ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:45
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" - сериал, еп. 589
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 04:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Велко Каменов
  • 09:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:45
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 4, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 05:30
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 06:15
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 4, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 07:00
    4исла; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 05:02
    Укротителката на змии: Епизод 3
  • 05:27
    Укротителката на змии: Епизод 4
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Пътят на разрушението
  • 06:36
    Братя в блатата: Пълна промяна на езерото
Пълна програма
  • 04:30
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 04:40
    "Приключението земя"
  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 05:00
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
Пълна програма
  • 04:45
    "Очарователната Амазония" - документален филм
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Ирис 2: Ново поколение" - сериал, еп.5
  • 09:30
    "4х4" - предаване за офроуд
Пълна програма
  • 03:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.2, еп.11
  • 06:00
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.10
  • 07:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 17
  • 08:15
    "Уолстрийт: Парите никога не спят" - драма, САЩ, 2010 г., режисьор: Оливър Стоун, в ролите: Сюзан Сарандън, Илай Уолък, Шая Лебьоф, Майкъл Дъглас, Кери Мълиган, Франк Лангела, Чарли Шийн, Джош Бролин и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.8
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Черни планини" - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    НОВ! Нинджаго - Господари на Спинджицу (NEW! Ninjago - Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 03:30
    "Якудза апокалипсис", екшън - комедия, Япония, 2015; реж. Такаши Миике, с Хаято Ичихара, Яян Рухиан, Рико Наруми, Лили Франки, Рейко Такашима, [18+]
  • 05:25
    "Богатството", криминална комедия, САЩ, 1975; реж. Майк Никълс, с Уорън Бийти, Джак Никълсън, Стокард Чанинг, Флорънс Стенли, Скатман Кротърс, [12+]
  • 07:00
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 09:40
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Изоставени", хорър - мистерия, САЩ, 2015; реж. Итън Рокъуей, с Джейсън Патрик, Луиза Краус, Марк Марголис, Езра Найт, Лу Карбону, [18+]
  • 05:40
    "Странни приказки", хорър - мистерия, Люксембург, 2014; реж. Раул Гарсия, [15+]
  • 07:00
    "Първата спокойна нощ", романтична драма, Италия, 1972; реж. Валерио Дзурлини, с Ален Делон, Джанкарло Джанини, Соня Петровна, Ренато Салватори, Лиа Масари, [12+]
  • 09:10
    "Театърът представя ІV - Три вида глупост", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Мустафа Ксейбати, с Шон Уолш, Марек Ларууд, Джослин Джи Есиън, Вик Рийвс, Винсънт Джером, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Newsroom
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:45
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Fiat Panda 4x4
  • 05:10
    Как се прави...: Пълнител с CO2/Солети/ Високоповдигач/ Ледена пързалка
  • 05:35
    Как се прави...: Царевични питки/ Колянов вал/Чесна/ Велосипедни колела
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген 25 - първа част
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: Пътуване до Дижон
  • 05:24
    Спортна наука: Епизод 10
  • 06:12
    Невидими светове: Във водата
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:50
    Ранди Кънингам
  • 05:15
    Стридок
  • 05:40
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 05:55
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 03:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
Пълна програма
  • 04:30
    "Последен шанс да видим"
  • 05:15
    "Футурис"
  • 05:30
    "В търсене на щастие"
  • 06:00
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 101 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
  • 06:00
    Колоездене: "Амстел голд"
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Футбол, МЛС: ЛА Галакси - Сиатъл
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
  • 09:30
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 00:25
    Империя за скрап, еп. 6
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 1
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 7
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 8
Пълна програма
  • 05:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:55
    Silent Revolution
  • 07:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 9
  • 05:10
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 3
  • 05:35
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Молекулярна кухня с Марсел - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 04:30
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 11
  • 06:00
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 24
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 7
  • 07:40
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 04:15
    "Пурпурният връх", мистерия - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Гилермо Дел Торо, с Миа Уасиковска, Джесика Частейн, Том Хидълстън, Чарли Хънам, Джим Бийвър, [18+]
  • 05:20
    "Посещението (2015)", хорър - трилър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шиамалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 07:00
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 08:35
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    Загадки в музея, еп. 30
  • 05:15
    Загадки в музея, еп. 29
  • 06:00
    История на християнството, еп. 2
  • 07:00
    Тайната война, еп. 6
Пълна програма
  • 04:55
    На лов за автомобили: Бързи и козинести
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много готвачи в склада
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Перис винаги ще го има
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Светът на риболова – тв поредица, Сърбия, 30 еп. /п/
  • 06:30
    Риболовен филм – тв поредица
  • 07:30
    НАСЛУКА – пети сезон – 26 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Осуолд"
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Твоят универсум"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 02:00
    05:30 - Повторения
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
  • 07:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:00
    "Изгревът на пълната луна" - комедия с Адам Аркин, Ед МакМахон, Роз Кели, Кенет Марс.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.6 - Айван Райтман" - поредица
  • 07:00
    "Пoследнo причaстие" - драма с Том Беринджър, Дафне Зунига, Чик Венера.
  • 08:40
    "Човек на страстта" - комедия с Антъни Куин, Мод Адамс, Рей Уолстън.
Пълна програма
  • 04:50
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 05:40
    FIA WRC BEST OF
  • 06:40
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 07:30
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    MTV Essentials: Hip Hop Royalty
  • 06:30
    MTV Asks Martin Garrix
  • 06:50
    Hot Spot: Martin Garrix
  • 07:00
    Non Stop Hits!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:50
    Животински лудории, еп. 5
  • 05:20
    Бебета в зоопарка, еп. 2
  • 06:00
    Дебели домашни любимци, еп. 1
  • 07:20
    Животински лудории, еп. 3
Пълна програма
  • 04:55
    Хроники на дивото
  • 05:20
    Голямата картина с Кал Пен
  • 05:35
    Хроники на дивото
  • 06:00
    Сега или никога
Пълна програма
  • 04:40
    На куката: Риболов на чудовища: Речен вълк
  • 05:26
    Дивото сърце на Индокитай: Дивият Виетнам
  • 06:13
    Електрическата риба на Амазонка
  • 07:00
    Диво меню: Ядене с ръце
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Барселона - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бордо - Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Което трябваше да бъде доказано". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:00
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:20
    "Играта" - сериал
  • 05:10
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи
Пълна програма
  • 04:55
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 05:30
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 04:20
    "Бялата гвардия"
  • 05:50
    "Културната революция"
  • 06:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 07:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Дневниците на уфолога" - /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:20
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:40
    Светът на бъдещето - научнопопулярна поредица - 8 част
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 3 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шокиращи цени
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Тайни и изненади
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Италианската рокля
Пълна програма
  • 05:00
    Белият Пирин, част 2
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Тунис, част 1
  • 06:30
    Гражданин на света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:15
    Теория на хаоса, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 06:00
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 201
  • 07:55
    Довери ми се, САЩ, комедия/драма, с Фелисити Хъфман, Аманда Пийт, 2013
  • 09:25
    Мъжоретки, САЩ, комедия, 2009
Пълна програма
  • 04:30
    "Стягащата прегръдка" - документален филм
  • 05:30
    "Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 5
  • 05:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 50
  • 05:25
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 132
  • 06:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:00
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 04:45
    Бракувани - първи сезон, еп. 5
  • 05:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 12
  • 06:00
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 13
  • 06:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 05:00
    LINGERIE
  • 05:30
    LINGERIE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Футбол, МЛС: ЛА Галакси - Сиатъл
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
  • 09:30
    "ФИФА футбол магазин"
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:00
    "Ед" - еп.2
  • 05:45
    "Бар "Наздраве" - 7 еп.
  • 06:10
    "Улиците на Сан Франциско" - еп.5
  • 07:00
    "Сънсет бийч" - 69 еп.
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 213-214 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 163-164 еп.
  • 06:00
    "Рождени дни" - 1023 и 1024 еп.
  • 07:00
    "На косъм" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 04:55
    По следам Хемингуэя
  • 05:20
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 05:50
    Популярная охота
  • 06:05
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище_Int №6.
Пълна програма
  • 00:45
    "Алиса" - фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., I част, /п/
  • 05:45
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:45
    "Скандал" - сериал, сезон 3, /п/
  • 07:45
    "Черният списък" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Ultimate Survival: South Dakota
  • 05:30
    Smash Lab: Car Over a Cliff
  • 06:15
    Cake Boss: Liberty, Layups & A Loaded Dinner
  • 06:37
    Cake Boss: Presidents, Peanut Butter & Popping In
Пълна програма
  • 05:05
    THIS DAY in history
  • 05:15
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 05:30
    3WAYS2
  • 05:45
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:30
    Босата контеса
Пълна програма
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
  • 06:00
    Колоездене: "Амстел голд"
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (пролог)
Пълна програма
  • 04:15
    "Пурпурният връх", мистерия - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Гилермо Дел Торо, с Миа Уасиковска, Джесика Частейн, Том Хидълстън, Чарли Хънам, Джим Бийвър, [18+]
  • 05:20
    "Посещението (2015)", хорър - трилър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шиамалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 07:00
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 08:35
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:01
    Bad Blood: Daughters Divided
  • 05:24
    A Crime to Remember: Accident on Banyan St.
  • 06:12
    Web of Lies: Fatal Friendship
  • 07:00
    I'd Kill for You: Killing Me Softly
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Best Coaches
  • 05:30
    The Truth About...: The Boardroom
  • 06:00
    Star Block Workout: Brazil
  • 06:30
    Star Block Workout: Top Scorers
Пълна програма
  • 04:55
    Bottom Feeders
  • 05:20
    Bottom Feeders
  • 06:00
    Familiar Waters
  • 06:25
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 04:55
    На лов за автомобили: Бързи и козинести
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много готвачи в склада
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Перис винаги ще го има
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    Сега или никога
  • 05:20
    Нито едното
  • 05:45
    Теория на глупостта
  • 06:10
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" - сериал, еп. 589
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Родина; сезон 6, епизод 16, драма, семеен, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Убийства с нож в Джърси
  • 06:00
    Лудото ми бивше гадже: Клевети, гняв и сводници
  • 07:00
    Лудото ми бивше гадже: Гняв, кражби и терзания
  • 08:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: На свобода да убива: Лий Робинсън
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:00
    "Строител на българската култура" - документален филм
  • 05:30
    "България - земя на три писмености" - документален филм
  • 06:00
    "Пътуване из Родопите" - документален филм
  • 06:30
    Конкурс за патриотично стихотворение
Пълна програма
  • 05:05
    SpongeBob SquarePants
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:00
    Dirty Politics (18+)
  • 05:23
    Crazy Bubble Butt (18+)
  • 05:41
    Nice 'N' Cool (18+)
  • 06:00
    A Creampie for your Birthday (18+)
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:30
    "Най-силните мъже на света" - 6 еп., спортно-забавно предаване
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Хоризонт: Къде е полет MH370?" - документален филм
Пълна програма
  • 02:50
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 05:35
    Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Световен рали шампионат: Рали Аржентина - всичко преди старта
Пълна програма
  • 04:35
    Скаутско приключение
  • 06:20
    Неговото дело и слава: Разединен дом
  • 08:00
    Детегледачът
  • 09:30
    Нечий герой
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    На концерт: "Мистики компания"
  • 06:00
    С влак към... Турция
  • 07:00
    Сурикатите от Калахари
  • 07:30
    Сурикатите от Калахари
Пълна програма
  • 03:05
    Superkombat Fighting Championship
  • 07:05
    Ultimate Taekwondo
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:35
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:35
    Маратонът
  • 06:10
    Преди да кажеш "Да"
  • 07:40
    Горещият картоф
  • 09:20
    Фьоксия - малката вълшебница
Пълна програма
  • 05:00
    M80
  • 05:30
    M80
  • 06:00
    M80
  • 06:30
    Pull
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (8)
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Първи мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Барселона - Осасуна (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Abierto Monterrey Afirme presented by Mastercard, Монтерей (WTA International 2017 - повторение)
  • 10:30
    Тенис: GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Бърнли - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 05:01
    Убийство в семейството: Раздор сред сестрите
  • 05:24
    Престъплението, което ще се помни: Инцидент на Бъниън стрийт
  • 06:12
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 07:00
    Убивам заради теб: Убивай ме нежно
Пълна програма
  • 04:30
    еМисия България (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 05:00
    Лов от кокиче до еленова сватба
  • 05:30
    Ловна треска - Хуквалди, най-старото ловно стопанство в Европа
  • 06:00
    Балаж Хайба - Лов на сръндак
  • 06:30
    Риболов без граници - Бабушки от диви води
Пълна програма
  • 03:15
    "Проектът "Съншайн"", трилър - фантастика, Великобритания, 2007; реж. Дани Бойл, с Роуз Бърн, Клиф Къртис, Крис Евънс, Силиън Мърфи, Трой Гарити, Мишел Йо, [15+]
  • 05:25
    "Уитни", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Анджела Басет, с Яя ДаКоста, Арлън Ескарпета, Йолонда Рос, Сюзън Дъглас, Марк Ролстън, [15+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 08:25
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Филми и звезди ІХ, 13 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
  • 08:50
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 10:40
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Design Genius Season 3 Ep6
  • 06:00
    Fashion Exposed
  • 06:30
    From the Runway
  • 07:00
    Invitation Only
Пълна програма
  • 05:00
    Баскетбол: Евролига 29 епизод
  • 05:30
    Автомобилизъм: Спийдкарс втори кръг
  • 07:00
    Футбол: Руска Премиер лига 22 кръг
  • 07:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 15 епизод
Пълна програма
  • 02:30
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №11
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа" 72 епизод
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №8
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP 3 кръг
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 05:05
Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 5
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212
bTV 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал
bTV HD 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 05:30
Екстремни водни паркове
Travel Channel HD 05:30
Екстремни водни паркове
Eurosport 2 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Mtel Sport 2 06:00
Голф: Европейски тур

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 05:05
"Убежище", драма, Германия, 2015; реж. Марк Брумунд, с Луис Хофман, Александър Хелд, Щефан Гросман, Катарина Лоренц, Макс Риймелт, [15+]
HBO 2 05:10
"Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
VOX 05:15
"Кунг Фу панда 2" - приключенски анимационен филм, САЩ, 2011
TV1000 05:20
Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, Съливан Стейпълтън, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}