ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:15
    Дързост и красота тв филм /3885 епизод/п/
  • 04:40
    Още от деня информационно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
Пълна програма
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 545
  • 04:50
    "Лекар в планината" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:20
    Медиите On Air с Доника Ризова /п./
  • 04:20
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 03:40
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 3, документален, САЩ, 2014
  • 04:35
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 1, епизод 20, криминален, риалити, САЩ, 2013
  • 05:00
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 1, документален, САЩ, 2014
  • 06:00
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:15
    Ловци на алигатори: Епизод 1
  • 05:02
    Речни чудовища: Терминаторът от джунглата
  • 05:49
    Да хванеш огромна риба тон: Титанична риба тон
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Когато си заминат
Пълна програма
  • 01:30
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 04:30
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:10
    Документация
  • 06:00
    "Факт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 03:55
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /24 епизод/п/
  • 04:20
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Нощни птици /п/
  • 04:45
    Знаете ли, че... /п/
  • 05:00
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 03:45
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 04:35
    The Owl & Co
  • 05:20
    LazyTown
  • 05:45
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Стрелата" - с.2, еп. 3
  • 05:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.5, еп.3
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.7
Пълна програма
  • 01:30
    " Революция Z" - сериал, с.4, еп. 1
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 07:00
    "Изгубена" - с.4, еп.12
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.3, еп. 15
Пълна програма
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - комедиен сериал
  • 05:00
    "Да отгледаш Хоуп" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Пенсионер на 35" - комедиен сериал
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:40
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 05:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 03:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 04:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 04:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 05:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 03:35
    "Жътвата", хорър - трилър, САЩ, 2013; реж. Джон МакНотън, със Саманта Мортън, Майкъл Шанън, Наташа Калис, Чарли Тахан, Питър Фонда, [15+]
  • 05:40
    "Подземен аромат", драма, Франция, 2015; реж. Пенг Фей Сонг, със Зе Инг, Уенджи Луо, Фую Зао, Сиаоуи Ли, Ксиаочу Лин, [12+]
  • 07:00
    "Военна книга", политическа драма, Великобритания, 2014; реж. Том Харпър, с Бен Чаплин, Софи Оконедо, Шон Еванс, Адийл Ахтар, Кери Фокс, [15+]
  • 08:35
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
Пълна програма
  • 03:30
    "Оцеляващият (2015)", трилър, Великобритания, 2015; реж. Стивън Фингълтън, с Мартин МакКан, Миа Гот, Оуен Фуере, Андрю Симпсън, Дъглас Ръсел, [18+]
  • 05:20
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 07:00
    "Тепепа", приключенски уестърн, Италия, 1969; реж. Джулио Петрони, с Томас Милиан, Орсън Уелс, Джон Стайнър, Хосе Торес, Лучано Казамоника, [12+]
  • 08:40
    "Парване", късометражна драма, Швейцария, 2012; реж. Талкон Хамзави, с Ниса Кашани, Черил Граф, Алберт Танер, Бригите Бейелер, Патрик Сланзи, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Amanpour.
  • 04:30
    Inside Africa
  • 05:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Законите на съдбата" - сериал, 2 епизода, /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро от 1973
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Ягуар Е
  • 05:10
    Как се прави...: Гребло/ Карамелови бонбони/ Форми за кейк
  • 05:35
    Как се прави...: Отверка
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 04:36
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
  • 05:00
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
  • 05:24
    Оръжията на бъдещето: Невидима мисия
Пълна програма
  • 04:15
    Стридок
  • 04:40
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:00
    Лолирок
  • 05:25
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 04:00
    "Какво дължим на индустриалната революция"
  • 04:30
    "Когато Слънцето спре - Кеплер, Галилео и небесата"
  • 05:30
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 06:00
    "Животът се подписва"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 04:30
    Style&Class - с Едис Пала
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 57 еп. - Сериал
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 05:00
    Супербайк: Преди началото на сезона в световния шампионат
  • 06:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 07:00
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Формула "Е" Буенос Айрес
  • 05:30
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Обзор
  • 07:00
    Футбол: Легенди на европейските първенства
  • 09:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 00:00
    Супер конструкция, супер кола, еп. 7
  • 06:05
    Страхотни изобретения, еп. 6
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 8
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 12
Пълна програма
  • 04:05
    World Of X Games
  • 05:00
    Winter X Games - Aspen 2014
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Winter X Games - Aspen 2014
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:05
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 04:55
    Особени жилища
  • 05:45
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 18
  • 04:20
    Тайнствени афери - четвърти сезон, еп. 2
  • 05:10
    Скандал - пети сезон, еп. 20
  • 06:00
    Поднови или продай - риалити, еп. 39
Пълна програма
  • 03:40
    Честни измамници - трети сезон, еп. 12
  • 04:25
    Разобличаване - седми сезон, еп. 11
  • 05:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 16
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:00
    "Хитмен: Агент 47", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Александър Бах, с Рупърт Френд, Хана Уеър, Закари Куинто, Сайърън Хaйндс, Томас Кречман, [18+]
  • 05:00
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 07:00
    "Холивудски ченгета", екшън крими комедия, САЩ, 2003; реж. Рон Шелтън, с Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Грийнууд, Исая Уошингтън, [12+]
  • 08:55
    "Завет на младостта", драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Кент, с Алисия Викандер, Кит Харингтън, Тарън Еджертън, Емили Уотсън, Доминик Уест, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    Страхотни изобретения, еп. 3
  • 04:30
    Загадки в музея, еп. 33
  • 05:30
    Втората световна война: Забравената война в Китай, еп. 1
  • 06:30
    Времето, което промени света, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    Хората от блатата: Веселбата приключи
  • 04:55
    Война за доставки: Семейство Мюнстер: Последната граница
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уличен бой в Санта Ана
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи в атака
Пълна програма
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Светът на риболова – тв поредица, Сърбия, 21 еп. /п/
  • 06:30
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 04:15
    "Бож"
  • 04:40
    "Герои на града"
  • 05:05
    "Осуолд"
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 02:00
    05:30 - Повторения
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
  • 07:05
    "Имате думата"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Проклятието 3: Кръвна жертва" - ужаси с Кристофър Лий.
  • 05:35
    "Конфликт на интереси" - екшън с Джъд Нелсън, Алиса Милано, Кристофър Макдоналд, Грегъри Алън Харис.
  • 07:00
    "Чери 2000" - екшън с Мелани Грифит, Дейвид Андрюс, Бен Джонсън.
  • 08:40
    "Гейтър" - приключенски филм с Лорин Хътън, Бърт Рейнолдс.
Пълна програма
  • 02:55
    LE TOUQUET ENDUROPALE HIGHLIGHTS
  • 05:55
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 06:45
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 07:35
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 05:30
    Fleur East: MTV Crashes Coventry
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:00
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 12
  • 04:25
    Бебета в зоопарка, еп. 9
  • 05:10
    Голяма гневна риба, еп. 11
  • 06:00
    Животински лудории, еп. 11
Пълна програма
  • 04:10
    Криминална лаборатория, еп. 4
  • 04:55
    Сега или никога, еп. 10
  • 05:20
    Не знаех това, еп. 7
  • 05:40
    Мигове от катастрофата, еп. 36
Пълна програма
  • 03:54
    Най-чудатите твари в света: пълзящи лекарства
  • 04:40
    На лов: Номади с подострени зъби
  • 05:26
    Диви острови: Занзибар
  • 06:13
    Дивата Франция с Рей Миърс: Епизод 1
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Билярд: Мастърс 2017, трети ден, първа сесия, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Валенсия - Хербалайф Гран Канария, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Барселона Ласа - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Новини
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:15
    "Малколм" - сериал
  • 04:55
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 05:10
    "По средата" - сериал
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    УЕФА Шампионска Лига:  Порто - Ювентус
  • 05:10
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Байер Л - Атлетико М
Пълна програма
  • 03:20
    "Щерн ТV"
  • 04:55
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 05:30
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 03:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 05:55
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 03:00
    "Първото благо"- с водещ проф. Цветан Димитров /повторение/
  • 05:00
    "Дневниците на уфолога" - /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Wolfi
Пълна програма
  • 02:45
    Крали Марко - концерт - спектакъл на Симфоничен оркестър Пазарджик
  • 04:20
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Светът на бъдещето - документална поредица - 8 част
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 8 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Новите момичета в квартала: Изгубени в смяната на пола
  • 04:24
    Истински истории за изневяра: Епизод 25
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 26
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Трудна задача
Пълна програма
  • 04:00
    Асистент продавач с покупателна сила
  • 04:30
    Професия турист-Дубай, филм 3, еп.2
  • 05:00
    Приказка за Балчик
  • 05:30
    Да преживееш Макао
Пълна програма
  • 04:00
    Затворени и погребани
  • 04:30
    Затворени и погребани
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 04:00
    Затворени и погребани
  • 04:30
    Затворени и погребани
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 03:00
    Хелоуин:20 години по-късно, САЩ, Horror/трилър, 1998
  • 05:15
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, с Брад Пит и Брус Уилис, 2 номинации за Оскар, 1996
  • 07:20
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/детски, 1993
  • 08:45
    Мимикрия, САЩ, научна фантастика, реж. Гийермо дел Торо, 1997
Пълна програма
  • 02:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:30
    "Сексът, смъртта и смисълът на Живота: Грехът" - 1 еп., документален филм
  • 05:30
    "Забележителни жени" - 2 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:55
    Вкусът - кулинарно предаване, еп. 13
  • 04:45
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 56
  • 05:05
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 1
  • 05:30
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 123
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 02:55
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 04:05
    Наръчник за оцеляване от Купър Барет, еп. 13
  • 04:25
    Заразата - втори сезон, еп. 11
  • 05:15
    Тиранин - втори сезон, еп. 2
  • 06:00
    Новобранци - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 04:00
    MIDNITE SECRETS
  • 04:30
    MIDNITE SECRETS
  • 05:00
    FASHION FLIX
  • 05:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Убиец в семейството" - 3 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 123-124 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 73-74 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 21 и 22 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    новини
Пълна програма
  • 03:50
    Охотничьи меридианы
  • 04:20
    Сезон охоты
  • 04:45
    Рыбалка без границ
  • 05:00
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 01:30
    "В ритъма на танца: Революция" - музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др., /п/
  • 05:50
    "Женени от пръв поглед " - реалити, сезон 1, /п/
  • 06:50
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 08:50
    "Женени от пръв поглед " - реалити, сезон 1
Пълна програма
  • 04:00
    Ice Cold Gold: In the Red
  • 04:45
    Ice Cold Gold: Rubies Revealed
  • 05:30
    Mega Builders: Gautrain: The Fast Track - South Africa
  • 06:15
    Extreme Couponing: Rudy and Gia
Пълна програма
  • 04:00
    Режи!
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
  • 06:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 06:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:00
    Ай Карли
  • 04:25
    Ай Карли
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 05:00
    Супербайк: Преди началото на сезона в световния шампионат
  • 06:00
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 07:00
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
Пълна програма
  • 04:00
    "Хитмен: Агент 47", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Александър Бах, с Рупърт Френд, Хана Уеър, Закари Куинто, Сайърън Хaйндс, Томас Кречман, [18+]
  • 05:00
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 07:00
    "Холивудски ченгета", екшън крими комедия, САЩ, 2003; реж. Рон Шелтън, с Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Грийнууд, Исая Уошингтън, [12+]
  • 08:55
    "Завет на младостта", драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Кент, с Алисия Викандер, Кит Харингтън, Тарън Еджертън, Емили Уотсън, Доминик Уест, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:10
    ART ATTACK
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:00
    Ай Карли
  • 04:25
    Ай Карли
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 03:48
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 04:36
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изчезнало момиче
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
Пълна програма
  • 04:00
    Top: Funniest Commercials
  • 04:30
    Star Rated: Sport Music Videos
  • 05:00
    Top: Most Stylish London Teams
  • 05:31
    Up Close With: Bruno Senna
Пълна програма
  • 04:05
    Gun Stories
  • 04:30
    King Of The Spring
  • 04:55
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 05:20
    Steve Gruber's The Wildlife
Пълна програма
  • 04:00
    Хората от блатата: Веселбата приключи
  • 04:55
    Война за доставки: Семейство Мюнстер: Последната граница
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уличен бой в Санта Ана
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи в атака
Пълна програма
  • 03:55
    Сега или никога, еп. 10
  • 04:20
    Не знаех това, еп. 8
  • 04:40
    Мигове от катастрофата, еп. 37
  • 05:00
    Вярно ли е?, еп. 16
Пълна програма
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 545
  • 04:50
    "Лекар в планината" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
Пълна програма
  • 02:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 10, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 02:15
    AXN Отвътре-Ханибал; документален, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 19, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 04:00
    Моята призрачна къща: Детегледачката/Блатото
  • 05:00
    Деца убийци: Есето за вампира
  • 06:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Ливай Белфилд
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Иван Грозни: Айвън Пейн
Пълна програма
  • 04:00
    "Един народ сме" - документален филм /повторение/
  • 04:30
    "По пътеките на Стара планина" - документален филм /повторение/
  • 05:00
    "Храмове на българската памет - Велюса" - документален филм
  • 05:30
    "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - фолклорен филм
Пълна програма
  • 03:55
    Ridiculousness
  • 04:20
    Nitro Circus
  • 04:45
    Punk'd
  • 05:10
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:01
    The Slut In The Shower (18+)
  • 04:25
    Bitch In A Box (18+)
  • 04:44
    Hot And Mean Presents Twistys Eating The Best Cake (18+)
  • 05:00
    Best Tits In The Office (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Open Sud de France, Монпелие (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ECUADOR OPEN - Кито (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Световно първенство по биатлон: спринт /жени/
  • 05:00
    Тенис: "Гаранти коза София оупън 2017": Григор Димитров - Давид Гофен (Белгия) - финал
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Ветроходство: Околосветска регата "Венди глоуб" обзорна програма
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    ROUNDING UP BUFFALO
  • 05:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA 2
  • 05:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 06:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 03:40
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 05:30
    Hip Show
  • 06:15
    Explosion Fight Night
  • 07:15
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:00
    Suzuki 9 Knights 2016
  • 04:30
    Standard Snowboard Show
  • 05:00
    M80
  • 05:30
    M80
Пълна програма
  • 03:50
    Майстори на шпионажа (3)
  • 04:35
    Ловци на митове (8)
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    Документален филм
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 15-и епизод, повторение
  • 09:00
    Футбол: Сътън Юнайтед - Арсенал, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 11:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната Асоциация (2016-17), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:48
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 04:36
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Изчезнало момиче
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
Пълна програма
  • 04:10
    Избрано: "КултурНо"
  • 04:30
    еМисия България (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Минало (не)свършено" с Евгений Михайлов
Пълна програма
  • 03:25
    "28 седмици по-късно", хорър - фантастика, Великобритания, 2007; реж. Хуан Карлос Фреснадильо, с Робърт Карлайл, Катрин МакКормък, Роуз Бърн, Джереми Ренър, Аманда Уолкър, Харолд Периню, [18+]
  • 07:00
    "Малката полярна мечка 2: Тайнственият остров", анимация, Германия, 2005; реж. Пиет Де Рикер, Тило Роткирх, [0+]
  • 08:20
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
  • 09:45
    "Шантави рисунки: Бягството на заека", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Джеф Сиърджи, [0+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Истинска кръв ІV, 10 еп. - Изгори къщата", драма - фентъзи, САЩ, 2011; реж. Лесли Линка Глатър, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 04:40
    "Отмъстителите", фантастичен екшън, САЩ, 2012; реж. Джос Уедън, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 05:45
    "Том и Джери: Шпионска мисия", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Спайк Бранд, Тони Сервон, [0+]
  • 07:00
    "Фантастичната четворка (2015)", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джош Транк, с Майлс Телър, Майкъл Б. Джордан, Кейт Мара, Джейми Бел, Тоби Кебъл, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    Design Genius Season 2 Ep4
  • 04:30
    Fashion Exposed
  • 05:30
    From the Runway
  • 06:00
    Invitation Only
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: АДО Ден Хааг - Фейенорд, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 06:00
    Футбол: ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген, мач от холандската Ередивизи, повторение
  • 08:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017: Дерик Люис - Травис Браун, повторение
  • 11:00
    Професионални майстори на родеото: Състезание в Казас Сити, повторение
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
Fox Life 04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 8, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
National Geographic 04:55
Строителна зона, еп. 26
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
TV1000 04:20
Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
Skat+ 04:30
"Априлското въстание" - документален филм /1 част
HBO HD 04:50
"Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}