ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:55
    Професия блондинка 2 игрален филм /САЩ, 2003г./, режисьор Чарлс Херман-Вурмфелд, в ролите: Рийз Уидърспун, Сали Фийлд, Реджина Кинг и др.
  • 22:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 22:45
    Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
  • 23:45
    Кадифе 3 тв филм /14 епизод/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тутанкамон" - драма, част 2 (САЩ, 2015), режисьор - Дейвид Фон Енкен, актьори - Бен Кингсли, Ейван Джогиа, Сибила Дин, Александър Сидиг, Кайли Банбери, Питър Гадиот, Идо Голдбърг, Нонсо Анонзи и др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Всички хубави неща" - драма, уестърн, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Андрю Жарецки, актьори - Райън Гослинг, Кирстен Дънст, Франк Лангела, Даян Венора, Филип Бейкър Хол, Лили Рейб и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Маската на Зоро" - с уч. на Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Антонио Бандерас, Мори Чейкин, Стюарт Уилсън и др.
  • 22:45
    "Вертикална граница" - с уч. на Скот Глен, Робин Тъни, Крис О’Донъл, Бил Пакстън и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Полицейско управление на Ню Йорк - криминален, трилър, САЩ, 2009 г.; режисьор: Франк Рейс; в ролите: Харви Кайтел, Джон Легуизамо, Флоренция Лозано
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Малкият остров - трилър, Испания, 2014 г.; режисьор: Роберто Родригес; в ролите: Раул Аревало, Хавиер Гутиерес, Антонио де ла Торе
  • 23:40
    Европейски концерт - Франческо Де Грегори
Пълна програма
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Bloomberg West - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:10
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 21, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:00
    Изкуството на войната 3; екшън, трилър, САЩ, 2009
  • 23:40
    Квартирантът; криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 21:05
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция по спасяване на бухалчета
  • 22:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 4
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Епизод 7
  • 23:50
    Ловци на алигатори: Епизод 8
Пълна програма
  • 20:10
    "Поглед към морето" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Местопрестъплението: Шок" - тв филм, Австрия, 2017
  • 22:45
    Ан Вил
  • 23:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:00
    Кадифе сериен тв филм /6 епизод/
  • 21:15
    Бяла тишина концерт с участието на Йорданка Христова, Орлин Горанов, Мими Иванова, Маргарита Хранова, Дони, Калин Вельов и др.
  • 22:35
    Борджиите: Триумф и забвение сериен тв филм /3 сезон, 6 епизод/ (16)
  • 23:30
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 20:55
    Хълмът на боровинките игрален филм /2001 г./, режисьор Александър Морфов, в ролите: Самуел Финци, Руси Чанев, Кръстьо Лафазанов, Васил Василев - Зуека, Пламен Пеев, Рени Врангова, Златина Тодева, Христо Гърбов и др.
  • 22:40
    Спортна треска
  • 23:40
    По света и у нас
  • 23:55
    Часът на студентите: Ателие
Пълна програма
  • 21:00
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 21:25
    Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 21:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:15
    The Flintstones
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Аз, роботът" - екшън, фантастика, мистери (САЩ, 2004), режисьор - Алекс Пройас, актьори - Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Чи Макбрайд, Алън Тъдик и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Прелестни създания" - драма, фентъзи, романтичен (САЩ, 2013), режисьор - Ричард ЛаГраванесе, актьори - Джеръми Айрънс, , Алдън Ерънрайк, Вайола Дейвис, Ема Томпсън, Ейми Росъм, Томас Ман, Алис ЕнглъртЗоуи Дойч и др.
  • 23:30
    "Линкълн" - биографичен, военен, драма (САЩ, Индия, 2012), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Томи Лий Джоунс, Сали Фийлд, Дейвид Стратърн, Уолтън Гогинс, Джеймс Спейдър, Джоузеф Гордън-Левит, Даниъл Дей-Луис, Джон Хоукс, Тим Блейк Нелсън, Брус Макгил,
Пълна програма
  • 20:30
    "Мис Таен агент" - екшън, комедия (САЩ, 2000), режисьор -  Доналд Петри, актьори -Сандра Бълок, Кандис Бъргън, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат и др.
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 22:00
    "Една любовна история" - сериал
  • 23:30
    "Цветовете на любовта" - сериал
Пълна програма
  • 21:05
    Парк шоу (Regular Show)
  • 21:25
    Парк шоу (Regular Show)
  • 21:35
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 21:00
    "Пътят на Юпитер", приключенски - фенъзи, САЩ, 2014; реж. Анди Уашовски, Лана Уашовски, с Мила Кунис, Чанинг Тейтъм, Шон Бийн, Еди Редмейн, Дъглас Буут, [12+]
  • 23:05
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    "От сега нататък", драма, Швеция, 2015; реж. Магнус Фон Хорн, с Улрик Мунтер, Матс Бломгрен, Александер Нордгрен, Виеслав Комаса, Лоа Ек, [15+]
  • 21:30
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 23:20
    "Изведнъж", драма, Германия, 2016; реж. Асли Йозге, със зебастиан Хюлк, Юлия Йенш, Ханс Цишлер, Заша Александър Грезак, Луизе Хайер, [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    Нетрадиционен бизнес
  • 21:30
    Из Европа
  • 22:30
    Артклуб
  • 23:30
    CNNdotCOM
Пълна програма
  • 20:00
    "Идеалното момиче" - романтична комедия с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О`Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др.
  • 21:50
    "Моята голяма балканска сватба" - романтична комедия с уч. на Сузане фон Борсоди, Хенри Хюбхен, Ясмин Швайрс Людвиг Трепте, Андреа Екерт и др., /п/
  • 23:50
    "Любовен хаос"- романтичен филм с уч. на Ивоне Шьонер, Диего Волраф, Луц Маккензи, Ангела Рой и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Али Баба и четиридесетте разбойници" - приключенски с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., II част
  • 22:00
    "Кодът" - екшън-трилър с уч. на Морган Фрийман, Антонио Бандерас, Рада Мичъл, Робърт Форстър и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Треска за злато: Чудо в планината
  • 22:00
    Смъртносен улов: Легенда за Уизард
  • 23:00
    Смъртоносен улов: Подводна пещера: Последно пресичане
Пълна програма
  • 21:10
    Космически сблъсъци: Галактически сблъсъци
  • 22:00
    Идващият свят: Домът на бъдещето
  • 22:50
    Произход: Епизод 5
  • 23:15
    Произход: Епизод 6
Пълна програма
  • 21:00
    Джеси
  • 21:30
    Елена от Авалор
  • 22:00
    Късмет, Чарли!
  • 22:30
    За секунда
Пълна програма
  • 21:00
    Автомобилизъм: Надпревара на шампионите в Маями, САЩ - пряко
  • 23:15
    Покер
Пълна програма
  • 21:00
    "Възходът на жените"
  • 22:00
    "Шифърът"
  • 23:00
    "Какво дължим на индустриалната революция"
  • 23:30
    "e?: Транспорт"
Пълна програма
  • 21:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:40
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Отблизо
  • 23:15
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Финал, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на седемнадесетия кръг
  • 21:40
    Новини
  • 21:45
    Ски-бягане, Световна купа Улрисехамн: Щафета (жени)
  • 22:30
    Сноуборд: Световна купа Солитюд
Пълна програма
  • 20:50
    Моят плаващ дом, еп. 10
  • 21:15
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 3
  • 22:00
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, еп. 3
Пълна програма
  • 20:45
    Roller Derby Till I Die
  • 21:15
    Winter X Games - Aspen
  • 22:10
    World Of X Games
  • 22:35
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:10
    Най-особените жилища в света
  • 21:35
    Щастлив живот в малка къща
  • 22:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 22:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
Пълна програма
  • 21:00
    Кралски особи - сериал, еп. 9
  • 22:00
    Кралски особи - сериал, еп. 10
  • 22:55
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 1
  • 23:50
    Войната вкъщи - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 21:00
    Престъпни намерения, еп. 3
  • 21:55
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 6
  • 22:50
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 7
  • 23:45
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 23:05
    "Американски снайперист", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Клинт Истууд, с Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк МакДорман, Люк Граймс, Киър О'Донъл, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Големите надежди еп. 2
  • 22:00
    Големите надежди еп. 3
  • 23:00
    Най-големите измами в историята еп. 0
  • 23:50
    Убийци от древността еп. 4
Пълна програма
  • 21:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 2
  • 22:00
    Хората от блатата: Дяволски води
  • 23:00
    Извън закона: "Ангелите на Ада": Как се правят пари
Пълна програма
  • 21:00
    "Бож"
  • 21:25
    "Ото и музиката"
  • 21:40
    "Пингу"
  • 21:50
    "Приключенията на делфинчето Муму"
Пълна програма
  • 17:10
    Rosins Restaurants -Ein Sternekoch raumt auf!
Пълна програма
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Без монтаж"
Пълна програма
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:55
    "Риба, наречена Уанда" - комедия с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис, Кевин Клайн, Майкъл Пейлин.
  • 21:40
    "Великолепната седморка: Отново заедно" - уестърн с Лий Ван Клийф, Майкъл Калън, Елин Ан МакЛъри.
  • 23:20
    "Маями Блус" - мистерия с Фред Уорд, Алик Болдуин, Дженифър Джейсън Лий.
Пълна програма
  • 20:30
    AUTOSPORT SHOW HIGLIGHTS
  • 21:20
    BIKE WORLD
  • 21:50
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP BEST OF
  • 22:40
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP BEST OF
Пълна програма
  • 21:00
    MTV’s Bugging Out
  • 21:30
    MTV’s Bugging Out
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 21:00
    This Week's MTV Top 20
  • 22:30
    V Festival 2016: The Best Bits
  • 23:55
    Club MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:55
    Операция "Диви животни" еп. 3
  • 21:55
    Дивият речен пейзаж на Хърватия еп. 1
  • 22:50
    Супер-ветеринар еп. 4
  • 23:40
    Супер-ветеринар еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Лице в лице, еп. 4
  • 22:00
    Лице в лице, еп. 5
  • 23:00
    Лице в лице, еп. 3
Пълна програма
  • 20:37
    Дива Амазония: Диво кралство
  • 21:26
    Тайното царство на Борнео: Империята на слънцето
  • 22:15
    Дива Амазония: Люлката на живота
  • 23:03
    Човек срещу гепард
Пълна програма
  • 21:10
    Студио "Баскетбол", директно
  • 21:30
    Баскетбол: Мурсия - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 23:00
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър (1994-95), повторение
  • 23:30
    Класика от Висшата Лига - Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър (2011-12), повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 21:30
    "Абсолютно точно". Продължение (16+)
  • 22:15
    Премиера. Мария Шалаева, Роман Зенчук, Мария Сьомкина, Иван Волков във филма "Ще бъда до теб" (16+)
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Помпей" - екшън филм, ФРГ/Канада, 2014
  • 23:20
    "Войната на боговете: Immortals" - екшън филм, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 21:10
    Спортът от първо лице
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Каляри
  • 23:40
    Бойни вечери: Enfusion
Пълна програма
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
  • 21:15
    "Необходими са двама" - шоу
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
  • 21:15
    "Необходими са двама" - шоу
  • 23:15
    "Аз съм звезда - измъкнете ме оттук!" - шоу
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Хитлер: Зората на злото" - историческа драма, Канада/САЩ, 2003
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Дуел на суперзвездите" - гейм шоу
  • 23:30
    Американски футбол: НФЛ плейофи, 1 мач - пряко
Пълна програма
  • 20:00
    "От упор" /на живо /
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение/
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 20:50
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 21:15
    Bandidas
  • 23:00
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 19:40
    Три цвята: бяло - драма, Франция/Полша, 1994, режисьор: Кшищоф Кешловски, с Жулиет Бинош, Збигниев Замаховски, Януш Гайош, Александър Бардин
  • 21:15
    Лека нощ! - концерт на Жоро Янакиев
  • 22:00
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 22:40
    Коледна приказка - драма с Катрин Деньов
Пълна програма
  • 21:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Спешен случай по време на конкурс
  • 22:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Големият финал
  • 23:00
    Батон туърлинг: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Виж България - Враца, земята на великаните
  • 21:30
    Изследвайки Япония - Оценяване на японските звуци
  • 22:00
    Долината на розите и тракийските царе
  • 22:30
    Магията на Китай - Чаят
Пълна програма
  • 21:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 22:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 23:00
    Алкохолно пътешествие по скалите
Пълна програма
  • 21:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 22:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 23:00
    Алкохолно пътешествие по скалите
Пълна програма
  • 20:00
    Втората майка, САЩ, комедия/ драма/ семеен, 1998
  • 22:00
    Роден на Четвърти юли, САЩ, военна драма, 2 награди Оскар, 1989
Пълна програма
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Същински ад" - 2 еп., документален филм
  • 23:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 5
  • 23:00
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 6
  • 23:50
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 17:00
    Вечни хитове
  • 23:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 20:15
    "Братята градинари" - доку-поредица
  • 21:15
    "Проми кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:30
    "Хиляди пъти лека нощ" - драма, САЩ, режисьор Ерик Попе, в ролите: Жулиет Бинош, Николай Костер - Валдау
Пълна програма
  • 19:30
    Поглед от върха - игрален филм
  • 21:15
    Кости - трети сезон, еп. 10
  • 22:00
    Последният човек на Земята, еп. 3
  • 22:30
    Последният човек на Земята, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 21:00
    SUNDAY SPECIAL
  • 21:30
    SUNDAY SPECIAL
  • 22:00
    FASHION FILMS
  • 22:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: Обзор на седемнадесетия кръг
  • 21:40
    Новини
  • 21:45
    Ски-бягане, Световна купа Улрисехамн: Щафета (жени)
  • 22:30
    Сноуборд: Световна купа Солитюд
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Полицейска жилка" - еп.13-17
  • 22:00
    "Суингтаун" - еп.8
  • 22:50
    "Инструкторът" - еп.14
  • 23:40
    "Невероятен късмет" - 21-22 и 1-3 еп.
Пълна програма
  • 21:10
    "Кошмарни наематели, бедни хязаи" - 7 еп.
  • 22:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 6 eп.
  • 22:50
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 23:40
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 20:50
    Универсальный фидер
  • 21:15
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:45
    Рыбалка без границ
  • 22:15
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 21:00
    "Обирджии" - екшън-трилър с уч. на Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Крис Браун, Идрис Елба, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Amish Mafia: Brother's Keeper
  • 21:45
    Amish Mafia: The Last Supper
  • 22:30
    Amish Mafia: Sacrificial Lamb
  • 23:15
    I Almost Got Away With It: Got to Escape in My Underwear
Пълна програма
  • 20:00
    TRADING PLACES
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
  • 22:05
    BASIC LEXIS
  • 22:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 21:00
    Siba's Table: Fast Feasts
  • 21:30
    Siba's Table: Fast Feasts
  • 22:00
    Private Chef
  • 22:30
    Private Chef
Пълна програма
  • 20:50
    Бела и Булдозите
  • 21:15
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър, "Мастърс": Финал, пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 23:05
    "Американски снайперист", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Клинт Истууд, с Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк МакДорман, Люк Граймс, Киър О'Донъл, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    Miles From Tomorrow
  • 22:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 22:25
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 20:50
    Бела и Булдозите
  • 21:15
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:55
    Dora the Explorer
  • 21:20
    Paw Patrol
  • 21:45
    Little Charmers
  • 21:55
    Bubble Guppies
Пълна програма
  • 18:59
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:10
    Web of Lies: Bittersweet Sixteen
  • 22:00
    JonBen?t: An American Murder Mystery: Pool Of Suspects
  • 22:50
    Killer Instinct with Chris Hansen: Deadline: Thanksgiving
  • 23:40
    Blood Relatives: Axe To Grind
Пълна програма
  • 21:00
    Top: Witches and Wizards
  • 21:26
    Up Close With: Roberto Cammarelle
  • 21:55
    The Truth About...: Life After Sport
  • 22:20
    Star Rated: Athletes Turned Actors
Пълна програма
  • 21:00
    Drury's Thirteen
  • 21:25
    Drury's Thirteen
  • 21:50
    Drury's Thirteen
  • 22:15
    Drury's Thirteen
Пълна програма
  • 21:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 2
  • 22:00
    Хората от блатата: Дяволски води
  • 23:00
    Извън закона: "Ангелите на Ада": Как се правят пари
Пълна програма
  • 21:00
    Лице в лице, еп. 5
  • 22:00
    Лице в лице, еп. 3
  • 23:00
    Да поговорим за звездите, еп. 7
  • 23:55
    Лице в лице, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Тутанкамон" - драма, част 2 (САЩ, 2015), режисьор - Дейвид Фон Енкен, актьори - Бен Кингсли, Ейван Джогиа, Сибила Дин, Александър Сидиг, Кайли Банбери, Питър Гадиот, Идо Голдбърг, Нонсо Анонзи и др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Всички хубави неща" - драма, уестърн, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Андрю Жарецки, актьори - Райън Гослинг, Кирстен Дънст, Франк Лангела, Даян Венора, Филип Бейкър Хол, Лили Рейб и др.
Пълна програма
  • 21:05
    Тийн вълк; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 22:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 11, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 12, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:15
    Родина; сезон 7, епизод 2, драма, семеен, Канада, 2013
  • 21:15
    Родина; сезон 7, епизод 3, драма, семеен, Канада, 2013
  • 22:15
    Родина; сезон 7, епизод 4, драма, семеен, Канада, 2013
  • 23:15
    Родина; сезон 7, епизод 5, драма, семеен, Канада, 2013
Пълна програма
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Смъртта чука на вратата
  • 22:00
    Сатанински жени: Трейси Рихтър
  • 23:00
    Измъкнах се от убиеца си: Дженифър Азбънсън
Пълна програма
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Broad City
  • 22:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 21:00
    Shake Town (18+)
  • 21:27
    One Love (18+)
  • 21:35
    Irreconcilable Slut Pt. 3 (18+)
  • 22:00
    Give In To Desire (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    Извън играта
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Световна купа по биатлон: масов старт /мъже/
  • 22:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/
Пълна програма
  • 20:00
    Копнеещи сърца
  • 22:00
    19-2
  • 22:45
    19-2
  • 23:30
    Кандидатът
Пълна програма
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
  • 21:30
    Агротема
Пълна програма
  • 21:00
    ALASKA: SPIRIT OF THE WILD
  • 22:00
    CULTURAL FLAVOURS - KOREA
  • 22:30
    CULTURAL FLAVOURS - AFGHANISTAN
  • 23:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 21:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 23:10
    Hip Show
Пълна програма
  • 20:30
    Такси 4
  • 22:00
    Кражбата
  • 23:40
    Гарванът
Пълна програма
  • 21:00
    Highlights Winter X Games Aspen 2016
  • 22:00
    Highlights Winter X Games Aspen 2016
  • 23:00
    Highlights Winter X Games Aspen 2016
Пълна програма
  • 20:50
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:40
    Майстори на шпионажа (5)
  • 23:30
    Викингите (2)
Пълна програма
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 22:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 23:30
    Серенада - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Черно море - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 22:00
    Футбол: Лион - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Арсенал - Бърнли, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:30
    Баскетбол: Далас Маверикс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 21:10
    Мрежа от лъжи: Само на шестнайсет
  • 22:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Много заподозрени
  • 22:50
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Краен срок: Денят на благодарността
  • 23:40
    Кръвожадни роднини: Лични интереси
Пълна програма
  • 20:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
  • 22:00
    Кино Европа: "В мрак", драма,Полша, Германия, Канада, 2011г., Режисьор Агнешка Холанд, В ролите: Роберт Виенцкевич, Бено Фурман, Агнешка Гроховска, Мария Шрадер, Кинга Прайс и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Решенията на Валтер - За платики на канала
  • 21:30
    Дебнене - Лов на дива коза в сняг и мъгла
  • 22:00
    Лов на самци в Бейкейш1.част
  • 22:30
    Лов на самци в Бейкейш2.част
Пълна програма
  • 20:00
    "Бъди някой", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джошуа Колдуел, с Матю Еспиноза, Сара Джефри, Алисън Пейдж, Кейтлин Кийтс, Ламоника Гарет, [12+]
  • 21:30
    "Черна служба", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Скот Купър, с Джони Деп, Джойл Едджертън, Бенедикт Къмбърбач, Дакота Джонсън, Кевин Бейкън, [18+]
  • 23:30
    "Без приятели", хорър, САЩ, 2014; реж. Леван Габриадзе, с Шели Хениг, Мозес Сторм, Рене Олстед, Уил Пелц, Джейкъб Уайсоки, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Младият папа I, 4 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 22:00
    "Златен живот ІІ, 3 еп.", трилър, Унгария, 2016; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 23:00
    "Морски тюлени: Шести отряд I, 1 еп.", екшън - драма, САЩ, 2016; реж. Лесли Линка Глатър, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Бриан Дейвис, [18+]
  • 23:45
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Style
  • 21:15
    Front Row
  • 21:45
    Menswear
  • 22:00
    Sartorial Weekend
Пълна програма
  • 21:00
    Уровень. Монолит. Часть третья
  • 21:55
    Охотники за сокровищами. Поиски продолжаются
  • 22:45
    Сухой. Выбор цели
  • 23:40
    Неудержимый Макс. Городской спецназ
Пълна програма

Сериали

AXN Black 21:10
Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
AXN White 21:10
Царство; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2015
RTL 21:15
"Учителят" - сериал
RTL Deutsch 21:15
"Учителят" - сериал
SAT 1 21:15
"Престъпни намерения" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Колоездене на писта: "Шест дни на Берлин", пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 21:30
Колоездене на писта: "Шест дни на Берлин", пряко
ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 21:10
Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
AXN White 21:10
Царство; сезон 3, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2015
ARD 1 21:15
"Комисията по убийствата в Истанбул: Изгубеният син" - игрален филм, ФРГ, 2016
PRO 7 21:15
"Предавателна станция" - трилър, САЩ, 2013
VOX 21:15
"Последният ергенски запой" - комедия, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}