ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:35
    Спасителен отряд, Калифорния тв филм /19 епизод/п/
  • 04:20
    Още от деня информационно предаване/п/
  • 05:10
    Още от деня информационно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
Пълна програма
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 547
  • 04:50
    "Лекар в планината" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
Пълна програма
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:00
    Медиите On Air с Доника Ризова /п./
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
  • 09:00
    Титани на масата - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 03:45
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 5, документален, САЩ, 2014
  • 04:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 1, епизод 22, криминален, риалити, САЩ, 2013
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
  • 07:35
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 5, документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 04:15
    Ловци на алигатори: Епизод 3
  • 05:02
    Речни чудовища: Похитителят
  • 05:49
    Как живеят ветеринарите: Епизод 6
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Епизод 1
Пълна програма
  • 02:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 03:00
    "Смъртоносна катастрофа" - игрален филм, Хонконг, 2009
  • 04:25
    "Човекът минус" - игрален филм, САЩ, 1999
  • 05:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Контрасти"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 03:30
    Концерт на Нов симфоничен оркестър със солист Марио Хосен
  • 04:25
    Китай на фокус: Тайната на кулите от пръст /п/
  • 04:50
    Местно време: Питай кмета /БНТ 2 София/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
Пълна програма
  • 04:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 03:45
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 04:35
    The Owl & Co
  • 05:20
    LazyTown
  • 05:45
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:15
    "Стрелата" - с.2, еп. 5
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Корабокрушения в Червено море" - документален филм (Унгария, 2014)
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.8, еп.21
Пълна програма
  • 02:15
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
  • 07:00
    "Изгубена" - с.5, еп.1
  • 08:00
    "Революция Z" - сериал, с.4, еп. 2
Пълна програма
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - комедиен сериал
  • 05:00
    "Да отгледаш Хоуп" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Пенсионер на 35" - сериал
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:40
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 05:00
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 03:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 04:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 04:50
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 05:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 03:55
    "Груви", драма, САЩ, 2000; реж. Грег Харисън, с Хемиш Линклейтър, Лола Глодини, Макензи Фърджънс, Дени Къркууд, Рейчъл Трю, [15+]
  • 05:05
    "Южняшки заговор", драма, САЩ, 1970; реж. Стюарт Розенбърг, с Пол Нюман, Джоан Уудуорд, Антъни Пъркинс, Лорънс Харви, , [12+]
  • 07:00
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
  • 08:35
    "Под кожата ми", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Стефан Капут, Лоик Потие, с Кул Шен, Сабрина Озани, Фредерик Шу, Нум Диавара, Емануел Бонами, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Момичето в книгата", драма, САЩ, 2015; реж. Мария Кон, с Емили ВанКамп, Майкъл Нюквист, Ана Мълвой-Тен, Талия Болсам, Али Ан, [12+]
  • 05:10
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 07:00
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуитъл Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
  • 08:45
    "Акушерката", романтична драма, Финландия, 2015; реж. Анти Йокинен, с Криста Косонен, Лаури Тилканен, Пирка-Пека Петелиус, Томи Корпела, Леа Клемола, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    Amanpour.
  • 04:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 05:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Възможно щастие" - романтична комедия с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Хайнц Хьониг, Мартин Грюбер и др., /п/
  • 09:30
    "Трите лица на Ана"- теленовела, /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 03:30
    Аляска: Последната граница: Завръщането на блудната дъщеря
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Рейнджроувър
  • 05:10
    Как се прави...: Брезентови палатки/ Лули на мира/ Оръдия
  • 05:35
    Как се прави...: Двигател на мотоциклет
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 04:36
    Как са го направили?: Шапки/ Най-дългият пътен тунел в света/ Ловец на змии
  • 05:00
    Фабрика за храна: Солен и сладък
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
Пълна програма
  • 04:15
    Стридок
  • 04:40
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:00
    Лолирок
  • 05:25
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 04:00
    "Супернаука"
  • 04:30
    "Последен шанс да видим"
  • 05:20
    "Футурис"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 04:30
    Пълна къща - 66 еп. - Сериал
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 59 еп. - Сериал
  • 05:45
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
  • 04:30
    Супербайк: Преди началото на сезона в световния шампионат
  • 05:00
    Автомобилизъм: Формула "Е" Буенос Айрес
  • 06:00
    Супербайк: Преди началото на сезона в световния шампионат
Пълна програма
  • 04:00
    Северна комбинация: Световно първенство
  • 05:00
    Ски-бягане, Световно първенство: Спринт
  • 06:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Жени (квалификация)
  • 06:45
    Куриози
Пълна програма
  • 00:30
    Градът на бялата мечка, еп. 4
  • 06:05
    Страхотни изобретения, еп. 10
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 11
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 1
Пълна програма
  • 04:05
    X Games - Oslo
  • 05:00
    Winter X Games - Aspen 2014
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Winter X Games - Aspen 2014
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:05
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 04:55
    Особени жилища
  • 05:45
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
  • 04:20
    Тайнствени афери - четвърти сезон, еп. 4
  • 05:10
    Обвързани - първи сезон, еп. 1
  • 05:35
    Обвързани - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 03:40
    Честни измамници - трети сезон, еп. 14
  • 04:25
    Разобличаване - седми сезон, еп. 13
  • 05:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 18
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 04:15
    "Откуп за милиарди", екшън - трилър, Великобритания, 2016; реж. Джим Гилеспи, с Джеръми Съмптър, Фийби Тонкин, Себастиан Кох, Доминик Шерууд, Ед Уестуик, [15+]
  • 05:55
    "Пожарникарите на Ню Йорк", документален, САЩ, 2014; реж. Лиз Гарбъс, със Стив Бушеми, [12+]
  • 07:00
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 08:30
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    Страхотни изобретения, еп. 5
  • 04:35
    Загадки в музея, еп. 2
  • 05:25
    Средновековните мъртъвци, еп. 7
  • 06:15
    Забранена история, еп. 6
Пълна програма
  • 04:00
    По следите на златото: Легендата за планината Сюпърстишън: Тайните на изгубената карта
  • 04:55
    Война за доставки: Не вярвам, че не е по-добре
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Непотърсен багаж
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Враг на врага
Пълна програма
  • 03:30
    Риболовен филм - Америка
  • 04:30
    Документален филм
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    Светът на риболова – тв поредица, Сърбия, 21 еп. /п/
Пълна програма
  • 04:15
    "Бож"
  • 04:40
    "Герои на града"
  • 05:05
    "Осуолд"
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 02:45
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:10
    "Чука" - драма / криминален с Фред Уилямсън.
  • 05:30
    "Момчето на Мъдж" - драма с Емили Хирш, Томас Гуири, Ричард Дженкинс.
  • 07:00
    "Едностайна квартира" - комедия с Рита Тъшингам, Ралф Ричардсън, Питър Кук, Дъдли Мур.
  • 08:30
    "Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
Пълна програма
  • 03:50
    BATHURST 12 HOURS
  • 05:30
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
  • 06:20
    BATHURST 12 HOURS
  • 08:00
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
  • 05:30
    Charli XCX: MTV Brand New...
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 03:55
    Удивителни раждания при животните, еп. 4
  • 04:20
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 1
  • 04:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни, еп. 10
  • 05:15
    Голяма гневна риба, еп. 13
Пълна програма
  • 04:10
    Криминална лаборатория, еп. 6
  • 04:55
    Сега или никога, еп. 12
  • 05:20
    Не знаех това, еп. 9
  • 05:40
    Мигове от катастрофата, еп. 38
Пълна програма
  • 03:54
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
  • 04:40
    Човек срещу страшилище: Крилат убиец
  • 05:26
    Диви острови: Мистериозни острови: Късчета рай
  • 06:13
    Когато акулите атакуват: Хаос в Каролина
Пълна програма
  • 02:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лориен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Финал за Купата на Краля, повторение
Пълна програма
  • 03:35
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Дяволски дълг" - филм на ужасите, САЩ, 2014
  • 05:10
    "По средата" - сериал
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
  • 06:35
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Италия, Серия А: Рома - Торино
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:30
    УЕФА Лига Европа: 
  • 09:30
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 03:50
    "Бюлент Джейлан шоу" - комедийно шоу
  • 04:40
    "Кая Янар шоу" - комедийно шоу
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:55
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
  • 06:50
    Вести
Пълна програма
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:55
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 04:40
    "Менш Маркус" - скеч комедийно шоу
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Зад фасадата" - предаване за столицата /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:10
    Zeo
  • 06:20
    Zeo
  • 06:35
    Wolfi
Пълна програма
  • 04:10
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 05:45
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Светът на бъдещето - документална поредица -10 част
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал -10 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Оженени от мама и татко: Ще се срещнем пред олтара
  • 04:24
    Истински истории за изневяра: Епизод 29
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 30
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Мъжки сълзи
Пълна програма
  • 04:00
    По-полезен начин за спокоен сън
  • 04:30
    Професия турист-Кипър, част 2
  • 05:00
    Пътуване към скалите, част 2
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 04:00
    Реставратори
  • 04:30
    Реставратори
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 04:00
    Реставратори
  • 04:30
    Реставратори
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 02:40
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 05:50
    Свежи коне (1988), САЩ, 1988
  • 07:35
    Могъщият (1998), САЩ, 1998
  • 09:15
    Чудовища, Великобритания, фантастика/трилър, 2010
Пълна програма
  • 04:00
    "Нашествието" - VI част, документален филм
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Момчил Мирчев" - 13 еп., предаване за изкуство
  • 05:30
    "Издигането на Меркел" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:55
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 1
  • 04:45
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 58
  • 05:05
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 3
  • 05:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 02:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Публицистика /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 04:05
    "Секс, наркотици и рокендрол" - първи сезон, еп. 4
  • 04:25
    Заразата - втори сезон, еп. 13
  • 05:15
    Тиранин - втори сезон, еп. 4
  • 06:00
    "Секс, наркотици и рокендрол" - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 04:00
    MIDNITE SECRETS
  • 04:30
    MIDNITE SECRETS
  • 05:00
    PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Убиец в семейството" - 6 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 127-128 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 77-78 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 25 и 26 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 06:00
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    новини
Пълна програма
  • 03:55
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 04:25
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 04:40
    По следам Хемингуэя
  • 05:25
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 00:45
    "Абитуриентски бал" - комедия с уч. на Ейми Тигардън, Томас Макдонъл, Девон Никсън, Даниел Кембъл, Фейт Форд, Мадисън Райли, Джаред Къснит, Нолън Сотило, Камерън Монахан, Кайли Бънбъри, Джо Адлър, Дийн Норис и др., /п/
  • 06:00
    "Женени от пръв поглед " - реалити, сезон 1, /п/
  • 07:00
    "Виолета" - сериaл, сезон 1, 2 епизода
  • 09:00
    "Женени от пръв поглед " - реалити, сезон 1
Пълна програма
  • 04:00
    Deadliest Catch: Pain and Paybacks
  • 04:45
    Deadliest Catch: Cheating Death
  • 05:30
    FutureCar: The Brain
  • 06:15
    Extreme Couponing: Susan and Cole
Пълна програма
  • 04:00
    Режи!
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
  • 06:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 06:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:00
    Ай Карли
  • 04:25
    Ай Карли
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-скокове, Световно първенство: Малка шанца (квалификация)
  • 04:30
    Супербайк: Преди началото на сезона в световния шампионат
  • 05:00
    Автомобилизъм: Формула "Е" Буенос Айрес
  • 06:00
    Супербайк: Преди началото на сезона в световния шампионат
Пълна програма
  • 04:15
    "Откуп за милиарди", екшън - трилър, Великобритания, 2016; реж. Джим Гилеспи, с Джеръми Съмптър, Фийби Тонкин, Себастиан Кох, Доминик Шерууд, Ед Уестуик, [15+]
  • 05:55
    "Пожарникарите на Ню Йорк", документален, САЩ, 2014; реж. Лиз Гарбъс, със Стив Бушеми, [12+]
  • 07:00
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 08:30
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:10
    ART ATTACK
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:00
    Ай Карли
  • 04:25
    Ай Карли
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 03:48
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 04:36
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Мистерията на Стивън Макнеир
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
Пълна програма
  • 04:00
    National Icons: Beckham vs Gerrard
  • 04:30
    Fight Stars: Episode 8
  • 05:00
    Top: NBA Fashionistas
  • 05:30
    Up Close With: Isabel Blanco
Пълна програма
  • 04:05
    Wild Outdoors
  • 04:30
    Trophy Hunter's TV
  • 04:55
    Trophy Hunter's TV
  • 05:20
    Trophy Hunter's TV
Пълна програма
  • 04:00
    По следите на златото: Легендата за планината Сюпърстишън: Тайните на изгубената карта
  • 04:55
    Война за доставки: Не вярвам, че не е по-добре
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Непотърсен багаж
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Враг на врага
Пълна програма
  • 03:55
    Сега или никога, еп. 12
  • 04:20
    Не знаех това, еп. 10
  • 04:40
    Мигове от катастрофата, еп. 39
  • 05:00
    Вярно ли е?, еп. 18
Пълна програма
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 547
  • 04:50
    "Лекар в планината" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Смърфовете" - анимация
Пълна програма
  • 02:15
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 04:00
    Обладан: Ричард Бърджи
  • 05:00
    60 дни в затвора: Само болка, без сполука
  • 06:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
  • 07:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
Пълна програма
  • 04:00
    "Осмият ден" - документален филм /повторение/
  • 04:30
    "Тракийски огън" - документален филм /повторение/
  • 05:00
    "Храмове на българската памет - Воден" - документален филм
  • 05:30
    "Осмият ден" - документален филм
Пълна програма
  • 03:55
    Ridiculousness
  • 04:20
    Nitro Circus
  • 04:45
    Punk'd
  • 05:10
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 03:56
    Garden Of Earthly Delights (18+)
  • 04:20
    Virginity Club (18+)
  • 04:45
    Not Just A Country Girl (18+)
  • 05:00
    Poke Her Face (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Световно първенство по биатлон: преследване /мъже/
  • 04:20
    Световно първенство по бобслей репортаж от Кьонигзее /Германия/
  • 04:45
    Пътят към Русия магазинно предаване /18 епизод/
  • 05:00
    Световен шампионат по екстремен триатлон
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 05:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA
  • 05:30
    GUIDES & GURUS - SRI LANKA
  • 06:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
Пълна програма
  • 02:15
    MFC 10 Fightbox Fight
  • 05:10
    Cage Ring Championships 2
  • 06:30
    Cage Ring Championships 2
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 04:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 04:30
    Team Extreme!
  • 05:00
    The Great Ride Open
  • 05:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 03:45
    Майстори на шпионажа (5)
  • 04:35
    Ловци на митове (10)
  • 05:30
    Загадки в музея (11)
  • 06:15
    Забранена история (5)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 05:40
    "Нотни булеварди"
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 20-и епизод, повторение
  • 11:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 30-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
  • 10:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 21-и епизод, повторение
  • 11:30
    Волейбол: Марица - Казанлък, мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
Пълна програма
  • 03:48
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 04:36
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Мистерията на Стивън Макнеир
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
Пълна програма
  • 02:30
    "Реноар", игрален филм, Франция, Режисьор Жил Бурдо, В ролите: Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре и др.
  • 04:30
    Избрано: "КултурНо"
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова
Пълна програма
  • 03:30
    "Уитни Къмънгс: Аз съм твойто гадже", стенд-ъп комедия, САЩ, 2016; реж. Marty Callner, с Уитни Къмънгс, [15+]
  • 04:30
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 05:15
    "Гората (2016)", мистерия - хорър, САЩ, 2016; реж. Джейсън Зада, с Натали Дормър, Тейлър Кини, Юкиоши Озава, Оуен Макен, Рина Такасаки, [15+]
  • 07:00
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Момичета VI, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 04:35
    "Сблъсъци I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Ти Джей Милър, [15+]
  • 05:15
    "Перфектният човек", трилър, САЩ, 2015; реж. Дейвид М. Розентал, със Санаа Латан, Майкъл Ийли, Морис Честнът, Л. Скот Калдуел, Чарлз С. Дътън, [15+]
  • 07:00
    "Лигата на справедливостта: Богове и чудовища", анимация - екшън, САЩ, 2015; реж. Сам Лиу, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Model Camp Ep2
  • 04:45
    Catwalk Stories Ep1
  • 05:30
    From the Runway
  • 06:00
    Invitation Only
Пълна програма
  • 02:00
    Хокей на лед: Едмънтън Ойлърс - Уошингтън Кепитълс, мач от Националната хокейна лига, директно
  • 04:30
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, четвърти четвъртфинал, запис
  • 05:30
    Хокей на лед: Чикаго Блекхоукс - Едмънтън Ойлърс, мач от Националната хокейна лига, повторение
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Рио де Жанейро, единадесети мач, повторение
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
Fox Life 04:20
В света на Хестън - първи сезон, еп. 3
AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 8, еп. 7

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
National Geographic 04:55
Строителна зона, еп. 26
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 04:15
Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
AXN 04:15
Медиум; сезон 5, епизод 9, драма, САЩ, 2009
TV1000 04:20
Карантина, САЩ, ужаси/фантастика/трилър, 2008
Skat+ 04:30
"Априлското въстание" - документален филм /1 част
HBO HD 04:50
"Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}