ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Умно село Ангелите на Вълчан /Вълчан Петров, художник/
  • 19:55
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално риалити шоу
  • 21:30
    "Имигранти" - драма (САЩ, 2009), режисьор - Уейн Креймър, актьори - Харисън Форд, Рей Лиота, Лизи Каплан, Джим Стърджис, Ашли Джъд, Клиф Къртис, Шон Пен и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Бърз и яростен" - с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Джон Ортиз и др.
  • 22:10
    "Атила - вожд на хуните"- с уч. на Джерард Бътлър, Лиам Кънингам, Тим Къри, Джонатан Хайд, Стивън Бъркоф, Симон Маккинън, Алис Крайдж, Пауърс Бут и др., втора част
Пълна програма
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 20:00
    Иможен - комедия, криминале, Франция, 2010 г.; режисьор: Александър Шарло; в ролите: Катрин Фро, Мишел Омон, Ламбер Уилсън, Даниел Лебрюн, Лайнъл Абелански
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Черни коне - сериал, драма
Пълна програма
  • 19:00
    Investbook с Велко Каменов - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:45
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:30
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 20:20
    4исла; сезон 5, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 21:10
    4исла; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 19:15
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 20:10
    Джунглата на янките: Ново начало
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 22:00
    Ветеринари в провинцията: Епизод 3
Пълна програма
  • 19:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Третото не ни е дадено" - сериен филм, Русия, 4 еп.
  • 21:00
    "Палми в снега" - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 20:00
    "Как РБ Лайпциг промени футбола"
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Шлагери: Големият празник на премиерите" - шоу с Флориан Зилбърайзен
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Кадифе 2 сериен тв филм /5 епизод/
  • 21:15
    Ново 10 + 2 музикална класация
Пълна програма
  • 19:00
    Потребителската кошница
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:15
    The Tom & Jerry Show
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 19:00
    "Смотаняци 2" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Джим Ейбрахамс, актьори - Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Възходът на планетата на маймуните" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Рупърт Уайът, актьори - Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Хотел за кучета" - комедия (Hotel for Dogs, САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 21:00
    "Х-Мен началото: Върколак" - екшън,трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Гавин Худ, актьори - Доминик Монахан, Хю Джакман, Райън Рейнолдс, Тайлър Кич, Кевин Дюранд, Тахина Тоци-МакМанус, Трой Сиван, Даниел Хенфи, Лин Колинс, Уил Ай Ем, Дани Хюстън, Лив Ш
  • 23:15
    "Коледа с Харолд и Кумар" - комедия (САЩ, 2011), режисьори - Джон Хурвитс, Хейдън Шулбърг, актьори - Дани Трехо, Нийл Патрик Харис, Даниел Харис, Кал Пен, Джон Чо, Елиас Котеас, Томас Ленън и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.1
  • 19:30
    "Майк и Моли" /п./- сериал
  • 20:30
    "Случай с теб" - комедия,романтичен (САЩ, 2013), режисьор - Кат Койро, актьори - Брендън Фрейзър, Емилио Делгадо, Адам Джонсън, Винс Вон, Сам Рокуел, Сиена Милър, Джъстин Лонг, Евън Рейчъл Ууд и др.
  • 22:30
    Премиера: "Онези от партера" - сериал, с.2, еп.7,8
Пълна програма
  • 18:30
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Тайни" - сериал
  • 22:00
    "Една любовна история" - сериал
Пълна програма
  • 19:10
    Бен 10 (Ben 10)
  • 19:25
    НОВ! Бен 10 (NEW! Ben 10)
  • 19:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 20:15
    Justice League Action (Justice League Action)
Пълна програма
  • 19:05
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 21:00
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 9 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Рик Джейкъбсън, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
  • 21:30
    "Любов и смърт", комедия, САЩ, 1975; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Даян Кийтън, Джеймс Толкан, Харолд Гулд, Олга Жорж-Пико, [12+]
  • 22:55
    "Якудза апокалипсис", екшън - комедия, Япония, 2015; реж. Такаши Миике, с Хаято Ичихара, Яян Рухиан, Рико Наруми, Лили Франки, Рейко Такашима, [18+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 19:55
    "Аз съм войник", драма, Франция, 2015; реж. Лоран Ларивиер, с Луиз Бургуан, Жан-Юго Англад, Ан Беноа, Лоран Капелуту, Нина Морис, [15+]
  • 21:30
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 23:10
    "Каубои", драма, Франция, 2015; реж. Тома Бидеган, с Франсоа Дамиен, Финеган Олдфийлд, Агат Дрон, Елора Торчиа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Erin Burnett OutFront
  • 19:30
    News Special
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Best of Quest
Пълна програма
  • 18:00
    "Законите на съдбата" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Бирма" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
  • 22:00
    "Да се превърнеш в мачо" - романтична комедия с уч. на Кристиан Улман, Айлин Тезел, Дар Салим, Аксел Щайн, Петер Прагер и др., /п/
Пълна програма
  • 18:10
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част
  • 20:00
    "Дънди крокодила"- приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Марк Блум и др.
  • 22:00
    "Съпротива" - сериал, сезон 3
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване"
Пълна програма
  • 19:00
    Мега влакове: Нова Зеландия - влакът за мляко
  • 20:00
    Бързи и шумни: Епизод 6
  • 21:00
    Да продадеш колата си: Maserati Biturbo от 1985
  • 22:00
    Свещени стоманени мотори: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Скрити гадости
  • 19:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Две луни ли е имала Земята?
  • 20:20
    Спортна наука: Епизод 3
  • 21:10
    Космосът на показ: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:10
    Щурите Ронкс
  • 19:30
    Disney's The Lodge S1
  • 20:00
    The ZhuZhus S1
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Въпроси от науката"
  • 20:00
    "Изумителни постижения"
  • 20:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Стая с изглед - Драма
  • 21:00
    Ангелски очи - Трилър
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 18:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Ню Инглънд - Минесота, пряко
  • 22:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Солт лейк, пряко
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
  • 20:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
Пълна програма
  • 19:00
    Супер-превозвачи, еп. 5
  • 19:45
    Супер-превозвачи, еп. 6
  • 20:30
    Австралийски търсачи на злато, еп. 7
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, еп. 8
Пълна програма
  • 18:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    Mountain Movers
  • 21:40
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 19:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 20:00
    Просто Лаура
  • 20:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 19:00
    Игра на лъжи - втори сезон, еп. 1
  • 20:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 12
  • 21:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 11
  • 22:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4
  • 21:00
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 5
  • 22:05
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 1
  • 22:55
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 18:55
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 21:00
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 22:40
    "Гризли (2015)", трилър - хорър, САЩ, 2015; реж. Дейвид Хакъл, с Джеймс Марсдън, Томас Джейн, Пайпър Перабо, Скот Глен, Били Боб Торнтън, [18+]
Пълна програма
  • 18:50
    Мускетарите, еп. 10
  • 19:50
    Рим: Първата световна суперсила, еп. 3
  • 20:50
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, еп. 2
  • 21:50
    Последните крале-воини на Европа, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Война за доставки: На куково лято
  • 19:30
    Война за доставки: Сензация в стил "Рокафайър"
  • 20:00
    Воини на пътя в Аляска: Пътеката на предателството
  • 21:00
    Планинари: Последствия
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:05
    "Барни и приятели"
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Интервю с Наделина Анева
  • 20:00
    "Без монтаж", избрано от седмицата
  • 20:30
    Патарински LIVE
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 17:55
    "Да нарушиш правилата" - комедия с Джонатан Силвърман, Ани Потс, Джейсън Бейтман.
  • 19:35
    "Даскали" - комедия с Ник Нолти, ДжоБет Уилямс, Джъд Хирш.
  • 21:20
    "Мистър Джонсън" - драма с Пиърс Броснан, Едуард Удуърд.
  • 23:00
    "Синьо небе" - драма с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
Пълна програма
  • 18:50
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 19:40
    FIA WRC BEST OF
  • 20:30
    FIM SUPER ENDURO WORLD CHAMPIONSHIP
  • 20:55
    FIM MX BEHIND THE SCENE
Пълна програма
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
  • 19:30
    Пич, оправи ми колата
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    Brand New For 2017
  • 19:45
    Brand New For 2017
  • 20:10
    Craig David Presents TS5 Live:...
  • 20:35
    Sam Smith: MTV Brand New Live
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Party Like A Rockstar
Пълна програма
  • 19:10
    Ветеринар на хълма, еп. 6
  • 20:00
    Кучетата и техният таен живот, еп. 3
  • 20:50
    Най-свирепите животни!, еп. 5
  • 21:40
    Голяма гневна риба, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Преди потопа, еп. 1
  • 21:00
    Топ 10 на природните бедствия, еп. 1
  • 23:05
    Сега или никога, еп. 6
  • 23:30
    Сега или никога, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Съдбоносна мисия: Леопарди на прага
  • 19:48
    Кралици на усойниците
  • 20:37
    Оцеляване в дивата природа: Интернетът на природата
  • 21:26
    Най-смъртоносният животински апокалипсис
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 19:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод, повторение
  • 20:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 20:15
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 18:10
    "Минута на славата". Нов сезон
  • 20:00
    "Време"
  • 20:20
    "Днес вечерта" с Андрей Малахов (16+)
  • 21:50
    Премиера. "Прожекторперисхилтон" (16+)
Пълна програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Галилей: 50 филма, заснети в решаващи моменти" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 19:30
    Канадска борба, Държавно първенство
  • 20:30
    Жилет световен спорт
  • 21:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно" - журнал
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - Recall
Пълна програма
  • 19:15
    "Русия, моя любов"
  • 19:45
    "Смехът е разрешен"
  • 22:00
    Вести
  • 22:15
    "Верни на клетвата"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Жива стомана" - екшън филм, САЩ, 2011
  • 23:50
    СП Бокс: Тайрон Цойге - Исаак Екпо - журнал на живо
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 20:45
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 21:15
    Ein Monster in Paris
Пълна програма
  • 19:20
    Премиера: Кралицата на пустинята - драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър и др.
  • 21:40
    Щрак - комедийно шоу
  • 22:00
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 22:15
    Малки драми - драма, трилър, САЩ, 2014 с Елизабет Банкс, Бойд Холбрук, Клое Севини, Джейкъб Лофланд
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Оцелях заради излишните килограми
  • 20:00
    Странна любов: Брадатата дама и чернокожият албинос
  • 20:30
    Мрежа от лъжи
  • 21:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: 14-годишна търси съпруг
Пълна програма
  • 19:00
    Да сме живи, за сме здрави
  • 19:30
    Сахара - Забранената цивилизация, част 1
  • 20:00
    Легендите оживяват - Кадин мост, еп. 1
  • 20:30
    Стара Загора - Посети я със сърцето си
Пълна програма
  • 19:00
    Живот в дървена вила
  • 19:30
    Живот в дървена вила
  • 20:00
    Отведи ме у дома
  • 20:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 19:00
    Живот в дървена вила
  • 19:30
    Живот в дървена вила
  • 20:00
    Отведи ме у дома
  • 20:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 18:30
    Далеч от Африка, САЩ, драма, с Мерил Стрийп, 7 награди Оскар, 1985
  • 21:30
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, с Майкъл Б. Джордън, 2013
  • 22:55
    Диваци, САЩ, комедия/драма, с Блейк Лайвли, 2011
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 13
  • 19:25
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 1
  • 20:00
    Спести с Джейми - първи сезон, еп. 1
  • 21:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Водещите дами в поп музиката: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "ВИП Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Марли и аз" - комедия, САЩ, 2008
  • 23:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    "Синът на Сталин" - исторически сериал, Русия, режисьори Сергей Шчербин и Сергей Гинзбург; в ролите: Гела Месхи, Васили Прокопев, Иля Ермолов, Алексей Вертков, Александър Николски, Анатоли Гущин, Евгени Сангаджиев, Кристина Пакарина - 3 еп.
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:35
    Кости - пети сезон, еп. 13
  • 19:30
    "Позабременяла" - игрален филм
  • 22:10
    Куантико - втори сезон, еп. 12
  • 23:05
    "АПБ" - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    DESIGNERS
  • 19:30
    DESIGNERS
  • 20:00
    SWIMWEAR
  • 20:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
  • 20:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Колоездене: "Гран При Е3"
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Истински спасителни операции" - 17 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 1 еп.
  • 20:20
    "Бърз отклик" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
  • 20:25
    "В обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Нахлыст
  • 19:30
    Следопыт
  • 20:00
    Плaнета рыбака
  • 20:30
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 18:00
    "Бетовен 4" - комедия с уч. на Джъдж Рейнхолд, Джулия Суини, Джо Пихлър, Микаела Гало и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Съкровището" - приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Даян Крюгер, Джъстин Барта, Шон Бийн, Джон Войт, Харви Кайтел, Кристофър Плъмър и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will We Survive First Contact?
  • 19:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Superior Race?
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is the Universe Alive?
  • 21:15
    Arctic Rescue: The Thaw
Пълна програма
  • 19:20
    HERE AND THERE
  • 19:30
    PERFECT ENGLISH
  • 19:40
    ENGLISH UP
  • 19:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 19:00
    Човек, огън, храна
  • 19:30
    Човек, огън, храна
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:30
    Ски-скокове: Световна купа Планица
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Ню Инглънд - Минесота, пряко
  • 22:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Солт лейк, пряко
Пълна програма
  • 18:55
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 21:00
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 22:40
    "Гризли (2015)", трилър - хорър, САЩ, 2015; реж. Дейвид Хакъл, с Джеймс Марсдън, Томас Джейн, Пайпър Перабо, Скот Глен, Били Боб Торнтън, [18+]
Пълна програма
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:05
    The Locator: A Mother's Hope
  • 19:30
    The Locator: Episode 31
  • 19:55
    The Locator: Episode 33
  • 20:20
    The Locator: Episode 34
Пълна програма
  • 19:10
    Top: Basketball Scandals
  • 19:40
    The Truth About...: Women in Sports
  • 20:05
    Top: Women of the Year
  • 20:30
    Star Rated: Women's Favourites
Пълна програма
  • 19:20
    Wardens
  • 20:10
    Wardens
  • 21:00
    Adventures Abroad
  • 21:25
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 19:00
    Война за доставки: На куково лято
  • 19:30
    Война за доставки: Сензация в стил "Рокафайър"
  • 20:00
    Воини на пътя в Аляска: Пътеката на предателството
  • 21:00
    Планинари: Последствия
Пълна програма
  • 18:00
    Преди потопа, еп. 1
  • 20:00
    Топ 10 на природните бедствия, еп. 1
  • 22:05
    Сега или никога, еп. 6
  • 22:30
    Сега или никога, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално риалити шоу
  • 21:30
    "Имигранти" - драма (САЩ, 2009), режисьор - Уейн Креймър, актьори - Харисън Форд, Рей Лиота, Лизи Каплан, Джим Стърджис, Ашли Джъд, Клиф Къртис, Шон Пен и др.
Пълна програма
  • 18:45
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 19:40
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 20:35
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
  • 21:30
    Забранена любов.; сезон 1, епизод 7, драма, научна фантастика, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    Родина; сезон 6, епизод 11, драма, семеен, Канада, 2013
  • 20:15
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 21:15
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 12, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 22:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 19:00
    Не съм го извършил аз: Роналд Котън
  • 20:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 21:00
    Убийци: Отвъд мита: Убиецът от Лонг Айланд/Джоел Изкормвача
  • 22:00
    Градски кошмари: Тялото във фризера
Пълна програма
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 18:50
    "Гласове от Странджа - формация "Тракийче" - музикален филм /1 част
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" /1 част
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    The King of Queens
  • 20:00
    The King of Queens
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:05
    Hot Brunette Scouts A Stranger (18+)
  • 19:29
    Fashionable Fuckers (18+)
  • 19:51
    Teen Heaven (18+)
  • 20:15
    Perfect Day With My Girl (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 18:30
    Изгубен на границата игрален филм
  • 20:15
    Извън играта
  • 20:45
    Студио Футбол
  • 21:45
    Футбол: България - Холандия, квалификация за Световно първенство - Русия 2018 пряко предаване от Националния стадион "Васил Левски"
Пълна програма
  • 19:05
    Бързо момиче
  • 20:30
    Бури
  • 22:00
    19-2, сезон 3, еп.6
  • 22:45
    Пишман промоутъри
Пълна програма
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Акценти
Пълна програма
  • 19:00
    KARMA TREKKER - COSTA RICA
  • 20:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 21:00
    NOMADIC NIGHTS
  • 22:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 08:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 19:00
    Баща на четири деца: На море
  • 20:20
    Кражбата
  • 22:00
    Хулигани
Пълна програма
  • 19:00
    Brasil Surf
  • 20:00
    Machotaildrop
  • 21:50
    Looking Thru The B-Sides
  • 22:00
    Stupidface
Пълна програма
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Viva la musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 21:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Швеция - Беларус, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 20:55
    Студио "Европейски квалификации", директно
  • 21:45
    Футбол: Португалия - Унгария, квалификационен мач за Световно първенство 2018, директно
  • 23:40
    Студио: Обзор на деня на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, директно
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Miami Open presented by Itau, Маями (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Република Ирландия - Уелс, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 19:30
    Футбол: Испания - Израел, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 21:30
    Класика от Висшата Лига - Чарлтън Атлетик - Челси (2003-04), повторение
  • 22:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, директно
Пълна програма
  • 19:05
    Намирачът: Майчини надежди
  • 19:30
    Намирачът: Епизод 31
  • 19:55
    Намирачът: Епизод 33
  • 20:20
    Намирачът: Епизод 34
Пълна програма
  • 18:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 19:30
    Уикенд новини с Жени Цанев LIVE
  • 20:00
    Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
  • 22:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Пейтер Пал Халми - Старият дъб и фиданката
  • 19:30
    Фидермания - С фидер на езеро Вадкан
  • 20:00
    Рибен рай - Приключения по диви води - Метод Ебро
  • 20:30
    Бъди там! - Връзване на мухи
Пълна програма
  • 18:15
    "Goosebumps: Страховити истории", хорър - комедия, САЩ, 2015; реж. Роб Летърман, с Джак Блек, Дилън Минет, Одея Ръш, Райън Лий, Ейми Райън, [12+]
  • 20:00
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холи Грейнджър, [12+]
  • 21:55
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 23:55
    "Шпиони", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Пол Фийг, с Мелиса МакKарти, Роуз Бърн, Джейсън Статъм, Алисън Джани, Джуд Лоу, [15+]
Пълна програма
  • 18:45
    "Брилянтин: На живо (2016)", мюзикъл - романтика, САЩ, 2016; реж. Томас Кейл, Алекс Рудзински, с Джулиан Хоф, Арън Твейт, Ванеса Хъджънс, Кеке Палмър, Карли Рей Джепсън, [12+]
  • 20:55
    "Мълчаливата долина - 3. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
  • 22:00
    "Златен живот І, 1 еп.", драма, Унгария, 2015; реж. Жамбор Дайга, Арон Матиаши, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
  • 23:00
    "Златен живот І, 2 еп.", драма, Унгария, 2015; реж. Жамбор Дайга, Арон Матиаши, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Ангер, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Design Genius Season 3 Ep2
  • 20:00
    What's Haute
  • 20:30
    Model Yoga Season 3 Ep7
  • 21:00
    Stefanie's Style Diaries: London Ep1
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 21:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Маями 2017
Пълна програма
  • 17:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 20:15
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 21:15
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 22:15
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}