ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 98
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Характери /п./
  • 14:00
    VIB /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:15
    Морски детективи; сезон 9, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:05
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 24, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 12:55
    4исла; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 13:45
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 11
  • 12:50
    Най-големите и най-лошите: Анаконда
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Проблеми в Мацатлан
  • 14:40
    Мисията на дивака: Хаос в животинска пещера
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 1 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Непозната земя
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
Пълна програма
  • 11:55
    Krypto: The Superdog
  • 12:45
    The Garfield Show
  • 13:45
    NEW The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 13:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 11:00
    "Стрелата" - еп. 23
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.10
  • 13:00
    "Dragonball: Еволюция" - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джеймс Уонг, актьори - Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.12
Пълна програма
  • 10:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
  • 13:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 14:15
    "Изгубена" - с.4, еп.11
  • 15:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.14
Пълна програма
  • 10:00
    "Семейство Джоунс"- драма (САЩ ,2009), режисьор - Дерик Борте, актьори - Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 14:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.74
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:15
    CARTOON TOON TOON: Иназума 11 (CARTOON TOON TOON: Inazuma Eleven)
  • 12:00
    CARTOON TOON TOON: Доктор Пространствени Джинси (CARTOON TOON TOON: Dr. Dimensionpants)
  • 13:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 13:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 11:45
    "Животът е легло от рози", комедийна драма, Франция, 1983; реж. Ален Рене, с Виторио Гасман, Руджеро Раймонди, Джералдин Чаплин, Фани Ардан, Пиер Ардити, [12+]
  • 13:35
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 15:15
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
  • 17:10
    "Отлети сам", драма, Индия, 2015; реж. Нийрадж Гайван, с Рича Чада, Санджай Мишра, Вики Каушал, Панкадж Трипати, Винит Кумар, [12+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Салваторе Джулиано", криминална драма, Италия, 1962; реж. Франческо Роси, със Салво Рандоне, Франк Уолф, Федерико Зарди, Пиетро Камарата, Уго Торенте, [12+]
  • 12:40
    "Продавачът", драма, Франция, 2016; реж. Силван Деклю, с Жилбер Мелки, Пю Мармай, Паскал Елсо, Клементин Пойдат, Сара Жироду, [15+]
  • 14:10
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 16:00
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    CNNMoney View with Nina Dos Santos
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    World Sport
  • 13:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
Пълна програма
  • 11:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, /п/
  • 13:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
Пълна програма
  • 11:30
    Да продадеш колата си: Мазда MX5 - втора част
  • 12:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Кейт Хъдсън
  • 13:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Кейт Уинслет
  • 14:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Мишел Родригес
Пълна програма
  • 11:26
    Как изобретихме света: Небостъргачи
  • 12:14
    Ловци на митове: Най-голямата люлка на Нютон
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 13:26
    Фабрика за храна: За утоляване на жаждата
Пълна програма
  • 11:50
    Ханк Зипзър
  • 12:20
    Кей Си Под Прикритие
  • 12:50
    Замръзналото кралство Северно сияние
  • 12:55
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 16:00
    Битки за места за паркиране: Внимание! Глоби!
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
Пълна програма
  • 11:30
    "Фактология"
  • 12:00
    "Въпроси от науката"
  • 12:30
    "Да опознаем най-известните творци в света"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 12:00
    Дон Матео - 87 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 56 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Обзор
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 14:00
    Ски-скокове: Световна купа Вилинген
  • 15:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 12:30
    Колоездене на писта: Световна купа Кали
  • 14:30
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 10 км (жени)
  • 15:00
    Сноуборд: "Еър енд стайл" Лос Анджелис
Пълна програма
  • 11:55
    Моят плаващ дом, еп. 10
  • 12:20
    Дроновете, еп. 6
  • 12:45
    Призраци от автоморгата, еп. 10
  • 13:30
    Войните на роботите, еп. 10
Пълна програма
  • 11:35
    Wild Ride
  • 12:05
    MTB Heroes
  • 12:30
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 12:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:40
    Евтин дом на плажа
  • 12:10
    Джада вкъщи
  • 12:35
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:30
    Сърца в пламъци - игрален филм
  • 13:20
    Поднови или продай - риалити, еп. 35
  • 13:45
    Поднови или продай - риалити, еп. 36
  • 14:15
    Бивши - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 11:05
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 14
  • 12:00
    Разобличаване - седми сезон, еп. 9
  • 12:55
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
  • 14:55
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 2
Пълна програма
  • 11:25
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 12:50
    "Несломим", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Клинт Истууд, с Морган Фрийман, Мат Деймън, Тони Городж, Патрик Мофокенг, Мат Стърн, [12+]
  • 15:00
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 17:00
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
Пълна програма
  • 11:55
    Най-големите измами в историята, еп. 2
  • 12:45
    Средновековните мъртъвци, еп. 6
  • 13:35
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 5
  • 14:30
    Най-големите измами в историята, еп. 6
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да сме живи и здрави и да има търгове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Веселяка Рик
  • 13:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Танци по време на търг
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ – тв поредица
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – трети сезон – 81 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – втори сезон /п/
Пълна програма
  • 11:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 12:00
    "Строителят Боб"
  • 12:10
    "Пингу"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
  • 12:10
    "Всеки следобед с Криси"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:40
    "Семейство Перес" - комедия с Мариса Томей, Анджелика Хюстън, Алфред Молина.
  • 13:30
    "Лунна светлина и Валентино" - комедия с Елизабет Пъркинс, Гуинет Полтроу, Джон Бон Джови, Катлийн Търнър и Упи Голдбърг.
  • 15:15
    "Странна случка на път за форума" - комедия със Зеро Мостел, Джак Гилфорд, Фил Силвърс, Бъстър Кийтън.
  • 16:50
    "Ловци на скалпове" - комедия с Бърт Ланкастър, Шели Уинтърс, Оси Дейвис.
Пълна програма
  • 10:35
    BATHURST 12 HOURS
  • 12:20
    SUPERCARS CHAMPIONSHIP 2016 BEST OF
  • 14:00
    TOYOTA NZ 86 CHAMPIONSHIP
  • 14:55
    NZ TOYOTA RACING SERIES
Пълна програма
  • 11:30
    Срещи катастрофи
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Tom Odell's Great British Songbook
  • 13:30
    MTV Essentials: Worldwide Dance...
  • 15:00
    Louisa Johnson In The Zone
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:40
    Удивителни раждания при животните, еп. 6
  • 12:05
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 10
  • 12:35
    Животински лудории, еп. 10
  • 13:05
    Удивителни животни, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 1
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 13:00
    Забранената гробница на Чингис Хан, еп. 1
  • 14:00
    Вярно ли е?, еп. 10
Пълна програма
  • 11:53
    Речни челюсти
  • 12:42
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
  • 13:26
    Диви острови: Кариби
  • 14:17
    Тайните на кралската кобра
Пълна програма
  • 10:00
    Билярд: Мастърс 2017, първи ден, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Реал Мадрид/Морабанк Андора - Баскония/Иберостар Тенерифе, полуфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
  • 17:00
    Класика от Висшата Лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
  • 12:20
    "Времето ще покаже" (16+)
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    "Времето ще покаже" (16+)
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:55
    "По средата" - сериал
  • 12:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 13:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 14:05
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Киево - Наполи
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Торино
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за икономика " с Григор Лилов /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "От упор" /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" 1 /повторение/
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:55
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:25
    Sally Bollywood
  • 12:50
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 13:10
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
Пълна програма
  • 11:20
    Биографии на прочути личности: Първата дама на модата Мишел Обама
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:25
    Концерт "Зимни музикални вечери 2017" - първа фестивална вечер
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 12
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Стремеж към победа
  • 12:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Експерти
  • 13:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 2
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 12:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 13:00
    Бургас
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Титаник: Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:40
    Бялата графиня, САЩ, драма/ исторически, с Ралф Файнс, 2005
  • 12:50
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 14:30
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1 номинация за Оскар, 1989
  • 16:25
    Кралят на скорпионите, екшън/приключенски/фентъзи, с Дуейн Джонсън - Скалата, 2002
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 53
  • 12:00
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 11
  • 13:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 5
  • 13:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Публицистика /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Двама мъже в града", криминален/драма, Франция, Италия, режисьор Жозе Джованни; участват: Жан Габен, Ален Делон, Жерар Депардийо, Мимси Фармер, Виктор Лану/п/
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Легион - първи сезон, еп. 2
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - първи сезон, еп. 7
  • 13:30
    Модерно семейство - втори сезон, еп. 23
  • 13:55
    Модерно семейство - втори сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:30
    Maillot de bain
  • 12:00
    Maillot de bain
  • 12:30
    Maillot de bain
  • 13:00
    PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Уелш оупън", финал
  • 12:30
    Колоездене на писта: Световна купа Кали
  • 14:30
    Ски-бягане, Световна купа Отепяа: 10 км (жени)
  • 15:00
    Сноуборд: "Еър енд стайл" Лос Анджелис
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 15 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 241 и 242 еп.
  • 12:50
    "Необичайна медицина" - 1 еп.
  • 13:15
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:55
    По рекам России
  • 12:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 12:35
    Охотничьи меридианы
  • 13:00
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • 11:00
    "Актьорско студио"- токшоу, сезон 17, /п/
  • 12:00
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения"- семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др., /п/
  • 14:00
    "Блинки Бил" - анимационен филм, /п/
  • 16:00
    "Звукът на гласа ми" - драма с уч. на Кристофър Денъм, Никол Вишус, Брит Марлинг, Давиния Макфедън, Кандис Стро, Ричард Уортън, Кристи Майърс, Алвин Лам и др., /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 12:15
    Tanked: Flying High And Sinking Deep
  • 13:00
    Mega Builders: London 2012 Aquatics Centre
  • 13:45
    Extreme Couponing: Adrienne and Sarah
Пълна програма
  • 11:45
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
  • 12:05
    MY LITTLE WORLD
  • 12:10
    WORDS TO GROW
Пълна програма
  • 11:00
    Кухнята
  • 12:00
    Гражданка в ранчото
  • 12:30
    Гражданка в ранчото
  • 13:00
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Обзор
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 14:00
    Ски-скокове: Световна купа Вилинген
  • 15:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
Пълна програма
  • 11:25
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 12:50
    "Несломим", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Клинт Истууд, с Морган Фрийман, Мат Деймън, Тони Городж, Патрик Мофокенг, Мат Стърн, [12+]
  • 15:00
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 17:00
    "Пиксели", фантастика - комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Кълъмбъс, с Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Мишел Монаган, Питър Динклидж, Джош Гад, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:55
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 12:20
    My Friends Tigger & Pooh
  • 12:50
    Sheriff Callie's Wild West
  • 13:15
    Gummi Bears
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 12:00
    Убиха ме: Разходка в парка
  • 12:25
    Убиха ме: Жертва
  • 12:50
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
Пълна програма
  • 11:55
    Up Close With: Serge Ibaka
  • 12:20
    Freesports: FWT Heroes
  • 12:50
    Freesports: Air+Style
  • 13:15
    Freesports: World Rookie Tour
Пълна програма
  • 11:50
    Big Water Adventure
  • 12:15
    Fishing Edge
  • 12:40
    Fishing Edge
  • 13:05
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да сме живи и здрави и да има търгове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Веселяка Рик
  • 13:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Танци по време на търг
Пълна програма
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 12:00
    Забранената гробница на Чингис Хан, еп. 1
  • 13:00
    Вярно ли е?, еп. 10
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 98
Пълна програма
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 3, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 15:05
    Тийн вълк; сезон 4, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
  • 12:00
    Истории за престъпления: Забавление до смърт: Даниъл Улф
  • 13:00
    Истории за престъпления: Чудовища в нощта: Братята Кук
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Измамник, двуженец, крадец: Уил Джордан
Пълна програма
  • 11:45
    "Славянският Олимп" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на НФА"Филип Кутев" /4 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/ - І част
Пълна програма
  • 11:30
    Ridiculousness
  • 12:00
    Ridiculousness
  • 12:30
    Punk'd
  • 13:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 11:47
    Cozy By The Fire (18+)
  • 12:14
    Devious Wives (18+)
  • 12:43
    Redheads Have More Fun (18+)
  • 13:00
    Whore Hotel (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ECUADOR OPEN - Кито (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 18:00
    "Най-силните мъже на света" - 3 еп., спортно-забавно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 12:30
    Световен рали шампионат: Рали Швеция - обзорна програма
  • 13:30
    Извън играта
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:50
    Лято без пропуски
  • 12:35
    Китайска приказка
  • 14:15
    Точно като вкъщи
  • 15:45
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 11:55
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:00
    KARMA TREKKER - TAIWAN
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF BLUES (1), THE (USA)
  • 13:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 1
  • 13:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 2
Пълна програма
  • 11:45
    OZ Academy
  • 12:45
    Fights of Glory - Denmark
  • 13:00
    Fights of Glory - Los Angeles
  • 13:15
    Fights of Glory - Amsterdam
Пълна програма
  • 11:45
    Клара и тайната на мечките
  • 13:20
    Семейство Орхейм
  • 15:00
    Фин
  • 16:30
    Сватбеният фотограф
Пълна програма
  • 11:30
    Standard Snowboard Show
  • 12:00
    On Surfari
  • 12:30
    Surfing for Peace
  • 13:00
    Ellismania
Пълна програма
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
Пълна програма
  • 11:30
    Документален филм
  • 12:00
    "Viva la musica!"
  • 14:00
    "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите
  • 14:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Пирин - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
  • 14:30
    Класика от "А" професионална футболна група: Славия - Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
  • 15:00
    Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Open Sud de France - Монпелие (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:30
    Тенис: Memphis Open, Мемфис - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Милуол - Лестър Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 13:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Манчестър Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 15:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 17:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 26-и епизод
Пълна програма
  • 11:10
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 12:00
    Убиха ме: Разходка в парка
  • 12:25
    Убиха ме: Жертва
  • 12:50
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
Пълна програма
  • 09:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 12:00
    "Нашите герои"
  • 12:30
    Новини LIVE
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    Дневник на любителя на фин монтаж - По топли води в студено време
  • 12:00
    Фидермания - Нощ на кораб в столицата
  • 12:30
    The Fishing TV Show - Крис Йейтс на река Стауър
  • 13:00
    Зеленият ад
Пълна програма
  • 09:40
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 12:05
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 13:45
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 15:40
    "Тайният живот на Мерилин Монро, първа част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
Пълна програма
  • 11:45
    "Милдред Пиърс І, 2 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Морган Търман, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
  • 12:50
    "Милдред Пиърс І, 3 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Морган Търман, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
  • 13:55
    "Милдред Пиърс І, 4 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Евaн Рейчъл Ууд, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
  • 15:05
    "Милдред Пиърс І, 5 еп.", драма, САЩ, 2011; реж. Тод Хейнс, с Кейт Уинслет, Брайън Ф. О'Бърн, Евaн Рейчъл Ууд, Гай Пиърс, Джеймс ЛеГрос, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    From the Runway
  • 12:00
    Photographers
  • 12:30
    Invitation Only
  • 13:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Ротердам, финал, повторение
  • 13:30
    Футбол: Часът на Барса ТВ - Пари Сен Жермен - Барселона, първи осминафинален мач за Шампионската лига, запис
  • 15:30
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Дерик Люис - Травис Браун, повторение
  • 18:30
    Обзор на кръга в холандската Ередивизи (2016-17), 22-и епизод
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
bTV Action 12:00
"Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
bTV Comedy 12:00
"Фитнес Тони" - комедиен сериал
Diema 12:00
"Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
e-kids 12:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
Nova Sport 12:05
Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Sky Sports 12:30
Футбол
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
TVT 12:00
Михаил Саздов. Да уловиш красотата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 12:00
"Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
Cinemax 12:05
"Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
AXN 12:15
4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 15:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 15:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}