ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.5
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 09:00
    Новините ON AIR
  • 09:20
    Днес в събота с Бойка Делиева
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 08:40
    Морски детективи; сезон 9, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 09:30
    Морски детективи; сезон 9, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 10:20
    Морски детективи; сезон 9, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:10
    Морски детективи; сезон 9, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 09:10
    Спасяване на диви животни: Епизод 5
  • 10:05
    Спасители на котки: Заклещен в плета
  • 10:30
    Спасители на котки: Чуваш ли ме, котенце?
  • 11:00
    Вуду-акула
Пълна програма
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 10:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 08:50
    "Чекер Тоби"
  • 09:25
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 09:53
    "Бебета в зоопарка"
  • 11:40
    "Луди по морето" - доку поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Туристически маршрути /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Непозната земя /п/
  • 11:30
    В кадър Водохвърчилната станция "България"/п/
Пълна програма
  • 08:45
    The Garfield Show
  • 09:15
    Pink Panther and Pals
  • 09:45
    NEW Tom & Jerry Kids
  • 10:10
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
Пълна програма
  • 08:00
    "Извън играта" - сериал, с.5, еп.13-15
  • 11:00
    "Гневът на титаните" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Джонатан Лийбесман, актьори - Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън,  Розамунд Пайк, Бил Най и др.
  • 13:00
    "2047: Смъртна заплаха" - екшън, сай фай, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Алесандро Капоне, актьори - Дани Глоувър, Дарил Хана, Майкъл Мадисън и др.
  • 15:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп.22
Пълна програма
  • 08:30
    "Почти герои" - комедия, приключенски (САЩ, 1998), режисьор - Кристофър Гест, актьори - Матю Пери, Крис Фарли, Юджийн Леви и др.
  • 10:15
    "Сабрина" - комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор - Сидни Полак, актьори - Пол Джиамати, Джулия Ормънд, Харисън Форд, Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Нанси Марчанд, Джон Ууд, Лорън Холи, Ричард Крена и др.
  • 12:45
    "Тайният живот на Уолтър Мити" - комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Великобритания, Канада, 2013), режисьор - Бен Стилър, актьори - Бен Стилър, Кристен Уиг, Ейдриан Мартинез, Катрин Хан, Адам Скот и др.
  • 15:45
    "Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп" - екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори -  Харисън Форд, Кейт Бланшет, Рей Уинстън, Шая Лебьоф, Карън Алън, Джим Броудбент, Джон Хърт и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Майк и Моли"- сериал, с.6
  • 10:00
    "Нощ в музея: Тайната на гробницата" -  комедия,  приключенски,  семеен,  фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014) ,режисьор - Шон Леви, актьори - Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис,  Дан Стивънс,  Скайлър Джисондо, Патрик Галахар,
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Моето семейство" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 08:50
    Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords)
  • 09:15
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 09:35
    Бен 10 (Ben 10)
  • 10:00
    Скуби-Ду: Училище за духове (Scooby Doo And The Ghoul School)
Пълна програма
  • 09:00
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 10:40
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
  • 12:00
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно-фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 13:55
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 10:40
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 12:20
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 14:10
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 10:00
    Best of Quest
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Моите поздравления" - комедия с уч. на Ламберт Хамел, Петер Сатман, Гила фон Вайтерсхаузен, Ивоне Катерфелд и др.
Пълна програма
  • 07:15
    "Клоунът" - сериал, сезон 1, 3 епизода
  • 11:00
    "Никога не се предавай 2" - екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Дийн Геър, Алекс Мераз, Тод Дъфи, Скот Епстейн, Джулиян Мъри, Евън Питърс, Стейси Асаро и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 08:35
    Един мъж и една жена в пустошта: Аляска
  • 09:30
    Как се прави...: Велоергометри, корнуолски пай, машини за паста, продукти от аспид
  • 10:00
    Британски съкровища, американско злато: Авто съкровища
  • 11:00
    В преследване на класически автомобили: Намери, купи, повтори!
Пълна програма
  • 09:02
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
  • 09:26
    Как са го направили?: Епизод 4
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 6
Пълна програма
  • 09:00
    Кърби Бъкетс
  • 09:25
    Cracke
  • 09:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 11:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 11:30
    "Нормално"
  • 12:00
    Телешопинг
Пълна програма
  • 09:00
    "Всичко за децата"
  • 09:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:00
    "Въпроси от науката"
  • 10:30
    "Артзука"
Пълна програма
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
Пълна програма
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (трети етап)
  • 11:00
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 11:00
    Супербайк: Гран При на Арагон
  • 11:30
    Супербайк: Гран При на Асен (квалификация), пряко
Пълна програма
  • 09:05
    Рибар авантюрист, еп. 8
  • 09:50
    Рибар авантюрист, еп. 9
  • 10:45
    Риболовни войни, еп. 5
  • 11:05
    Риболовни войни, еп. 6
Пълна програма
  • 08:50
    AMA Motocross Series Highlights
  • 09:45
    Night of the Jumps
  • 10:40
    Mountain Movers
  • 11:35
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    Здравословни гурме ястия
  • 09:30
    Здравословни гурме ястия
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
  • 10:30
    Грандиозни ремонти на кухни
Пълна програма
  • 08:40
    Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 21
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 20
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 21
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 07:55
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 6
  • 10:00
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 22
  • 11:00
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 3
  • 12:10
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 09:10
    "Тайният живот на пчелите", драма, САЩ, 2008; реж. Джина Принс-Байтууд, с Дакота Фанинг, Куин Латифа, Дженифър Хъдсън, Алиша Кийс, Софи Оконедо, [12+]
  • 10:55
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [All+]
  • 12:20
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
  • 13:45
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
Пълна програма
  • 08:20
    Втората световна война: цената на империята, еп. 4
  • 09:15
    Втората световна война: цената на империята, еп. 5
  • 10:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 6
  • 11:05
    Втората световна война: цената на империята, еп. 7
Пълна програма
  • 09:05
    15 месеца септември по-късно
  • 11:00
    Флагът на Америка от 11 септември: Възроден от пепелта
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Кръвта вода не става, 1-ва част
  • 13:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
Пълна програма
  • 08:55
    "Паленца"
  • 09:20
    "Барни и приятели"
  • 09:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:10
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 09:10
    Navy CIS
  • 10:05
    Blue Bloods -Crime Scene New York
  • 11:00
    Blue Bloods -Crime Scene New York
  • 12:55
    Unforgettable
Пълна програма
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:30
    "Всеки следобед с Криси"/п/
  • 11:30
    ТОП ШОП
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 08:40
    "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия с Питър Устинов, Лий Грант, Анджи Дикинсън, Роди Макдауъл.
  • 10:15
    "Дулата на Великолепната седморка" - уестърн с Джордж Кенеди, Джеймс Уитмор, Рени Сантони.
  • 12:00
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 14:25
    "Крузо" - приключенски филм с Ейдън Куин, Елвис Пейн, Ричард Д. Шарп, Уилям Хуткинс, Шейн Римър, Джими Нейл.
Пълна програма
  • 08:00
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP HIGHLIGHTS
  • 09:15
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 10:05
    THE INSIDE LINE
  • 10:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 11:00
    Соул звездите на Алесия Кара: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 08:00
    This Week's MTV Top 20
  • 09:30
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 11:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 12:30
    MTV Asks Martin Garrix
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:55
    Патрулиращи кучета, еп. 8
  • 09:20
    Патрулиращи кучета, еп. 9
  • 09:45
    Патрулиращи кучета, еп. 10
  • 10:15
    Патрулиращи кучета, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Арестувани зад граница 7
  • 10:00
    Арестувани зад граница 7
  • 11:00
    Опасни срещи
  • 12:00
    Суша
Пълна програма
  • 08:37
    Животински арсенал: Смъртоносна отрова
  • 09:26
    Дивият Египет
  • 10:16
    Акулотрас
  • 11:05
    Животински арсенал: Зъби и нокти
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут - РЕТАБет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 08:55
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 09:40
    "Слово на пастора"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:10
    За юбилея на Евгений Моргунов. Премиера. "Това не ви е лезгинка..."
Пълна програма
  • 09:05
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 09:30
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:40
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:05
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Монако - Борусия Д
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Ювентус
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Байерн М
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Лестър - Атлетико М
Пълна програма
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:30
    "Вещиците от ОЗ" - приключенски фентъзи филм, САЩ, 2011
  • 10:40
    "Кейт и Леополд" - романтична комедия, САЩ, 2001
  • 13:00
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 15:00
    "Майстори готвачи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:10
    Игрален филм
  • 12:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 12:55
    "Смехопанорама"
  • 13:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 08:35
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:30
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия / на живо/
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Футболна сутрин
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:50
    Sally Bollywood
  • 10:20
    Inspector Gadget
  • 10:45
    Angelo!
Пълна програма
  • 08:25
    С България в сърцето - концерт-спектакъл на ДГ "Калина Малина"
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:20
    Велинград отблизо - предаване на Телекабел ТВ
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 3
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Епизод 4
  • 11:00
    Не искам кожата ми да виси: Епизод 4
  • 12:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Дъг
Пълна програма
  • 09:00
    10 интересни факта за град Варна
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Ще мога ли да живея там?
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 09:00
    Ще мога ли да живея там?
  • 09:30
    Ще мога ли да живея там?
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Мистерии в замъка
Пълна програма
  • 09:10
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма, Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, 1994
  • 10:50
    Мумията се завръща, САЩ, приключенски/ фентъзи, Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Дуейн Джонсън - Скалата, 2001
  • 13:00
    Втората майка, САЩ, комедия/драма/семеен, 1998
  • 15:00
    Ловен сезон 2, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2008
Пълна програма
  • 08:30
    "Историята на разкоша: Древна Гърция - "Нищо излишно"" - 1 еп., документален филм
  • 09:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Калина Иванова" - 119 еп., предаване за изкуство
  • 10:00
    "Новото познание: Ататюрк - Приятелят на България" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:45
    "По италиански с Микела Киапа" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 09:15
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 15
  • 09:45
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 16
  • 10:10
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 77
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Топ 50: 2010 + срещу 2000 +
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на коне" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица-премиера
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
Пълна програма
  • 08:50
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 23
  • 09:20
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 24
  • 09:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 1
  • 10:15
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
Пълна програма
  • 09:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 09:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 10:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 10:30
    PHOTOGRAPHERS
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Шалке
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство
  • 11:00
    Супербайк: Гран При на Арагон
  • 11:30
    Супербайк: Гран При на Асен (квалификация), пряко
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 07:50
    "Недосегаемите" - 16-20 eп.
  • 12:00
    "Спецотдел 2" - 7 eп.
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 16 eп.
  • 13:40
    "Джейк и Дебелака" - еп.8-12
Пълна програма
  • 07:50
    "Джигитите отвръщат на удара" - 6 и 1-3 еп.
  • 09:30
    "Бърз отклик" - 5 и 6 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 5 еп.
  • 11:10
    "Медицински сестри" - 16 и 17 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 08:50
    По следам Хемингуэя
  • 09:20
    Охота с луком
  • 09:45
    Советы бывалых
  • 10:00
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 08:15
    " Дядо Коледа - сватовник" - романтична комедия с уч. на Лейси Чабърт, Джон Ратценбъргър, Адам Мейфилд, Лин Шайе, Флоранс Хендерсън и др.
  • 10:20
    "Винаги" - романтичен с уч. на Ричард Драйфус, Холи Хънтър, Джон Гудман, Брад Джонсън, Одри Хепбърн и др., /п/
  • 13:00
    "Пълна каша" - семеен филм с уч. на Джоузи Бисет, Роб Естис, Линдзи Фонсека, Ефраим Елис и др.
  • 15:00
    "Повелителят на кухнята" - комедия с уч. на Брадли Купър, Сиена Милър, Ума Търман, Ема Томпсън, Алисия Викандер, Матю Райс, Лили Джеймс, Омар Си, Даниел Брюл и др., /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Treehouse Masters: Luck O' The Irish Cottage
  • 09:15
    Treehouse Masters: Temple of Adventure
  • 10:00
    Treehouse Masters: Santa's Workshop
  • 10:45
    Cake Boss: Bar Mitzvah, Beads & Oh Baby!
Пълна програма
  • 09:10
    60 TIPS FOR LEARNERS OF ENGLISH
  • 09:15
    MOVIE CLUB
  • 09:25
    ECTV EXTREME
  • 09:35
    SPOT ON THE MAP
Пълна програма
  • 09:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:00
    Гражданка в ранчото
  • 10:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 09:00
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 07:30
    Снукър: Световно първенство
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Романдия (трети етап)
  • 11:00
    Снукър: Световно първенство
  • 12:00
    Снукър: Световно първенство, пряко
Пълна програма
  • 09:10
    "Тайният живот на пчелите", драма, САЩ, 2008; реж. Джина Принс-Байтууд, с Дакота Фанинг, Куин Латифа, Дженифър Хъдсън, Алиша Кийс, Софи Оконедо, [12+]
  • 10:55
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [All+]
  • 12:20
    "Добре дошъл у дома", драма, САЩ, 2015; реж. Джеймс Хед, с Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Кейдън Магнъсън, Уил Върчър-Гопулсинг, [12+]
  • 13:45
    "Железният човек 2", екшън - фантастика, САЩ, 2010; реж. Джон Фавро, с Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Скарлет Йохансон, Сам Рокуел, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
Пълна програма
  • 08:50
    Goldie & Bear
  • 09:15
    Mickey And The Roadster Racers S1
  • 09:40
    Captain Jake and the Never...
  • 10:10
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 09:00
    Харви Клюн
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 09:05
    Bad Blood: The Preacher's Daughters
  • 09:30
    Bad Blood: Jersey Justice
  • 09:55
    Bad Blood: A Brother Betrayed
  • 10:20
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
Пълна програма
  • 08:50
    Top: Sportsmen Diet
  • 09:16
    In the Name of Good: Tim Cahill
  • 09:45
    Red Bull Art of Motion Santorini 2014
  • 10:10
    Up Close With: Yannick Granieri
Пълна програма
  • 07:40
    Major League Fishing
  • 09:20
    World Class Sports Fishing
  • 09:45
    World Class Sports Fishing
  • 10:10
    Penn's Big Water Adventures
Пълна програма
  • 09:05
    15 месеца септември по-късно
  • 11:00
    Флагът на Америка от 11 септември: Възроден от пепелта
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Кръвта вода не става, 1-ва част
  • 13:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
Пълна програма
  • 09:00
    Арестувани зад граница 7
  • 10:00
    Опасни срещи
  • 11:00
    Суша
  • 12:00
    Майкъл Уеър: Без цензура
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.5
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
  • 10:00
    Градски кошмари: Съвършеното убийство
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
Пълна програма
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Великият тенор" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:25
    See Dad Run
  • 09:50
    Stand Up Express
  • 10:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 09:00
    Special Assistant To Ms. Carter (18+)
  • 09:25
    Bitch In A Box (18+)
  • 09:44
    Sweaty Titties Are Healthy Titties (18+)
  • 10:07
    Diamond Is Your Boss (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Ейбар - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Тенис: Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Светът на конете предаване за конен спорт
  • 09:30
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 11:45
    Футбол: Среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
Пълна програма
  • 08:30
    Машинист
  • 10:05
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 11:35
    Островът на шепотите
  • 12:55
    Сниф залавя крадеца
Пълна програма
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 09:00
    На концерт: Роз Екосо
  • 10:00
    Болница за краля на небесата
  • 11:00
    Водачи и гурута
  • 11:30
    Водачи и гурута
Пълна програма
  • 09:00
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 11:25
    Explosion Fight Night
  • 12:30
    Osaka Funny Wrestling
  • 12:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 08:55
    Потайните кътчета в душите ни
  • 10:20
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 11:35
    Последният дар
  • 13:30
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 09:00
    Strangers in Danger
  • 09:30
    Fuel Tv presents Mission: Caribbean
  • 10:00
    16 Below - Generation 1
  • 10:30
    Xcel Pro 2008
Пълна програма
  • 09:05
    Животински лудории (11)
  • 09:30
    Животински лудории (12)
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
Пълна програма
  • 09:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    "Ключът към успеха" - външна продукция
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 09:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 10:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Русия, директно
  • 13:00
    "Преди кръга в английската Висша Лига" (2016-17), 34-и епизод
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 11:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:50
    "Най-силните мъже на света" - 6 еп., спортно-забавно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 10:25
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Русия, директно
  • 13:00
    "Преди кръга в английската Висша Лига" (2016-17), 34-и епизод
Пълна програма
  • 09:05
    Убийство в семейството: Дъщерите на проповедника
  • 09:30
    Убийство в семейството: Справедливост в Джърси
  • 09:55
    Убийство в семейството: Предаден брат
  • 10:20
    Чудовищни майки: Убийствен навик
Пълна програма
  • 09:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване LIVE
  • 11:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 13:00
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 09:00
    На лов за зъбати - Един ден на Балатон
  • 09:30
    IPCC 2016. III. полуфинал
  • 10:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - Знаменита ваканция 2. част
  • 10:30
    TopMixTV - В страната на арапаймите
Пълна програма
  • 09:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лоурънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 11:05
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алиша Викандер, Анте Трауе, [15+]
  • 12:50
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
  • 14:35
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
Пълна програма
  • 09:05
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
  • 11:05
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 10 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017; [12+]
  • 11:35
    "Съвременно семейство VІІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Кен Уитингам, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 12:00
    "Силициевата долина ІV, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    From the Runway
  • 10:00
    Photographers
  • 10:30
    Invitation Only
  • 11:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 08:55
    Диалоги о рыбалке. Азербайджан. Часть вторая
  • 09:25
    Основной элемент. За нами следят
  • 09:55
    Основной элемент. Внедорожный тюнинг
  • 10:25
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм первый
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ 48 епизод
  • 12:00
    Тенис: Открито първенство на Хюстън 2017
  • 14:15
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 07:30
    Голф: Открито първенство на Китай 2017
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига
  • 14:00
    Trans World Sport 17 епизод
  • 15:00
    Тенис: Открито първенство на Унгария 2017
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
Fox Crime 09:30
Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 4
Fox Life 09:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 9
Fox Channel 09:50
Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:15
Спорт
Diema Sport 09:25
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, повторение
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Романдия (пети етап)
Eurosport 2 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Футбол, Бундеслига: Обзор на тридесет и първия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 09:15
"Изчезването на Кейли Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
AXN 09:30
Морски детективи; сезон 9, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2012
RTL 09:30
"Човекът куче" - комедия, САЩ, 2006
SAT 1 09:30
"Нощи в Роданте" - романтична комедия, САЩ, 2008
Vivacom Arena 09:30
Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}