ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Спортни новини
  • 20:55
    Шерлок 3 сериен игрален филм /2 епизод/
  • 22:30
    В кадър Водохвърчилната станция "България"/п/
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 26
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Възмездието" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 21:00
    "Ние, нашите и вашите" (премиера) - сериал
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 20:40
    Довереникът - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Похитени - сериал, политически трилър
  • 23:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./ 00:00 Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
  • 21:00
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg g
  • 22:00
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Димитър Вучев/п./
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:50
    Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 22:45
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Северна Америка: Топ 10
  • 21:05
    Спасяване на диви животни: Епизод 5
  • 22:00
    Майсторът на басейни: Още страхотни басейни
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Проблеми с котешки драскотини
Пълна програма
  • 20:10
    "Хрътката" - сериен филм, Русия, 8 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
Пълна програма
  • 19:50
    "Хуберт и Щалер" - игрален филм, ФРГ, 2013
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Футбол за Купата на Германия, полуфинали - пряко
  • 23:45
    Спортен клуб
Пълна програма
  • 20:00
    Мускетари 2 сериен тв филм /10, последен епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/
  • 22:15
    Дивият Франк в Бразилия сериен документален филм /Испания, 2014 г./, 2 епизод /п/
Пълна програма
  • 20:45
    Спортни новини
  • 20:55
    Понеделник сутрин /90 години от рождението на режисьора Христо Писков/ игрален филм /1966 г./, режисьори Ирина Акташева и Христо Писков, в ролите: Пепа Николова, Асен Кисимов, Петър Слабаков, Кирил Господинов, Стефан Данаилов, Руси Чанев, Пламен Дончев, С
  • 22:30
    Бразди
  • 23:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Супергърл" - сериал, с.2, еп.1
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "2047: Смъртна заплаха" - екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Алесандро Капоне, актьори - Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др.
  • 23:45
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп.1
Пълна програма
  • 19:00
    "Шоуто започва" - комедия, екшън (САЩ, 2002), режисьор - Том Дей, актьори - Еди Мърфи, Робърт де Ниро, Франки Фейсън, Рене Русо, Уилям Шатнър и др.
  • 21:00
    "Златна възможност" - екшън, комедия,приключенски, романтичен
  • 23:15
    "Ние сме баща ти" - комедия (САЩ, 1997), режисьор - Айвън Райтман, актьори - Настася Кински, Робин Уилямс, Били Кристъл и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Щурите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Кухня" - комедиен сериал, с. 5
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.4
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.114
  • 21:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 22:30
    "Светлината на моя живот"/п./ - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:15
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 20:50
    Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)
  • 21:10
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 19:30
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
  • 21:00
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - първа част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [15+]
  • 22:30
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - втора част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Пълна програма
  • 19:55
    "45 години", романтична драма, Великобритания, 2015; реж. Андрю Хейф, с Шарлот Рамплинг, Том Кортни, Джералдин Джеймс, Доли Уелс, Дейвид Сибли, [12+]
  • 21:30
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 23:35
    "Туин Пийкс: Огън, следвай ме", драма - мистерия, САЩ, 1992; реж. Дейвид Линч, с Шерил Лий, Рей Уайз, Мойра Кели, Кайл МакЛоклън, Дейвид Бауи, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Quest Means Business
  • 21:00
    Amanpour.
  • 21:30
    World Sport
  • 22:00
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 21:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Братята Дизел: Епизод 15
  • 21:00
    Бързи и шумни: "Горещите" колела на съдбата: Горещи колела на съдбата
  • 22:00
    Превозвачи на супер товари: Епизод 4
  • 23:00
    Опасно за живота: Изпитано върху хора
Пълна програма
  • 20:45
    Фабрика за храна: За утоляване на жаждата
  • 21:10
    Енергията на бъдещето: Енергийната планета
  • 22:00
    Космосът на показ: Епизод 6
  • 22:50
    Идващият свят: Екстремно бъдеще
Пълна програма
  • 20:30
    Кърби Бъкетс
  • 21:00
    Disney's The Lodge S1
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Късмет, Чарли
Пълна програма
  • 20:30
    "Фактология"
  • 21:00
    "e?: Транспорт"
  • 21:30
    "Последен шанс да видим"
  • 22:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 22:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 20:30
    "ФИФА футбол магазин"
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Романдия (първи етап)
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Орландо
Пълна програма
  • 20:45
    Империя за скрап, еп. 6
  • 21:15
    Супер-превозвачи, еп. 6
  • 22:00
    Супер-превозвачи, еп. 5
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, еп. 4
Пълна програма
  • 20:45
    Mountain Movers
  • 21:40
    Alpine Adventurer
  • 22:35
    Natural Games
  • 23:00
    Travellers with Skis
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 20:30
    Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
  • 21:05
    Това сме ние - първи сезон, еп. 16
  • 22:00
    Скандал - шести сезон, еп. 8
  • 22:55
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 11
  • 21:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 16
  • 22:00
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 20
  • 23:00
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 20:30
    "Вице VІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Зиск, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 21:00
    "Пурпурният връх", мистерия - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Гилермо Дел Торо, с Миа Уасиковска, Джесика Частейн, Том Хидълстън, Чарли Хънам, Джим Бийвър, [18+]
  • 23:00
    "Среднощно преследване", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Ед Харис, Джоел Кинаман, Бойд Холбрук, Брус МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 20:15
    Ловци на митове, еп. 11
  • 21:10
    Тайните на подземния свят, еп. 1
  • 22:00
    Наполеон: Кампанията в Египет, еп. 2
  • 22:55
    Убийци от древността, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Събуждане
  • 21:00
    Американски антиквари: Маловажни находки
  • 22:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Последна обиколка
  • 23:00
    Премиера Пета предавка: Епизод 6
Пълна програма
  • 20:30
    С въдица в ръка – 96 еп. /п/
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 21:30
    Историческа възстановка
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
  • 21:25
    "Ото и музиката"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    Спорт в обектива
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:10
    "Светлините на големия град" - драма с Майкъл Джей Фокс, Кийфър Съдърланд.
  • 20:55
    "Горещо място" - съспенс с Дон Джонсън, Вирджиния Медсън, Дженифър Конъли.
  • 23:00
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Питър Аскин.
Пълна програма
  • 20:30
    THE INSIDE LINE
  • 20:55
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 21:45
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 22:35
    AMA PRO MOTOCROSS 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    Non Stop Hits!
  • 22:00
    The Ride: Fifth Harmony
  • 22:45
    Hot Spot: Fifth Harmony
  • 22:55
    MTV Crashes Plymouth: Little Mix
Пълна програма
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Pop-Punk Pile Up!
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    По-умен ли си от животно?, еп. 2
  • 20:50
    Кучетата и техният таен живот, еп. 4
  • 21:45
    Удивителни животни, еп. 3
  • 22:10
    Удивителни животни, еп. 4
Пълна програма
  • 20:30
    Теория на глупостта
  • 21:00
    Геният
  • 22:05
    Теория на глупостта
  • 22:30
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Първични хищници
  • 21:26
    Оцеляване в дивата природа: Непочтени защитни методи
  • 22:15
    Котка от бъдещето
  • 23:03
    На куката: Риболов на чудовища: Сьомгодзила
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Класика от Висшата Лига - Нюкасъл Юнайтед - Съндърланд (2005-06), повторение
  • 21:45
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    "Нека да говорят" с Андрей Малахов
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Което трябваше да бъде доказано". Сериал
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Анатомията на Грей: Младите лекари" - сериал
  • 23:10
    "Супергърл" - фантастичен сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Спортът от първо лице
  • 21:00
    Екстремни спортове
  • 21:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойна вечер: Bellator
Пълна програма
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "25-те най-куриозни момента на добър и лош късмет" - шоу
  • 23:15
    "Щерн ТV"
Пълна програма
  • 19:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 21:00
    Вести
  • 21:30
    Вести-Москва
  • 21:50
    Вести
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Голямото печене" - шоу
  • 23:45
    Репортажи
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    "Изгнаници клети" - публицистика за геноцида над арменците/ повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 20:15
    Sally Bollywood
  • 21:15
    Dr. House
  • 22:10
    Dr. House
  • 23:05
    Dr. House
Пълна програма
  • 20:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 21:10
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 21:45
    Щрак - комедийно шоу
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
  • 21:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: След сеанса - 2
  • 22:00
    Не искам кожата ми да виси: Епизод 4
  • 23:00
    Чудовищата в мен: Имам какво?
Пълна програма
  • 20:30
    Художник на послания
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 22:00
    Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Отведи ме у дома
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Звездите в техните автомобили
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Отведи ме у дома
  • 21:30
    Животът е плаж
  • 22:00
    Звездите в техните автомобили
Пълна програма
  • 19:20
    Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, с Кевин Костнър, 1995
  • 21:30
    Горещи палки, UK,САЩ, екшън/комедия, със Саймън Пег и Ник Фрост, 2007
  • 23:30
    Маями Вайс, САЩ, екшън/ криминален, с Колин Фарел и Джейми Фокс, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Хоризонт: Не остарявайте" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 12
  • 21:00
    "По италиански с Микела Киапа" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:30
    "По италиански с Микела Киапа" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Рицоли и Аилс" - криминален сериал
  • 22:15
    "Откуп: Ransom" - крими сериал
Пълна програма
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица - премиера
  • 21:00
    "Малки драми" - трилър/драма, САЩ, режисьор: Сара Коланджело, участват: Елизабет Банкс, Джош Лукас, Бойд Холбрук, Джакоб Лофланд
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица - премиера
Пълна програма
  • 20:00
    Касъл - седми сезон, еп. 6
  • 21:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 7
  • 22:00
    Куантико - втори сезон, еп. 17
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 21:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 21:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 22:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "На косъм" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 35 и 36 еп.
  • 22:00
    "Призрачни досиета" - 8 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 16 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Бизнес линия
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:35
    Рыболовы
  • 21:05
    Мой мир - рыбалка
  • 21:30
    На охотничьей тропе
  • 21:55
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Следващите три дни" - криминален с уч. на Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Лиъм Нийсън, Джонатан Тъкър и др.
  • 23:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Smash Lab: Extreme Snow Plough
  • 21:15
    Treehouse Masters: Luck O' The Irish Cottage
  • 22:00
    Ultimate Survival: Ireland
  • 22:45
    Ultimate Survival: South Dakota
Пълна програма
  • 20:00
    Режи, Джуниър!
  • 21:00
    Режи!
  • 22:00
    Голямото състезание с камиони за храна
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 20:30
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 20:30
    "Вице VІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Зиск, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 21:00
    "Пурпурният връх", мистерия - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Гилермо Дел Торо, с Миа Уасиковска, Джесика Частейн, Том Хидълстън, Чарли Хънам, Джим Бийвър, [18+]
  • 23:00
    "Среднощно преследване", криминален екшън, САЩ, 2015; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Ед Харис, Джоел Кинаман, Бойд Холбрук, Брус МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:25
    PJ Masks
  • 20:50
    DOC MCSTUFFINS
  • 21:05
    Goldie & Bear
  • 21:35
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 20:30
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:25
    Every Witch Way
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 20:20
    Web of Lies: New Year's Retribution
  • 21:10
    Web of Lies: New Year's Retribution
  • 22:00
    The Perfect Murder: Prescription For Murder
  • 22:50
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Death Wish
Пълна програма
  • 20:40
    Star Block Workout: Brazil
  • 21:05
    Star Block Workout: Top Scorers
  • 21:30
    Star Block Workout: Toughest Ladies
  • 22:00
    The Truth About...: Basketball
Пълна програма
  • 20:35
    Hook & Look
  • 21:00
    Familiar Waters
  • 21:25
    Familiar Waters
  • 21:50
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 20:00
    Планинари: Събуждане
  • 21:00
    Американски антиквари: Маловажни находки
  • 22:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Последна обиколка
  • 23:00
    Премиера Пета предавка: Епизод 6
Пълна програма
  • 20:00
    Геният
  • 21:05
    Теория на глупостта
  • 21:30
    Теория на глупостта
  • 22:05
    Пробив в системата
Пълна програма
  • 20:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 ,еп. 26
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:40
    Щуро надбягване; сезон 1, епизод 8, риалити, Унгария, 2016
  • 20:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:10
    Спасението; сезон 1, епизод 6, 2013
  • 22:20
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:15
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Южен Лондон
  • 21:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 22:00
    Лудото ми бивше гадже: Скрити камери
  • 23:00
    Премиера Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 11
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Звезди в планината на Момчил" - концерт на Джон Лоутън и група "БТР" в Смолян /1 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Елена" - документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    The King of Queens
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Ridiculousness
  • 22:00
    South Park
Пълна програма
  • 20:40
    It's Fair Play In A Threeway (18+)
  • 21:00
    Dirty Politics (18+)
  • 21:23
    Crazy Bubble Butt (18+)
  • 21:41
    Nice 'N' Cool (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт (WTA Premier)
Пълна програма
  • 20:00
    Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 21:10
    Супер сериите + предаване за фитнес
  • 21:25
    Евровизия 2017 /Чехия/
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 21:00
    Великолепната Италия
  • 21:30
    Великолепната Италия
  • 22:00
    Маслина дара на богинята
Пълна програма
  • 20:35
    Osaka Funny Wrestling
  • 20:50
    WUSHU Championship
  • 21:05
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 23:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 20:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 21:00
    Built To Shred
  • 21:30
    Built To Shred
  • 22:00
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 20:45
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 21:40
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 22:30
    Военновременна ферма (5)
  • 23:35
    Инквизиция (3)
Пълна програма
  • 20:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1/п./
  • 21:00
    Игрален филм
  • 22:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п./
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /повторение/
Пълна програма
  • 19:30
    Волейбол: Трети мач за Купата на България, директно
  • 21:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 22:00
    Класика от "А" Професионална футболна група: Литекс - Лудогорец (14-15), повторениес
  • 22:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Верея, полуфинален мач реванш за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    Пряко: Футбол: Барселона - Осасуна (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
  • 22:30
    Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
Пълна програма
  • 20:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 39-и епизод, директно
  • 21:30
    Студио "Висша Лига", директно
  • 21:45
    Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
  • 23:40
    Студио "Висша Лига", директно
Пълна програма
  • 20:20
    Мрежа от лъжи: Новогодишно възмездие
  • 21:10
    Мрежа от лъжи: Новогодишно възмездие
  • 22:00
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
  • 22:50
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Смъртоносно желание
Пълна програма
  • 20:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
  • 21:30
    "Историята оживява", съвместна рубрика на Сдружение "Българска история" и Би Ай Ти
  • 22:00
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 22:30
    Би Ай Ти Новините LIVE
Пълна програма
  • 20:00
    "Изключи", психологическа драма, САЩ, 2012; реж. Хенри-Алекс Рубин, с Джейсън Бейтман, Хоуп Дейвис, Франк Грило, Паула Патън, Александър Скарсгард, [15+]
  • 21:55
    "Терез Ракен", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Чарли Стратън, с Елизабет Олсън, Оскар Айзък, Том Фелтън, Джесика Ланг, Шърли Хендерсън, [15+]
  • 23:40
    "Пактът I, 4 еп.", криминален трилър, Полша, 2015; реж. Марек Леки, с Марчин Дорочински, Марта Ниерадкевич, Витолд Дебицки, Алиция Дабровска, Марчин Пиетовски, [18+]
Пълна програма
  • 20:05
    "Рим І, 6 еп. - Егерия", историческа драма, Великобритания, 2005; реж. Алън Пол, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Кенет Кранам, Сайърън Хaйндс, [15+]
  • 21:00
    "Злокобна нощ I, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Стивън Зейлиън, с Джон Туртуро, Риз Ахмед, Бил Камп, Джини Бърлин, Пейман Маади, [18+]
  • 22:00
    "Шанс І, 7 еп.", спортна драма, САЩ, 2012; реж. Брайън Кърк, с Дъстин Хофман, Денис Фарина, Джон Ортис, Ник Нолти, Кевин Дън, Ричард Кайнд, [12+]
  • 23:00
    "Безсърдечно I, 5 еп.", мистерия-ужаси-драма, Дания, 2014; реж. Наташа Арти, с Юли Зангенберг, Себастиан Йесен, Николай Коперникус, Алън Хайд, Юли Кристиансен, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Trans World Sport 15 епизод
  • 21:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
  • 22:00
    Автомобилизъм: Спийдкарс втори кръг
  • 23:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 15 епизод
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Руска Премиер лига 25 кръг
  • 21:25
    Хокей на лед: "Удар със стик" 114 епизод
  • 22:25
    Баскетбол: Евролига 30 епизод
  • 22:55
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:45
Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 20:45
Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Viasat History 21:00
Селцето, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 21:00
Футбол: Байерн ТВ
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Nova Sport 21:15
Билярд: Световна купа 2018, трети ден, първа сесия, повторение
BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

BNT2 20:45
Отведи ме у дома игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Сам Джагър, в ролите Сам Джагър, Лин Шей, Бренън Елиът, Брий Търнър, Мишел Крусик и др.
AXN Black 20:55
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
HBO HD 21:00
"Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
RTVi 21:00
Игрален филм
TVT 21:00
Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}