ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев
  • 10:30
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:00
    Пътешествия документален филм
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 102
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Дила"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
  • 11:20
    Безценна перла - семеен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
  • 13:30
    Клик /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Брилянтни идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 11:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:30
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:20
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Морски детективи; сезон 9, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Мисията на дивака: Мечешки неволи
  • 10:05
    В аквариума: Пътеводна светлина към фитнеса
  • 11:00
    Кучета 101: Блутик куунхаунд, брюкселски грифон, шведски лапхунд, малък басетгрифон
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 15
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:50
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /26 епизод/
  • 10:25
    Дързост и красота тв сериал /3886 епизод/п/
  • 10:50
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Здравето отблизо
  • 11:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 11:30
    Северни студове научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 09:40
    Tom & Jerry Kids
  • 10:00
    Miss Moon
  • 10:30
    Baby Looney Tunes
  • 10:55
    LazyTown
Пълна програма
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.8, еп.21
  • 10:00
    "Ренегат"/п./ - сериал,с.5, еп.13
  • 11:00
    "Стрелата" - с.2, еп. 4
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.14
Пълна програма
  • 09:15
    "Майкъл Клейтън"- драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Денис О'Хеър, Дъглас Макграт, Джордж Клуни, Том Уилкинсън, Тилда Суинтън, Сидни Полак, Остин Уилямс, Роберт Прескот, Дейвид Заяс и др.
  • 12:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.8
  • 13:00
    Премиера: "Изгубена" - с.5, еп.2
  • 14:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.18
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Без резервации" - драма, романтичен, комедия (САЩ, 2007), режисьор - Скот Хикс, актьори - Катрин Зита-Джоунс, Аарон Екхарт, Абигейл Бреслин и др.
  • 12:00
    "Приятели" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Мутра по заместване" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 10:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 11:30
    "Не ме оставяй" /п./- сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 10:25
    Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
  • 10:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 11:15
    CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Showdown)
Пълна програма
  • 08:50
    "Пеперудите са свободни", комедийна драма, САЩ, 1972; реж. Милтън Кацелас, с Голди Хоун, Едуард Алберт, Айлийн Хекарт, Пол Майкъл Глейзър, Майк Уорън, [12+]
  • 10:40
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 12:00
    "Малките галеници", комедийна драма, САЩ, 1980; реж. Роналд Ф. Максуел, с Тейтъм О'Нийл, Кристи МакНикъл, Арманд Асанте, Мат Дилън, Маги Блай, [12+]
  • 13:35
    "Официалната версия", драма, Аржентина, 1985; реж. Луис Пуенцо, с Норма Алеандро, Ектор Алтерио, Чела Руиз, Чунчуна Виляфане, Уго Арана, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Акушерката", романтична драма, Финландия, 2015; реж. Анти Йокинен, с Криста Косонен, Лаури Тилканен, Пирка-Пека Петелиус, Томи Корпела, Леа Клемола, [15+]
  • 10:40
    "Търсене и предлагане", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Мартин Кларк, Кара Конъли, с Юън Бремнър, Грейс Чилтън, Таня Ван Амзе, Лорн Макфейдън, [12+]
  • 11:00
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 12:40
    "Булеварден роман", трилър, Франция, 2007; реж. Клод Льолуш, с Доминик Пиньон, Фани Ардан, Одри Дана, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    African Voices
  • 10:00
    Amanpour.
  • 10:30
    News Special
  • 11:00
    CNNMoney View with Nina Dos Santos
Пълна програма
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 12, /п/
  • 11:30
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 10:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Аукционни войни в Канада: Малкият Рой
  • 10:00
    Злато в Берингово море: Джакпот
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Ланчия Делта Интеграле - първа част
  • 11:30
    Да продадеш колата си: Ланчия Делта Интеграле - втора част
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Мултифункционален уред / Формула 1/ Стъкло
  • 10:14
    Фабрика за храна: Солен и сладък
  • 10:38
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 11:03
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
Пълна програма
  • 09:40
    Групата на Алекс
  • 10:05
    Counterfeit Cat (Shorts)
  • 10:10
    7 д
  • 10:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 09:30
    "Да изобретяваме"
  • 10:00
    "Сръчни пръсти"
  • 10:15
    "Фокуси"
  • 10:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 12:00
    Дон Матео - 90 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Ски-бягане, Световно първенство: Спринт
  • 10:15
    Северна комбинация: Световно първенство, пряко
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Кран Монтана: Супер-Г за комбинация, пряко
  • 12:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Спускане, пряко
Пълна програма
  • 09:00
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (първи етап)
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Лангкауи (втори етап)
  • 10:45
    Ски-бягане, Световно първенство: Спринт
  • 11:45
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
Пълна програма
  • 09:40
    Супер-превозвачи, еп. 3
  • 10:25
    Царе на строителството с дървен материал, еп. 6
  • 11:10
    Братски проекти, еп. 1
  • 11:30
    Братски проекти в къщата, еп. 1
Пълна програма
  • 09:45
    Strongman Champions League
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    Wild Ride
  • 12:05
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Братовчеди на повикване
  • 10:00
    Братовчеди на повикване
  • 10:25
    Предизвикателството на бялата стая
  • 10:50
    Предизвикателството на бялата стая
Пълна програма
  • 09:40
    Обвързани - първи сезон, еп. 3
  • 10:05
    Обвързани - първи сезон, еп. 4
  • 10:35
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 4
  • 11:00
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    Стари кучета - десети сезон, еп. 5
  • 10:40
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 5
  • 11:05
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 18
  • 12:00
    Разобличаване - седми сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 08:30
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 10:00
    "Гардеробиерът (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Ричард Еър, с Йън МакКелън, Антъни Хопкинс, Емили Уотсън, Ванеса Кърби, Едуард Фокс, [12+]
  • 11:50
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 13:15
    "Ебола: Поколение от сираци", документален, САЩ, 2016, [15+]
Пълна програма
  • 09:35
    Жените, които оставиха следа в историята, еп. 2
  • 10:30
    Страхотни изобретения, еп. 18
  • 11:00
    Конспирация, еп. 10
  • 11:55
    Най-големите измами в историята, еп. 4
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: И най-добрите планове…
  • 10:00
    Сам: Изпитание в огън
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пожар в дупката
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Бурито
Пълна програма
  • 09:30
    Риболовен филм - Америка
  • 10:30
    Документален филм
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    Светът на риболова – тв поредица, Сърбия, 21 еп. /п/
Пълна програма
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
  • 10:35
    "Кипър"
  • 10:55
    "Приключенията на делфинчето Муму"
Пълна програма
  • 09:05
    "Спорт в обектива"
  • 10:00
    "Без монтаж"
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:30
    "Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
  • 10:10
    "Последните добри" - екшън с Браян Денехи, Джеф Фейхи, Бил Пакстън.
  • 11:55
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 14:50
    "Великолепната седморка: Отново заедно" - уестърн с Лий Ван Клийф, Майкъл Калън, Елин Ан МакЛъри.
Пълна програма
  • 09:45
    FIM MXGP BEST OF
  • 13:35
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
  • 14:30
    FIA WRC BEST OF
  • 15:20
    MONTE-CARLO CLASSIC RALLY
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Необикновени къщурки - реалити шоу
  • 10:30
    Необикновени къщурки - реалити шоу
  • 11:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Best Of British: The Girls
  • 12:00
    MTV Asks Little Mix
  • 12:25
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 09:45
    Супер-ветеринар, еп. 4
  • 10:40
    Супер-ветеринар, еп. 5
  • 11:35
    Супер-ветеринар, еп. 6
  • 12:25
    Супер-ветеринар, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
  • 10:00
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 11:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 5
  • 12:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
Пълна програма
  • 09:26
    Диви острови: Остров Ванкувър
  • 10:16
    Тигърът-беглец
  • 11:05
    Когато акулите атакуват: Хаос в Каролина
  • 11:53
    Когато акулите атакуват: Челюсти в Кейп Код
Пълна програма
  • 02:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лориен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 09:05
    "Живей здравословно!" (12+)
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Насаме с всички". Програма с Юлия Меншова (16+)
Пълна програма
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 11:25
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 11:55
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 09:30
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:30
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:30
    УЕФА Лига Европа: 
  • 15:30
    УЕФА Лига Европа - обзори
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    "Хуморина"
  • 11:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 13:30
    Концерт
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Der kleine Tiger Daniel
  • 10:15
    Mister Maker
  • 10:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 10:45
    Thomas & seine Freunde
Пълна програма
  • 09:30
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:25
    Проект земя - документална поредица -10 епизод
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Новите момичета в квартала: Изгубени в смяната на пола
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 49
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 50
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 19
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Любов за 1 лев
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.5
Пълна програма
  • 09:00
    Строителство в Аляска
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Най-големите загадки
Пълна програма
  • 09:00
    Строителство в Аляска
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Най-големите загадки
Пълна програма
  • 09:15
    Чудовища, Великобритания, фантастика/трилър, 2010
  • 10:45
    Близнаци, САЩ, комедия, 1988
  • 12:30
    Американски мечти, САЩ, комедия, 2006
  • 14:20
    Обичам те до смърт (1990), САЩ, 1990
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 10:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 29
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 13
  • 11:00
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Топ 50: Любовни истории
  • 17:00
    Добро настроение в петък!
Пълна програма
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Здравословен живот/п/
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм/п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 09:50
    Агентите на ЩИТ - трети сезон, еп. 17
  • 10:45
    Империя - първи сезон, еп. 10
  • 11:40
    Кости - пети сезон, еп. 21
  • 12:35
    Легион - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 09:40
    Ibiza Chill
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    FASHION FLIX
  • 10:00
    FASHION FLIX
  • 10:30
    FASHION FLIX
  • 11:00
    Maillot de bain
Пълна програма
  • 09:00
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби (първи етап)
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Лангкауи (втори етап)
  • 10:45
    Ски-бягане, Световно първенство: Спринт
  • 11:45
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 5 еп.
  • 09:55
    "Полицайките от окр.Брауърд" - 13 еп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 10 еп.
  • 11:35
    "Съдебни медици" - 19 eп.
Пълна програма
  • 09:50
    Спорт
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    По рекам России
  • 10:25
    Я и моя собака
  • 10:55
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 09:00
    "Женени от пръв поглед " - реалити, сезон 1
  • 10:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:10
    "Странната Коледа на Лорън" - романтичен с уч. на Кандис Камерън Бър, Браян Дойл-Мъри, Дейвид О'Донъл, Робърт Пайн и др.
  • 13:00
    "Абитуриентски бал" - комедия с уч. на Ейми Тигардън, Томас Макдонъл, Девон Никсън, Даниел Кембъл, Фейт Форд, Мадисън Райли, Джаред Къснит, Нолън Сотило, Камерън Монахан, Кайли Бънбъри, Джо Адлър, Дийн Норис и др.
Пълна програма
  • 09:37
    Extreme Couponing: Maryann and Haley
  • 10:00
    Alaskan Bush People: Raised Wild
  • 10:45
    America: Facts vs. Fiction: Presidential Conspiracies
  • 11:07
    America: Facts vs. Fiction: Roadside Stories
Пълна програма
  • 09:40
    KEEP FIT
  • 09:55
    NATIONAL PARKS
  • 10:00
    NEWS AND WEATHER FORECAST
  • 10:10
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 09:30
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 10:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 10:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 11:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:30
    Ски-бягане, Световно първенство: Спринт
  • 10:15
    Северна комбинация: Световно първенство, пряко
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Кран Монтана: Супер-Г за комбинация, пряко
  • 12:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Квитфйел: Спускане, пряко
Пълна програма
  • 08:30
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
  • 10:00
    "Гардеробиерът (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Ричард Еър, с Йън МакКелън, Антъни Хопкинс, Емили Уотсън, Ванеса Кърби, Едуард Фокс, [12+]
  • 11:50
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 13:15
    "Ебола: Поколение от сираци", документален, САЩ, 2016, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:50
    Doc McStuffins
  • 10:00
    Goldie & Bear
  • 10:15
    PJ Masks
  • 10:30
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 09:40
    Санджей и Крейг
  • 10:00
    Костенурките нинджа
  • 10:25
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    The Kъщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 10:20
    Мрачна обсебеност: Окултистът-преследвач
  • 11:10
    Убийства в тресавището: Неспокойни води
  • 12:00
    Убиха ме: Само добрите умират млади
Пълна програма
  • 09:40
    National Icons: Murray vs Grainger
  • 10:05
    National Icons: Kerber Mugur
  • 10:35
    National Icons: Douglas vs Daley
  • 11:00
    National Icons: World Champion Clash
Пълна програма
  • 09:45
    World Class Sports Fishing
  • 10:10
    Outfitter Bootcamp
  • 10:35
    Outfitter Bootcamp
  • 11:00
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 09:05
    Планинари: И най-добрите планове…
  • 10:00
    Сам: Изпитание в огън
  • 11:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пожар в дупката
  • 11:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Бурито
Пълна програма
  • 09:00
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 10:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 5
  • 11:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
  • 12:00
    Земетресение на Еверест, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 102
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
  • 10:00
    Сключих брак с убиеца си
  • 11:00
    Мотив за убийство
  • 12:00
    Г-жа Убийство
Пълна програма
  • 09:45
    "От архивите на "СКАТ": "Изгнаници клети" с Михран Бохосян/ или "Български старини из Македония: Дойран" - документален филм /5 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Осмият ден" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Brotherhood
  • 10:00
    Brotherhood
  • 10:30
    I Live With Models
  • 11:00
    I Live With Models
Пълна програма
  • 09:47
    Big Surprise From Her Brother In Law (18+)
  • 10:09
    Pay Attention To My Cock! (18+)
  • 10:33
    Fuck Dinner, Fuck Me Instead (18+)
  • 10:57
    Athletic Babe Has Anal Sex (18+)
Пълна програма
  • 09:45
    Световно първенство по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 12:15
    Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
  • 13:30
    Спортни новини
  • 13:35
    Баскетбол: Берое - Фени Индустри - среща от Балканската лига
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:20
    Планетата Европа (4)
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 11:00
    Животни, които са променили историята (3)
Пълна програма
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 11:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 30-и епизод, повторение
  • 12:30
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
  • 10:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 11:30
    Волейбол: Марица - Казанлък, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 13:30
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 10:20
    Мрачна обсебеност: Окултистът-преследвач
  • 11:10
    Убийства в тресавището: Неспокойни води
  • 12:00
    Убиха ме: Само добрите умират млади
Пълна програма
  • 09:30
    "Американски истории"
  • 10:00
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 11:00
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
Пълна програма
  • 09:30
    Решенията на Валтер - Фино на едно малко езеро
  • 10:00
    Carpzoom - Страстно пролетно бойли
  • 10:30
    IHR Приключения - Амазония 1. част
  • 11:00
    Риболовни турове - В сянката на бабката
Пълна програма
  • 09:00
    "Студено къдрене", комедия, Великобритания, 1999; реж. Кевин Алън, с Крейг Фъргюсън, Франсис Фишър, Мери МакКормак, Крис Лангман, Дейвид Раше, [12+]
  • 10:25
    "Филми и звезди ІХ, 7 еп.", документален, Холандия, 2017, [0+]
  • 10:55
    "Рататуи ", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 12:45
    "Утреландия", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Брад Бърд, с Джордж Клуни, Хю Лори, Брит Робъртсън, Рафи Касиди, Тим МакГроу, [12+]
Пълна програма
  • 08:15
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 10:05
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
  • 12:00
    "Нюзрум ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Алън Пол, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 13:00
    "Мама миа!", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Филида Лойд, с Мерил Стрийп, Пиърс Броснън, Колин Фърт, Стелан Скарсгард, Аманда Сийфрийд, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Invitation Only
  • 10:00
    From the Runway
  • 10:30
    What's Haute
  • 11:00
    Model Yoga Season 3 Ep2
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, единадесети мач, повторение
  • 10:00
    Обзор на кръга в Евролигата (2016-17), 22-и епизод
  • 10:30
    Голф: Открито първенство на Йоханесбург, втори кръг, първа сесия, директно
  • 12:30
    Баскетбол: Армани Милано - Барселона Ласа, мач от Евролигата, повторение
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:50
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 6
AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Diema 10:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
RTVi Russia 10:00
Сериал "Не в последний раз" 16+
bTV Action 10:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Eurosport HD 10:00
Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
Film Plus 10:00
Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
bTV Comedy 10:00
"Запознай се с един приятел" - комедия (Италия, 2010) , режисьор - Карло Ванзина, актьори - Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др.
HBO 2 10:05
"След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
HBO3 10:05
"В кадър ХІV, 45 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}