ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Най-известното училище в света документален филм /Великобритания, 2014г./
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
Пълна програма
  • 07:00
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.1, еп.5
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Клик /п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Новините ON AIR
  • 08:20
    Днес в събота с Бойка Делиева
Пълна програма
  • 07:00
    Отвътре - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:45
    Медиум; сезон 5, епизод 7, драма, [!! - GENRES - !!], САЩ, 2009
  • 07:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 08:50
    Медиум; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 07:00
    Мисията на дивака: Силни характери
  • 07:25
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 08:15
    Опасно правосъдие: Горски пожар!
  • 09:10
    Джунглата на янките: Ново начало
Пълна програма
  • 07:00
    "Възрождение - Съединението Българско" - предаване за история
  • 08:00
    "Хани и Нани" - игрален филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Ранчото на Лена" - сериал
  • 08:10
    "Паула и дивите животни" - документална поредица
  • 09:00
    "Чекер Тоби"
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 07:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 07:30
    Пиренеите документална поредица /3 епизод/п/
  • 08:00
    Също като мен тв новела на Евровизия
  • 08:15
    Земята е само една Безгрижният полет на белия щъркел
Пълна програма
  • 07:00
    Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Пълна програма
  • 07:00
    NEW Robin Hood - Mischief in Sherwood
  • 07:55
    The Mr Bean Animated Series
  • 08:45
    The Garfield Show
  • 09:15
    Pink Panther and Pals
Пълна програма
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.19-21
  • 11:00
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
  • 13:15
    "Смотаняци" - комедия (САЩ, 1991),режисьор - Джим Ейбръхамс, актьори - Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Докосване" - сериал, с.2, еп.14
  • 07:15
    "Без посока"- драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор - Уилям Х. Мейси, актьори - Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън, Селена Гомез, Кейт Микучи, Лорънс Фишбърн и др.
  • 09:15
    "Дами в лилаво" - драма, музикален (Великобритания, 2004), режисьор - Чарлс Данс, актьори - Тоби Джоунс, Джуди Денч, Маги Смит и др.
  • 11:15
    "Нова в града" - драма,комедия,романтичен (САЩ, Канада, 2008), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Пенсионер на 35" - сериал
  • 08:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
  • 09:00
    "Майк и Моли"- сериал, с.5
  • 10:00
    "Хаос вкъщи" - комедия (САЩ, 2012), режисьор - Анди Фикман, актьори - Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 07:25
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 07:45
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 08:15
    Ние мечоците (We Bare Bears)
Пълна програма
  • 07:00
    "Свещен дим", комедийна драма, САЩ, 1999; реж. Джейн Кемпиън, с Кейт Уинслет, Харви Кийтъл, Джули Хамилтън, Софи Лий, Дан Уайли, [15+]
  • 08:55
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 10:45
    "Булката", романтична драма, Испания, 2015; реж. Паула Ортиз, с Мануела Велес, Алекс Гарсия, Имна Куеста, Асиер Етксеандиа, Летисия Долера, [12+]
  • 12:20
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 09:00
    "Аз съм войник", драма, Франция, 2015; реж. Лоран Ларивиер, с Луиз Бургуан, Жан-Юго Англад, Ан Беноа, Лоран Капелуту, Нина Морис, [15+]
  • 10:35
    "Планините се движат", драма, Китай, 2015; реж. Дзанг Дзиа, с Тао Дзао, Йи Жанг, Джин Донг Лианг, Зиджиан Донг, Силвия Чанг, [12+]
  • 12:40
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    Erin Burnett OutFront
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 09:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Фермер търси жена" - риалити, 2 сезон
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Момичето с индийския смарагд" - приключенски филм с уч. на Елеоноре Вайсгербер, Щефани Щумп, Омар Ел-Саеди и др., I част
Пълна програма
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7, 2 епизода
  • 10:00
    "Младият Херкулес" - сериал
  • 10:30
    "Мисията невъзможна 3" - екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймур Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др., /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Мъже, жени, дива природа: Трудности
  • 07:40
    Двойно оцеляване: Крайбрежна катастрофа
  • 08:35
    Един мъж и една жена в пустошта: Айтутаки
  • 09:30
    Как се прави...: Връв за бижута, мини пеперони, напоителни пръскачки и кожени ръкавици
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Ванилия/ Котви
  • 07:26
    Фабрика за храна: Над дъгата
  • 07:50
    Фабрика за храна: Сложете чайника да ври
  • 08:14
    Фабрика за храна: Не тази нощ, Джозефин
Пълна програма
  • 06:55
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:20
    The ZhuZhus S1
  • 07:50
    Къмпиране
  • 08:20
    Замръзналото кралство Северно сияние
Пълна програма
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 11:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 11:30
    "Нормално"
Пълна програма
  • 07:00
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Марви Хамър"
  • 08:30
    "За ума"
  • 09:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 10:00
    В хармония с природата - с д-р Вергиния Георгиева
  • 10:30
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 08:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 08:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 07:15
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 08:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
Пълна програма
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 23
  • 07:05
    Треска за дървени къщи, еп. 3
  • 07:50
    Треска за дървени къщи, еп. 4
  • 08:40
    Империя за скрап, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Travellers With Skiis
  • 07:25
    Travellers With Skiis
  • 07:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 08:50
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Имало едно време - четвърти сезон, еп. 20
  • 07:45
    В страната на чудесата - втори сезон, еп. 11
  • 08:40
    В страната на чудесата - втори сезон, еп. 12
  • 09:35
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:45
    Ирис - първи сезон, еп. 10
  • 08:00
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 3
  • 10:00
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 6
  • 11:00
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    "Шаферки", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мая Рудолф, Роуз Бърн, Мелиса МакKарти, Уенди МакЛендън-Кови, [12+]
  • 09:05
    "Филми и звезди ІХ, 12 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 09:35
    "Покори Луната", анимационна комедия, Испания, 2015; реж. Енрике Гато, [0+]
  • 11:10
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Денят, когато..., еп. 1
  • 07:55
    Страхотни изобретения, еп. 11
  • 08:25
    Тайната война, еп. 1
  • 09:20
    Тайната война, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Обран до шушка
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Прищявката на Ейтан
  • 08:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
Пълна програма
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 06:55
    "Барни и приятели"
  • 07:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:45
    "Чурулик"
  • 08:10
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 07:00
    Времето, календар, хороскоп
  • 07:15
    "Спорт в обектива"/п/
  • 08:00
    "Часът на кмета"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл, 2.7"
  • 08:00
    "Хищник: Смърт" - ужаси с Корделия Рош, Майк Съливан.
  • 09:30
    "Едностайна квартира" - комедия с Рита Тъшингам, Ралф Ричардсън, Питър Кук, Дъдли Мур.
  • 11:00
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
Пълна програма
  • 06:45
    IRISH FOREST RALLY CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 08:50
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 09:40
    FIM MX BEHIND THE SCENE
Пълна програма
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 07:00
    This Week's MTV Top 20
  • 08:30
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Ariana Grande's Biggest Pop...
  • 10:30
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 06:50
    Голяма гневна риба, еп. 5
  • 07:40
    Голяма гневна риба, еп. 6
  • 08:30
    Патрулиращи кучета, еп. 7
  • 08:55
    Патрулиращи кучета, еп. 8
Пълна програма
  • 06:45
    Шифърът на злополуките, еп. 4
  • 07:10
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 08:05
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 09:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    Светът на дивото: Сладководни води
  • 07:24
    Светът на дивото: Американски планини
  • 07:50
    Тайните на дивата природа: На открито
  • 08:37
    Тайните на дивата природа: Изгубени светове
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша Лига 2017, повторение
  • 13:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 30-и епизод, повторение
  • 14:30
    Футбол: Каен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Светлана Тома, Александър Збруев във филма "Тайната на бележника" (12+)
  • 07:20
    "Свири хармонико любима!"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени" (12+)
  • 08:40
    "Слово на пастора"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:25
    "Малколм" - сериал
  • 07:10
    "Играта" - сериал
  • 07:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 10:30
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Реал М
Пълна програма
  • 07:00
    Формула 1 за Голямата награда на Австралия в Мелбърн, тренировка
  • 07:45
    Формула 1 за Голямата награда на Австралия в Мелбърн, квалификация
  • 09:15
    Нико Росберг - ексклузивно - репортаж
  • 09:45
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Вести
  • 08:00
    "Бялото студио"
  • 08:40
    "Романтиката на романса"
  • 09:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:40
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 08:40
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:30
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    "При художника- тубист Никола Заров" - Документален филм
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 07:45
    Храмове на българската памет
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 06:55
    Kati & Mim-Mim
  • 07:05
    Kati & Mim-Mim
  • 07:25
    Peter Hase
  • 07:45
    Peter Hase
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 40 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - 13 епизод
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Татко не знае, най-добрата сред шаферките
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Кажете ДА на късата рокля
  • 08:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Спорове с шаферки
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Толкова различни близначки
Пълна програма
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Сезони
  • 08:00
    Бостънски музей на децата
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:55
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 2010
  • 07:30
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 09:35
    Каспър, САЩ, семеен/детски, с Кристина Ричи, 1995
  • 11:15
    Кинг Конг, реж. Питър Джаксън, приключенски/ романтичен, 3 награди Оскар, 2005
Пълна програма
  • 06:30
    "Бака - стон от гората" - документален филм
  • 08:00
    "Големите любовни истории на XX век: Вивиан Лий и Лорънс Оливие" - 11 еп., документален филм
  • 08:30
    "Часът на да Винчи" - образователна поредица за деца
  • 09:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Васил Колев" - 114 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 06:55
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 71
  • 07:20
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 4
  • 07:50
    Дона Хей: основи на съвършенството, еп. 5
  • 08:20
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Поп химни от 2000 +
Пълна програма
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 06:45
    Агент Картър - втори сезон, еп. 5
  • 07:35
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 3
  • 08:00
    Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 6
  • 08:25
    Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    SWIMWEAR
  • 07:30
    SWIMWEAR
  • 08:00
    SWIMWEAR
  • 08:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 07:15
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 08:00
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Защитниците" - 1 еп.
  • 07:50
    "Недосегаемите" - 9-13 eп.
  • 12:00
    "Спецотдел 2" - 3 eп.
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 6 eп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 107 и 108 еп.
  • 07:50
    "Спешна помощ на две колела" - 5 и 6 еп.
  • 09:30
    "Бърз отклик" - 5 и 6 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 6 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 07:00
    Поплавочный практикум
  • 07:30
    Сезон охоты
  • 08:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 08:30
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
Пълна програма
  • 06:50
    "Любовен танц " - романтичен с уч. на Джени Гарт, Дан Пейн, Корбин Бърнсен, Фиона Врум и др., /п/
  • 08:45
    "Неочаквано приятелство" - драма с уч. на Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу, Габриел Хоугън и др., /п/
  • 11:00
    "Втори шанс за успех" - семеен с уч. на Емили Морис, Нина Пиърс, Адам Туоминен, Кармел Джонсън и др.
  • 13:00
    "Шрек 2" - анимационен филм
Пълна програма
  • 07:00
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Preachin' To The Catfish
  • 07:45
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 2
  • 08:30
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Beauty And The Geeks
  • 09:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Jersey Shore Noodlers
Пълна програма
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    BASIC LEXIS
  • 07:15
    STEP BY STEP
  • 07:20
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 07:00
    Режи!
  • 08:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 08:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Zack & Quack
  • 08:00
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 06:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 08:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
  • 08:45
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (пети етап)
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
Пълна програма
  • 07:00
    "Шаферки", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мая Рудолф, Роуз Бърн, Мелиса МакKарти, Уенди МакЛендън-Кови, [12+]
  • 09:05
    "Филми и звезди ІХ, 12 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 09:35
    "Покори Луната", анимационна комедия, Испания, 2015; реж. Енрике Гато, [0+]
  • 11:10
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Zack & Quack
  • 08:00
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:00
    California Investigator: Paper Trail
  • 07:25
    California Investigator: Hot for Teacher
  • 07:50
    California Investigator: That Evil One
  • 08:15
    California Investigator: Deep Inside Job
Пълна програма
  • 06:55
    Star Rated: Women's Favourites
  • 07:20
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 07:50
    The Truth About...: Women's Football
  • 08:15
    Sport Stars Uncovered: Women Boxer
Пълна програма
  • 06:50
    Western Extreme
  • 07:15
    Western Extreme
  • 07:40
    Major League Fishing
  • 09:20
    Lindner's Fishing Edge
Пълна програма
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Обран до шушка
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Прищявката на Ейтан
  • 08:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
Пълна програма
  • 06:10
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 07:05
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 08:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
  • 09:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.1, еп.5
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 11:05
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 21, драма, романтичен, Испания, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Гранд хотел; сезон 3, епизод 22, драма, романтичен, Испания, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 08:00
    Убийци: Отвъд мита: Убиецът от Лонг Айланд/Джоел Изкормвача
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
Пълна програма
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 07:00
    "Доброта и надежда" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    XXX-Men: The Hellfire Club (18+)
  • 07:26
    Teaching The Temp (18+)
  • 07:50
    Orange Is The New Rack (18+)
  • 08:09
    Natural Perfection (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Гарбине Мугуруса (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Каролина Возняцки - Кристина Младенович (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - III четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 07:00
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
  • 08:15
    Часът на БНТ HD
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 06:40
    Секретарки по заместване
  • 08:15
    Копнеещи сърца
  • 10:15
    Някой като Ходър
  • 11:40
    Детегледачки на килограм
Пълна програма
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 08:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA
  • 08:30
    GUIDES & GURUS - SRI LANKA
  • 09:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 13
Пълна програма
  • 07:00
    Ultimate Taekwondo
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:05
    Каквото посееш
  • 07:05
    Кречетало
  • 08:25
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 10:20
    Любовта полита
Пълна програма
  • 07:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 07:30
    The Azores Experience Vol. I
  • 08:00
    Surfing Favela
  • 09:00
    Riding Along with Filipe Toledo
Пълна програма
  • 06:59
    END
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
  • 08:10
    Животни, които са променили историята (3)
Пълна програма
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Австралия, повторение
  • 11:15
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 14:00
    "Мадагаскар: Островът на чудесата" - 1 еп., документален филм
  • 15:00
    "Гениални изобретения" - 4 еп., документален филм
  • 16:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Класика от Висшата Лига - Чарлтън Атлетик - Челси (2003-04), повторение
  • 07:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 08:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Австралия, директно
  • 09:00
    Студио "Формула 1", директно
Пълна програма
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Следите остават
  • 07:25
    Калифорнийски следовател: Секси учителка
  • 07:50
    Калифорнийски следовател: Злата жена
  • 08:15
    Калифорнийски следовател: Усилена работа
Пълна програма
  • 06:30
    еМисия България (п)
  • 07:30
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване LIVE
Пълна програма
  • 07:00
    Хайде за риба, Бльомхоф 1.част
  • 07:30
    Дневник на любителя на фин монтаж - По топли води, в студено време
  • 08:00
    Фидермания - За мряна сред корабите
  • 08:30
    Със спининг и пластмасова примамка за бяла риба - С Карой Бокор
Пълна програма
  • 07:00
    "Отмъстителите", фантастичен екшън, САЩ, 2012; реж. Джос Уедън, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 09:20
    "Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джамати, [12+]
  • 11:10
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; [0+]
  • 11:45
    "Фъстъчетата: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Стив Мартино, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
  • 08:35
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 09:10
    "Рики и Флаш", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Деми, с Мерил Стрийп, Мейми Гъмър, Рик Спрингфийлд, Кевин Клайн, Одра МакДоналд, [12+]
  • 10:55
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 6 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    From the Runway
  • 07:30
    Fashion Selections: Africa
  • 08:00
    From the Runway
  • 09:00
    Photographers
Пълна програма
  • 07:00
    Основной элемент. Механизмы боли
  • 07:30
    Пятёрка лучших. Поезда
  • 08:25
    Диалоги о рыбалке. Симферополь. Крымский карась
  • 08:55
    Диалоги о рыбалке. Балаклавская бухта. Крымская ставрида
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Trans World Sport
  • 09:00
    Nascar Monster Energy Cup Series
  • 10:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 06:30
    Баскетбол: Евролига
  • 08:15
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Професионални майстори на родеото
  • 11:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма

Сериали

Utilisima 07:05
Лесни рецепти - трети сезон, еп. 41
PRO 7 07:10
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Viasat Explorer 07:15
Треска за нефрит, сезон 1, еп. 6
Fox Life 07:15
Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 11
Viasat Nature 07:20
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Eurosport HD 07:00
Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Mtel Sport 2 07:00
Плажен футбол: Европейска лига
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Маша и мечока - анимация
MGM 07:45
"Лодкарят" - уестърн с Лий Ван Клийф, Уорън Оутс, Форест Тъкър, Мариет Хартли.
AXN 07:50
Морски детективи; сезон 9, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
TVT 08:00
Западнородопски приказки (образователен филм за еко туризъм)
BNT HD 08:00
Дивия Франк в Бразилия документален филм /2 епизод/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}