ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:20
    Дързост и красота тв филм /3883 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 98
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Характери /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Брилянтни идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 11:15
    Морски детективи; сезон 9, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:05
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 24, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:35
    Мисията на дивака: Обяд със свинско
  • 10:05
    В аквариума: Страхотен аквариум, човече
  • 11:00
    Кучешка прическа: Епизод - обобщение
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 11
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 1 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Търси се мъж, намерена е любовта" - игрален филм, ФРГ, 2003
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 10:30
    Дързост и красота тв сериал /3882 епизод/п/
  • 10:55
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:20
    Под вълните на Черно море научнопопулярна поредица
  • 11:30
    Непозната земя
Пълна програма
  • 09:40
    Tom & Jerry Kids
  • 10:00
    Miss Moon
  • 10:30
    Baby Looney Tunes
  • 10:55
    LazyTown
Пълна програма
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.8, еп.17
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.5, еп.9
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 23
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.10
Пълна програма
  • 09:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.13
  • 10:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
  • 13:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 14:15
    "Изгубена" - с.4, еп.11
Пълна програма
  • 09:00
    "Бездомното шоу на Башар" - ток шоу с водещ Башар Рахал
  • 10:00
    "Семейство Джоунс"- драма (САЩ ,2009), режисьор - Дерик Борте, актьори - Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 10:25
    Total Drama: Pahkitew Island (Total Drama: Pahkitew Island)
  • 10:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 11:15
    CARTOON TOON TOON: Иназума 11 (CARTOON TOON TOON: Inazuma Eleven)
Пълна програма
  • 08:30
    "Отлети сам", драма, Индия, 2015; реж. Нийрадж Гайван, с Рича Чада, Санджай Мишра, Вики Каушал, Панкадж Трипати, Винит Кумар, [12+]
  • 10:15
    "Историята на Бети Пейдж", биографичен, САЩ, 2005; реж. Мери Харън, с Гретчен Мол, Кристофър Бауър, Джарид Харис, Сара Полсън, Кера Сиймур, [15+]
  • 11:45
    "Животът е легло от рози", комедийна драма, Франция, 1983; реж. Ален Рене, с Виторио Гасман, Руджеро Раймонди, Джералдин Чаплин, Фани Ардан, Пиер Ардити, [12+]
  • 13:35
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
Пълна програма
  • 08:50
    "За едно момиче", комедийна драма, Германия, 2014; реж. Марк Монхайм, с Ясна Фрици Бауер, Хайке Макач, Аурел Мантай, Симон Шварц, Лауриц Греве, [12+]
  • 10:35
    "Салваторе Джулиано", криминална драма, Италия, 1962; реж. Франческо Роси, със Салво Рандоне, Франк Уолф, Федерико Зарди, Пиетро Камарата, Уго Торенте, [12+]
  • 12:40
    "Продавачът", драма, Франция, 2016; реж. Силван Деклю, с Жилбер Мелки, Пю Мармай, Паскал Елсо, Клементин Пойдат, Сара Жироду, [15+]
  • 14:10
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Best of Quest
  • 10:00
    News Special
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    CNNMoney View with Nina Dos Santos
Пълна програма
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Аукционни войни в Канада: Урсула не си пада по теб
  • 10:00
    Злато в Берингово море: Точка на пречупване
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Мазда MX5 - първа част
  • 11:30
    Да продадеш колата си: Мазда MX5 - втора част
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 10:14
    Фабрика за храна: За утоляване на жаждата
  • 10:38
    Ловци на митове: Истории от окопите
  • 11:26
    Как изобретихме света: Небостъргачи
Пълна програма
  • 09:40
    Групата на Алекс
  • 10:05
    Counterfeit Cat (Shorts)
  • 10:10
    7 д
  • 10:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
  • 10:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 12:00
    Дон Матео - 87 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени)
  • 10:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже)
  • 10:30
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (жени)
  • 11:00
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 09:30
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 15 км (мъже)
  • 10:00
    Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и първия кръг
  • 11:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 12:30
    Колоездене на писта: Световна купа Кали
Пълна програма
  • 09:40
    Супер-превозвачи, еп. 5
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 2
  • 11:10
    Братски проекти, еп. 10
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 10
Пълна програма
  • 09:45
    Strongman Champions League
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    Wild Ride
  • 12:05
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 10:25
    Ловци на къщи
  • 10:50
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 09:40
    Бивши - трети сезон, еп. 7
  • 10:05
    Бивши - трети сезон, еп. 8
  • 10:35
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 6
  • 11:00
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    Стари кучета - десети сезон, еп. 1
  • 10:40
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 1
  • 11:05
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 14
  • 12:00
    Разобличаване - седми сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 08:30
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
  • 09:55
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
  • 11:25
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 12:50
    "Несломим", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Клинт Истууд, с Морган Фрийман, Мат Деймън, Тони Городж, Патрик Мофокенг, Мат Стърн, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 4
  • 10:05
    Страхотни изобретения, еп. 1
  • 10:35
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 11:05
    Конспирация, еп. 6
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Без шанс за отмора
  • 10:00
    Проклятието на остров Оук: Право в целта
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умела измама
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да сме живи и здрави и да има търгове
Пълна програма
  • 09:00
    НАСЛУКА – пети сезон – 20 еп. /п/
  • 10:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, пети сезон, 2 еп.
  • 11:00
    КОНЕТЕ – тв поредица
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – трети сезон – 81 еп. /п/
Пълна програма
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Кипър"
  • 10:55
    "Приключенията на делфинчето Муму"
Пълна програма
  • 09:05
    "Офанзива"/п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:30
    "Танцьори" - драма с Михаил Баришников, Алесандра Фери.
  • 10:05
    "Бандата на Спайкс" - уестърн с Лий Марвин, Рон Хауърд, Гари Граймс.
  • 11:40
    "Семейство Перес" - комедия с Мариса Томей, Анджелика Хюстън, Алфред Молина.
  • 13:30
    "Лунна светлина и Валентино" - комедия с Елизабет Пъркинс, Гуинет Полтроу, Джон Бон Джови, Катлийн Търнър и Упи Голдбърг.
Пълна програма
  • 09:45
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 10:35
    BATHURST 12 HOURS
  • 12:20
    SUPERCARS CHAMPIONSHIP 2016 BEST OF
  • 14:00
    TOYOTA NZ 86 CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Необикновени къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Необикновени къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Tom Odell's Great British Songbook
  • 13:30
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:50
    Супер-ветеринар, еп. 20
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 3
  • 11:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 4
  • 11:40
    Удивителни раждания при животните, еп. 6
Пълна програма
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 1
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
Пълна програма
  • 09:26
    Диви острови: Кариби
  • 10:16
    Нашествие на питоните
  • 11:05
    Тайното царство на Борнео: Империята на слънцето
  • 11:53
    Речни челюсти
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Билярд: Мастърс 2017, първи ден, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Реал Мадрид/Морабанк Андора - Баскония/Иберостар Тенерифе, полуфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    "Живей здравословно!" (12+)
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
Пълна програма
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:20
    "Любовта е опиат" - / комедия, САЩ, 2002
  • 11:30
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:55
    "По средата" - сериал
  • 12:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Италия, Серия А: Болоня - Интер
  • 10:00
    Италия, Серия А: Киево - Наполи
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Торино
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за икономика " с Григор Лилов /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Der kleine Tiger Daniel
  • 10:15
    Mister Maker
  • 10:45
    Thomas & seine Freunde
  • 11:00
    LazyTown - Los geht's
Пълна програма
  • 09:30
    Класическите коли - 9 епизод
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:25
    Проект Земя - документална поредица - 6 епизод
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Звездата на шопинга: Епизод 2
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 41
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 42
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Надежда за царския орел
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Никой
Пълна програма
  • 09:00
    Строителство в Аляска
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Титаник: Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:00
    Строителство в Аляска
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Титаник: Загадки в музея
Пълна програма
  • 09:10
    Знак на съдбата, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 10:40
    Бялата графиня, САЩ, драма/ исторически, с Ралф Файнс, 2005
  • 12:50
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 14:30
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1 номинация за Оскар, 1989
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 4
  • 10:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 25
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 9
  • 11:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот/п/
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Публицистика /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 09:50
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 13
  • 10:45
    Империя - първи сезон, еп. 6
  • 11:40
    Легион - първи сезон, еп. 2
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    FASHION FLIX
  • 10:00
    FASHION FLIX
  • 10:30
    FASHION FLIX
  • 11:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 09:30
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 15 км (мъже)
  • 10:00
    Футбол, Бундеслига: Обзор на двадесет и първия кръг
  • 11:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 12:30
    Колоездене на писта: Световна купа Кали
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 1 еп.
  • 09:55
    "Полицайките от окр.Брауърд" - 8 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 6 еп.
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 15 eп.
Пълна програма
  • 09:30
    новини
  • 09:55
    Спорт
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 09:35
    Трофеи
  • 10:00
    Технология зимнего клева
  • 10:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 10:55
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 09:50
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Актьорско студио"- токшоу, сезон 17, /п/
  • 12:00
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения"- семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др., /п/
  • 14:00
    "Блинки Бил" - анимационен филм, /п/
Пълна програма
  • 09:37
    Extreme Couponing: Cole and Angelique
  • 10:00
    Gold Divers: Paydirt
  • 10:45
    Gold Divers: One Bad Deal
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
Пълна програма
  • 09:40
    KEEP FIT
  • 09:55
    NATIONAL PARKS
  • 10:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
  • 10:10
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 09:30
    Трапезата на Сиба
  • 10:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 10:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 11:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (жени)
  • 10:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Слалом (мъже)
  • 10:30
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (жени)
  • 11:00
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 08:30
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
  • 09:55
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
  • 11:25
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 12:50
    "Несломим", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Клинт Истууд, с Морган Фрийман, Мат Деймън, Тони Городж, Патрик Мофокенг, Мат Стърн, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:50
    Doc McStuffins
  • 10:00
    Goldie & Bear
  • 10:15
    PJ Masks
  • 10:30
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 10:20
    Кошмарни съседи: Кучешката козина
  • 11:10
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 12:00
    Убиха ме: Разходка в парка
Пълна програма
  • 09:40
    Top: MVP Basketball
  • 10:05
    Special: Dream Team 92
  • 10:35
    Special: NBA: from All Star to Africa
  • 11:00
    Special: NBA Africa Game
Пълна програма
  • 09:45
    Madfin Shark Series
  • 10:10
    Madfin Shark Series
  • 10:35
    Madfin Shark Series
  • 11:00
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: Без шанс за отмора
  • 10:00
    Проклятието на остров Оук: Право в целта
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умела измама
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да сме живи и здрави и да има търгове
Пълна програма
  • 09:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 10:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 1
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 12:00
    Забранената гробница на Чингис Хан, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 98
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 3, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Убиеца Казанова
  • 10:00
    Истории за престъпления: Палача: Дутри и Савидж
  • 11:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 12:00
    Истории за престъпления: Забавление до смърт: Даниъл Улф
Пълна програма
  • 09:45
    "От архивите на "СКАТ": "Изгнаници клети" с Михран Бохосян/ или "Български старини из Македония: От Осогово до Неготино" - документален филм /1 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    See Dad Run
  • 10:00
    See Dad Run
  • 10:30
    Stand Up Express
  • 11:00
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 09:45
    Czech Mates (18+)
  • 10:08
    Have You Been Served? (18+)
  • 10:32
    Lake View Fuck (18+)
  • 10:55
    The Mommy Method (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ECUADOR OPEN - Кито (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 09:10
    Световно първенство по биатлон: масов старт /мъже/
  • 10:00
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 12:30
    Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
  • 13:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:15
    Животът в големите влажни зони (2) (Р)
  • 10:10
    Зооспасители 24/7 (20)
  • 11:00
    Животински лудории (9)
  • 11:25
    Животински лудории (10)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища /п./
  • 10:30
    Българска популярна музика
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Пирин - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
  • 14:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Славия - Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Open Sud de France - Монпелие (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Класика от Висшата Лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Милуол - Лестър Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 13:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Нека убиваме заедно
  • 10:20
    Кошмарни съседи: Кучешката козина
  • 11:10
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 12:00
    Убиха ме: Разходка в парка
Пълна програма
  • 09:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 12:00
    "Нашите герои"
  • 12:30
    Новини LIVE
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
Пълна програма
  • 09:30
    Поколение шарани - Зимният сезон
  • 10:00
    На фокус - Йожеф Ач - Шарани от ферма Йозе в Сейкей
  • 10:30
    Риболов в джунглата -Индия 4. част
  • 11:00
    По тънък лед
Пълна програма
  • 09:40
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 12:05
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 13:45
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 15:40
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 09:40
    ""Два метра под земята" ООД І, 1 еп. - "Два метра под земята" ООД", драма, САЩ, 2001; реж. Алън Бол, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 10:45
    "Милдред Пиърс І, 1 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Морган Търман, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
  • 11:45
    "Милдред Пиърс І, 2 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Морган Търман, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
  • 12:50
    "Милдред Пиърс І, 3 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Морган Търман, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Invitation Only
  • 10:00
    From the Runway
  • 10:30
    What's Haute
  • 11:00
    Model Yoga Season 3 Ep2
Пълна програма
  • 09:00
    Хокей на лед: Ню Йорк Рейнджърс - Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, финал, повторение
  • 13:30
    Футбол: Часът на Барса ТВ - Пари Сен Жермен - Барселона, първи осминафинален мач за Шампионската лига, запис
  • 15:30
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Дерик Люис - Травис Браун, повторение
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:50
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Diema 10:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
RTVi Russia 10:00
Сериал "Не в последний раз" 16+
bTV Action 10:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Eurosport HD 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Film Plus 10:00
Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
bTV Comedy 10:00
"Запознай се с един приятел" - комедия (Италия, 2010) , режисьор - Карло Ванзина, актьори - Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др.
HBO 2 10:05
"След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
HBO3 10:05
"В кадър ХІV, 45 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}