ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 03:35
    Дойче Веле: Шифт /п/
  • 03:50
    Плюс това /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 02:50
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 04:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 01:15
    "Кучетата на приятелите ми" - с уч. на Ерика Кристенсен, Терил Ротъри, Джеръми Гуибалт, Емили Холмс, Джойс Деуит и др. /п/
  • 03:45
    "Пълна каша" - с уч. на Джоузи Бисет, Роб Естис, Линдзи Фонсека, Ефраим Елис и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" (премиера) - сериен филм, сезон 4
Пълна програма
  • 03:00
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 04:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:30
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:55
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 03:40
    4исла; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 04:25
    4исла; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 05:10
    4исла; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 03:00
    Експерт по лъвове: Епизод 6
  • 03:25
    Експерт по лъвове: Епизод 7
  • 03:50
    Експерт по лъвове: Епизод 8
  • 04:15
    Експерт по лъвове: Епизод 9
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 03:00
    "Dampfnudelblues" - крими комедия, ФРГ, 2013
  • 04:35
    Журнал Европа
  • 06:30
    "Панда, горила и ко." - истории от зоопарка
  • 06:50
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:45
    Памет игрален филм /п/
  • 04:20
    Очарователни погледи от Китай /п/
  • 04:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:40
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Европейски маршрути /п/
  • 03:10
    Светът е 7 /п/
  • 03:40
    Потребителската кошница /п/
  • 04:10
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
Пълна програма
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 03:15
    The Owl & Co
  • 03:35
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 03:55
    LazyTown
Пълна програма
  • 02:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 5,6
  • 04:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 04:30
    "Джона Хекс" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор - Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 01:30
    "Подземен свят" - екшън, ужаси, фентъзи, трилър (САЩ,  Германия,  Великобритания, Унгария, 2003), режисьор - Лен Уайзмън, актьори - Кейт Бекинсейл, Скот Спидман, Уентуорт Милър, Бил Най, Кевин Гревиу,  Майкъл Шийн, София Майлс, Роби Гии, Шейн Броли и др.
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12
  • 07:15
    "Сърфист" - комедия (САЩ, 2008), режисьор - С.Р. Биндлер, актьори - Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др.
  • 09:00
    "Историята на Уендъл Бейкър  " - комедия (САЩ, 2005), режисьор - Андрю Уилсън, Люк Уилсън,  актьори - Бил Мъри, Джина Дейвис, Оуен Уилсън, Ранди Куейд и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Пенсионер на 35" - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./- сериал
  • 05:00
    "Да отгледаш Хоуп" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 02:20
    "Тайните на времето" - сериал
  • 03:45
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити поредица
  • 04:30
    "Загадки при разпродажби: Изкуството да убиваш" - криминален, мистерия, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Кристофър Табори, актьори - Лори Лъглин, Стив Бейсик, Сара Стрейндж, Ева Бърн, Конър Станхоуп и др.
  • 06:00
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити поредица
Пълна програма
  • 02:25
    Анджело е върхът
  • 03:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:00
    Кунг Фу Пилета
  • 04:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:25
    "Припомняне", драма, Великобритания, 2015; реж. Омер Фаст, с Том Стъридж, Къш Джъмбо, Ед Спелийрс, Дани Уеб, Никълъс Фаръл, [18+]
  • 04:10
    "Писмо до Бог", късометражна драма, Унгария, 2014; реж. Томаш Иван Тополански, с Кристиан Ковач, Лидия Даниш, Йожеф Тот, Янош Кулка, Мартон Паткош, [12+]
  • 04:45
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 05:25
    "От упор (2016)", криминален трилър, Германия, 2016; реж. Филип Каделбах, с Том Шилинг, Един Хасанович, Йенс Албинус, Брита Хамелщайн, Заша Александер Герзак, [15+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Обвързана с дома", хорър - комедия, Нова Зеландия, 2014; реж. Джерард Джонстън, с Моргана О'Райли, Рима Te Уиата, Глен-Пол Вару, Рос Харпър, Камерън Родс, [18+]
  • 04:15
    "Джон от Синсинати І, 2 еп. - Посещението му: Втори ден", драма, САЩ, 2007; реж. Грег Файънбърг, с Брус Грийнууд, Ребека Де Морни, Брайън Ван Холт, Остин Никълс, Ед О'Нийл, [12+]
  • 05:20
    "Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
  • 07:00
    "Варио", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Педро Морели, с Гаел Гарсия Бернал, Алисън Пил, Мариана Шименес, Джейсън Пристли, Тайлър Лабайн, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 04:00
    Amanpour
  • 04:30
    African Voices
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Кошмари в кухнята" - предаване,1 сезон
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 04:40
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 1, /п/
  • 05:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 5, /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Треска за злато: Викингско пътуване
  • 03:30
    Съкровището на Купър: Епизод 5
  • 04:20
    Злато в Берингово море: Капризи на съдбата
  • 05:10
    Австралийски железници: Епизод 8
Пълна програма
  • 03:00
    Как са го направили?: Уиски/ Предотвратяване на урагани
  • 03:24
    Как са го направили?: Захар/Развъдници за риба/ Костюми
  • 03:48
    Ловци на митове: Куршумени безсмислици
  • 04:36
    Ловци на митове: Контрабандни митове
Пълна програма
  • 02:45
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:10
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:35
    Лолирок
  • 04:00
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
Пълна програма
  • 03:00
    "Патилата на совата"
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 04:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 06:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 06:30
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 06:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 08:00
    Снукър: "Рига мастърс"
Пълна програма
  • 00:30
    Царе на дърворезбата, еп. 12
  • 06:05
    Включи двигателя и потегляй, еп. 3
  • 07:00
    Треска за дървени къщи, еп. 1
  • 07:50
    Треска за дървени къщи, еп. 2
Пълна програма
  • 02:15
    Enfusion Series 3
  • 03:10
    Extreme Fighting Championships
  • 04:05
    Extreme Fighting Championships
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 03:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
Пълна програма
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 8
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 9
  • 04:20
    Да поговорим за Реймънд - игрален филм
  • 06:00
    Скандал - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 03:05
    Шерлок - втори сезон, еп. 3
  • 04:40
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 4
  • 05:05
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Пропукване - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 02:10
    "Бесилото", хорър, САЩ, 2015; реж. Травис Клъф, Крис Лофинг, с Рийз Мишлър, Пфайфър Браун, Райън Шуус, Касиди Гифърд, Травис Клъф, [18+]
  • 03:30
    "В търсене", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Хейф, с Джонатан Гроф, Франки Дж. Алваре, Мъри Бартлет, Лорън Уийдман, Ръсел Тови, [15+]
  • 05:25
    "Тадж Махал (2015)", трилър, Франция, 2015; реж. Николас Саада, със Стейси Мартин, Луи-Ду Де Льонксан, Джина МакКий, Алба Роруочър, Фред Епу, [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 02:30
    Ловци на митове,еп. 12
  • 03:25
    Средновековните мъртъвци,еп. 5
  • 04:15
    Страхотни изобретения,еп. 24
  • 04:40
    101 герои на 20-ти век,еп. 8
Пълна програма
  • 03:00
    TBC
  • 04:00
    Детройтска стомана: Всичко остава в семейството
  • 04:55
    Търсачи на автомобили: Какъвто бащата, такъв и синът
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 38 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 03:00
    "Строителят Боб"
  • 03:10
    "Кипър"
  • 03:20
    "Анджелина балерина"
  • 03:35
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 01:15
    Mein Revier -Ordnungshuter raumen auf
  • 03:15
    Challenge
  • 03:40
    Achtung Kontrolle! Einsatz fur die Ordnungshuter
  • 04:50
    Achtung Kontrolle! Einsatz fur die Ordnungshuter
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:05
    "Последните добри" - екшън с Гай Бойд, Хенри Дароу .
  • 04:00
    "Пази се от живите мъртви 3.4" - сериал
  • 05:10
    "Проповедникът 1.9" - сериал
  • 06:00
    "Проповедникът 1.10" - сериал
Пълна програма
  • 02:45
    SUPERCAR CHALLENGE
  • 03:35
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 04:25
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 05:15
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Световна сцена
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 08:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 03:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 03:20
    Rita Ora: World Stage
  • 04:05
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
  • 04:25
    Charli XCX: MTV Brand New...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 03:05
    Най-дивият град в Аляска,еп. 8
  • 03:30
    Най-дивият град в Аляска,еп. 9
  • 03:55
    Най-дивият град в Аляска,еп. 10
  • 04:20
    Удивителни животни,еп. 6
Пълна програма
  • 02:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 03:25
    Хроники на дивото, еп. 17
  • 03:50
    Как да спечелим, еп. 10
  • 04:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
Пълна програма
  • 03:06
    Диво царство: Армията на бунтовниците
  • 03:54
    Диво царство: Победа или смърт
  • 04:40
    Диво царство: Светлата глутница
  • 05:26
    Най-смъртоносните змии в света
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Билярд: Световна купа 2017, шести ден, втора сесия, повторение
Пълна програма
  • 02:45
    Филм "Късметлийка"
  • 04:00
    Филм "Огледало"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Двамата Фьодор"
Пълна програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
Пълна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:15
    "Кой съм аз: Никоя система не е достатъчно сигурна" - трилър, ФРГ, 2014
  • 03:15
    "Умирай трудно: Денят настъпи" - екшън филм, САЩ, 2013
  • 05:50
    "Островът на изгубените души" - фантастичен филм, Швеция, 2007
  • 07:55
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
Пълна програма
  • 00:30
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 02:25
    "Денят на независимостта" - фантастичен филм, САЩ, 1996
  • 04:50
    "Червената планета" - фантастичен филм, САЩ, 2000
  • 05:25
    "Легион" - екшън филм, САЩ, 2008
  • 07:15
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - публицистично предаване/ повторение /
  • 03:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Calimero
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 02:20
    Биографии на прочути личности: Първата дама на модата Мишел Обама - документална поредица
  • 06:00
    Невероятният свят на автомобилите - документална поредица - 2 част
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация - 10 епизод
  • 07:30
    Детски свят -Уинкс - анимация - 10 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:36
    Нетипичното ми лице
  • 03:24
    Истории за духове: Къщата на скръбта
  • 04:12
    Кралят на тортите: Високо във въздуха
  • 05:00
    Кралят на тортите: Всичко старо става ново
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Несебър - Почувствай вечността
  • 06:00
    Импресия - Перперикон
  • 06:30
    Палестина
Пълна програма
  • 03:00
    Щурото семейство Джексън
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 03:00
    Щурото семейство Джексън
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 03:05
    Смъртна заплаха, САЩ, екшън/криминален/драма, с Боби Канавали, 2007
  • 04:45
    0, Русия, ужаси/мистерия/трилър, 2015
  • 06:20
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
  • 08:00
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, с Холи Хънтър, Ръсел Брад, 2013
Пълна програма
  • 03:00
    "Последната експедиция на кораб "Академик"" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 31 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Кометата на века" - документален филм
Пълна програма
  • 02:50
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 1
  • 03:15
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 2
  • 03:40
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 222
  • 04:05
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 223
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 08:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 02:55
    Последният мъж на света - втори сезон, еп. 6
  • 03:15
    Малкълм - пети сезон, еп. 19
  • 03:40
    Малкълм - пети сезон, еп. 20
  • 04:00
    Малкълм - пети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
  • 03:30
    MIDNITE HAUTE
  • 04:00
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 04:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 06:00
    Лека атлетика: Европейско отборно първенство
  • 08:00
    Снукър: "Рига мастърс"
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 03:15
    "Границата" - 10 еп.
  • 04:05
    "Суингтаун" - еп.4
  • 04:55
    "Седем дена" - 11 eп.
  • 05:35
    "Бар "Наздраве" - еп.22
Пълна програма
  • 03:00
    "Хванати на местопрестъплението" - 16 еп.
  • 03:25
    "Не бях аз!" - 1 еп.
  • 04:15
    "Кошмарни съседи" - 505 еп.
  • 05:05
    "Истински спасителни операции" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:55
    Водный мир
  • 03:20
    Морская охота
  • 03:50
    Энциклопедия охоты
  • 04:20
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 00:00
    "Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на с уч. на Адам Сандлър, Анди Самбърг, Лейтън Мийстър, Ванила Айс, Тони Орландо, Уил Форте, Сюзън Сарандън, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др., /п/
  • 05:50
    "Рубиненочервено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др., /п/
  • 08:30
    "Ловци на духове 2" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др., /п/
  • 11:00
    "Рожденият ден на добрата вещица" - фантастика с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Extreme Forensics: Episode 17
  • 03:15
    Extreme Forensics: Episode 18
  • 04:00
    Dirty Jobs: Episode 62
  • 04:45
    Dirty Jobs: Episode 63
Пълна програма
  • 03:05
    60 TIPS FOR TEACHERS OF ENGLISH
  • 03:10
    60 TIPS FOR LEARNERS OF ENGLISH
  • 03:15
    MOVIE CLUB
  • 03:25
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 03:00
    Частен готвач
  • 03:30
    Частен готвач
  • 04:00
    Режи!
  • 05:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: "Рига мастърс", финал
  • 04:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 06:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 06:30
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
Пълна програма
  • 02:10
    "Бесилото", хорър, САЩ, 2015; реж. Травис Клъф, Крис Лофинг, с Рийз Мишлър, Пфайфър Браун, Райън Шуус, Касиди Гифърд, Травис Клъф, [18+]
  • 03:30
    "В търсене", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Хейф, с Джонатан Гроф, Франки Дж. Алваре, Мъри Бартлет, Лорън Уийдман, Ръсел Тови, [15+]
  • 05:25
    "Тадж Махал (2015)", трилър, Франция, 2015; реж. Николас Саада, със Стейси Мартин, Луи-Ду Де Льонксан, Джина МакКий, Алба Роруочър, Фред Епу, [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:05
    Art Attack
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Loopdidoo
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 03:00
    Casey Anthony: An American Murder Mystery: Little Girl Lost
  • 03:48
    Grave Secrets: The Signs On Their Bodies
  • 04:36
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 05:24
    I Almost Got Away With It: Got Shot in the Leg
Пълна програма
  • 03:00
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 03:30
    Ultimate Clash: Jordi Alba vs David Alaba
  • 04:00
    Up Close With: Roberta Mancino
  • 04:30
    Football Headliners: Jerome Boateng
Пълна програма
  • 02:50
    RMEF Team Elk
  • 03:15
    Ducks Unlimited
  • 03:40
    Ducks Unlimited
  • 04:05
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • 03:00
    TBC
  • 04:00
    Детройтска стомана: Всичко остава в семейството
  • 04:55
    Търсачи на автомобили: Какъвто бащата, такъв и синът
  • 05:20
    Спецове в заложната къща: Денят на Чъм
Пълна програма
  • 02:50
    Как да спечелим, еп. 10
  • 03:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 04:00
    Хроники на дивото, еп. 20
  • 04:25
    Пробив в системата, еп. 1
Пълна програма
  • 02:50
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 04:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 02:45
    Хрониките на Метал Хърлант; сезон 2, епизод 4, научна фантастика, Франция, 2014
  • 03:15
    Хрониките на Метал Хърлант; сезон 2, епизод 6, научна фантастика, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:30
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 15, драма, САЩ, 2012
  • 03:30
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 16, драма, САЩ, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:00
    Кошмари в кампуса: Малтретиране в Калифорнийския университет
  • 04:00
    Ваканция с призраци
  • 05:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Търнбъл
  • 06:00
    Първите 48 часа: Квартален патрул/Наблюдателна камера
Пълна програма
  • 02:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 04:00
    "Тайм-код"
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 03:00
    "Българин ще си остана" - документален филм /повторение/
  • 03:30
    "Златоустият Йоан Екзарх" - документален филм
  • 04:00
    "Жеравна 2014 - Първа воеводска среща" - документален филм
  • 04:30
    "Песента ме крепи" - фолклорен филм
Пълна програма
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
  • 03:35
    South Park
  • 04:00
    South Park
Пълна програма
  • 02:49
    Way Better Than Her Father (18+)
  • 03:13
    Tied Up, Tied Down (18+)
  • 03:39
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 04:05
    Stress Relief (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 06:00
    "Климатичните изменения в числа" - 2 еп., документален филм
  • 07:00
    Тенис: Mallorca Open, Майорка - полуфинали (WTA International 2017 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол - Купа на конфедерациите: Чили - Австралия
  • 04:15
    Футбол - Купа на конфедерациите: Германия - Камерун
  • 05:45
    Формула Е: Е-при на Берлин - VІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 07:00
    Арена спорт
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Bangkok Fight Night
  • 06:45
    Japan Queen Tournament
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 03:00
    Stupidface
  • 03:30
    Stupidface
  • 04:00
    9 Knights
  • 04:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 02:50
    Военновременна ферма (7)
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
Пълна програма
  • 03:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 03:30
    Виж България - Тетевен, с дъх на минало и настояще
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Карабах, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Зенит, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:20
    Бокс: Владимир Кличко - Антъни Джошуа (HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP OF THE WORLD 2017 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA Premier 2017 - повторение)
  • 11:30
    Тенис: Mallorca Open, Майорка - полуфинали (WTA International 2017 - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Aegon Classic Birmingham, Бирмингам - финал (WTA Premier 2017)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Словакия - Швеция, мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Азербайджан, повторение
  • 11:00
    Класика от Висшата Лига - Уигън Атлетик - Манчестър Сити (2005-06), повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Кейси Антъни: Американска криминална мистерия: Изгубеното малко момиче
  • 03:48
    Гробовни тайни: Знаците върху телата им
  • 04:36
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 05:24
    Почти ми се размина: Улучен в крака
Пълна програма
  • 03:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част, (п)
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес - 2 част, (п)
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 03:00
    Ultimate Shot - Най-големият от всички трофеи
  • 03:30
    Лови на спининг! В околностите на река Горна Тиса
  • 04:00
    Шаранската генерация - Дванадесетчасовият риболов
  • 04:30
    Бъди там! - През пролетта
Пълна програма
  • 02:35
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
  • 04:25
    "Американски гангстер", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуетел Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 25 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
Пълна програма
  • 03:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 7 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 04:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 8 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 05:05
    "Игра на тронове IV, 9 еп. - Стражът на Вала", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Нийл Маршал, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
  • 05:55
    "Игра на тронове IV, 10 еп. - Чедата", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хeди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
Пълна програма
  • 03:00
    What's Haute
  • 03:15
    What's Haute
  • 03:30
    Photographers
  • 03:45
    Photographers
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 07:30
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 10:10
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: ATP 500 Хале 2017
  • 03:30
    Колоездене: "На колела"
  • 04:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 03:10
"Тайните на времето" - сериал
Fox Channel 03:15
Американски татко - четвърти сезон, еп. 8
Utilisima 03:15
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
AXN 03:20
Скрити доказателства; сезон 2, епизод 13, драма, криминален, САЩ, 2012
PRO 7 03:30
"Експериментът" - мистъри сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
Eurosport 04:00
Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
Eurosport HD 03:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"
Sky Sports 03:30
Футбол

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост
BNT2 03:15
Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 11 епизод /п/
AXN 03:20
Скрити доказателства; сезон 2, епизод 13, драма, криминален, САЩ, 2012
Nova TV 03:30
"Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Skat+ 03:30
"Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /повторение/ /2 част

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}