ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:55
    Милион и две усмивки /п/
  • 13:55
    Референдум /п/
  • 15:00
    Телепазарен прозорец
  • 15:15
    Чиста кръв тв филм /77 епизод/
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 100
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.8, еп.6
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 405-407
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 14:00
    Авиошоу /п./
  • 14:30
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    На ръба - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 14:25
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 15:15
    Морски детективи; сезон 9, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 12:50
    Да хванеш огромна риба тон: Титанична риба тон
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 10
  • 14:40
    Мисията на дивака: Чудовището в тунела
  • 15:05
    Мисията на дивака: Неизвестна заплаха
Пълна програма
  • 13:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Интервютата на Алфа Тв
  • 14:40
    На нож: "Апостолът на свободата" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 15:00
    Америка днес
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 12:30
    История.bg България между двете световни войни
  • 13:40
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:40
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:55
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 12:45
    The Garfield Show
  • 13:45
    NEW The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 13:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 14:15
    What's New Scooby-Doo?
Пълна програма
  • 13:00
    "Парола: Риба меч" - драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Доминик Сена, актьори - Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.14
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.5, еп.12
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.13
Пълна програма
  • 13:30
    "Изгубена" - с.4, еп.9
  • 14:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.16
  • 15:30
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
  • 18:00
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 14:30
    "Домашен арест" - комедиен сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./ - комедиен сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.76
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
  • 17:00
    Премиера: "На среща с непознат: Австралия" - риалити шоу
Пълна програма
  • 13:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 13:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 14:10
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
  • 14:35
    HOB! NEXO KNIGHTS (NEW! NEXO KNIGHTS)
Пълна програма
  • 12:20
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман, Ейми Адамс, Виола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 14:05
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 15:45
    "Лятото на Сангайле", романтична драма, Литва, 2015; реж. Аланте Каваите, с Юлия Степонайтите, Айсте Диржюте, Юрате Содите, Мартин Будрайтис Лауринас Юргелис, [12+]
  • 17:15
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
Пълна програма
  • 12:45
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
  • 14:35
    "Последният урок", драма, Франция, 2015; реж. Паскал Пузеду, със Сандрин Бонер, Марте Вилалонга, Антоан Дюлеви, Жил Коен, Грегоар Монтана, [12+]
  • 16:20
    "Неруда", биографична драма, Чили, 2014; реж. Мануел Басоалто, с Хосе Секал, Макс Корвалан, Паулина Харингтън, Нелсън Брод, Ерто Пантоха, [12+]
  • 17:55
    "Мърморко", комедийна драма, Финландия, 2014; реж. Доме Карукоски, с Анти Литя, Петра Фрей, Мари Перанкоски, Икка Форш, Виктор Древитски, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    News Stream (with World Sport)
  • 14:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 15:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Операция Делта форс 4: Смъртна опасност" - екшън с уч. Грег Колинс, Джо Лара, Джъстин Уилямс, Джони Меснер, Гари Хъдсън и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Над облаците
  • 14:00
    Двойно оцеляване: Погребани живи
  • 15:00
    Двойно оцеляване: Замръзнали равнини
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Всички заедно
Пълна програма
  • 13:26
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
  • 13:50
    Близки срещи с извънземни: Епизод 3
  • 14:15
    Близки срещи с извънземни: Епизод 4
  • 14:38
    Оръжията на бъдещето: Невидима мисия
Пълна програма
  • 13:30
    Лив и Мади
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 16:00
    Битки за места за паркиране: Внимание! Глоби!
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
Пълна програма
  • 13:30
    "Да изобретяваме"
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 13:30
    Приключенията на Моби Дик - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 58 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:15
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже)
  • 14:00
    Ски-бягане, Световно първенство: 5 км (жени), квалификация, пряко
  • 14:45
    Ски-скокове: Световна купа Пьончан
  • 15:30
    Ски-бягане, Световно първенство: 10 км (мъже), квалификация, пряко
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Легенди на европейските първенства
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 15:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 16:00
    Автомобилизъм: Формула "Е" Буенос Айрес
Пълна програма
  • 13:30
    Войните на роботите, еп. 12
  • 14:20
    Треска за нефрит, еп. 1
  • 14:45
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 15:35
    Големият див север, еп. 6
Пълна програма
  • 13:25
    Nhra Sportsman Series
  • 14:20
    World Of X Games
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 13:25
    Здравословни гурме ястия
  • 13:50
    Живот на остров
  • 14:15
    Живот на остров
  • 14:45
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 13:20
    Поднови или продай - риалити, еп. 39
  • 13:45
    Поднови или продай - риалити, еп. 40
  • 14:15
    Странни самотници - първи сезон, еп. 3
  • 14:40
    Странни самотници - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 12:55
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24
  • 13:55
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 1
  • 14:55
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 4
  • 15:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:05
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 14:50
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 16:30
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 18:25
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 1
  • 14:25
    Американски принцеси за милиони долари, еп. 2
  • 15:15
    Ловци на митове, еп. 6
  • 16:10
    Най-големите измами в историята, еп. 2
Пълна програма
  • 13:30
    На лов за автомобили: Черно, бяло и истински хотрод
  • 14:00
    На лов за автомобили: Треска по "Файърбърд"
  • 14:30
    На лов за автомобили: Готов, на старта, Ван Гог!
  • 15:00
    На лов за автомобили: С бъгито - през всякакви препятствия
Пълна програма
  • 13:35
    "Бож"
  • 14:00
    "Чурулик"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
Пълна програма
  • 13:05
    Numb3rs -Die Logik des Verbrechens
  • 15:55
    The Mentalist
  • 16:50
    kabel eins news
  • 17:00
    Castle
Пълна програма
  • 13:10
    Патарински LIVE /п/
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:20
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 14:50
    "Известен още като Джеси Джеймс" - комедия с Боб Хоуп, Джим Дейвис.
  • 16:20
    "Прозорци" - драма с Талия Шайър, Елизабет Ашли.
  • 17:55
    "Фицуили" - комедия с Дик Ван Дайк, Барбара Фелдън.
Пълна програма
  • 12:45
    LE TOUQUET ENDUROPALE HIGHLIGHTS
  • 15:20
    MONTE-CARLO CLASSIC RALLY
  • 16:10
    GSERIES
  • 16:35
    BATHURST 12 HOURS
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:15
    Marina and the Diamonds Live @...
  • 13:40
    Example: MTV Crashes Plymouth
  • 14:05
    Jessie J: World Stage
  • 14:50
    Tinie Tempah: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни, еп. 8
  • 13:50
    Най-дивият град в Аляска, еп. 12
  • 14:20
    Тайният живот на зоопарка, еп. 6
  • 15:15
    Животински лудории, еп. 11
Пълна програма
  • 13:00
    Поглед Нагоре, еп. 1
  • 14:00
    Вярно ли е?, еп. 11
  • 15:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 7
  • 16:00
    Богатство в открито море, еп. 10
Пълна програма
  • 13:26
    Диви острови: Мистериозни острови: Атлантическо съкровище
  • 14:17
    Змии в града: Епизод 2
  • 15:04
    Дивата Франция с Рей Миърс: Епизод 1
  • 15:30
    Дивата Франция с Рей Миърс: Епизод 2
Пълна програма
  • 10:00
    Билярд: Мастърс 2017, трети ден, първа сесия, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Валенсия - Хербалайф Гран Канария, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Барселона Ласа - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на Краля, повторение
  • 17:00
    Билярд: Мастърс 2017, трети ден, втора сесия, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Времето ще покаже" (16+)
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Времето ще покаже" (16+)
  • 15:00
    "Мъжко / Женско" (16+)
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 14:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Торино
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
  • 16:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 16:30
    УЕФА Шампионска Лига: Байер Л - Атлетико М
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:55
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 14:55
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
  • 15:55
    "Помогнете ми! Млади, разорени, в безизходица…" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Културната революция"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 16:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Детективите Волошек правят разкрития" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 13:00
    Обзор на футболната лига
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 13:10
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
  • 13:40
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:35
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 15:00
    Angelo!
Пълна програма
  • 13:00
    Чудният Бокачо - историческа драма, Италия, 2015, режисьори Паоло и Виторио Тавиани, с Лело Арена, Паола Кортелези, Каролина Кресчентини
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 7 епизод
  • 15:30
    Детски свят - Франклин - 16 епизод
  • 16:00
    Диана експрес - легендите - филм на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Оженени от мама и татко: Ще се срещнем пред олтара
  • 14:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 3
  • 14:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 4
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Гидиън
Пълна програма
  • 13:30
    На колела
  • 14:00
    10 факта за Средновековна България
  • 14:30
    Зелен свят - фестивал на хвърчилата
  • 15:00
    Белият Пирин, част 1
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 12:15
    Кралството, екшън/трилър, с Джейми Фокс и Дженифър Гарнър, 2007
  • 14:05
    Непоносима жестокост, САЩ, комедия/романтичен, с Джордж Клууни и Катрин Зита-Джоунс 2003
  • 15:45
    Втората майка, САЩ, комедия/драма/семеен, 1998
  • 17:45
    Чудовища, Великобритания, фантастика/трилър, 2010
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Сладката Софи Дал - кулинарно предаване, еп. 2
  • 14:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 8
  • 14:30
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 9
  • 15:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Ордата" - исторически, Русия, режисьор Андрей Прошкин, в ролите: Максим Суханов, Андрей Панин, Виталий Хаев, Александър Яценко, Петър Яндане, Евгени Харитонов /п/
  • 14:00
    "БиоЛогика" - документална поредица
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Eкология
Пълна програма
  • 13:30
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 3
  • 13:55
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 4
  • 14:25
    Малкълм - шести сезон, еп. 5
  • 14:55
    Малкълм - шести сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 14:00
    FASHION FLIX
  • 14:30
    FASHION FLIX
  • 15:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Легенди на европейските първенства
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (пети етап)
  • 15:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 16:00
    Автомобилизъм: Формула "Е" Буенос Айрес
Пълна програма
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 18:40
    A-List Playlist
Пълна програма
  • 12:50
    "Велополицаи" - 7 еп.
  • 13:40
    "Бевърли Хилс 90210" - еп.2
  • 14:30
    "Такси" - еп.7 и 8
  • 15:20
    "Федерален шериф" - 3 еп.
Пълна програма
  • 13:15
    "Кеш и Кари" - 2 и 3 еп.
  • 14:05
    "Истински спасителни операции" - 8 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 3 еп.
  • 15:20
    "Джигити" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:30
    Технология зимнего клева
  • 14:00
    Морская охота
  • 14:30
    Трофеи
  • 15:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 12:50
    "В ритъма на танца: Революция" - музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др.
  • 15:00
    "Боен кон" - военна драма с уч. на Джеръми Ървин, Емили Уотсън, Питър Мълан, Дейвид Тюлис, Том Хидълстън, Бенедикт Къмбърбач, Дейвид Крос, Еди Марсан и др., /п/
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Осмо чувство" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 13:00
    Mega Builders: Gautrain: The Fast Track - South Africa
  • 13:45
    Extreme Couponing: Rudy and Gia
  • 14:07
    Extreme Couponing: Pam and Broderick
  • 14:30
    American Loggers: Hurricane on the Horizon
Пълна програма
  • 13:35
    PERFECT ENGLISH
  • 13:45
    ENGLISH UP
  • 13:55
    SPEAK UP
  • 14:00
    MOVIE CLUB
Пълна програма
  • 13:30
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 14:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
Пълна програма
  • 13:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:15
    Биатлон, Световно първенство: Масов старт (мъже)
  • 14:00
    Ски-бягане, Световно първенство: 5 км (жени), квалификация, пряко
  • 14:45
    Ски-скокове: Световна купа Пьончан
  • 15:30
    Ски-бягане, Световно първенство: 10 км (мъже), квалификация, пряко
Пълна програма
  • 13:05
    "Всичко е изгубено", драма, САЩ, 2013; реж. Джей Си Чандор, с Робърт Редфорд, [12+]
  • 14:50
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 16:30
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 18:25
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Gummi Bears
  • 13:40
    Sofia The First
  • 14:10
    Little Mermaid
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 13:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 15:20
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
Пълна програма
  • 13:15
    Up Close With: Petr Cech
  • 13:45
    Event: Thierry Henry
  • 13:59
    Event: Thierry Henry
  • 14:11
    Up Close With: Wojciech Szczesny
Пълна програма
  • 13:30
    Gun Stories
  • 13:55
    Gun Stories
  • 14:20
    Gun Stories
  • 14:45
    PBR Outdoors
Пълна програма
  • 13:30
    На лов за автомобили: Черно, бяло и истински хотрод
  • 14:00
    На лов за автомобили: Треска по "Файърбърд"
  • 14:30
    На лов за автомобили: Готов, на старта, Ван Гог!
  • 15:00
    На лов за автомобили: С бъгито - през всякакви препятствия
Пълна програма
  • 13:00
    Вярно ли е?, еп. 11
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 7
  • 15:00
    Богатство в открито море, еп. 10
  • 16:00
    Големи ремонти: Аляска, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 100
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.8, еп.6
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 405-407
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 15:05
    Тийн вълк; сезон 4, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:15
    Царство; сезон 3, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 15:10
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 19, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 16:10
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 20, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Бандите във Великобритания: Бирмингам
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Иван Грозни: Айвън Пейн
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Колин Айрланд
  • 16:00
    Какво е нужно за убийство: Проповедникът, любовницата му и убийството
Пълна програма
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:30
    Instant Mom
  • 14:00
    SpongeBob SquarePants
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 13:26
    Girls Behaving Badly (18+)
  • 14:00
    Amicable Payment (18+)
  • 14:23
    The Hills Are Alive With The Sound Of Fucking (18+)
  • 14:40
    The Whore And The Big Dick (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ECUADOR OPEN - Кито (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Memphis Open, Мемфис (2017 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 18:00
    .....
Пълна програма
  • 13:35
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: комбинация /мъже/
  • 17:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /6 епизод/
  • 17:25
    В леговището на звяра игрален филм
  • 19:00
    Футбол: Среща-реванш от 1/16-финалите на "Лига Европа" пряко предаване
Пълна програма
  • 12:25
    Пипи бяга от вкъщи
  • 14:00
    Пирати от Грейт Солт Лейк
  • 15:25
    "Канейдиънс" завинаги
  • 17:00
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 13:35
    Агрокоментар
  • 13:40
    Агротема
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 4
  • 14:00
    ALL ABOARD - CUBA, EL TREN CUBANO
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
Пълна програма
  • 13:05
    World Series of Boxing - WSB
  • 14:00
    OZ Academy
  • 15:00
    NEW Extreme IV
  • 16:00
    UCF Angels of Glory
Пълна програма
  • 12:50
    Проект "Динозавър"
  • 14:10
    Манди и съкровището на чероките
  • 15:55
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 17:20
    Аутсайдерите
Пълна програма
  • 13:00
    Highlights X Games Oslo 2016
  • 14:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 14:30
    Firsthand
  • 15:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 12:50
    Планетата Европа (3)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (3)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (4)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
Пълна програма
  • 13:00
    Научнопопулярни филми
  • 14:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 15:00
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 15:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 12:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 14:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 15:30
    НБА: "Звездна събота", състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, повторение
  • 18:00
    Футбол: Славия - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Линкълн Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 14:00
    Футбол: Милуол - Лестър Сити, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 16:00
    Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 18:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
  • 13:40
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Захапка, куршум и разбито сърце
  • 14:30
    Кръвожадни роднини: Дом на лъжи
  • 15:20
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
Пълна програма
  • 13:00
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, (п)
  • 15:00
    "Минало (не)свършено" с Евгений Михайлов (п)
  • 16:00
    "Нашите герои"
  • 16:30
    "Аз уча английски" с Николая (п)
Пълна програма
  • 13:30
    IHR Приключения - Амазония 2. част
  • 14:00
    Майстор-оръжейник - Далекогледът 1. част
  • 14:30
    Майстор-оръжейник - Далекогледът 2. част
  • 15:00
    Ловна треска - Трансилванската хрътка
Пълна програма
  • 12:55
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
  • 14:25
    "Железният човек", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Терънс Хауърд, Джеф Бриджис, Лесли Биб, [12+]
  • 16:30
    "Всичко е копие: Нора Ефрон в живота и киното", документален, САЩ, 2015; реж. Джейкъб Бърнстийн, Ник Хукър, [12+]
  • 18:00
    "Ант-мен", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Майкъл Дъглас, Еванджелин Лили, Кори Стол, Боби Канавалe, [12+]
Пълна програма
  • 12:50
    "Нищо лично ІІ, 1 еп.", криминална комедия, Великобритания, 2017; реж. Катрин Морзхед, с
  • 13:40
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 1 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 14:10
    "Съвременно семейство VIII, 4 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 14:35
    "Франкенуини", анимация, САЩ, 2012; реж. Тим Бъртън, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    From the Runway
  • 14:00
    One to Watch
  • 14:30
    From the Runway
  • 15:00
    Photographers
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, четвърти мач, повторение
  • 15:30
    Обзор на Откритото първенство на Ротердам (2017), повторение
  • 16:30
    "Светът на голфа", телевизионен дневник, 28-и епизод
  • 17:30
    Футбол: Часът на Байерн ТВ - Херта - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига, запис
Пълна програма

Сериали

Diema 13:50
"Закони на войната" - сериал, сезон 1
Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 21
Fox Crime 13:55
Свежа кръв - първи сезон, еп. 6
AXN Black 14:00
Кралят на умниците; сезон 2, епизод 8, риалити, САЩ, 2014
Fox Life 14:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико, пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 13:45
Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Мексико, пряко
Mtel Sport 2 13:50
Баскетбол: Евролига
Eurosport 14:00
Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап), пряко
Eurosport HD 14:00
Колоездене, "Джиро д`Италия": Ровета - Бормио (шестнадесети етап), пряко

Всички предавания

Филми

MGM 13:40
"Дивия Бил" - уестърн с Джес Бриджис, Елън Баркин.
HBO 2 13:45
"Хотел Трансилвания 2", анимация, САЩ, 2015; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Cinemax 2 13:50
"Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
Cinemax 13:55
"Ариана", драма, Италия, 2015; реж. Карло Лаваня, с Ондина Куадри, Масимо Пополицио, Валентина Карнелути, Блу Йошими, Корадо Саси, [15+]
HBO3 13:55
"Бизнес преговори ІII, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2016; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Гилерме Вебер, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}