ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:40
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:40
    Неделно евангелие
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Д-р Време /п/
Пълна програма
  • 05:10
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 06:00
    "Кунг-фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с. 5, еп.22,23
  • 08:00
    "Тази неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    "Преобразяване" - с уч. на Джулия Стайлс, Дейвид Уолтън, Франсис Фишер и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 06:00
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
  • 06:55
    Темида - за правосъдието в полза на хората, новинарско предаване с автор Димитър Абрашев/п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Шефове - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 03:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
  • 07:00
    Медиум; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:45
    Медиум; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 08:35
    4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 05:02
    Роди ни се панда
  • 05:49
    Речни чудовища: Похитителят
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 2
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 3
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    Най-доброто от "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    "Белочерковският комита" - документален филм
Пълна програма
  • 05:25
    "W като Wissen - Знание"
  • 06:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:05
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 06:35
    Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
  • 07:05
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
  • 07:35
    Лошите добри приятели детски тв сериал /трети епизод/
Пълна програма
  • 05:30
    Часът на зрителите
  • 06:00
    Потребителската кошница /п/
  • 06:30
    Бърколино
  • 06:45
    Винаги първи тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 05:40
    The Owl & Co
  • 06:35
    The Owl & Co
  • 07:00
    NEW Robin Hood - Mischief in Sherwood
  • 08:00
    Tiny Toon Adventures
Пълна програма
  • 02:15
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 12,13
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 12-13
Пълна програма
  • 02:30
    "Край реката" - екшън,трилър (Канада, 2012), режисьор - Джон Лекуер, актьори - Рик Робъртс, Кари Матчет, Кенет Уелш, Синди Доар, Андрю Кролис, Лилиана Фокс, Джим Каларко и др.
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 07:00
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори: Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
  • 09:00
    "Край реката" - екшън,трилър (Канада, 2012), режисьор - Джон Лекуер, актьори - Рик Робъртс, Кари Матчет, Кенет Уелш, Синди Доар, Андрю Кролис, Лилиана Фокс, Джим Каларко и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 06:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 07:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с. 8
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Къде е Маги?" - сериал
  • 06:00
    "Къде е Маги?" - сериал
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 06:15
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:20
    "Прекрачих границата", драма, САЩ, 1970; реж. Джон Франкенхаймър, с Грегъри Пек, Тюсдей Уелд, Естел Парсънс, Ралф Мийкър, Чарлс Дърнинг, [12+]
  • 07:00
    "Златни години", криминална комедия, Великобритания, 2016; реж. Джон Милър, с Бърнард Хил, Вирджиния МакКена, Сю Джонсън, Фил Дейвис, Брад Мур, [12+]
  • 08:40
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
  • 10:30
    "Произшествието", научна фантастика, Мексико, 2014; реж. Исаак Езбан, с Раул Мендес, Найлеа Норвинд, Ернан Мендоса, Умберто Бусто, Фернандо Алварес, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Тримей: Музика след "Катрина" ІІ, 6 еп. - Като дъжд", драма, САЩ, 2011; реж. Роксан Доусън, с Канди Александър, Роб Браун, Ким Дикенс, Индия Ененга, Мишел Хуисман, [18+]
  • 06:25
    "Глас човешки", късометражна драма, Италия, 2014; реж. Едоардо Понти, със София Лорен, Енрико Ло Версо, Алесандра Бонарота, Вирджиния Да Бреша, [12+]
  • 07:00
    "Разпокъсан април", драма, Бразилия, 2001; реж. Валтер Салес, с Жозе Думон, Родриго Санторо, Рита Асемани, Луиз Карлос Васконселос, Флавия Марко Антонио, [12+]
  • 08:35
    "От сега нататък", драма, Швеция, 2015; реж. Магнус Фон Хорн, с Улрик Мунтер, Матс Бломгрен, Александер Нордгрен, Виеслав Комаса, Лоа Ек, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Световен преглед
  • 06:00
    Световни новини
  • 07:30
    Новини/CNNdotCOM
  • 08:30
    Бизнес
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Клонинг" - сериал, 2 епизода
  • 08:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 11:15
    "Чучулигата" - сериен филм
Пълна програма
  • 05:45
    "Хамелеонът" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:45
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2, /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6, 3 епизода
  • 11:00
    "Пътешествие до края на света" - приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част, /п/
Пълна програма
  • 05:10
    Най-големите корабостроители в света: Отплаване
  • 06:00
    Как са го направили?: Халоген/Шумозаглушител/Брава
  • 06:25
    Как са го направили?: Еърбъс/Верижен трион
  • 06:50
    Аляска: Последната граница: Битка със сушата
Пълна програма
  • 05:24
    Фабрика за храна: Храна за мозъка
  • 05:48
    Фабрика за храна: Епизод 25
  • 06:12
    Фабрика за храна: Епизод 26
  • 06:36
    Фабрика за храна: Ароматът на кафето
Пълна програма
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
  • 06:50
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 05:30
    "Как се създава"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Бакуган - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - Аграрно
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Кицбюел: Слалом (първи манш), пряко
  • 12:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Гармиш-Партенкирхен: Супер-Г, пряко
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Кицбюел: Слалом (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 00:15
    Градът на бялата мечка, еп. 3
  • 06:05
    Екстремна наука, еп. 2
  • 07:10
    Империя за скрап, еп. 5
  • 07:40
    Империя за скрап, еп. 6
Пълна програма
  • 05:00
    World Of X Games
  • 05:55
    World Of X Games
  • 07:00
    Winter X Games - Aspen
  • 07:55
    Winter X Games - Aspen
Пълна програма
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:45
    Ловци на къщи
  • 06:10
    Ловци на къщи
  • 06:35
    Евтин дом на плажа
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Борба за живот - първи сезон, еп. 18
  • 06:00
    Борба за живот - първи сезон, еп. 19
  • 06:50
    Борба за живот - първи сезон, еп. 20
  • 07:45
    Имало едно време - пети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 05:05
    Кумбия нинджа - втори сезон, еп. 5
  • 06:00
    Кумбия нинджа - втори сезон, еп. 6
  • 06:55
    Серангун Роуд - първи сезон, еп. 9
  • 08:00
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 04:15
    "Моля, дайте", комедийна драма, САЩ, 2010; реж. Никол Холофсенер, с Катрин Кийнър, Аманда Пийт, Оливър Плат, Ребека Хол, Сара Стийл, [15+]
  • 05:55
    "50 деца: Спасителната мисия на г-н и г-жа Краус", документален, САЩ, 2013; реж. Стивън Пресман, [12+]
  • 07:00
    "Снежанка и ловецът", приключенски екшън, САЩ, 2012; реж. Рупърт Сандърс, с Кристин Стюарт, Крис Хемсуърт, Шарлийз Терон, Сам Клафлин, , [12+]
  • 09:10
    "Без деца", романтична комедия, Аржентина, 2015; реж. Ариел Виноград, с Диего Перети, Марибел Верду, Гуадалупе Манент, Орасио Фонтова, Мартин Пироянски, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Загадки в музея еп. 6
  • 06:00
    Жените, които оставиха следа в историята еп. 2
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята еп. 4
  • 07:50
    Страхотни изобретения еп. 15
Пълна програма
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Скрити таланти
  • 06:10
    Спецове в заложната къща - Австралия: Играта на залагащия
  • 06:35
    Спецове в заложната къща - Австралия: Смоуки и мацката
  • 07:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Стратегиите
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - пети сезон - 18 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - четвърти сезон - 11 еп.
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Приключенията на делфинчено Муму"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кунята на Звездев"/п/
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:25
    "Маями Блус" - мистерия с Фред Уорд, Алик Болдуин, Дженифър Джейсън Лий.
  • 07:00
    "С празни ръце" - драма с Джеф Бриджис, Сали Фийлд, Арнолд Шварценегер.
  • 08:40
    "Семейство Перес" - комедия с Мариса Томей, Анджелика Хюстън, Алфред Молина.
  • 10:30
    "Блекджек" - комедия с Бет Мидлър, Рип Торн, Кен Уол.
Пълна програма
  • 05:05
    AUTOSPORT SHOW HIGLIGHTS
  • 05:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 06:45
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 07:35
    GSERIES
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:30
    Tinie Tempah 2015: World Stage
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    The Chainsmokers' EDM Revolution
  • 08:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:40
    Най-дивият град в Аляска еп. 12
  • 06:10
    Най-дивият град в Аляска еп. 13
  • 06:35
    Най-дивият град в Аляска еп. 1
  • 07:05
    Най-дивият град в Аляска еп. 2
Пълна програма
  • 05:40
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 06:00
    Господари на войната, еп. 5
  • 06:20
    Мегаполиси, еп. 9
  • 06:45
    Строителна зона, еп. 2
Пълна програма
  • 05:26
    Най-смъртоносните змии в света
  • 06:13
    Насекоми на война
  • 07:00
    Светът на дивото: Мадагаскар
  • 07:24
    Надпревара за живот: Оцеляване на най-приспособения
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:05
    Полина Кутепова във филме "Настя" (12+)
  • 07:30
    "Часовият" (12+)
  • 08:00
    "Здраве" (16+)
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:00
    "Ледена жътва" - трилър, САЩ, 2005
  • 06:30
    "Малколм" - сериал
  • 07:10
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
Пълна програма
  • 02:20
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 06:00
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Повече от любов"
  • 06:15
    "Абсолютният слух"
  • 06:55
    Игрален филм
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 01:20
    Американски футбол: НФЛ плейофи, 2 мач - пряко
  • 06:20
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 09:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 10:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Olivia
Пълна програма
  • 03:00
    Три цвята: синьо - драма, Франция/Полша, 1994, режисьор: Кшищоф Кешловски, с Жулиет Бинош, Беноа Режен, Флоранс Парне, Шарлот Вери и др.
  • 06:00
    Биографии на прочути личности: Животът на Нелсън Мандела
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - 24 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - 24 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:36
    Кралят на кухнята: Какво има в килера?
  • 06:00
    Кралят на кухнята: Всичко с ябълки
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Да готвиш със сърцето
  • 07:00
    Кейт и пълният ? дом: 10-годишен юбилей
Пълна програма
  • 05:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 06:00
    Импресия - Тъмната река
  • 06:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 07:00
    Виж България - Несебър, бризът на вековете
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Алигатор албинос - Криминална драма - САЩ, 1996
  • 06:34
    Американски мечти, САЩ, комедия, 2006
  • 08:21
    Гордост и предразсъдъци, Великобритания, драма/ романтичен, 4 номинации за Оскар, 2005
  • 10:23
    Близнаци САЩ,комедия,1988
Пълна програма
  • 05:30
    "Същински ад" - 1 еп., документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Часът на да Винчи" - образователна поредица за деца
  • 09:30
    "Ловци на мигове: Васил Попов" - 11 еп., документална поредица за фотография
Пълна програма
  • 05:30
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 12
  • 06:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:50
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 113
  • 07:15
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 114
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 05:20
    "Гневът на титаните" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2012
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:30
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Документална поредица /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Публицистика/п/
  • 07:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 8
  • 06:00
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 13
  • 06:45
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 14
  • 07:35
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Спешна помощ на две колела" - 5 и 6 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 73 и 74 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 11 и 12 еп.
  • 09:30
    "Спешни случаи" - 12 и 13 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    "Ексклузивно" - публицистика
Пълна програма
  • 05:40
    Универсальный фидер
  • 06:05
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 06:35
    Горная охота
  • 07:00
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 00:10
    "Беззаконие" - криминален с уч. на Шая Лебьоф, Том Харди, Гай Пиърс, Джейсън Кларк, Джесика Частейн, Гари Олдман и др., /п/
  • 06:30
    "Коледа в пустинята" - романтична комедия с уч. на Аника Добра, Аня Бохе, Валтер Ситлер, Ренате Шрьотер и др.
  • 08:30
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., II част
  • 10:45
    "Коледен купидон" - комедия с уч. на Чад Майкъл Мъри, Ашли Бенсън, Кристина Милиън, Джаки Хари и др., /п/
Пълна програма
  • 05:37
    Beverly Hills Groomer: It's a Dog Eat Dog World
  • 06:00
    Groomer Has It: Down to Business
  • 06:45
    Groomer Has It: Recap Episode
  • 07:30
    Groomer Has It: The Championship Dog Show
Пълна програма
  • 05:00
    Guy's Grocery Games
  • 06:00
    Roadtrip with G. Garvin
  • 06:30
    Roadtrip with G. Garvin
  • 07:00
    Chopped
Пълна програма
  • 05:45
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Рибки Гупи
  • 06:45
    Дора и приятели
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 10:00
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
  • 10:15
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:15
    Тенис: "Гейм, сет, Метс"
Пълна програма
  • 04:15
    "Моля, дайте", комедийна драма, САЩ, 2010; реж. Никол Холофсенер, с Катрин Кийнър, Аманда Пийт, Оливър Плат, Ребека Хол, Сара Стийл, [15+]
  • 05:55
    "50 деца: Спасителната мисия на г-н и г-жа Краус", документален, САЩ, 2013; реж. Стивън Пресман, [12+]
  • 07:00
    "Снежанка и ловецът", приключенски екшън, САЩ, 2012; реж. Рупърт Сандърс, с Кристин Стюарт, Крис Хемсуърт, Шарлийз Терон, Сам Клафлин, , [12+]
  • 09:10
    "Без деца", романтична комедия, Аржентина, 2015; реж. Ариел Виноград, с Диего Перети, Марибел Верду, Гуадалупе Манент, Орасио Фонтова, Мартин Пироянски, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:45
    Уинкс Клуб
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Рибки Гупи
  • 06:45
    Дора и приятели
Пълна програма
  • 02:59
    All Night Long!
  • 06:59
    Nothing But The 00s
  • 12:59
    Nothing But The 00s
  • 18:59
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 05:24
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Mexico with My Kids
  • 06:12
    I Almost Got Away With It: Got to Pretend I'm a Priest
  • 07:00
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 07:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
Пълна програма
  • 05:31
    Up Close With: Brian Shaw
  • 06:00
    Top: Love Match
  • 06:25
    Cream of the Crop: Love Stories
  • 06:55
    Star Rated: Luckiest in Love
Пълна програма
  • 05:20
    Best of the West, The
  • 06:00
    Bow Madness
  • 06:25
    Bow Madness
  • 06:50
    Elk Chronicles
Пълна програма
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Скрити таланти
  • 06:10
    Спецове в заложната къща - Австралия: Играта на залагащия
  • 06:35
    Спецове в заложната къща - Австралия: Смоуки и мацката
  • 07:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Стратегиите
Пълна програма
  • 05:45
    Строителна зона, еп. 2
  • 06:10
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
  • 07:05
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 9
  • 08:00
    Говорещият с кучета 9, еп. 3
Пълна програма
  • 05:10
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 06:00
    "Кунг-фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 07:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал, с. 5, еп.22,23
  • 08:00
    "Тази неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 03:15
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 1, епизод 14, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 10:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 1, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 2, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Проклятието: Вещицата на Бел: Предателството на Кейт Батс
  • 06:00
    Първите 48 часа: Убийство в Треме
  • 07:00
    Първите 48 часа: Смъртоносна грешка
  • 08:00
    Истории за престъпления: Забавление до смърт: Даниъл Улф
Пълна програма
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Китка народни песни
  • 06:00
    Класическа музика: Фестивал на арменските традиции и култура - Заключителен концерт /2 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /1 част
  • 07:00
    "Приключенията на Марго и Тони - Скакавица и Рилски езера" - документален филм
Пълна програма
  • 05:10
    Одиночество. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:45
    Jackass
  • 06:10
    See Dad Run
  • 06:35
    Wendell & Vinnie
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:35
    Irreconcilable Slut Pt. 3 (18+)
  • 06:00
    Give In To Desire (18+)
  • 06:21
    Bend Over, Valentine (18+)
  • 06:43
    Creampie (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "24 часа на Земята" - документален филм
  • 06:00
    "Битката в ума Ви" - документален филм
  • 07:00
    "Красотата на анатомията" - 5 еп., документален филм
  • 07:30
    "Въздушни медици: Деца в опасност" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Шампионска лига по хокей на лед: Спарта /Прага/ - Ваксьо Лейкърс /Швеция/ полуфинална среща
  • 06:45
    Световна купа по бобслей репортаж от Винтенберг /Германия/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Ритъмът на миналото лято документален филм за УЕФА Евро 2016
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    PASSPORT TO ADVENTURE - CALGARY AND ABORIGINAL ALBERTA, CANADA
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - NEW CALEDONIA
  • 07:00
    ALL ABOARD - CHINA, THE DRAGON OF THE HIMALAYAS
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
Пълна програма
  • 05:05
    AX Combat Night
  • 06:10
    Explosion Fight Night
  • 07:00
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 05:00
    World of X Games 2015
  • 06:00
    World of X Games 2014
  • 07:00
    World of X Games 2015
  • 08:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
  • 07:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
Пълна програма
  • 05:30
    "Студентски етюди"- Нов Български Университет
  • 06:00
    "Шпионката на Коко"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Гингам - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нант - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Берое - Лудогорец (2014-15), повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Ейбар - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    "Между живота и смъртта" - документален филм
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Сянката на бомбардировача. Военна авиация 1919 - 1939 г." - 6 еп., документален филм
  • 08:00
    "Животни герои: Кучето оказало първа помощ" - 6 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 16-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Ливърпул - Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Почти ми се размина: С децата в Мексико
  • 06:12
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 07:00
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 07:25
    Чудовищни майки: Деца и травми
Пълна програма
  • 03:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 06:30
    "Минало (не)свършено" с Евгений Михайлов, нов сезон, (п)
  • 07:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 08:00
    "Едно такова място", документален филм на Би Ай Ти, (п)
Пълна програма
  • 05:45
    "Том и Джери: Шпионска мисия", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Спайк Бранд, Тони Сервон, [0+]
  • 07:00
    "Фантастичната четворка (2015)", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джош Транк, с Майлс Телър, Майкъл Б. Джордан, Кейт Мара, Джейми Бел, Тоби Кебъл, [15+]
  • 08:40
    "Бързи и яростни 7", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Джеймс Уон, с Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брюстър, [12+]
  • 10:55
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джамати, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    "Семейство Сопрано ІІІ, 13 еп. - Армия от един", криминална драма, САЩ, 2001; реж. Джон Патерсън, с Джеймс Гандолфини, Еди Фалко, Лорейн Брако, Майкъл Империоли, Доминик Чайниз, [18+]
  • 07:00
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
  • 08:25
    "Филми и звезди VІІІ, 50 еп.", документален, Холандия, 2016, [All+]
  • 08:55
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [All+]
Пълна програма
  • 05:45
    Menswear
  • 06:00
    After Midnight
  • 06:15
    Style
  • 06:30
    Front Row
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма

Сериали

PRO 7 05:50
"Малколм" - сериал
Хоби ТВ 06:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.2, еп.3
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3
bTV Lady 06:00
"Милост" - сериал, с.1, еп.19

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport 2 06:00
Формула Е: Състезание в Рим, обзор
Eurosport HD 06:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Mtel Sport 1 06:00
Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Mtel Sport 2 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:45
"Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+] 
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация
bTV HD 06:00
"Легендата за Кора" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}