "Как да превъзпитам родителите си" - комедиен сериал
  • 11:03
    "Зверски добре"
  • 11:45
    Репортажи
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Изкуството на 21 век
  • 11:30
    Как се прави: Автомобили на мечтите сериен документален филм /Канада, 2014 г./, 19 епизод /п/
  • 12:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Непозната земя /п/
  • 11:30
    В кадър Ной от Орешака /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:05
    Miss Moon
  • 10:35
    Bunnicula
  • 11:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 11:35
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 08:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп.10,11
  • 11:00
    "Лавантула" - ужас (САЩ, 2015), режисьор - Майк Мендес, актьори - Стийв Гутенберг, Ниа Пийпълс, Патрик Рена, Карлос Бернар, Майкъл Иунслоу и др.
  • 13:00
    "Жената-котка" - екшън, фентъзи, криминален, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Питоф, актьори - Хали Бери, Бенджамин Брат, Шарън Стоун, Франсис Конрой, Ламбърт Уилсън, Франсис Конрой и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12,13
Пълна програма
  • 08:45
    "Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън - Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др.
  • 10:45
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
  • 13:15
    "Феята на зъбките" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Лимбек, актьори - Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др.
  • 15:30
    "Примамката" - комедия, екшън, трилър (Австралия, Канада, САЩ, 2000), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хъчисън, Кимбърли Елис, Дейвид Пеймър, Джейми Кенеди, Нестор Серано и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Мис Таен агент" - екшън, комедия (САЩ, 2000), режисьор -  Доналд Петри, актьори -Сандра Бълок, Кандис Бъргън, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "България търси талант"
Пълна програма
  • 09:35
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 10:25
    Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)
  • 11:10
    Ttg V Ppg (TTG v PPG)
  • 11:25
    Кларънс (Clarence)
Пълна програма
  • 08:35
    "Последен курс за Дарвин", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Джеръми Симс, с Майкъл Катън, Нингали Лоуфорд-Уолф, Марк Коулс Смит, Ема Хамилтън, Джаки Уивър, [12+]
  • 10:35
    "Диворасляк", драма, САЩ, 1987; реж. Ектор Бабенко, с Джак Никълсън, Мерил Стрийп, Каръл Бейкър, Майкъл О'Кийф, Даян Венора, [12+]
  • 12:55
    "Груви", драма, САЩ, 2000; реж. Грег Харисън, с Хемиш Линклейтър, Лола Глодини, Макензи Фърджънс, Дени Къркууд, Рейчъл Трю, [15+]
  • 14:15
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуитъл Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Южняшки заговор", драма, САЩ, 1970; реж. Стюарт Розенбърг, с Пол Нюман, Джоан Уудуорд, Антъни Пъркинс, Лорънс Харви, , [12+]
  • 12:00
    "Мърморко", комедийна драма, Финландия, 2014; реж. Доме Карукоски, с Анти Литя, Петра Фрей, Мари Перанкоски, Икка Форш, Виктор Древитски, [12+]
  • 13:45
    "Затегнете коланите", комедийна драма, Италия, 2014; реж. Ферзан Йозпетек, с Казя Смутняк, Франческо Арка, Филипо Шикитано, Каролина Крешентини, Франческо Шана, [12+]
  • 15:35
    "Деца на рая", семейна драма, Иран, 1997; реж. Маджид Маджиди, с Мохамед Амир Наджи, Амир Фарок Хашемян, Бахар Седики, Нафиз Джафар-Мохамади, Фереще Сарабанди, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Световен ритъм
  • 10:30
    Спорт
  • 12:30
    Спорт
  • 13:30
    CNNdotCOM
Пълна програма
  • 08:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
  • 12:15
    "Старата любов ръжда не хваща" - романтичен филм с уч. на Иля Рихтер, Урсела Мон, Кати Лайтнер, Зигфрид Раух и др.
  • 14:10
    "Завръщане у дома" - романтична драма с уч. на Таня Уедхорн, Алесандро Прециози, Елмар Гейлен, Патрин Мьолекен, Пепино Мацота, Карин Проя и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Перфектната кола"- риалити, сезон 2
  • 10:50
    "Кинти в небето" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Бен Стилър, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Алън Алда и др. , /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
Пълна програма
  • 10:00
    Британски съкровища, американско злато: Играчки
  • 11:00
    Авто акули: Ръждиво "Ранчеро"
  • 11:30
    Авто акули: Апаш и ренегат
  • 12:00
    Съкровища в склада: Епизод 7
Пълна програма
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 10:38
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 11:26
    Идващият свят: Домът на бъдещето
Пълна програма
  • 10:00
    Ханк Зипзър
  • 10:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 11:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 11:30
    Малката русалка
Пълна програма
  • 10:00
    "Въпроси от науката"
  • 10:30
    "Артзука"
  • 11:00
    "Изумителни постижения"
  • 11:30
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:50
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Холистична медицина - с д-р Вергиния Георгиева
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - Аграрно
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Кицбюел: Спускане, пряко
  • 14:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 11:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Гармиш-Партенкирхен: Спускане, пряко
  • 12:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 14:00
    Ски-бягане, Световна купа Улрисехамн: 10 км (жени)
Пълна програма
  • 09:35
    Австралийски търсачи на злато, еп. 3
  • 10:20
    Каубои в студени води, еп. 1
  • 11:05
    Каубои в студени води, еп. 2
  • 11:55
    Каубои в студени води, еп. 3
Пълна програма
  • 09:45
    Rider's Dream, A
  • 10:40
    World Of X Games
  • 11:35
    World Of X Games
  • 12:30
    Roller Derby Till I Die
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
  • 10:25
    Карибски живот
  • 10:50
    Хавайски живот
  • 11:15
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 21
  • 10:30
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 22
  • 11:25
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 23
  • 12:25
    Отчаяни съпруги, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Транспортер - втори сезон, еп. 11
  • 10:55
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 5
  • 12:00
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 3
  • 12:25
    Изиграни - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 09:25
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 11:20
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 11:50
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 13:15
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    Останки от войните еп. 4
  • 11:00
    Останки от войните еп. 5
  • 11:50
    Останки от войните еп. 2
  • 12:40
    Останки от войните еп. 6
Пълна програма
  • 09:05
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 2-ра част
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Бягството от Берлин
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 2
  • 13:00
    Американски антиквари: Лотарията
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, втори сезон, 8 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 12:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, четвърти сезон, 4 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица - 37 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:00
    "Героят на цветния град"
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
Пълна програма
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 11:30
    ТОП ШОП
  • 11:45
    "Без монтаж"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:00
    "Летен лагер 4" - комедия с Кори Фелдман, Джак Нанс, Сара Дъглас.
  • 11:30
    "Какво прави през войната, татко?" - комедия с Джеймс Кобърн, Дик Шон, Серджо Фантони.
  • 13:25
    "С празни ръце" - драма с Джеф Бриджис, Сали Фийлд, Арнолд Шварценегер.
  • 15:05
    "Блекджек" - комедия с Бет Мидлър, Рип Торн, Кен Уол.
Пълна програма
  • 10:10
    BIKE WORLD
  • 10:35
    AUTO MUNDIAL
  • 11:00
    AUTOSPORT SHOW HIGLIGHTS
  • 11:55
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 10:00
    Майки тийнейджърки
  • 11:00
    Поп хитове - класация на Зара Ларсън: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    MTV # YouGotGot
Пълна програма
  • 09:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
  • 10:30
    Olly Murs: In The Zone
  • 11:30
    MTV Crashes Plymouth 2016: The...
  • 12:15
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:15
    Патрулиращи кучета еп. 2
  • 10:40
    Опасни кучета еп. 5
  • 11:05
    Опасни кучета еп. 6
  • 11:30
    Най-добрият приятел на кучето еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 6
  • 11:00
    Тайният живот на хищника, еп. 4
  • 12:00
    Опасен живот, еп. 6
  • 13:00
    Опасен живот, еп. 7
Пълна програма
  • 09:26
    Супер Котка
  • 10:16
    Зимна приказка
  • 11:05
    Животни рекордьори
  • 11:53
    Невероятни животински селфита
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бастия - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 16:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 17-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:10
    "Смак" (12+)
  • 10:45
    "Смешки. Нови приключения"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Идеален ремонт"
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 10:25
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 12:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
  • 12:00
    Италия, Серия А: Каляри - Дженоа
  • 14:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
Пълна програма
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 14:45
    "Ruck Zuck" - шоу
  • 15:45
    "Колелото на късмета" - шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:35
    Игрален филм
  • 14:00
    "Бялото студио"
  • 14:40
    "Романтиката на романса"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:05
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
Пълна програма
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:55
    Angelo!
  • 10:20
    Dragons - Die Reiter von Berk
  • 10:40
    Tom und Jerry
  • 11:05
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:20
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 11
  • 10:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 12
  • 11:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 13
  • 11:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 14
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Пътуване към скалите, част 1
  • 12:30
    Иван, талантът и децата
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Изрязани бански и ски писти
  • 12:30
    Изрязани бански и ски писти
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Изрязани бански и ски писти
  • 12:30
    Изрязани бански и ски писти
Пълна програма
  • 09:22
    Американски мечти, САЩ, комедия, 2006
  • 11:15
    Светлините на стадиона, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 13:10
    Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото, САЩ, екшън/ криминален, 2009
  • 14:55
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
Пълна програма
  • 10:00
    "Новото познание" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории (повторение)
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 4
  • 11:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 2
  • 12:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 5
  • 12:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Най-доброто от 2013 г.: Топ 50
  • 17:00
    Най-доброто от 2012 г. : Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Професионалисти по кучетата" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:30
    "Животът днес" - документална поредица /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
  • 10:40
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 16
  • 11:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
  • 11:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 10:00
    DESIGNERS
  • 10:30
    DESIGNERS
  • 11:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 11:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 11:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Гармиш-Партенкирхен: Спускане, пряко
  • 12:30
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 14:00
    Ски-бягане, Световна купа Улрисехамн: 10 км (жени)
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
Пълна програма
  • 09:30
    "Спешни случаи" - 10 и 11 еп.
  • 10:20
    "Суперхирургия" - 2 еп.
  • 11:10
    "Истории за осиновявания" - 29 и 30 еп.
  • 12:00
    "Градска болница" - 11 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    Авторевю - предаване за автомобили
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:45
    Энциклопедия охоты
  • 10:20
    Сомы Европы
  • 10:50
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 11:05
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 10:15
    "12 срещи на Коледа" - романтична комедия с уч. на Ал Ейми Смарт, Марк-Пол Госелар, Питър Макнийл, Джейн Истууд и др.
  • 12:10
    "Щастливо влюбена" - романтичен с уч. на Джесика Зор, Бен Холингсуърт, Раян Кенеди и др.
  • 14:10
    "Коледен купидон" - комедия с уч. на Чад Майкъл Мъри, Ашли Бенсън, Кристина Милиън, Джаки Хари и др.
  • 16:00
    "Всемогъщият Еван" - комедия с уч. на Стив Карел, Лорън Греъм, Джон Гудман, Морган Фрийман и др., /п/
Пълна програма
  • 10:07
    Kitchen Boss: Buddy's Best Breakfast Ever
  • 10:30
    Kitchen Boss: Meal on a Budget
  • 10:52
    Kitchen Boss: Hoboken Style, Baby!
  • 11:15
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
Пълна програма
  • 10:15
    STEP BY STEP
  • 10:20
    EVOLUTION
  • 10:25
    SPEAK UP
  • 10:30
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:00
    Siba's Table
  • 10:30
    Siba's Table
  • 11:00
    Anna Olson: Bake
  • 11:30
    Anna Olson: Bake
Пълна програма
  • 10:05
    Санджей и Крейг
  • 10:30
    Санджей и Крейг
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Кицбюел: Спускане, пряко
  • 14:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 09:25
    "Алиса в Огледалния свят (2016)", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Джеймс Бобин, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, [12+]
  • 11:20
    "В кадър ХІV, 3 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 11:50
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 13:15
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia The First
  • 10:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 10:05
    Санджей и Крейг
  • 10:30
    Санджей и Крейг
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 06:59
    Nothing But The 00s
  • 12:59
    Nothing But The 00s
  • 18:59
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 09:30
    On the Case with Paula Zahn: A Murder in Pleasant Valley
  • 10:20
    On the Case with Paula Zahn: Love You to Death
  • 11:10
    Nowhere to Hide: Stars, Stripes, and Broken Hearts
  • 12:00
    I Almost Got Away With It: Got to Escape from the Rock
Пълна програма
  • 10:06
    Up Close With: Peter Odemwingie
  • 10:35
    TRACE The Contenders: Episode 14
  • 11:01
    Nigerian in Premier League: Jay-Jay Okocha
  • 11:30
    In the Name of Good: Aaron Mokoena
Пълна програма
  • 10:10
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 11:25
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 09:05
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 2-ра част
  • 11:00
    В търсене на Хитлер: Бягството от Берлин
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 2
  • 13:00
    Американски антиквари: Лотарията
Пълна програма
  • 10:00
    Тайният живот на хищника, еп. 4
  • 11:00
    Опасен живот, еп. 6
  • 12:00
    Опасен живот, еп. 7
  • 13:00
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, Унгария, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 7, епизод 2, драма, семеен, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Родина; сезон 7, епизод 3, драма, семеен, Канада, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Бандите във Великобритания: Ливърпул
  • 11:00
    Бандите във Великобритания: Манчестър
  • 12:00
    Бандите във Великобритания: Бирмингам
  • 13:00
    Бандите във Великобритания: Източен и Западен Лондон
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Погановски манастир" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /4 част
Пълна програма
  • 10:00
    Stand Up Express
  • 10:30
    Ridiculousness
  • 11:00
    Ridiculousness
  • 11:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:09
    Let's Have Fun Together (18+)
  • 10:32
    Toxic Rapture (18+)
  • 10:56
    Spellpound (18+)
  • 11:21
    Gator's Dirty Secret (18+)
Пълна програма
  • 09:15
    Тенис: Жоао Соуса - Алберт Рамос-Винолас (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Гранада (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 09:15
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
  • 10:35
    Световна купа по бобслей репортаж от Винтенберг /Германия/
  • 10:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
  • 12:25
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/ пряко предаване от Кицбюл/Австрия/
Пълна програма
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Зоологика - премиера
  • 11:00
    Акценти
Пълна програма
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
Пълна програма
  • 10:00
    "Ключът към успеха" - външна продукция
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 12:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п/
  • 13:00
    "Фортисимо Фамилия" представя
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Пирин - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бастия - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Славия - Левски (2014-15), повторение
  • 14:30
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Мото: 50-то издание на Гран при на Макао по мотоциклетизъм (повторение)
  • 10:45
    "Изгубените ленти от убийството на Кенеди" - документален филм
  • 12:30
    "Издигането на Меркел" - документален филм
  • 13:30
    Тенис: Дастин Браун - Маркос Багдатис (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Плимут Аргайл - Ливърпул, преиграване за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 11:00
    Волейбол: Пирин - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
  • 13:00
    "Преди кръга в английската Висша Лига" (2016-17), 22-и епизод
  • 13:30
    "Висшата Лига в цифри", магазинно предаване, 22-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Пола Зан разглежда случая: Убийство в долината
  • 10:20
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
  • 11:10
    Не можеш да се скриеш: Звезди, райета и разбити сърца
  • 12:00
    Почти ми се размина: Бягство от затвора
Пълна програма
  • 10:00
    "РазличниТЕ като нас", документален филм на Би Ай Ти, автор Дениза Георгиева
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:30
    "Американски истории"
  • 12:00
    Избрано: "КултурНо"
Пълна програма
  • 10:00
    Кухнята на любителите на риба - С Петра Пордан
  • 10:30
    Риболов в джунглата - Индия - 2.част
  • 11:00
    Фидермания - Най-доброто от 2016.
  • 11:30
    Франк Пизон - Децата на брега
Пълна програма
  • 09:20
    "Коледната песен на Мъпетите", семейна комедия, САЩ, 1992; реж. Брайън Хенсън, с Майкъл Кейн, [0+]
  • 10:45
    "Огледалото (2015)", драма, САЩ, 2015; реж. Джон Д. Ханкок, с Дороти Тристън, Грейс Торнау, Джеф Пъкет, Антъни Панзика, Фейт Мари, [12+]
  • 12:35
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 14:10
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
Пълна програма
  • 09:55
    "Крийд: Сърце на шампион", спортна драма, САЩ, 2015; реж. Райън Куглър, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Антъни Белю, [12+]
  • 12:05
    "Силициевата долина ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 12:35
    "Силициевата долина ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:05
    "Тежестта на нацията І, 3 еп. - Деца в криза", документален, САЩ, 2012; реж. Дан Чейкин, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Sartorial Weekend
  • 10:30
    Behind The Scene
  • 10:45
    Front Row
  • 11:15
    Events
Пълна програма
  • 10:00
    Стара Загора - свидетелят на историята / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Сурва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}