ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:15
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
Пълна програма
  • 04:20
    "Карбовски: Втори план" /п./- документална поредица
  • 05:30
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.2, еп.1,2
Пълна програма
  • 02:30
    "Интернешънъл" - с уч. с уч. на Клайв Оуен, Наоми Уотс, Армин Мюлер-Стал, Улрих Томсен, Патрик Балади и др. /п/
  • 05:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
  • 06:00
    VIB /п./
  • 06:30
    Клик /п./
  • 07:25
    Пес патрул - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Русия, според Райън - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:25
    Морски детективи; сезон 9, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:30
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 06:15
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 07:00
    Морски детективи; сезон 9, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Укротителката на змии: Епизод 9
  • 05:27
    Укротителката на змии: Епизод 10
  • 05:49
    От сладко към хищно
  • 06:36
    Братя в блатата: Гръмотевици и капани за алигатори
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 04:00
    "Allmen und das Geheimnis der Libellen" - игрален филм, ФРГ, 2016
  • 05:35
    Световен журнал
  • 06:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 04:35
    Часът на зрителите /п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Потребителската кошница /п/
  • 07:05
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 05:05
    Лястовиците научнопопулярен филм /п/
  • 05:20
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивият свят на Южна Африка: Провинция Западен Кейп" - документален филм
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Извън играта" - сериал, с.5, еп.13-15
  • 11:00
    "Гневът на титаните" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Джонатан Лийбесман, актьори - Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън,  Розамунд Пайк, Бил Най и др.
Пълна програма
  • 03:45
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.9,10
  • 06:00
    "Ние сме баща ти" - комедия (САЩ, 1997), режисьор - Айвън Райтман, актьори - Настася Кински, Робин Уилямс, Били Кристъл и др.
  • 08:30
    "Почти герои" - комедия, приключенски (САЩ, 1998), режисьор - Кристофър Гест, актьори - Матю Пери, Крис Фарли, Юджийн Леви и др.
  • 10:15
    "Сабрина" - комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор - Сидни Полак, актьори - Пол Джиамати, Джулия Ормънд, Харисън Форд, Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Нанси Марчанд, Джон Ууд, Лорън Холи, Ричард Крена и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./- сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 07:00
    "Барът" - сериал
  • 08:00
    "Не вярвай на кучката от апартамент 23" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Истински истории" - риалити поредица
  • 06:00
    "Бог да ни е на помощ" - сериал
  • 07:00
    "Какво ядем" - документална поредица
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
  • 06:15
    Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)
Пълна програма
  • 04:25
    "Тайният живот на г-н Авила III, 4 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 07:00
    "Цената на желанието", биографична драма, Ирландия, 2015; реж. Мери МакГъкиан, с Орла Брейди, Венсан Перес, Франческо Шана, Аланис Морисет, Доминик Пиньон, [12+]
  • 09:00
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 10:40
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Кес", драма, Великобритания, 1969; реж. Кен Лоуч, с Дейвид Брадли, Фреди Флетчър, Лин Пери, Колин Уеланд, Брайън Глоувър, [12+]
  • 07:00
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуитъл Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
  • 08:45
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 10:40
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    World Sport
  • 05:30
    Eco Solutions
  • 05:45
    Make, Create, Innovate
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Клоунът" - сериал, сезон 1, /п/
  • 05:45
    "Робинзон Крузо" - сериал
  • 06:45
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:15
    "Клоунът" - сериал, сезон 1, 3 епизода
Пълна програма
  • 04:20
    Бойни ботове: Големите надежди - четвъртфиналите
  • 05:10
    Как се прави...: Белезници/Пълнеж за пукнатини/Газови контейнери/
  • 05:35
    Как се прави...: Кънки за лед/ Каучук/ Какао/ Шоколад
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 9
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
  • 05:24
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 06:12
    Енергията на бъдещето: Енергийна революция
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 20
Пълна програма
  • 04:50
    Ранди Кънингам
  • 05:15
    Стридок
  • 05:40
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 05:55
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 02:30
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 11:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
Пълна програма
  • 04:30
    "Смятащата Ада - компютърна графиня"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "e?: Транспорт"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 105 еп. - Сериал
  • 05:45
    Семеен лекар - 76 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол, МЛС: ЛА Галакси - Сиатъл
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Йоркшър (първи етап)
  • 07:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Плажен футбол, Световно първенство: Португалия - Панама
  • 08:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:15
    72 опасни места за живеене, еп. 5
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 4
  • 07:00
    Голяма гневна риба, еп. 9
  • 07:40
    Голяма гневна риба, еп. 10
Пълна програма
  • 05:00
    ISA Events
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:55
    World of X Games
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Последен старт - игрален филм
  • 05:10
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
  • 05:35
    Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 10
  • 06:00
    Имало едно време - пети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 04:50
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 3
  • 05:15
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 18
  • 06:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 4
  • 06:45
    Ирис - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 04:55
    "Не е лесно", комедия, САЩ, 2009; реж. Нанси Майерс, с Мерил Стрийп, Стийв Мартин, Алек Болдуин, Джон Красински, Лейк Бел, [15+]
  • 05:20
    "Отвлeчена: Историята на Хана Андерсън", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Питър Съливан, с Джесика Емли, Скот Патерсън, Брайън МакНамара, Джей Пикет, Сузи Кастило, [15+]
  • 07:00
    "Без деца", романтична комедия, Аржентина, 2015; реж. Ариел Виноград, с Диего Перети, Марибел Верду, Гуадалупе Манент, Орасио Фонтова, Мартин Пироянски, [12+]
  • 08:40
    "Филми и звезди ІХ, 17 еп.", документален, Холандия, 2017; [All+]
Пълна програма
  • 05:00
    Тайните общества, еп. 1
  • 06:00
    Мао Дзедун в цветове
  • 07:00
    Времето, което промени света, еп. 5
  • 07:25
    Втората световна война: цената на империята, еп. 3
Пълна програма
  • 04:55
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои го предпочитат по-горещо
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последно наддаване
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ - тв поредица
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 04:40
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
  • 06:30
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 00:15
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    Времето, календар, хороскоп
  • 07:15
    "Спорт в обектива"/п/
  • 08:00
    "Часът на кмета"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 04:05
    "Смъртоносна комбинация" - трилър с Майкъл Медсън, Лиса Боне.
  • 07:00
    "Боже, номера ли обърках?" - комедия с Боб Хоуп, Елке Сомер, Филис Дилър.
  • 08:40
    "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия с Питър Устинов, Лий Грант, Анджи Дикинсън, Роди Макдауъл.
  • 10:15
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
Пълна програма
  • 05:00
    FIM MX BEHIND THE SCENE
  • 05:30
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 06:20
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Световна сцена
  • 08:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 06:30
    DNCE Live @ V Festival 2016
  • 06:50
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Charlie Puth: In The Zone
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Животински лудории, еп. 7
  • 05:30
    Бебета в зоопарка, еп. 5
  • 06:00
    В Амазония с Брус Пари, еп. 4
  • 06:55
    В Амазония с Брус Пари, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Хроники на дивото
  • 05:20
    Голямата картина с Кал Пен
  • 05:35
    Хроники на дивото
  • 06:00
    Сега или никога
Пълна програма
  • 04:40
    Хипо срещу Кроки
  • 05:26
    Вълчи планини
  • 06:13
    В кадър: Епизод 1
  • 07:00
    Диво меню: Меню за влюбени
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут - РЕТАБет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 04:55
    "Поле на чудесата"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:35
    Игрален филм. "Незавършена повест"
Пълна програма
  • 05:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:55
    "Диктаторът" - комедия, САЩ, 2012
  • 05:15
    "Ядре ураган" - трилър, САЩ, 2007
  • 06:30
    "Играта" - сериал
  • 07:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Лига Европа- магазинно предаване
  • 08:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 03:55
    "Може да има само един" - шоу
  • 05:35
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 06:20
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:30
    Игрален филм
  • 06:05
    Игрален филм
  • 07:35
    Таврида
  • 09:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 03:40
    "Къщата в края на улицата" - трилър, САЩ, 2012
  • 05:40
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
  • 06:15
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 06:35
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    "Стоян зографът" - зографът на Велико Търново - Документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:40
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:45
    Плаването на техния живот - документална поредица - 2 сезон - 1 и 2 епизод
  • 06:00
    Плаването на техния живот - документална поредица - 2 сезон - 2 епизод
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - 49 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Покахонтас - 22 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:24
    Оженени от мама и татко: Епизод 5
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Направете място и за младоженеца
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Който търси, намира
  • 06:00
    Кралят на тортите: Огромна пчела и шефката Грейс
Пълна програма
  • 05:00
    Скътани в Родопите
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Пустинята на Тунис
  • 06:30
    Обичам те, Чирпане!
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:50
    От коя планета си?, САЩ, комедия/фантастика, 2000
  • 05:55
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
  • 07:45
    Малките разбойници, САЩ, комедия/семеен/романтичен, 1994
  • 09:10
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма, Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, 1994
Пълна програма
  • 05:00
    "Истории с животни: Кучешка история" - документален филм
  • 05:30
    "Мечтаният дом" - 7 еп., документален филм
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 377 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Инспектор в ресторанта" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Сладки изкушения в Париж - кулинарно предаване, еп. 8
  • 05:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 53
  • 05:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 16
  • 06:00
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 19
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 04:40
    "Перфектното престъпление" - трилър, САЩ, 2007
  • 05:45
    "авто мобил" - журнал
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 04:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 1
  • 05:10
    Зловеща семейна история: Хотел - пети сезон, еп. 2
  • 06:00
    Кости - шести сезон, еп. 19
  • 06:45
    Кости - шести сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 05:00
    LINGERIE
  • 05:30
    LINGERIE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Световно първенство
  • 06:30
    Плажен футбол, Световно първенство: Португалия - Панама
  • 08:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:00
    "Ед" - еп.5
  • 05:45
    "Бар "Наздраве" - 10 еп.
  • 06:10
    "Улиците на Сан Франциско" - еп.9
  • 07:00
    "Защитниците" - 11 еп.
Пълна програма
  • 04:15
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 169-170 еп.
  • 06:00
    "Рождени дни" - 1029 и 1030 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 127 и 128 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 04:55
    На охотничьей тропе
  • 05:20
    Советы бывалых
  • 05:35
    Рыболовы
  • 06:05
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 00:10
    "Белязания" - криминален с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Бауер, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.
  • 05:45
    "Срещи с известни личности" - токшоу, /п/
  • 06:15
    "Лео и Мари: Коледна любов" - романтичeн с уч. на Вотан Вилке Мьоринг, Бернадет Херваген, Уве Бьом, Михаел Шенк, Сузан Анбее и др.
  • 08:15
    " Дядо Коледа - сватовник" - романтична комедия с уч. на Лейси Чабърт, Джон Ратценбъргър, Адам Мейфилд, Лин Шайе, Флоранс Хендерсън и др.
Пълна програма
  • 04:45
    Cats 101: Color Point Shorthair, American Curl, Somali, Japanese Bobtail, Birman
  • 05:30
    Smash Lab: Runaway Big Rig
  • 06:15
    Cake Boss: Under the Sea
  • 06:37
    Cake Boss: Cakes on a Plane
Пълна програма
  • 05:05
    THIS DAY in history
  • 05:15
    ENGLISH 911
  • 05:20
    3WAYS2
  • 05:35
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:30
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол, МЛС: ЛА Галакси - Сиатъл
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Йоркшър (първи етап)
  • 07:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
Пълна програма
  • 04:55
    "Не е лесно", комедия, САЩ, 2009; реж. Нанси Майерс, с Мерил Стрийп, Стийв Мартин, Алек Болдуин, Джон Красински, Лейк Бел, [15+]
  • 05:20
    "Отвлeчена: Историята на Хана Андерсън", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Питър Съливан, с Джесика Емли, Скот Патерсън, Брайън МакНамара, Джей Пикет, Сузи Кастило, [15+]
  • 07:00
    "Без деца", романтична комедия, Аржентина, 2015; реж. Ариел Виноград, с Диего Перети, Марибел Верду, Гуадалупе Манент, Орасио Фонтова, Мартин Пироянски, [12+]
  • 08:40
    "Филми и звезди ІХ, 17 еп.", документален, Холандия, 2017; [All+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 04:45
    Уинкс Клуб
  • 05:10
    Уинкс Клуб
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 05:01
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
  • 05:24
    Swamp Murders: Gospel Girl
  • 06:12
    Web of Lies: Flirting with the Enemy
  • 07:00
    Young, Hot & Crooked: Young, Fast and Out of Control
Пълна програма
  • 05:01
    Legends: Evander Holyfield
  • 05:30
    Fight Stars: Episode 6
  • 06:00
    Red Bull Art of Motion Santorini 2014
  • 06:30
    Up Close With: Yannick Granieri
Пълна програма
  • 04:55
    Best of the West, The
  • 05:20
    Bottom Feeders
  • 06:00
    Eastman's Hunting TV
  • 06:25
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 04:55
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои го предпочитат по-горещо
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последно наддаване
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    Сега или никога
  • 05:20
    Нито едното
  • 05:45
    Теория на глупостта
  • 06:10
    Без закони
Пълна програма
  • 04:20
    "Карбовски: Втори план" /п./- документална поредица
  • 05:30
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.2, еп.1,2
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Моята призрачна къща: Призраци в Хановър
  • 06:00
    Лудото ми бивше гадже: Изобличен, разсъблечен и в сериозна беда
  • 07:00
    Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
  • 08:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Бирмингам
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
Пълна програма
  • 05:00
    "Импресия 2010" - творби на художника Т.Цанев
  • 05:30
    "Храмове на българската памет - Патмус" - документален филм
  • 06:00
    "По пътеките на Рила" - документален филм
  • 06:30
    "По пътеките на Стара планина" - документален филм
Пълна програма
  • 05:05
    SpongeBob SquarePants
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:00
    Big Butt Wedding Day (18+)
  • 05:24
    Our Little Secret (18+)
  • 05:43
    Whisper In My Ear (18+)
  • 06:00
    Hard Call (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Ейбар - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 03:45
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 05:30
    Формула Е: Е-при на Мексико сити - ІV кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 06:35
    Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 03:10
    Смъртоносен сблъсък
  • 07:10
    Нечий герой
  • 08:30
    Машинист
  • 10:05
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Под водата
  • 06:00
    За островите и хората: Нова Каледония - земята на хората
  • 07:00
    Грийнпийс: Историята
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
  • 04:00
    AX Combat Night
  • 05:25
    Hip Show
  • 06:10
    Reality Cage of Combat
  • 07:05
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    Пясъчният човек
  • 05:10
    Пиу!
  • 07:05
    Черният кон
  • 08:55
    Потайните кътчета в душите ни
Пълна програма
  • 05:00
    Wave Of Compassion
  • 06:00
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
  • 07:00
    Riding the Long White Cloud
  • 08:00
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Студентски етюди"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 24-и епизод, повторение
  • 09:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 10:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 11:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2016-17), 24-и епизод, повторение
  • 09:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 10:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Пълна програма
  • 05:01
    Чудовищни майки: Деца и травми
  • 05:24
    Убийства в тресавището: Момиче от консервативно семейство
  • 06:12
    Мрежа от лъжи: Да флиртуваш с врага
  • 07:00
    Млад, готин и опасен: Млади, бързи и неконтролируеми
Пълна програма
  • 04:00
    "Любовта е странно нещо, САЩ / 2014, драма, Режисьор: Айра Саш, в ролите: Джон Литгоу, Алфред Молина, Мариса Томей, Татяна Збировская, Оля Зуева, Джейсън Стюарт, Чейни Джаксън и др.
  • 05:30
    "Стажанта", авторска рубрика на Сашо Диков, (п)
  • 06:30
    еМисия България (п)
  • 07:30
    "Съветите на Лазар" безопасни и полезни тренировки за добър тонус
Пълна програма
  • 05:00
    Кухнята на ловците - С Томаш Фюзеши
  • 05:30
    Ловна треска - Обратно в Мадярбанхедьеш
  • 06:00
    Шомодь Бараня - родината на груповия лов
  • 06:30
    IPCC 2016. II. полуфинал
Пълна програма
  • 03:30
    "Спасение", уестърн, Дания, 2014; реж. Кристиан Левринг, с Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Микаел Персбранд, [18+]
  • 05:15
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 07:00
    "Джем и холограмите", музикална драма, САЩ, 2015; реж. Джон М. Чу, с Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Моли Рингуалд, [12+]
  • 09:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лоурънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 9 еп. - Завръщане у дома", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Грег Яйтейнс, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 05:25
    "Вице VІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Зиск, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 05:55
    "Vogue: Погледът на редактора", документален, САЩ, 2012; реж. Фентън Бейли, Ранди Барбато, [12+]
  • 07:00
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Stefanie's Style Diaries: Capri Ep1
  • 05:30
    Catwalk Stories Ep2
  • 06:00
    Fashion Exposed
  • 06:30
    From the Runway
Пълна програма
  • 04:55
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм первый
  • 05:15
    Андреевский флаг. Фильм первый
  • 05:45
    Андреевский флаг. Фильм второй
  • 06:10
    Русская стройка. Геопорт
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 07:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ 48 епизод
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
  • 06:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP 3 кръг
  • 07:30
    Голф: Открито първенство на Китай 2017
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 05:05
Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 5
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 212
bTV 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал
bTV HD 05:30
"Домашен арест" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 05:30
Екстремни водни паркове
Travel Channel HD 05:30
Екстремни водни паркове
Eurosport 2 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 06:00
Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
Mtel Sport 2 06:00
Голф: Европейски тур

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 05:05
"Убежище", драма, Германия, 2015; реж. Марк Брумунд, с Луис Хофман, Александър Хелд, Щефан Гросман, Катарина Лоренц, Макс Риймелт, [15+]
HBO 2 05:10
"Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
AXN 05:10
Живот на ръба; сезон 1, епизод 2, документален, САЩ, 2014
VOX 05:15
"Кунг Фу панда 2" - приключенски анимационен филм, САЩ, 2011
TV1000 05:20
Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, Съливан Стейпълтън, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}