ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Подли камериерки"- сериен филм, сезон 1
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 00:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 05:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:55
    4исла; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 14, драма, криминален, САЩ, 2012
  • 07:45
    Бялата кралица; сезон 1, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:02
    Речни чудовища: Лов на чудовища
  • 05:49
    Договор за диви животни: Мечки/Капуцини/Тигри край пътя
  • 06:36
    Нощ: Койот
  • 07:00
    Нощ: Калмар
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 05:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Репорт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 04:00
    Нощни птици /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
  • 06:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 05:15
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.4
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 1, еп.21
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп. 9,10
  • 08:15
    "Пепеляшка" (втора част) - драма, романтичен (Италия, 2011 г.), режисьор - Кристиан Дюге, актьори - Франк Крудел, Илариа,Мариела Валентини, Флавио Паренти, Рут-Мариа Кубичек, Наталия Вюрнер и др.ри
  • 10:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.11,12
Пълна програма
  • 05:00
    " По средата" /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
  • 07:00
    "По средата" - сериал
  • 08:00
    "Пенсионер на 35" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Мама готви по-добре" - семейно състезание
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:10
    Джони Тест
  • 06:35
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 05:20
    "Светът на Уейн 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Стивън Сърджик, с Майк Майърс, Дейна Карви, Кристофър Уокън, Тиа Карере, Ким Бейсингър, [12+]
  • 07:00
    "Покана за убийство", криминална комедия, САЩ, 1976; реж. Робърт Мур, с Труман Капоти, Джеймс Коко, Питър Фoлк, Елза Ланчестър, Питър Селърс, [12+]
  • 08:35
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 10:15
    "Пандиз експерт", комедия, САЩ, 2015; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Кевин Харт, Тип "Ти Ай" Харис, Алисън Бри, Крейг Т. Нелсън, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Слон", драма, САЩ, 2003; реж. Гюс Ван Сант, с Алекс Фрост, Ерик Дюлен, Джон Робинсън, Елайъс МакКонъл, Джордан Тейлър, [18+]
  • 06:25
    "Театърът представя - Набелязан", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Грег Елис, с Кийфърд Съдърланд, Кевин МакНоли, Стивън Фрай, Шарлот Хоуп, Ричард Майлан, [12+]
  • 07:00
    "Посипани с пепел", военна драма, Латвия, 2016; реж. Дейвис Симанис Джуниър, с Улрих Матес, Агнесе Кируле, Дмитрий Ялдовс, Леонид Ленц, Том Липайниекс, [15+]
  • 08:45
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Ларго Уинч " - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч " - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Кошове за мотоциклети, замразени пържени филийки, компресори за хладилници
  • 06:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 06:50
    Бързи и шумни: Завръщане в 80-те в Coronet от 68-ма
  • 07:40
    Как се прави...: епизод 65
Пълна програма
  • 05:24
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 06:12
    Как са го направили?: Акумулатор/Шоколад/ Четка за зъби
  • 06:36
    Фабрика за храна: Просто като фасул
  • 07:00
    Как са го направили?: Акумулатор/Шоколад/ Четка за зъби
Пълна програма
  • 05:15
    Стридок
  • 05:40
    Псевдокотка
  • 06:00
    Lolirock
  • 06:25
    Sunny Bunnies S1
Пълна програма
  • 05:00
    "Тайният живот на хаоса"
  • 06:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 06:30
    "e? Проект"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 146 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Пътуване във времето - с Миглена Георгиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Португалия
  • 07:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - НЙ Сити
  • 08:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 09:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 08:00
    Тенис: "Уимбълдън" (квалификации)
  • 09:30
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 11:30
    Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Пол Рикар
Пълна програма
  • 00:25
    Страхотни изобретения, еп. 20
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 6
  • 07:15
    Братски проекти, еп. 13
  • 07:35
    Братски проекти, еп. 1
Пълна програма
  • 05:25
    Natural Games
  • 05:55
    Crusty Demons: No Borders 13
  • 06:20
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 1
  • 05:55
    Обвързани - пети сезон, еп. 15
  • 06:00
    Принцове под прикритие - първи сезон, еп. 1
  • 07:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 05:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 22
  • 06:45
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 2
  • 08:35
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 05:35
    "Любов в ефира", романтична комедия, Канада, 2015; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристал Балънт, Дейвид Люис, Винсънт Гейл, [12+]
  • 07:00
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 09:05
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 10:40
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
Пълна програма
  • 05:20
    101 герои на 20-ти век,еп. 2
  • 06:10
    Черни операции от далечното минало,еп. 7
  • 07:15
    Карпов - Каспаров: двама крале, в съперничество за една корона
  • 08:15
    Паметници на културата - разкриване на тайните,еп. 1
Пълна програма
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Залог в името на Статуята на свободата
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Огнен залог
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Светът на риболова – тв поредица, Сърбия, 39 еп. /п/
  • 06:30
    Риболовен филм – тв поредица
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 34 еп.
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:20
    "Несдържан гняв" - екшън / драма с Уилям Дивейнл Томи Лий Джоунс.
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.04"
  • 08:00
    "Танцьори" - драма с Михаил Баришников, Алесандра Фери.
  • 09:35
    "Както трябва" - комедия/драма с Джесси Бердсолл, Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джейн Хорокс.
Пълна програма
  • 04:50
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 05:40
    24H DU MANS HIGHLIGHTS
  • 06:35
    FIM ENDUROGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 07:05
    FIM TRIAL WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Bebe Rexha: In The Zone
  • 06:00
    MTV Asks Martin Garrix
  • 06:20
    Hot Spot: Martin Garrix
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:25
    Бебета в зоопарка,еп. 7
  • 06:00
    Патрулиращи кучета,еп. 7
  • 06:25
    Патрулиращи кучета,еп. 8
  • 06:55
    Патрулиращи кучета,еп. 9
Пълна програма
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 06:00
    Мигове от катастрофата, еп. 9
  • 06:20
    Brain Games 3, еп. 16
  • 06:45
    Теория на глупостта, еп. 13
Пълна програма
  • 05:26
    Дивите 24 часа: Южните морета: Борба за живот
  • 06:13
    Ледена мечка
  • 07:00
    Надпревара за живот: Тревопасни
  • 07:24
    Надпревара за живот: Двубои в природата
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Барселона Ласа - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Мажор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:30
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 06:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
  • 10:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Рома
Пълна програма
  • 05:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "Разбулване" - /повторение/
  • 06:30
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Calimero
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 3 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 23 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Когато я видя, ще я позная
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Книгата с приказките"
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Обявявам ви за...
  • 08:00
    С бебето всичко се променя: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
  • 06:30
    Поморие - Слънце и бриз
  • 07:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадките на паметниците
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:25
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, с Холи Хънтър, Ръсел Брад, 2013
  • 06:30
    Обсебване, САЩ, драма/мистерия/трилър, 2008
  • 08:05
    Довери ми се, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 09:35
    Четирите пера, Великобритания,САЩ, приключенски/драма/военен, 2002
Пълна програма
  • 05:30
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Пионерите. Епични полети 1919 - 1939 г." - 22 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 155
  • 06:00
    Скандинавска кухня със Сара Ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:25
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 15
  • 06:50
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:10
    Живите мъртви - втори сезон, еп. 6
  • 06:00
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 12
  • 06:25
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 13
  • 06:45
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 05:30
    MIDNITE HAUTE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
  • 07:00
    LINGERIE
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 253-254 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 1 и 2 еп.
  • 07:00
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
  • 07:50
    "Майстори на сделките" - 3 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:20
    Нахлыст
  • 05:50
    Дело вкуса
  • 06:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 06:30
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 01:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 16, /п/
  • 06:00
    "Сън наяве" - романтичен с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут и др., /п/
  • 07:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 16
Пълна програма
  • 05:30
    FutureCar: The Body
  • 06:15
    Kitchen Boss: Pizza Buffet
  • 06:37
    Kitchen Boss: Light and Airy
  • 07:00
    Groomer Has It: Down to Business
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 05:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Португалия
  • 07:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - НЙ Сити
  • 08:00
    Тенис, АТР: Турнир в Ийстборн
  • 09:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
Пълна програма
  • 05:35
    "Любов в ефира", романтична комедия, Канада, 2015; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Джонатан Скарф, Кристал Балънт, Дейвид Люис, Винсънт Гейл, [12+]
  • 07:00
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 09:05
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 10:40
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Blood Relatives: Southern Helle
  • 06:12
    Murder Comes to Town: Last Walk to Bad Creek
  • 07:00
    The Locator: Episode 31
  • 07:25
    The Locator: Episode 33
Пълна програма
  • 05:30
    Ultimate Clash: Silva vs Di Maria
  • 06:00
    Top: Fitness Routines
  • 06:30
    Locker Room Secrets: Fitness Special
  • 07:00
    Special: Fashion vs Fitness
Пълна програма
  • 05:20
    Lindner's Fishing Edge
  • 06:00
    Shawn Michael's MRA
  • 06:25
    Shawn Michael's MRA
  • 06:50
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Залог в името на Статуята на свободата
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Огнен залог
Пълна програма
  • 05:20
    Brain Games 3, еп. 16
  • 05:45
    Теория на глупостта, еп. 13
  • 06:10
    Опасни срещи, еп. 2
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 5
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Джак Изкормвача
  • 06:00
    Лудото ми бивше гадже: Гняв, кражби и терзания
  • 07:00
    Лудото ми бивше гадже: Чудаци, джакпот и саксии
  • 08:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът похитител
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:30
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Храмове на българската памет - Тракийският конник" - документален филм
  • 06:30
    "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - фолклорен филм Сряда - 28.06.2017 г.
  • 07:00
    "Природата е неговото ателие" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Big Time In Hollywood
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:37
    It's All About Performance (18+)
  • 05:59
    You're No Nurse (18+)
  • 06:20
    Actualizing The Vision (18+)
  • 06:40
    Big Ass Slut (18+)
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Mallorca Open, Майорка (WTA International 2017 - повторение)
  • 06:30
    "Войната срещу хакерите" - документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Всичко за котките: Котешкият говор" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Италия
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:10
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите"
  • 08:00
    Как се прави?
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 06:00
    FACING THE GIANT BEES
  • 07:00
    ALL ABOARD - INDIA, NORTH EAST EXPRESS
  • 08:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
Пълна програма
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    Japan Queen Tournament
  • 07:40
    Ultimate First League
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 05:30
    Firsthand
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Built To Shred
  • 07:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (9)
Пълна програма
  • 05:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 06:00
    Караконджули в Хималаите
  • 06:30
    Витоша, моя любов
  • 07:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Пирин - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:30
    Футбол: Лудогорец - Олимпиакос, международен приятелски мач, повторение
  • 12:30
    Футбол: Пирин - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Сао Пауло - Флуминенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 06:00
    "Век на авиацията: Историята на хеликоптера" - 3 еп., документален филм
  • 07:00
    "Най - големите природни бедствия на планетата: Вулкани - убийци" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    Тенис: Aegon International Eastbourne, Истборн (WTA Premier 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Първи полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 10:00
    Футбол: Втори полуфинален мач от Европейското първенство за младежи до 21г. (2017), повторение
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Кръвожадни роднини: Южен ад
  • 06:12
    В града витае убийство: Последната разходка до Бед Крийк
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 31
  • 07:25
    Намирачът: Епизод 33
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11:13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
Пълна програма
  • 04:10
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 05:40
    "К2. Да докоснеш небето", документален, Полша, 2015; реж. Елиза Кубарска, [12+]
  • 07:00
    "От 5 до 7", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Виктор Левин, с Антон Йелчин, Беренис Марло, Оливия Търлби, Глен Клоуз, Франк Лангела, [12+]
  • 08:35
    "Хванете хлапето", криминална комедия, САЩ, 2004; реж. Барт Фройндлих, с Кристен Стюарт, Корбин Блу, Макс Тиеро, Дженифър Бийлс, Сам Робардс, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Убих най-добрата си приятелка", трилър, САЩ, 2015; реж. Сет Джарет, с Катрина Боудън, Оливия Кросикчия, Крис Зилка, Блейк Майкъл, Джесика Лемън Уилкинсън, [15+]
  • 07:00
    "Гангстери на терена", драма, САЩ, 2006; реж. Фил Джану, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Алвин "Екзибит" Джойнър, Л. Скот Калдуел, Лион Рипи, Кевин Дън, [12+]
  • 09:05
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 10:35
    "Бракувани", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Шон Леви, с Аштън Къчър, Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Монет Мазур, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    From the Runway
  • 05:45
    From the Runway
  • 06:00
    Invitation Only
  • 06:15
    Invitation Only
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 09:00
    Автомобилизъм: Рали крос
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:40
Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}