ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:35
    Глухаря тв филм /37 епизод/п/(12)
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Подли камериерки"- сериен филм, сезон 1
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 00:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:20
    4исла; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 06:05
    4исла; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2011
  • 07:00
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 6
  • 05:49
    Опасността в близък план: Епизод 2
  • 06:36
    Нощ: Пума
  • 07:00
    Нощ: Крокодили и алигатори
Пълна програма
  • 03:00
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Репорт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 03:50
    Нощни птици /п/
  • 05:45
    Европейски маршрути /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 05:00
    "Златното момче" - сериал, еп.13
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 1, еп.16
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.5, еп.21
Пълна програма
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.10
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 21, 22
  • 08:15
    "Шерлок Холмс: Игра на сенки" - екшън, криминален (САЩ, 2011), режисьор - Гай Ричи, актьори - Робърт Дауни-мл., Джуд Лоу, Рейчъл Макадамс, Стивън Фрай, Джаред Харис, Еди Марсан, Кели Райли, Пол Андерсън, Нуми Рапас и др.о
  • 11:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.1,2
Пълна програма
  • 05:00
    "Клуб Веселие " /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
  • 07:00
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Мама готви по-добре" - семейно състезание
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:10
    Джони Тест
  • 06:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 04:10
    "Соларис (1972)", научно-фантастична драма, Русия, 1972; реж. Андрей Тарковски, с Донатас Банионис, Наталия Бондарчук, Юри Ярвет, Анатолий Солоницин, Владислав Дворжетский, [12+]
  • 06:20
    "Лукас и Аспергер", късометражна драма, Дания, 2015; реж. Андреас Густафсон, с Карл Оскар Майер, Ерик Шмид, Йен Майер, Регице Еструп, [12+]
  • 07:00
    "Корабът (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Хулио Кинтана, с Мартин Шийн, Лукас Кинтана, Жаклин Дюпре, Арис Мехиас, Хайрам Делгадо, [12+]
  • 08:30
    "Булката", романтична драма, Испания, 2015; реж. Паула Ортиз, с Мануела Велес, Алекс Гарсия, Имна Куеста, Асиер Етксеандиа, Летисия Долера, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 05:40
    "Репетиция на оркестър", драма, Италия, 1978; реж. Федерико Фелини, с Балдуин Баас, Клара Колосимо, Елизабет Лаби, Роналдо Бонаки, Фердинандо Вилела, [12+]
  • 07:00
    "Невинността на спомените", документален, Великобритания, 2015; реж. Грант Джий, с Пандора Колин, Мехмет Ерген, [12+]
  • 08:35
    "Свещен дим", комедийна драма, САЩ, 1999; реж. Джейн Кемпиън, с Кейт Уинслет, Харви Кийтъл, Джули Хамилтън, Софи Лий, Дан Уайли, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:40
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Зина - принцесата воин" - сериал, сезон 3
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Въглеродни нишки, възстановяване на стари рамки, орнаменти за предни капаци
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Астон Мартин DB7
  • 06:50
    Бързи и шумни: Националната "хот род" асоциация (NHRA) и розов кадилак от 1955 г., Част II
  • 07:40
    Как се прави...: Епизод 60
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Куршумени безсмислици
  • 06:12
    Как са го направили?: Пренасяне на пари/Риболов/ Гайди
  • 06:36
    Фабрика за храна: Сандвичи и понички
  • 07:00
    Как са го направили?: Пренасяне на пари/Риболов/ Гайди
Пълна програма
  • 05:15
    Стридок
  • 05:40
    Псевдокотка
  • 06:00
    Lolirock
  • 06:25
    Sunny Bunnies S1
Пълна програма
  • 05:00
    "История на математиката"
  • 06:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 06:30
    "e? Проект"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 141 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Пътуване във времето - с Миглена Георгиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър, "Мастърс": О`Съливан - Пери, финал
  • 06:00
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
  • 07:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
  • 07:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
Пълна програма
  • 05:00
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
  • 06:00
    Колоездене, "Тур дьо Франс"`2016: Обзор
  • 07:00
    Снукър, "Мастърс": О`Съливан - Пери, финал
  • 09:00
    FMX: "Нощта на скоковете" Хамбург
Пълна програма
  • 00:25
    Страхотни изобретения, еп. 15
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 1
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 3
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 4
Пълна програма
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:55
    Crusty Demons: No Borders 3
  • 05:55
    Crusty Demons: No Borders 3
  • 06:20
    Crusty Demons: No Borders 4
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    Татенце - четвърти сезон, еп. 13
  • 06:00
    Търси се мъж - втори сезон, еп. 4
  • 06:50
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 1
  • 07:15
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 05:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 8
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 17
  • 06:45
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 2
  • 08:35
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:55
    "Филми и звезди ІХ, 24 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХІV, 25 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 09:05
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    101 герои на 20-ти век,еп. 5
  • 06:00
    Трагичната съдба на руските принцеси,еп. 2
  • 07:05
    37 дни - пътят към Първата световна война,еп. 3
  • 08:00
    Загадки в музея,еп. 2
Пълна програма
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Обещаващи залози
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Ездачи в света на залозите
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Твоят универсум"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Имението "Две луни" - драма / романс с Шерилин Фен, Луис Флетчър.
  • 07:00
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кирсти Али, Логън Кларк.
  • 08:25
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 10:05
    "Затворници" - драма / уестърн с Робърт Дювал, Лукас Хаас, Джеймс Ърл Джоунс, Ланс Никълс.
Пълна програма
  • 05:15
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 06:05
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 06:55
    STOP AND GO
  • 07:10
    BISHOP GARAGE
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    MTV Essentials: Rihanna Vs The...
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:25
    Бебета в зоопарка,еп. 2
  • 06:00
    Патрулиращи кучета,еп. 3
  • 06:25
    Патрулиращи кучета,еп. 4
  • 06:55
    Патрулиращи кучета,еп. 5
Пълна програма
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 10
  • 06:00
    Мигове от катастрофата, еп. 4
  • 06:20
    Brain Games 3, еп. 11
  • 06:45
    Теория на глупостта, еп. 4
Пълна програма
  • 05:26
    Националните паркове на Америка: Олимпик
  • 06:13
    Наистина гневни птици
  • 07:00
    Светът на дивото: Големият бариерен риф
  • 07:24
    Светът на дивото: Арктика
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Билярд: Световна купа 2017, трети ден, първа сесия, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Мажор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:05
    "Малколм" - сериал
  • 05:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:25
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 06:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Торино
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Милан - Аталанта
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Рома
Пълна програма
  • 05:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Утрото на Русия"
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
  • 07:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Разбулване" - /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Юртата на древните българи - модел на света" - док.филм
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Calimero
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Плаването на техния живот - реалити - 2 сезон - 5 епизод
  • 06:30
    Плаването на техния живот - реалити - 2 сезон - 5 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 18 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Семейни правила
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Коледният конкурс "Звездата на Юга"
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Коледният конкурс "Звездата на Юга"
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Духовете на звездите
Пълна програма
  • 05:00
    По следите на старата българска къща, част 3
  • 06:00
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 06:00
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 06:30
    Картините говорят повече от думи
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:15
    Трудна мишена, САЩ, криминален/трилър, с Жан Клод ван Дам, 1993
  • 05:40
    Блекууд, Великобритания, ужаси/трилър, 2014
  • 07:35
    Четирите пера, Великобритания,САЩ, приключенски/драма/военен, 2002
  • 09:45
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 2010
Пълна програма
  • 05:30
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Луди глави и ексцентрици" - 18 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 150
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 14
  • 06:25
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:50
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 2
  • 06:25
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 3
  • 06:45
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 05:30
    MIDNITE HAUTE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
  • 07:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 243-244 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 17 и 18 еп.
  • 07:00
    "Океански патрул" - 12 и 13 еп.
  • 07:50
    "Майстори на сделките" - 18 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:30
    Карпфишинг
  • 05:55
    Охотничьи меридианы
  • 06:25
    Нахлыст
  • 06:50
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 00:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15, /п/
  • 05:45
    "Круиз към щастието: Джърси" - романтичен филм с уч. на Джесика Боерс, Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Габи Дом и др., /п/
  • 07:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15
Пълна програма
  • 05:30
    Kings of Construction: Hoover Dam Bridge
  • 06:15
    Kitchen Boss: Episode 20
  • 06:37
    Kitchen Boss: Episode 21
  • 07:00
    Groomer Has It: Chow Time
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър, "Мастърс": О`Съливан - Пери, финал
  • 06:00
    Автомобилизъм: "24 часа на Льо Ман" - Обзор
  • 07:00
    Суперспорт: Гран При на Мизано
  • 07:30
    Супербайк: Гран При на Мизано
Пълна програма
  • 04:55
    "Филми и звезди ІХ, 24 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХІV, 25 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 09:05
    "Рико, Оскар и мрачната сянка", комедия, Германия, 2014; реж. Нееле Леана Волмар, с Антон Пецолд, Юри Винклер, Каролине Херфурт, Аксел Праал, Роналд Зерфелд, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    ART ATTACK
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Blood Relatives: Southern Helle
  • 06:12
    Murder Comes to Town: Mommy, Please Come Home
  • 07:00
    The Locator: Episode 21
  • 07:25
    The Locator: Episode 22
Пълна програма
  • 05:30
    Battle of the Bling: Football vs Rap
  • 06:00
    Top: Champions Politically Involved
  • 06:00
    Top: Champions Politically Involved
  • 06:30
    Star Rated: President Athletes
Пълна програма
  • 05:20
    Lindner's Fishing Edge
  • 06:00
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:25
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:50
    Shooting USA's Impossible Shots
Пълна програма
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Обещаващи залози
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Ездачи в света на залозите
Пълна програма
  • 05:20
    Brain Games 3, еп. 11
  • 05:45
    Теория на глупостта, еп. 4
  • 06:10
    Невероятният д-р Пол, еп. 17
  • 07:05
    Арестувани зад граница, еп. 5
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 1, епизод 20, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Изкормвача в мрака
  • 06:00
    Лудото ми бивше гадже: Измамен, дрогиран и в дерилиум
  • 07:00
    Лудото ми бивше гадже: Затвори, професионалисти и принцове
  • 08:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:30
    "Кольо, това е ..." - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Преди Първата световна война" - документален филм /2 част
  • 06:30
    "Бъди благословена" - документален филм
  • 07:00
    "Изкуството - духовно състояние" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Big Time In Hollywood
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:21
    Pain For Pleasure (18+)
  • 05:42
    Sweet Pink Pussy (18+)
  • 06:00
    Fingering And Anal For Ebony Booty (18+)
  • 06:22
    Boner To The Rescue (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Гуидо Пея - Седрик-Марсел Щебе (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:35
    "Кръстоносните походи" - 3 еп., документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Футбол - Купа на конфедерациите: Русия - Нова Зеландия
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:10
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите"
  • 08:00
    Как се прави?
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 06:00
    ALL ABOARD - TURKEY VANGOLU EXPRESS
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 3
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 4
Пълна програма
  • 07:25
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Ultimate First League
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 05:30
    Firsthand
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    American Misfits: Quest for Gnar
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (9)
Пълна програма
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 06:00
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Монтана - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Професионален бокс: Международна галавечер във Вецлар, Германия, повторение
  • 15:00
    Головете на сезона в Първа професионална лига (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 06:00
    "Уникална анатомия: Кръв" - 2 еп., документален филм
  • 07:00
    "Рембранд" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбос (WTA International 2017 - финал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: RICOH OPEN, Хертогенбос (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Сърбия - Македония, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Канада, повторение
  • 11:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Южен ад
  • 06:12
    В града витае убийство: Мамо, ела си вкъщи
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 21
  • 07:25
    Намирачът: Епизод 22
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
  • 07:00
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 08:35
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
  • 11:00
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Семена на злото", драма, САЩ, 2015; реж. Шоун Ку, с Рейчъл Карпани, Джеймс Маслоу, Джейсън Люис, Антъни Конечни, Сами Ханрати, [15+]
  • 07:00
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
  • 09:15
    "В кадър ХІV, 21 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 09:45
    "Госпожица Америка", комедия, САЩ, 2015; реж. Ноа Баумбах, с Грета Геруиг, Лола Кърк, Матю Шиър, Джасмън Сифас Джоунс, Хедър Линд, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    From the Runway
  • 05:45
    From the Runway
  • 06:00
    Invitation Only
  • 06:15
    Invitation Only
Пълна програма
  • 05:25
    Фундаментальная разведка. Леонид Квасников
  • 06:15
    Группа "А". Охота на шпионов
  • 07:00
    Лицензия на бурение. Желанный результат
  • 07:55
    Гражданское оружие. Самооборона. Арсенал подручных средств
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 04:00
    Бокс: AIBA
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 08:00
    Лека атлетика: Диамантена лига 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:40
Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}